90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ingaaa
17. dec 2011

Ahojte baby takze knizku som si stiahla co to poprecitala.. a od 1 .Januara sa kvám pridavam aj ja.. este mi zostalo po porode 15 kil strasne to je vela vobec sa takto necitim dobre. tak teda sa dam na tuto dietu dufam ze ju uspesne absolvujem a tie kilecka navyse budu prec..

veronka2008
28. dec 2011

baby poradte idete podla nejakej knihy alebo mate info z netu chcela by som ju začať a neviem ako

borabora666
31. dec 2011

@veronka2008 ahojky,hod mi emALI,POSLU TI KNIZKU a nastuduj ju...nech od januara vies zacat 😀

veronka2008
31. dec 2011

ahojky moj email je veronka2008@zoznam.sk dakujem

cessy
31. dec 2011

babule aj niektora zajtra zacinate???? 😕

rebeka1977
31. dec 2011

Ahojte...aj aj sa chcem opat uz po niekolkykrat vratit k tejto diete - i ked ja by som to skor nazvala stylom stravovania - prvykrat som ju drzala od januara 2008, necelych 90 dni, viac menej poctivo a isla som dole -11kg - uzasny pocit, mnozcstvo energie, no bolo super. Vahu som si viacmenej udrzala, kym som opat neotehotnela, sice som pocas tehu pribrala len 8,4kg, ale ako som prestala kojit, a neprestala papat, vaha isla zavratnou rychlostou nahor. Od zajtra - pre mna magicky datum - chcem ist n ato opat. Tu na MK sa mi velmi pacila sudrznost spoludietujucich, vzajomne sme sa podporovali, dohlaidali na seba, bolo to super. teraz uz pracujem, uz tu nebudem asi tak casto, ale budem sa snazit informovat tak casto ako to pojde. Drzte mi palce, budme spolu, budeme silnejsie🙂

cessy
31. dec 2011

@rebeka1977 Ja som tiez uz drzala tuto dietu, tiez som schudla a chcela by som znova. je to super ked sa tu navzajom podporujeme, ide to lahsie 😉 😵 😉

rebeka1977
1. jan 2012

vidim, ze sa to tu akosi nehybe 🙂 no ja som zacala, bielkoviny....ranajky sice nie ovocie, ale bielkoviny som dodrzala...obed ryba a zelene fazulky a voda a vecer detto.....

scandya
1. jan 2012

Ak chcete schudnut bez diet a cvicenia, napiste mi a dajte aj mail, poslem moje foto ako som schudla za 3tyzdne s novou technologiou 🙂 bez jojo efektu! funguje na kazdom!

suezana
1. jan 2012

ahojte, tak aj ja dnes začínam - ale dnes som si dala ovocný deň - potrebujem prečistiť .... normálne sa hanbím to sem aj písať.... držala som túto diétu pred rokom presne a dala som dole 10 kíl - veľká spokojnosť, dobrá nálada, kopa energie.... udržala som si -8 kíl až do minulého mesiaca..... za december som pribrala 4 kilá 🙄
tak držím nám palce 🙂 🙂 😉

suezana
1. jan 2012

a ešte vám chcem napísať, že jedna kočka, čo tiež tu držala túto diétku, tak sa dala zlákať na nejakú reklamu, že zaručený spôsob chudnutia na vlastnej skúsenosti, stálo to myslím tri eurá a dotyčná pani jej poslala návod s receptami a končilo to tak, že sa tam skoro nič neje.... . takže treba len s rozumom 😉 😉 😉

suezana
1. jan 2012

@cessy ahoj stará známa 😉

cessy
1. jan 2012

@suezana jedaaaaaaa ahojky, rano som sem pozerala a nikto nic nepisal, ja som sa tiez dnes dalana to. rano ovocko, na obed ovocko a vecer tiez ovocko. a zajtra uz zacinam s bielkovinovym. ides tiez do toho????

cessy
1. jan 2012

@rebeka1977 tak aj ty si sa na to dala, ja budem mat az zajta bielkoviny, dnes ako @suezana . ovocie, lebo som prezrata 😝 .

suezana
1. jan 2012

@cessy supeeeeer 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa teším, nejaké máme rovnaké potreby 😀 😀 😀
ja práve chrúmem mandle..... večer už len pomelo mám na pláne.... som neverila, že to zvládnem, ale teraz som si istá, že vydržím, keď mám parťáčku 😀 😀 😀 😀 😀

cessy
1. jan 2012

@suezana ja rozmyslam, co na veceru lebo tak kysle pomarance mame, ze ma z nich az zuby bolia. banan som mala doobeda, ten na vecer uz nechcem a myslim ze ananas mi tam uz aj hnije 😖

ozaj a pomelo tam mame aj my. okolo siestej si dam to 😅 , dakujem za typ 😵

cessy
1. jan 2012

@suezana aj ja som rada ze si zacala,ze mam partacku 😵 😵 😵 ,teraz len vydrzat

v555
1. jan 2012

tak a ja sa pridávam tiež...... 😉 😉 😉 bude to pre mňa veľmi ťažké ale keď sem skočím aspoń sem-tam bude mi ľahšie.......................o Bože len vydržať 😉 😉 😉 😉

cessy
1. jan 2012

@v555 dnes si zacala????

v555
1. jan 2012

@cessy áno a od zajtra pridávam cvičenie....

cessy
1. jan 2012

@v555 super, tesim sa, som na tom podobne aj suezana , dnes trosku ocista, taka mierna 😀 a zajtra bielkoviny

suezana
1. jan 2012

@cessy neni začo 😉 mne dnes mm hovorí, nech zjem tie hrušky, že sú už mäké - tak som si hneď tri dala na obed 😉 šťastie, že som dala ovocný deň, lebo by zhnilli chudiatka 😀 😀 😀
ale zisťujem, že mi aj viac piť chutí, keď toľko nejem 😕 😕
u mňa najväčší problém bude v robote..... nemám obednú prestávku, musím si nosiť z domu jedlo a jem, keď mám čas - aj celý deň 😝 😝 😝 😀 😀

suezana
1. jan 2012

@v555 super, tak sme tri 😉

v555
1. jan 2012

@suezana,@cessy tak sa teším,že nie som sama,je to naozaj jednoduchšie keď nás bude viac.Dnes som mala taký dietnejší deň,ovocie a zelenina trošku som to pomiešala ale zajtra to rozbehnem 😉 😉 😉

mimika4408
1. jan 2012

@cessy caukoooo , my sme sa tu uz stretli 🙂

suezana
1. jan 2012

aj mimika sa pridááááva 🙂 🙂 🙂

llumka
1. jan 2012

ahojteee vidim zname tvare,moc sa tesim aj ja sa tiez pridavam od zajtra

suezana
1. jan 2012

@llumka supeeeer, tak stará známa partia sa tu zlezie 😀 😀 😀 😀 😀 😀

borabora666
1. jan 2012

@veronka2008 veronka mas to odoslane....🙂
inak aj ja zacinam 🙂

cessy
1. jan 2012

No tak super.zajtra vsetky zaciname, tesim sa.myslela som ze sa nikto neprida,ze este sviatkujete🙂