90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

andrea1516
1. jan 2014

@bebebrumik ahoj tak si na dobrom ieste a pod snami dotoho cim viac nas je tym lepsie ..uz sa tesim na zajtra aj ked to bude taske lebo aj ja som sa rozpapala sladkym a som aj pribrala pocas sviatkou:(

lydka84
1. jan 2014

@andrea1516 ak ta to potesi aj j som pribrala :(

lydka84
1. jan 2014

😝 😝 😝 😝 😝

tak babenky este raz toto sa tu trosku bude opakovat ospravedlnujem sa ale aspon tie co pridu nebudu musiet citat historiu moc do zadu takze :

kto sa v januári pridáva na novú 90-dnovku ???? 2.1.2014 ZAJTRA zaciname tak cim viac nas bude tym to pojde lepsie, sup sup hlaste sa zapíšte do tabuliek a zajtra hurá do toho 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

posielam link kde je vlastne cela kniha vsetko rozdelene popisane + vysvetlenie + 90 receptov, odporucam prestudovat a nemusite kupovat knihu, usetrene peniazky pouzijeme na nakup noveho mensieho oblecenia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php...

a teraz dve tabulky kde ak chcete zapíšte sa , jedna je o vahe aby sme videli ubytky

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...

a druha ubytky v cm ... tam ma kazda viac riadkov aby sa dopisali vzdy po vodovom dni ubytky ...

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...

chcem vas len poprosit aby ste to nahodou niekto nevymazali lebo to neviem zablokovat aby sme potom neprisli o vsetky udaje.....takze nikomu nic neprepisovat , editovat len svoj riadok ďakujem

a este ak to nechcete zverejniť, tak aspon doma sa na zaciatku odvazte a odmerajte, aspon hrudnik, pas, boky, obvod stehna a zapiste si to ....bude to pre vas skvelou inspiraciou ...... niekedy totiž vaha stoji a ubudaju cm, to prevazne vtedy ak pridate aj pohyb takze urcite sa pomerajte
😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

andrea1516
1. jan 2014

@lydka84 nepotesi ..medzi sviatkamy som kg pribrala a pretim 0,80deka cize co som schudla skoro vsetko je hore ale nevadi od zajtra to dame bole a hotovo🙂

lydka84
1. jan 2014

@bebebrumik tesiiime sa na teba 🙂

matamisi
1. jan 2014

Ahojte....zajtra zaciname:-P dnes este dojedam zakusky a od zajtra pride kruta realita bez sladkeho:-Xo jej to bufe tazke,trosku sa bojim ci to zvladnem,sle pokusim sa:-P

andrea1516
1. jan 2014

@matamisi aj ja sa bojim a velmi ale mylslim si ze to stoji za to ...dneska ma priatel otfotil v spodnej bielizne a uprimne povedane velmi som sa zlakla a aj my prislo zle ....:(

pstroska1984
1. jan 2014

ahojte dievcata,od zajtra sa pustam do boja.je nejaka skupina kde sa daju vymienat recepty alebo rady? dik

andrea1516
1. jan 2014

@pstroska1984 myslim ze my to budeme vsetko tu riesit aj recepty aj psychicku potporu ak chces pridaj sa knam 🙂

lydka84
1. jan 2014

@matamisi tak veru dnes posledne koalciky a dobroty a od zajtra kruta realita pride 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒

aduss
1. jan 2014

ahojte kočky, tak prajem vam do noveho roka vsetko dobre a vela uspechov 🙂 a od zajtra sa pustame do toho..jupii 🙂

pstroska1984
1. jan 2014

oki 🙂 od zajtra sa pustam do boja 😉

lydka84
1. jan 2014

tesiiime sa, zapis sa prosim do tabulky...aspon budeme vediet kolko nas je 🙂

andrea1516
1. jan 2014

@lydka84 krasne sa zbierame asi sme tie sviatky svetky papali ale tesim sa velmi

andrea1516
1. jan 2014

ako Baby ake mate plany co budete zajtra papat?dajte daku ispiraciu🙂

lydka84
1. jan 2014

@andrea1516 veru krasne uz nas je 12 🙂

anik025
1. jan 2014

zienky chcela by som vyskusat tuto dietu, nechce sa mi moc citat historiu a tak pomohla vam tato dieta? za kazdu odpoved dakujem 🙂

