90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sajmonkaf
4. aug 2012

Zase sa tu dlhšie neukazem,odchadzame na dovolenku,tak narýchlo sme sa rozhodli,takže zajtra balim,varim,pečiem,a v pondelok vyražame.Som zvedava,ako sa budem stravovat,kupaliskovu stravu moc nemusim....budem poslušna a nebudem sa prežierat hlupostami,slubujem 😀 😀 😀 😀

kacena24
4. aug 2012

@sajmonkaf hlavne si to uži 😉 dovolenky sa nekonajú každý deň 🙂

miskakyska
4. aug 2012

@sotia ..odjelo do Humpolce :o)

sotia
4. aug 2012

@miskakyska no tak nech rýchlo prijedé...inak moja váha furt stojí hnusoba, mala by som sprísniť režim

sotia
4. aug 2012

@sajmonkaf uži si to a sem-tam už konečne aj porušiť môžeš

miskakyska
4. aug 2012

@sotia ak Ti mám pravdu povedať,ja už na to kašlem..nemám na to nerf..

sotia
4. aug 2012

@miskakyska ajja hovorím, len to nemôžem pustiť smerom hore, aj takto to je OK...si myslím 😉 😉 😉

mijadave
4. aug 2012

ahojte kocky, to bol super den, krasne pocasie a deti si to uzili s Andrejom Bicanom a Patom a Matom, Matkom a Kubkom, Tromi chrobakmi, Majkou z Gurunu, Deduskom vecernickom, slimakom Matkom a skriatkom Klincekom a Kristofom a Nany s Maskrtnicka a to nespominam mackov Kubika a Brumika... 😀 na skakacom hrade, na lezeckej stene a bobovej drahe... a to sme stihli aj asi 3 hodinovu turu 😉 a sme riadne unaveni dosli este k babke... no ale dievcata, hambim sa, dnes som totalne porusovala, ale nedalo sa mat skroby na vylete, jednoducho som si nevedela spravit jest so sebou skroby.... cize na obed halusky s kapustou a potom kolacik s jablkami... takze to nebolo ktovie co... ale nevadi, zajtra sa ide dalej 😉 zajtra, teda uz dnes Vas snad docitam 😉 pa

lucky14
5. aug 2012

@sajmonkaf Prajem krasnu dovolenku a skus na dietku aspon na cas pozabudnut.....nech si to uzijes s kludnom hlavou a svedomim! 🙂

poki10
5. aug 2012

baby, jedna otazka. v knihe pisu ze na den uhlohydratov treba jest pizzu alebo kolaciky z nekysnuteho cesta...ale ved pizza je z kysnuteho cesta. ci? ja som si minule urobila z kysnuteho pizza stangle, tak teraz neviem ci som neurobila chybu.
prosim pomoc!

kacena24
5. aug 2012

@poki10 aj ja robim z kysnuteho,nekysnute sa ma papat vecer pokial ja viem

poki10
5. aug 2012

@kacena24 dakujem moc 🙂

@lucky14 ako ti ide chudnutie? ja som dnes zacala skakat na svihadle. 😵 bola som rano s malou na ihrisku, tak som si slusne zaskakala. ludia co isli okolo na mna sice pozerali, ze co to tam ta koza stara stvara, ale nech. skakala som s prestavkami. po prvych sto skokoch som myslela ze dusu vyplujem. je to riadny zaberak 😀 😀 snad raz vydrzim aj tu povestnu pol hodku skakat 🙂 je to super.

lucky14
5. aug 2012

@poki10 ahoj. No ja dodrzujem poctivo ale vaha sa nehybe nadol....tak neviem co? A ako sa dari Tebe? To si musim postupne pridavat minutky v tom skakani. Skus zacat par minutami a kazdy den pridat minutku....lebo inak budes znicena a znechutena. 😉 Drzim palce! 😀 Uzasne ze si si dnes zaskakala vonku cerstvy vzduch je super na chudnutie na okyslicenie organizmu.....

poki10
5. aug 2012

@lucky14 ja neviem moja, radsej som sa prestala vazit. pre istotu. lebo keby som zistila, ze nemam ani kilo dole, tak asi by som to vzdala. takto sa este drzim a uz na sebe aj trosku vidim ze som sa malilinko zmensila - takto v sebe zivim nadej 😀 odvazim sa po dalsom ovocnom dni asi, ak to vydrzim. dnes som skakala taku hodinku, s prestavkami, lebo bolo treba nahanat aj malu. veru radsej postupne. bolo to perfektne a na futbalovom ihrisku tráva krásne mäkkucka.

poki10
5. aug 2012

@lucky14 vies, tak som skakala, ze dala som si napriklad 200 skokov a potom chvilocku vydychat, zahnat malu a potom dalsich napr. 100. podla toho ako som vladala 😉 ty tiez skaces?

