90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

nadka001
4. jan 2010

castejsie by tu mali byt take motivujuce prispevky 🙂 kto kolko a za aky cas schudol.. tych 10kg sa mi paci 😀
ja som dnes skoncila ovocny den.. ranajky 8 sliviek, obed zeleninovy salat (listovy salat, rukola, rajcina, uhorka), poobede jablko s bananom a vecer polovicu ananasu. Druhu si dam zajtra na ranajky.
Zajtra sa chystam na rybu s dusenou zeleninou 🙂))) mnam..
Inak Lucka, mozeme jest dusenu kapustu ? .. teda ze dusenu kapustu mozeme to mi je jasne.. ale aj ochutenu ?
alebo ako to robis.. aby t aj chutilo 😒 🙂

helenkasabinka
4. jan 2010

nadka a v ovocny den mozes aj zeleninu? ja sa len informativne pytam aby som vedela 🙂

adamko05
4. jan 2010

inuska... čííím so ta jáááááá 😕 😕 😕 😕 .... motivovala..

prvý den, nemôžem odolat sladkému.. tak ako bieda veľká.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ dnes... ☹((... váha vychoddzia zas skoro 66 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

vás tu tak veľa píše, že nestíham čítat 😉

adamko05
4. jan 2010

helenkasabinka... zeleninu MOZES STALE v hociktorý den 😉

helenkasabinka
4. jan 2010

adamko aha ajsne ved zeleninu mozes 😀 som ja ale trdlo 😅 len som nevedela ze sa moze aj v ovocny den 😅 😀 😅

helenkasabinka
4. jan 2010

a co napriklad jedavate cez ovocny den???? dajte tip ja netusim co 😅

helenkasabinka
4. jan 2010

no ja zacnem od zajtra naplno,kedze dnes som to nedodrzala a nezacala som bielkovinovym dnom a na obed som mala spenat so zemiakmi

morenka
4. jan 2010

No dievcata ja mam odkrutene 15min na bycikli...pomaly dalej zajdem,nie?🙂 hlad citim kvalitne....uuuf...ale idem si dat caj alebo nieco take tekute lebo bieda🙂

helenkasabinka
4. jan 2010

morenka sikulka ja zajtra zacnem slapat na orbitreku 😀

lucijja
4. jan 2010

inuska, helenkasabinka, zeleninu mozte vo vitaminovy den. Aj ked skombinujete obed-ovocie, vecera-zelenina. Preto som si dala kapustu. Podusila som ju len na vode a posolila. Ved aj zeleninovy salat by som si posolila, tak si myslim, ze som neurobila chybu...ci? 😕

nadka001
4. jan 2010

no ja som tiez nevedela, ci mozem zeleninu..ale ked je hned na zaciatku knihy pisane, ze rano nejake ovocie a na desiatu stavu zo zeleniny.. tak asi mozme 🙂 a to mi dojde ako super obed.. zeleninovy salat.. sak to nie je ani dieta 🙂))))) lebo cely den iba ovocie..:(no co ja viem.. to by bolo horsie. Ta dusane kapusta sa moze az v druhej polovici diety ? ..alebo ako to je..
Inak ja mam 164cm, normalne som mala 60kg, schudnuta 58 🙂 a pri porode 80, teraz som 6 tyzdnov po porode a mam 68 kg.. chcem na tych 60 minimalne.. super by bolo 58 🙂)..
dnes som necvicila..ale zajtraaa budem.
k tomu kojeniu.. ja to drzim tyzden a stale mam rovnako mlieka a maly rovnako papka.. ale ja si odsavam, takze to ma z flasky.

morenka
4. jan 2010

helenkasabinka dakujem!🙂

lucijja podla mna si nespravila chybu...mna ani nenapadlo ze sa take da v ovocny den robit....ale uz tuto dietu drzim treti krat tak som zase o nieco mudrejsia🙂

nadka001
4. jan 2010

urcite to nie je chyba..ale ja som nesolila 🙂)))) .. keby som nieco potrebovala, tak by som si na to supla bazalku..pre vonu, na oklamanie nepriatela.. a to mi potom velmi chuti. 😉
inak je nas tu tolko, ze ked som tu neni par hodin..musim toho vela citat 😀 ..ale super, tie vysledky ma najviac zaujimaju..helenka ty si tusim pisala, ze si neschudla nic a drzala si to mesiac.. preco ?..hmm..
ked clovek aj cvici, tak by to malo ist rychlejsie.. a ten vyvar si ja davam, to lubim.. ved to nemoze uskodit, to je iba voda..si myslim 🙂 nie ?..chleba tiez nejedavam

lucijja
4. jan 2010

nadka, nie v druhej polovici diety, to mozes hned, ved zelenina ako zelenina. Ja som tiez vo velkom zacala pouzivat bylinky pri tejto diete. A som velmi prekvapena ako dokazu ozivit chut inak fadneho jedla. Nikdy som nepouzivala oregano, bazalku, tymian, kopor, granulovany cesnak, vnatku alebo pazitku...a teraz? do vsetkeho... 😀

pog
4. jan 2010

holky, nechci vas strasit s tim kojenim, on toho mleka nevypije ani ted moc jak zjistil, ze existuje neco hustsiho - kase , polivky a hlavne maso 😀 , a ani jsem toho mlika asi moc nemela, jen jsem napsala jak to bylo u nas ....