lydka84
1. jan 2014

@anik025 odporucam vyskusat a pridat sa k nam ak sa da zajtra je nas uz 13 takze sa budeme vediet tahat a inspirovat co varit 🙂 pojde to tym padom jednoduchsie ......
ja som ju drzala v 2007 okolo 70 dni a slo dole asi 15 kil ..... teraz v lete slo asi 7 kil za mesiac a kopa cm ......a do dnes som sa na povodnu vahu nevratila napriek tomu ze 4 mesiace som jedla vsetko mozne a v strasnych mnozstvach ..... osobne mam pocit ze sa mi zrychlil metabolizmus po nej

anik025
1. jan 2014

@lydka84 tak to si pekne schudla, a kde sa mozem pridat kde to najdem?

lydka84
1. jan 2014

@anik025 pekne a preto to idem skusit zas, ccem vydrzat tych 90 a dat dole aspon 16 kil tak snad sa to podariiii s vasou podporou, na tejto strane 3 prispevok je link na knihu na precitane aj na dve tabulky, jedna kde sa zapisuju kila a druha kde sa zapisuju cm.... kludne sa zapis aby sme vedeli kolko nas je 🙂 a tu si budeme pisat, podporovat sa, davat napady a radi, popripade pomahat si ako len budeme moct .....

lydka84
1. jan 2014

@anik025 ak ako chces bud zacnes zajtra s nami alebo neskor, je to na kazdej aky ma program, kazda musi vediet ci jej to vyhovuje zajtra alebo ci zacne par dni neskor 🙂

luba28
1. jan 2014

@anik025 aj ja som ju drzala a to nie az tak prisne,lebo ja kavu bez cukru nevypijem a tiez cistu vodu nepijem,...drzala som ju mesiac a isla som dole 11kg,moja kolegyna 16kg,ale ona isla presne,....

lydka84
1. jan 2014

@luba28 @anik025

kazdy ma ine vysledky zalezi od tela ako je znicene dietami a ako sa dokaze nastartovat metabolizmus a kolko rokov ma dotycna, mladsie chudnu lahsie........proste jejto tak .....a samozrejem zalezi z akej vahy sa ide ....moj nazor je ze na zhodenie kil je to super a nauci to sebadisciplinu...a po skonceni 90 dni alebo 90+90 dni je to uz na kazdej ci si to udrzi alebo sa vyje na povodnu hmotnost ,,,,,,, 😝 😝 😝 😝 😝 😝

miskakyska
1. jan 2014

@lydka84 pár rokov dozadu som tu bola,ako doma 😉 našla som tu kamky-skvelé ženy 😉 tak chudnutiu zdar...ženy 😀 😀 už som ako slon 😖 🙂

lydka84
1. jan 2014

@miskakyska na slonov je tu viac 😖 😖 😖 😖 😖 ale kedze priatel chce na cestu okolo sveta tak zo slona musi byt poloslon aby som aj fotky raz mohla ukazovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak hor sa do toho 🙂

anik025
1. jan 2014

baby tak som sa aj pridala 🙂

lydka84
1. jan 2014

babyyy je nas uz 14 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 a to este stale mi par mien v tabulkach chyba co sa tu hlasili pred par dnami ze idu do toho tak sup sup zapiste sa do oboch tabuliek
ak su take co nechcu zverejnit vahu a miery ( aj ja som to zvazovala lebo su to desive cisla ) ☹ ☹ ☹ ☹ tak napiste aspon mena nech vieme kolko nas je a ze drzime spolu 😝 😝 😝 😝 😝 😝

andrea1516
1. jan 2014

@lydka84 ja som odpadavala ked som tam vydela vase vahy a tu svoju katastrofa ale co uz mozem si za to sama a som tu aby som taku vahu viac nemala ...co uz o tri mesiace ta vahua bude krajsia 🙂

lydka84
1. jan 2014

@andrea1516 no ja som sama strasne zvedava kolko kil ukaze zajtra rano vaha ale pri tom co som vcera pojedla tak to bude 92 a viac to mi je jasne uz teraz a tie cm ani nehovorim....starsne som rozkysnuta a zavodnenaaaaaa 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

andrea1516
1. jan 2014

@lydka84 ja som sa dneska fotila a juj juj zle my prislo dlho som sa ani nekukla na seba v spodnom pradle a teraz ma chytil sok ja len sa bojim ze nevidrzim ze ma chyti slaba chvilka a roz zerem sa