90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

matchgame
20. aug 2012

@lucky14 ja len na margo toho wecka. túto dietu som držala s kamoškou už asi trikrát ale vždy som stroskotala na tom, že som sa týždeň nemohla vykadiť a musela som drasticky nastúpiť na senný čaj. teraz zasa začínam mať ten istý problém, navyše sa cítim nafúknutá ako balón ☹

lucky14
20. aug 2012

@matchgame No moja presne to je moj pripad. Uz som bola zufala asi mi nieco pri tejto dietke chyba a preto taky problem. Tiez som bola hladna skoro stale ale citila som sa nafuknuta vobec mi to neslo dohromady. A samozrejme nechcem pouzivat nijake prehanadlo lebo to nie je riesenie. Dakujem za odpoved. 🙂

suezana
20. aug 2012

no teda baby 😲 😲 😲 ono zas je pravda, že keď sa menej papá, tak to aj chvíľu trvá, kým nastane zas ten optimálny stav, ale 🤐 🤐 🤐 🤐 jasné, že toto je dosť veľký problém..... no teeraz ma napadlo, že my sme vtedy pili aj vlákninu, možno to pomohlo 😒 😒 😒

suezana
20. aug 2012

a teda veeeeľa čaju - bola zima, teraz mi čaj neberie 😒 😒

lucky14
20. aug 2012

@suezana no moja ja som zacala brat aj vlakninu z lekarne a ani po tyzdni mi to nepomohlo 😒 a veru vody vypijem min 3 litre.

suezana
20. aug 2012

@lucky14 tak, to mi je ľúto, veľmi, lebo ty si bola taký silný článok 😒 😒
je to zvláštne, že niekto dokáže krásne aj 20 kíl s ňou dať dole a niekomu nevyhovuje 😒 😒 no škoda, ale ak nájdeš niečo lepšie a účinnejšie, tak daj vedieť 😉 😉 😉

lucky14
20. aug 2012

@suezana Si zlata. Ja vas koceny budem stale citat. Ste inspirujuce. Ja sa asi dam len na zdravu zivotospravu. Isto sem tam napisem. 🙂 Drzkaj sa a nech sa Ti dari. Ved pre Teba je to len par kil a si v cieli. 😀 😀 😀

suezana
20. aug 2012

@lucky14 no to teda sommmm - len ja som sa vybrala opačným smerom ☹ ☹ mám kilo hore....čo hore - dve som schudla a tri pribrala 😲 😲 😲

lucky14
20. aug 2012

@suezana No ja som sa rozhodla vazit len kazdy piatok - pred vikendom lebo ten je moj vecny problem vydrzat dietku. Uvidis v piatok budes mat znovu 3kg dolu! 🙂

suezana
20. aug 2012

@lucky14 no, čaká ma trochu stresu, tak možno máš aj pravdu 😅 😅 😅

suezana
20. aug 2012

idem žehliť, vidím to tak na dve hodky, tak hádam aspoň jedno kilo zlezie 😉 😉

lucky14
20. aug 2012

@suezana Moja dufam ze len trosku stresu...a cez vikend uz budes zase v klude. Ides na nejaky pohovor o pracicku? Ak ano drzim palceky. 😀

suezana
20. aug 2012

@lucky14 nie zlatko, asi sa mi zmení celý život 😅 😅 😅

mijadave
21. aug 2012

ahojte kocky, drzte pasticky, dnes idem do KE na kontrolu so zlatou zilou... mam dost strach... ale kedze beriem antibiotika kvoli zapalu zuba, operacia sa isto odlozi...
vsetkym Jankam a Janulkam vsetko najlepsie k meninkam 😉 pekny dnik 😉

suezana
21. aug 2012

ahojte
konečne som zvládla včerajší večer 🙂 🙂 🙂 🙂 hádam som na dobrej ceste - a to som mala tooooľko pokušenia 😝 zaliezla som k malej do postele s knihou, a dúfala som, že budem taká lenivá, že odtiaľ nevyleziem 😀 😀 😀 a bolo tak 😀 😀 😀
@mijadave veľmi držím palce, prajem dobrého lekára, nech všetko prebehne rýchlo a v pohode 😒

