90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sajmonkaf
22. máj 2012

a ešte k tým kilám....je aj rozdiel,ked chudne mlada baba,alebo ako napr ja pred 40-tkou,to už aj metabolizmus je pomalší,no čo už.... 😎

miskakyska
22. máj 2012

@sajmonkaf však sme tu pomaly všetky 40tničky...a celkom zachovalé :o)) si pekne schudla,nemáš mať z čoho depku..

ketrinn
22. máj 2012

@sajmonkaf ,prepac zabudla som dat foto mas ho 🙂vlcky z lidla su vynikajuce🙂

ketrinn
22. máj 2012

ty kokso ake velke foto mi to dalo xixi aspon neprehliadnete hihi.

sajmonkaf
22. máj 2012

@ketrinn dakujem,aspon to nepopletiem🙂

ketrinn
22. máj 2012

@sajmonkaf neni zac potom mi napis ako ti chutia uz som skusala aj zaliat len vriacou vodou aj tak mi chutnali 🙂 ale najradsej mam zaliate sojovym mliekom a medom

mijadave
22. máj 2012

ahojte dievcata... tak sa hlasim po dlhsej dobe 😉 dietku som vzdala, lebo priznavam, uz mi tie jedla liezli krkom a o necele dva mesiace chcem zacat znova s tou prvou 90DD, tak to by uz tie jedla sli krkom, aj ked som sa to snazila obmienat... 😉 ale sem tam Vas tu kuknem, co nove... drzim pasticky, nech idu kilecka pekne dole... 😉 vzdavam nielen dietu, ale aj snazenie o babo... idem sa venovat rodinke, budem dalej zumbovat a korculovat a venovat sa aj praci, som tam len mesiac a uz sa mi rysuje povysenie 😉

sajmonkaf
22. máj 2012

@ketrinn ja ich moc nemusim,ale syn miluje s bielym jogurtom a medom.Ale určite aspon ochutnam pre porovnanie.

sajmonkaf
22. máj 2012

možem na uh obed lievance?sú bez kvásku,banánové...strašne mam na nich chut.

1lubika
23. máj 2012

@mijadave ja tiež nedržím tú pokračovaciu ☹ ☹ . Ja práveže by som sa radšej dala znovu na túto 90 dňovku, ale dám si také 2 mesiace pauzu. Chcela by som niekedy v polke júna začať. Sa teším, že ťa čaká povýšenie, aspoň sa človek potom teší viac chodiť do roboty. To bábo ma mrzí, možno príde potom samo. ☹
@miskakyska to si pekne napísala - normálne mi ostalo lepšie pri srdci - zachovalé 40-tničky. 🙂 🙂 A aj pekné si zabudla. 😀 😀 Človek s časom nenarobí nič. Ale niekedy mám pocit, že mi je ako by som mala okolo 25. Takže sme také staré ako sa cítime.
Dievčence - držkám palce pri chudnutí, ja tiež sem-tam tu mrknem, ako sa máte a či sa darí - no samozrejme - blbá poznámka. 😅 😅

popuska
23. máj 2012

Hello 🙂 tak ja som tu uuuuplne nová 🙂 chcela by som začať s touto dietov, teda kvazi som uz zacala, dneska mam 3 deň. 🙂 a dúfam, ze sa mi to podarí... 🙂 inak, nie ste tu iba 40tnicky 🙂 mam 20 🙂 🙂 🙂

sajmonkaf
23. máj 2012

@popuska tak vitaj a držim palce,a zapis sa do tabulky...

ketrinn
23. máj 2012

@sajmonkaf vcera som skusala len zaliat horucou vodou a ked nabublali dala som si k tomu acidko ,normalne mi to smakovalo 😵

sotia
23. máj 2012

@ketrinn Katka, v ktorý deň terba papať tieto vločky?

sajmonkaf
23. máj 2012

@ketrinn ale asi len čiste acidko,nie ovocne,že?ešte stale nepapas ziadne ovocie?už sa ti to bliži,že?ako dlho budes v nemocke?