lucky14
5. aug 2012

@poki10 No to si super zvladla hodinku s prestavkami....Nie ja neskacem ja bicyklujem. Vlastne zacala som minuly tyzden.....spotena som po 30 minutach ako kon. ...No asi to musim aj ja s tym vazenim bribrzdit lebo ma to riadne stve ze nic dva dni po sebe a hlavne som bola dost hladna tak som myslela....hlad=chudnutie.....ale nebolo to tak.....zajtra mam ovocny den a ten mam velmi rada tak sa tesim. 😀

poki10
5. aug 2012

@lucky14 neboli ta z ovocneho hlava? mna ako kona ☹

lucky14
5. aug 2012

@poki10 Moj najoblubenejsi den je ovocny. Vtedy sa citim najlepsie. 😀 Ale prvych 5 dni ma bolela hlava kazdy den. 😉

dena10
6. aug 2012

Pekné ránko 🙂 prebehla som si, čo ste napísali (aj keď neprispievam, ale čítam!!!) - moje ranné motivačné čítanie 🙂

poki10
6. aug 2012

koceny, ja tusim rano prestavam bit aj hladna. po vcerajsich zemiakoch sa citim nejaka nafuknuta.

zibi
6. aug 2012

caute baby ja sa k vam pridam.... pred casom som drzala tuto dietku a pekne som z nech schudla...tak sa pustam znova do nej lebo potrebujem dat dole aspon 13 kg 😖 co som nabrala pocas stimulky...uf...
snazila som sa teraz drzat ten detox podla Macingovej ale bolo to pre mna trapenie..dva dni ma zo sturkov bolelo brucho ani vidiet ich nechcem 😀 a tato dieta sa mi vidi zmysluplna lebo sa pri nej nehladuje a moze sa v podstate zjest vsekto a to mi vyhovuje 🙂
kolko ste dali dole po prvom tyzdni?
este sa chcem opytat lebo som zabudla...
kolko kusov ovocia jete na ranajky? napr. 6 sliviek alebo 2 nektarinky? alebo 1 banan ?
co sa tyka bielkovinoveho a skroboveho dna tak povinne jete chlieb ? a pijete vyvar az po obede?
ked je bielkovinovy den nedate si ziaden jogurt??
tak uviidme ako mi to pojde 🙂

kacena24
6. aug 2012

@zibi tak vitaj medzi nami 😉 chlebík nejedávam, ani jogurt,vraj babeny si dávali jogurt na uhohydráty večer,ale to som sa tu len dočítala....no v diete je dva kusy ovocia,cize slivky su male,tych mozes isto aj viac....vyvar vobec nepijem,koceny tu pisali,ze tiez nepili a bolo to ok,ale niektore zase pili,je to na tebe 😉 ako sa budes citit napapana 🙂 ja som za 5 dni schudla 2,7 kg..dnes mam 8. den 🙂

zibi
6. aug 2012

@kacena24 super moja tak to je pekny ubytok..ty brdo keby ze sa to aj mne podari za 5 dni dat dole skoro 3 kg..no dnes som si urobila pecene kuracie masko a zeleninovy salat a ty si dnes co jedla?

zibi
6. aug 2012

@mijadave tak som sa uz dala do tej tabulky nasla som ju 🙂

kacena24
6. aug 2012

@zibi ja mam dnes ovocie....dva banany.som mala rano..len mam maleho choreho,mal 39,4 teplotu,ked sme prisli od doktora,v noci som nespala a uz som bola taka vystavena,ze som si hodila do ust tri jednohubky,co mal muz na ranajky,ale aspon ma to prebralo dalej 🙂 tak som dnes trosku porusila...

zibi
6. aug 2012

@mijadave citam ze si po hormonoch tiez pribrala ..mozem sa opytat ze kolko..?? lebo clovek by neveril ako sa to nalepi na cloveka aj ked nic extra neje..ja som mala cca 76 kg a po 2 stimulkach som pribrala na 83 ani neviem ako ... no ono to na mne ani tak nevidno lebo som vysoka ale citim sa strasne...cize ja osm pribrala cca 7 kg po stimulkach a to sa mi moja vaha 76 predtym nepacila ...tak musim so ssebou uz daco robit lebo je to hrozne.. 😖

zibi
6. aug 2012

@kacena24 to nevadi ..ved si pekne schudla..dobry ubytok aj ked sa hovori ze to je asi aj ta prebytocna voda..tie prve dni..najma ta co clovek zadrzuje..
apropo ja som napr. tie prved ni ked som to uz pred tym 2 rokmi drzala tak som pila dost vela caju z praslicky a zihlavy a rozmysalm ze si to asi zopakujem ..dobre to odvodnuje
a co si este davas na ovocny den..na fcb som pozerala recepty tak baby si robia aj zapekane jablcka s orechami a lekvarom mnam ..ja to asi na obed na ovocny den vyskusam trosku zmena

kacena24
6. aug 2012

@zibi veru si nic nekuchtim,len jem melon ako minule,alebo dnes tie banany a este tam mam slivky...no tie jablcka som ja uz skusala este minule ked som ju drzala a mne to nechutilo

suezana
6. aug 2012

ahojte, ja som bola tri dni mimo a nemám šancu vás dočítať 😲 😲
priznávam porušenie, ale snaha bola..... neviem ako sa teraz do toho naspäť dostať.... 😒 😒 máme kopu hríbikov - a mám chuť na kyslú polievku s nimi - dám to asi na bielkoviny 😉 😉 😉 zajtra 😅 😅

suezana
6. aug 2012

@dena10 mne toto pomáha ako večerné motivačné čítanie 😀 😀 😀