nadka001 - kila sly dolu, protoze bylo z ceho ..... takze pokud nejste moc prostorove vyraznejsi, tak ani tech kil nebude tolik 😉

inuska - taky se lecim se stitnou zlazou, leky beru uz pres 15 let, je super ze se ti podarilo otehotnet, vim ze u nekterych holek to je problem, nam se to podarilo dvakrat 😀

a opravdu se zmerte, u tech co cvici, nemusi jit vaha tolik dolu ale cm ano 🙂

dnes jsem to zvladla, tak doufam, ze tak budu pokracovat i zitra .....

nadka001
4. jan 2010

ta dusena kapusta sa mi zda skvela.. na obed salat a vecer kapusta.. to mi fakt nepride ani ako dieta..supeer

lucijja
4. jan 2010

nadka, veru veru, ja tiez nie som moc na ovocie ale takto mi to vyhovuje. Mne kludne staci aj zeleninovy tanier - nakrajana rajcina, paprika, uhorka, olivy, cibulka na ladovom salate a mnaaaaam... 😲

emimka
4. jan 2010

ahojte, no ja som dnes veľmi porušila, bola som u svokry navarila obed, naložila risky, nemohla som odmietnúť, lebo ona je ten typ že by sa urazila, ale fuj, skazila mi celý deň, lebo som mala mať uhľohydraty. ☹ Ale čo už narobime so svokrami? 😖 No čo už zajtramam ovocný deň, tak to začínam asi znova. ☹

martinkamm
4. jan 2010

ahojky babulky
teda ste toho popisali mala osm co citat🙂

ja som dnes nevydrzala a odvazila sa a po 8 dnoch mam 3kg dole som sa tesila🙂este mam pred sebou vela ale drzim sa a som sama na seba pysna moj ciel je 25kg dole tak snad mozno po 180 dnoch aj to bude 🙂

lucijja
4. jan 2010

emimka: normalne pokracuj a tvar sa ze sa nic nestalo. Hned rano si zacvic a uvidis ze hned budes mat lepsi pocit. 😉

martinkamm: super! gratulujem, neboj zvladnes to za tych 90! 😵

martinkamm
4. jan 2010

luci aj tebe gratulujem si sikulka azelam ti nech vidis uz coskoro na zaciatku carovne cislo...6... 🙂 no ja dufam ze to bude za tych 180 dni i ked mam cas az do augusta 🙂

inuska79
4. jan 2010

Ahojte holky....juuuj, ale sa tesim, ze pribudla nova strana, dokonca aj s krasnymi pozitivnymi vysledkami!!!
Gratulujem vsetkym a zaroven dakujem aj ja za podnety......

Mam prvy den za sebou, hlad nemam....ale asi som spravila chybu, okrem ranajok-ovocia, som jedla len 2x....
Ako je to s tymi olovrantami a desiatou?
Co chrumkate vy? ovocie i zeleninu?
Noooo ta kapusta ma laka, dokonca zajtra mam druhy den, cize zeleninovy....uau...asi neodolam, ale vybrala som si na drez suseny zeleny natural hrach, asi spravim kasu ...aj zemiaky len tak popucim k tomu...
Ci mate nejaku radu?

.....ano, dik za radu, ale myslela som na to....vsetky miery zaznamenane na zaciatku diety....dokonca i obvod stehna a ruky-ramene 😀 😀 😀 ....heh

bystricanka
5. jan 2010

dobré ránečko 😵

tak ja mám dnes ovocko. Včera som nakúpila asi 5 kíl ovocia 😅 Ale aby ste si nemysleli, že to všetko ja spráskam. Aj manžel je na tej diete, tak sa do toho pustíme spoločne 😀

ale vás tu je inak. Super, že začal nový rok a všetky sa odhodlali schudnúť 🙂

inak žeby som tu bola najvyššia? Ja mám 167 cm a vážim 67. A chcela by som schudnúť na 60kg. Takže podobne ako nadka 🙂

lucijja
5. jan 2010

inuska79, nespravila si chybu. Tam sa naozaj je iba dva krat okrem ranajok. Iba vo vitaminovy den je to 5x, prip. kazde dve hodinky. 😉 A ja si robim super hrachovu polievku. Normalne tvrdy suseny hrach date uvarit do vody iba so solou a rascou a ked uz je makky tak tu polievku rozmixujem ponornym mixerom do hladka a je to mnam. Manzelovi do toho poprazim rozky na masle a ja si dam k tomu krajcek lanoveho chlebika. 🙂

Ja som vcera prezila vitaminy a dnes hura na zajacika. 😀

17teho mam druhu vodu.

martinkamm
5. jan 2010

bystricanka myslim si ze najvyssia som ja kedze mam 181cm 😀 😀 😀

bystricanka
5. jan 2010

martinka...no dobre, dobre 😝

nadka001
5. jan 2010

ja mam dnes tiez bielkovinovy den.. spravim si rybku - file so salatom a vyvar..teraz papam ananas

nadka001
5. jan 2010

zajtra chcem skusit tu sosovicovu musaku a potom slizove lazane.. uz ste to robili ?

lucijja
5. jan 2010

na lazane sa chystam aj ja...nejake zeleninove... 🙂

nadka001
5. jan 2010

v knizke je na to recept..tak som zvedava co to bude 🙂.ale urcite dobree