sajmonkaf
23. máj 2012

už sa teším na poriadnu porciu zmrzliny na večeru 🙂 🙂 🙂 ,mnam mnam...

popuska
23. máj 2012

Dakujeeem 🙂 do akej tabulky sa mam zapisat? hehe som nova tak neviem nic 🙂 dufam, ze mi 90 dnova dieta pomoze schudnut lebo som uz zufala... mesiac som v anglicku a citim ako sa na mna kazdy den nieco prilepi..potrebujem schudnut tych 10-15 kilo.. 🙂 a bude mi sveta žiť hihi..

ketrinn
23. máj 2012

@sotia moja v uhlohydraty 🙂 ale len z medom alebo ovocim susenim dobre su zo slivkamy susenimy

ketrinn
23. máj 2012

@sajmonkaf ja som to papala z acidkom nizkotucnym 🙂 ale skusit mozes aj ovocne ,viem ze su este fajne ked pokrajas slivky susene a medik,sa mas ja nemozem :(, idem 31 a prist by som mala 5-6 -steho ak vsetko bude ok.

mijadave
23. máj 2012

@1lubika aj ja chcem zacat tak o 2 mesiace... mozno skor, uvidime.... 😉
@popuska ahoj, vitaj, tu je tabulka, co Ti dievcata spominali 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... tu si zaznamenavame nase uspechy... tak sa pridaj, inspiruj sa alebo nas aj prekonaj 😉 drzim pasticky v chudnuti, neboj, zvladnes to... to som ani ja neverila, ze to zvladnem a zvladla som hoci s prehreskami, ale zvladla 😉

sotia
23. máj 2012

@ketrinn diky za radu, vločky som ešte nejedla....a nech všetko v nemocnici dobre dopadne, rýchlo sa zotav, nech si už OK

miskakyska
24. máj 2012

Čaute fešandy!...tie čaje akože spaľovače tukov,či su ozaj spaľovače?..nevedno..teraz mali v tescu akciu 1+1 som sa zasobila..tak uvidíme :o))

ketrinn
24. máj 2012

@miskakyska moja ja tym cajom neverim ak chces dobry spalovač staci ti kupit v jednote klasicky aniz,fenikel ,a mas to lacnejsie 😉 osttne v ip

miskakyska
24. máj 2012

@sajmonkaf
@ketrinn gazdinky?..keď uvarím napr.šampionovu polievku,alebo omáčku,môže sa to konzumovať na druhý deň po prihriatí,keď huby su take háklivé?..či?

ketrinn
24. máj 2012

@miskakyska ja v pohode prihrejem aj na druhy den ked to vyberem z chladnicky 🙂 ale nie vsetko vzdy odoberiem za tanier a osttne necham v chladnicke neprihrievam cely hrniec lebo keby som prihriala a nespapalo by sa tak potom to uz vyhodim hydine.

miskakyska
24. máj 2012

@ketrinn jasnačka,ja to tiež tak prihrievam,aby sa to zjedlo..lenže huby by sa už nemali prihrievať?

sotia
24. máj 2012

Jéj, baby teším sa, vopchala som sa do mojich vecí č. 40/42......

ketrinn
24. máj 2012

@miskakyska pocula som o tom ale neriesim🙂 este na druhy den zahrejem 🙂 a u nas sa z hubami vela robi a este žijeme xixi

ketrinn
24. máj 2012

@sotia joj ako fajne 🙂 ja mam 76kg ale nevopcham sa este do 42 je mi obtiahnuta mala som velkost 44-46 😒

sajmonkaf
24. máj 2012

Ahojte,tak dnes som obliekla gate vel 42,a sadli akurát,tak som sa potešila,zachvilu nebudem mat co na seba... 😎 😎 😎 dnes som mala ovocie,vela som toho nepojedla,rano sa odvažim,tak som stráášne zvedava,lebo od prvej vody sa nič nedeje.