90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zujka2
29. aug 2012

@poki10 ahoooj, tak čakám info o váhe ale vyzerá to fajne 🙂

zujka2
29. aug 2012

@misa0104 držíme a hlavný je veru pocit ako sa cítiš!

zujka2
29. aug 2012

@minuskad vitaj, kedy začínaš?

domyyy
29. aug 2012

@poki10 waaaaaaau 😵 😵 😵 😵 vyzeráš skvele! ty z čoho chudneš moja? 😀 tebe už stačí 😵 daj info o váhe...klobúk dole 🙂 😵 😉

@minuskad pridaj sa 🙂

domyyy
29. aug 2012

baby ja mám dnes taký lahší deň a dúfam, že od zajtra už naplno začnem 🙂 najväčšiu chybu som urobila, že som prestala držať dietu a teraz sa neviem na to znova naladiť ☹

minuskad
29. aug 2012

@zujka2 uuuuuy dnes, rano pekne ovocie 🙂 len ma nejak nafukuje z neho, ci co :D
@domyyy chcem skusit nieco nove, tak snad tuna sa podrzime, poradime 🙂 uz som raz bola v delenej strave v skupine, delim doteraz, ale potrebovala som nejaku zmenu 🙂
@domyyy ja som zacala dnes, mozme sa drzat 🙂 a podporovat. podla 90dnovky dnes by mal byt bielkovinovy den ale rozmyslam, ze si dam ocistny, len ovocie a vecer zeleninka.ale este neviem 😀

zujka2
29. aug 2012

@minuskad hm, tak s nafukovaním mám s touto diétkou skúsenosti. aj viaceré kočky. ale inak sa to dá. začni bielkovinovým, nech sa nevyhladuješ hneď prvý deň 😀 a koľko chceš schudnúť?

domyyy
29. aug 2012

@minuskad no som rozhodnutá! 😵 dnes bielkoviny tak pod so mnou do toho ešte jedna kočka tu s nami začína 🙂

minuskad
29. aug 2012

@zujka2 no a nepomoze, ked budem ovocie supat, co ?:D no nafukovaniu som sa chcela vyhnut, ale asi najviac ho sposobuje prave to ovocie na ranajky 😖 no ja velmi ani chudnut nechcem :D tak 5 kil by mi stacilo. ale nepohnevala by som sa, kebyze sa podari viac :D
@domyyy oook tak dnes bielkoviny 🙂

zujka2
29. aug 2012

@minuskad tak to neviem, či pomôže šúpať. nemám s tým skúsenosti. juj 5 kilečiek dáš v pohode 😉

poki10
29. aug 2012

@domyyy
@zujka2 este musim 3,5 kg dat dole 😀 z povodnych 69 mam teraz po prvom vodovom dni 63,5 kg, takze stale vela 😠 chcem ist na 60, aby som potom mohla priberat 😀 v polovici septembra je tu jarmok, tak to urcite neodolam vselijakym maskrtam 😀
inac baby, mozem si dat za sebou napr. dva dni bielkoviny a pokracovat napr. skrobmi? alebo proste dva dni po sebe mat take iste. lebo niekedy sa mi fakt nedá, ked som prec zladit sa s vitaminovym dnom. co poviete? aj ked v knihe pisu, ze sa to nema 😕

poki10
29. aug 2012

@domyyy
@minuskad tak budeme spolu, aj ja mam dnes bielkoviny 🙂

zujka2
29. aug 2012

@poki10 ale to je aj tak úspech. pri menších kilách to nejde tak rýchlo. super, gratulujem! podľa mňa sa má dodržiavať každý deň iný!

poki10
29. aug 2012

@zujka2 vies, ja som si tak myslela, na zaklade toho, ze som si citala o delenej strave a tá je velmi podobná ako táto dietka. a tam si tusim mozes sama vybrat, aky mas den a kilecka idu dolu, aj ked pomalsie 😉

poki10
29. aug 2012

@zujka2 ale asi ta teda radsej posluchnem a budem mat kazdy den iny ☹

domyyy
29. aug 2012

@poki10 super šikulka 🙂 a tie dni striedaj 🙂 ja vždy ked som držala tuto dietu tak som nemala ovocné dni, ja striedam 3 dni dookola 😉

zujka2
29. aug 2012

@poki10 neboj, však si na super ceste a to už zvládneš 😉

domyyy
29. aug 2012

kočky tak som začala... raňajky som nestihla 😅 ale obed paprička plnená nivou, to som dala piecť nachvíľku a dala som si k tomu krajec chleba a chilli omáčku to ja jem ku všetkému 😀 plánovala som na obed 2 papriky, ale zvládla som len jednu, som najedená 😅 na večeru bude už len polka z druhej 😉 😉

čo ste dnes papali?

zujka2
29. aug 2012

@domyyy ja kura a cuketu. ale dnes som mimoriadne hladná 😒

domyyy
29. aug 2012

@zujka2 máš chuť na všeličo možné, alebo ťa obed moc nezasýtil?

zujka2
29. aug 2012

@domyyy taký vlčí hlad. od rána. krízový deň ☹

domyyy
29. aug 2012

@zujka2 jaj len sa drž moja.... snaž sa neporušiť, ale pekne vydržať 😒

zujka2
29. aug 2012

@domyyy hej, musím veľa piť.. a menej myslieť na jedlo.. to dám!

domyyy
29. aug 2012

@zujka2 držím palce! 😵

zujka2
29. aug 2012

@domyyy aj ja tebe. aby si mala dobrý štart 😉

domyyy
29. aug 2012

@zujka2 dakujem 🙂 ja mám toto už štvrtý šťart 😒 dúfam, že vydržím 🙂

zujka2
29. aug 2012

@domyyy tak ja mám tiež za sebou už niekoľko začiatkov. dnes som 17 ty deň a bola som prekvapená, že doteraz kríza nebola.

poki10
29. aug 2012

kocky, ja dnes pstruha, tuniaka a dusenu zeleninu. + nejake slivky, rajciny, broskyne. bolo toho dost, ale hlavne ovocko a zeleninku. 🙂 aj ked pocitujem po vcerajsku stiahnuty zaludok, co je asi normalne a asi je aj cielom vodneho dna...

lucijja
30. aug 2012

@poki10 mnam si mi narobila chut...uz viem co budem mat zajtra na obed - pstruha si spravim na pare a zoberiem do prace...🙂 Dnes mam ovocie, tak hadam to nejako prezijem... 🙂

perla200
30. aug 2012

čaute baby, zase raz sa pridávam k vam možem? dnes druhý den uspesne za mnou🙂))))