matchgame
21. aug 2012

@lucky14 a neskúšala si niekedy oddelenú stravu? ja rozmýšľam aj nad tým 😕

lucky14
21. aug 2012

@matchgame Ahoj. Veru nie. Ja som zatial schudla len sialenymi hladovkami alebo raz pocitanim kalorii. To sa mi osvedcilo ale zrazu na to nemam az tak casu ako niekedy. Ja som totizto vegetarianka a skoro stale jedavam uhlohydraty. Ty si uz niekedy drzala delenu stravu?

matchgame
21. aug 2012

@lucky14 definuj držala 😀 odhodlane som si kúpila tri knižky ešte pred rokmi, k tomu obludný stroj na cvičenie a potom som pribrala 10 kíl 😀 niekoľkokrát som na delenú nabehla ale mám nanič vytrvalosť ☹ poznám ale baby čo si týmto spôsobom držia krásne postavy 😉 mimochodom tiež nie som mäsožravec 😎

kacena24
21. aug 2012

@matchgame @lucky14 aj ja mám doma knihy delenej stravy,ale vraj je to veľmi dobré....papajú a nepriberajú a ak potrebuje neikto scchudnúť,schudne 😉 ale samíka delia 😀 este aj receptiky delenej stravy mam doma,mala by som po tejto diete na nu presedlat

matchgame
21. aug 2012

@kacena24 to je skôr dlhodobejší životný štýl. och len ako vybrúsiť postavu do stavu aby som ju len udržiavala? 😠

kacena24
21. aug 2012

@matchgame juj jedine diétkou,cvičením,alebo zdravou stravou 😉 iné nepoznám 😀 hej dlhodobejší,ale celkom mi to vyhovuje,takže asi po diete presedlam na nu,aby som uz nepriberala naspat....no nevravim,ze nespravim vynimku 😀 ale ine mi uz asi ani nezostava

matchgame
21. aug 2012

@kacena24 ach jo, asi oprášim môj držiak na oblečenie a začnem seriózne cvičiť 😠

kacena24
21. aug 2012

@matchgame a co to 90dnovou nejde dolu?

matchgame
21. aug 2012

@kacena24 ani trošku ☹ už som ju skúšala asi štvrtýkrát a ani deko ☹ akurát mám problém s chodením na záchod 😕

poki10
21. aug 2012

Ahojte koceny. Nad tou delenou rozmyslam aj ja. A rozmyslam aj, ze tuto dietu nebudem drzat 90 dni a skoncim skorej, ale az vtedy, ked dosiahnem vytuzenych 60 kg. ale uz dalsie dva mesiace to trvat nebude, pretoze dnes som presne v polovici vytuzeho ciela 🙂 odvcera mi zislo dalsich 400 g. takze k dnesnemu dnu - 4,5 kg. ale bude to asi aj tym, ze vcera som sa nachodila krizom krazom po celom meste, strava iba taka, aby som od hladu neumrela a tak. ale tesim sa z uspechu. 🙂
@lucky14 dufam, ze budes prispievat, lebo inak tu budes chybat ☹ ako tvoj druhy polievkovy dnik?

poki10
21. aug 2012

@matchgame kolky den si?

matchgame
21. aug 2012

@poki10 30.7. som začala. maličký úlet cez dovolenku a potom zasa prísny režim a nič ☹

kacena24
21. aug 2012

@matchgame no tak to mi je luto---mne to tiez neslo,rozbehla som to inou dietkou a uz to potom slo,no uvidim ako to pojde dalej,bo ja chcem este 20 kil,pridala som si dalsich 5 kil minus 😀

poki10
21. aug 2012

@matchgame aj cvicis, ci nie?

matchgame
21. aug 2012

@kacena24 ako si to rozbehla? 😲