90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cessy
13. jan 2012

@martina020202 vypytaj si salat bez syra, sunky, uplne v pohode ti ho tam nedaju, teda ja mam taku skusenost,ale samozrejme cenu mi ratali ako za salat so sunkou. ale tych par centov nas predsa nezabije 😵

kika25
13. jan 2012

aj ja mam dnes vitaminy, uf uz sa mi o ovoci aj sniva...ale na obed som si pripravila zeleninovy salatik tak sa idem donho pustit🙂

cessy
13. jan 2012

ja tu teraz vyjedam susene jablcka, inak do teraz som si ani neuvedomovala ake su fantasticke 😅

cessy
13. jan 2012

@kika25 dobru chut 😅

cumelila
13. jan 2012

@martina020202 ty už máš peknú motiváciu tie 4 kilečká...ja mam dnes škroby a skusila som ryžové rezance so zeleninkou a sojovou omáčkou a celkom sa dalo... 😉

1lubika
13. jan 2012

@martina020202 4 kg za 12 dní - to je dobré 😀 😀 😀 . Ja sa odvážim asi v nedeľu - po 2. ovocnom - čiže po 8 dňoch. 😒 Ktovie čo to tam vybehne 😖 Dnes mám niečo sladké na večeru - niečo asi nájdem doma dáku čoko alebo nejakú inú sladkosť. Teraz som si urobila čajík a pijem a pijem. 🙂

cessy
13. jan 2012

@martina020202 gratulujem k 4 kilam 😵 , len tak dalej

cessy
13. jan 2012

ja sa vazim zas zajtra po 3 ovocnom 😨 😨 😨 😨

cessy
13. jan 2012

prave si robim veceru 😕 😕 😕 jablka som nakrajala na platky a dala povarit do hrnca s trosickou vody a ochutim si to skoricou. mnaaaam uz sa na to tesim, rozvoniava mi to tu 😝

veronka2008
13. jan 2012

@cessy ahoj ako si robiš tie flačky s kyslou kapustou?

cessy
13. jan 2012

@veronka2008 uvarim si bezvajecne fliaky, alebo akekolvek cestoviny, kyslu kapustu trosku prelejem ciatou vodou aby nebola moc kysla a dam ju do hrnca aj s trochou vody a asi 20 minut dusim. potom dam na panvicu malicko oleja, ked je rozpaleny dam cestovinu, tosku ju opeciem aby bola trosku chrumkava a potom pridam udusenu kapustu, kazdy kolko lubi 🙂 , .trosku spolu prehrejem posolim a papam 😝
mnaam az mi sliny tecu

jania023
13. jan 2012

@cessy a davas aj klinceky alebo iba skoricu?

cessy
13. jan 2012

@jania023 myslis do tej kapusty????

cessy
13. jan 2012

@jania023 ak myslis do kapusty, tak teraz som pisala, ze to robim s kyslou kapustou. ta je ochutena, tam uz nic netreba 😵

jania023
13. jan 2012

@cessy nie do tych jablk

cessy
13. jan 2012

@jania023 jaaaaj ano, jasne ale len cistu skoricu, nie skoricovy cukor 😅

jania023
13. jan 2012

Kto zacina v najblisich dnoch dietku?potrebujem partaka 😝

jania023
13. jan 2012

@cessy a nieje to potom take dive len jablka zo skoricou? 😕

cessy
13. jan 2012

@jania023 pridaj sa, asi 3-4 sme zacinali od noveho roka, ostatne sa pridali postupne.....ked si das zajtra hned bielkoviny, budeme mat rovnaky den 😵 😵 😵

jania023
13. jan 2012

@cessy ale my sme uz robili spolu dietku este min rok ale asi sme ju nedokoncili ak sa pamatas 😀

cessy
13. jan 2012

@jania023 no mne vtedy stacilo kolko som schudla, tak som uz dalej nedrzala.

tak hadam sa niekto k tebe prida 😀

jania023
13. jan 2012

@cessy ja som neschudla ani gram tak teraz skusim vazne tych 90dni 😉

rebeka1977
13. jan 2012

tak ja dnes uuuplnneee zleee....stresy, strach.....mala je uz dlhsie chora, ATB dobrala a nic....a dnes nam v nemocke povedali, ze angina riadne rozbehnuta...co predtym nik netusil, na hrdlo neplakala, stale to bolo ako dutiny, a naviac asi infekcna mononukleoza....

Jedla som primerane bielkovin...ale neprimerane chlebika, asi 2x viacej., co by nebola az taka tragedia...ale 2croisanty, 3 kocecky Milky, 1 gofry kolacik s nutelou to uplne zabil☹((((

Ale zajtra pokracujem opat. a nacisto, pekne zemiaky na pare s brokolickou, a zeleninkovy salatik.....

martina020202
13. jan 2012

@cessy no ti poviem ze som bola prekvapkana ked som videla to ciselko na vahe 🙂 dufam ze to bude pokracovat aj tak dalej som zvedava na teba zajtra kedze spolu drzime 🙂 ale dnes som zabila vecer salatik fajnucky a s cim inym ako s tuniakom ale zjedla som toho len polovicku 🙂 dam steper mozno spalim 🙂 dufam 🙂

martina020202
13. jan 2012

@rebeka1977 no tak ty si este horsia ako ja 🙂 si zabila ale nevadi od zajtra znova zacnes a pohoda pri takychto prehreskach nam sice kilecka pojdu ovela pomalsie dole ale netreba to vzdavat 🙂

martina020202
13. jan 2012

@cessy tie jablcka mozu byt fajn to mas z tej knizky? si dobra aku mas pevnu volu a to ti ani netreba tak chudnut ako mne daj mi z nej troska 🙂 fandim ti a si mi vzorom tak ma sem tam aj vyhres :-P 🙂 🙂)))))))

cessy
13. jan 2012

@rebeka1977 juuuj to co si nakombinovala 😕 🤐 😵 , predstav si co pisala myslim ze kika a hned ta chut prejde...
ze sa vidis na plazi v krasnych novych plavockach a peknou postavickou 😕 😵 😀 u mna to zabera 😀 zatial 😀 😀

veronka2008
13. jan 2012

@cessy dakujem

veronka2008
13. jan 2012

ahojte babenky po 3 ovocnom dni 4 kilečka dole až som tomu rano nechcela veriť hned ma to naštartovalo dalej dnes bielkoviny dala som si rybku a šalatik, a zajtra sacharidy už som si pripravila zeleninove rizoto nakolko zajtra pracujem ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ale nejak zvladnem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cessy
13. jan 2012

@martina020202 nie, to nieje z knizky, to som si len tak spravila, chutilo mi nieco teple.... lebo ja som taketo robievala malemu namiesto kupovanych vyziviek a robim to uplne bez cukru, konzervantov a kedejakych pridavkoch o akych ani netusime co su v sklickach/vyzivach. len tam dam stipku skorice. malemu som to robila z akehokolvek ovocia