90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

tinaa
16. feb 2009

inak som si pozrela prispevky z juna, tam som pisala moje miery, a su rovnake ako teraz, len hrudnik mam zrazu väcsi o 3cm, ale nevadi, mala som iny meter asi.

miresta
16. feb 2009

ahojte babenky ,

tak ja som mala super víkend, ale úplne vyťažený. V sobotu som pripravovala všetko na večer, robila tortičku. A v nedeľu sme zase boli u mamky na obed, lepšie povedané boli sme tam od rána, keďže maličká bola cez noc u nich, a tak sme šli už ráno. A boli ste tam až do 16tej, potom sme šli na nákup, a nakoniec o šiesetj sme ešte mali návštevu a odišli až o jedenástej. Takže dosť zaberák.

zuza80 - ďakujem za pochvalu a dík za to, že ma tak vidíš v nádhernej štíhlej forme.

tinaa - tak tie miery sú úžasné, neviem prečo chceš chudnúť. 😀 Ja mám dnes ovocie, ale ak ma niečo napadne dobré čo si budem robiť zajtra , tak napíšem receptík.
Inač Valentín dopadol super, boli sme na večeri v Čínskej reštike, a bolo fajn, pretože oni majú všetko také zdravé. Mala som škroby, tak som si dala ryžu so zeleninou a k tomu ešte opekanú zeleninu v ostokylsej omáčke- no a doniesli mi takú porciu, že som nevedela zjesť ani polovicu. Aj po príchiode domov, bolo všetko super, ako za čias keď sme spolu ešte len začínali, bez maličkej.

aniel - ako ti zbehol víkend? Pochutila si si včera na niejakom koláčiku. Ja som robila tortu ( a zabudla som ju odfotiť, čo ma trochu mrzí, lebo bola krásna) , tak som si z nej trochu dala, akurát nám vyšli UH. A čo dnes pripravená na ovocíčko. Ja som si dala na raňajky grep, no je mi z neho horko až za ušami.

gucz - takže začínaš?

jaja0110
16. feb 2009

Ahojte babenky,

ja mam dnes prvy krat vodny den 😝 😝 Neviete mi povedat, ci dnes nemozem (nemala by som) ani caj alebo kavu? Da sa tento den vobec zvladnut bez prehresku? 😅 😕
Od rana som vypila pol litra vody (zatial) a uz ma mierne natahuje...pomoooooooooooc 😨 😅

zuza80
16. feb 2009

ahojte. ja mám bielkoviny a na obedík bude file so zeleninovým šalátikom.
jaja-nemala by si nič len vodu,ale ja osm si dala ráno aj kávu. ale potom celý den voda a dá sa to vydržat bez prehrešku. držím palce.

aniel
16. feb 2009

miresta-dala som si tofife ana dnes na ovocko sa teším.

tinaa-keďnemš chuťna mäso ,skús to s jogurtami

jaja0110-dá sa to a môžeš aj čaj,držím palčeky .Ja som to vydržala len raz a dala om si vtedy melón,ken horšie,že terazho nezoženieš

zuzka-tak tz si užprofesionál v tejto dietke

tinaa-potom sa aj ja zmerám

gucz-nie že začneš kotkodákať 😀 😀 😀 z tých vajec 😀

zuza80
16. feb 2009

aniel včera som si dala tie marhule s tými orechami, a možem len doporučit. bolo to vynikajúce a aj to zasýti.

marika009
16. feb 2009

jaja0110-ja som cez vodu pila aj kavu a celkom v pohode ,cez ten vodny den mi islo 1-2 kg dole ,to fakt.
da sa to vydrzat a to som sa tiez obavala ze co budem robit vecer ked ma hlad prepadne ,ale bola som
uz taka plna tej vody ,ze mi nic nechutilo jest .nemala som ani pomyslenie na jedlo. tak dore pitie ti
prajem a vydrz.papa

jaja0110
16. feb 2009

Joj babenky dakujem moc, tak zatial sa drzim, uz som stiahla asi 2 litre (bez kavy 😉 ) ale motam sa okolo deti tak zatial na jedlo nemyslim, horsie to bude vecer... 😉

rejocka
16. feb 2009

🙂 ahojte ja si tiež neviem celkom predstaviť ten vodový deŇ mám veľmi rada čaje ani to nemožem,len tak bez cukru?Ale určite to má svoj význam,že len voda.Ja mám dnes 3krobový a mám tie zemiačiky s horčicou a cesnakom -zapečené-niektorá ste to tu písali,-je to chutné 😵

morenka
16. feb 2009

Ahojte dievčata....

dlho som tu nebola ale nemam sa ani čim chváliť....tento víkend som to uplne pokazila...boli sme na plese a neodmietla som nic co mi ponúkali.....mesko aj slatik aj kapusnicka a na druhy den som to na navsteve u priatela zaklincovala kolacikom a chipsami...nebolo toho vela ale na moje vyčitky to stacilo...dneska drzim podstivo ovocie ale chute su nenormalne...mam dostat mrchu tak by som zjedla aj klince....ale uz som si povedala DOSŤ!!!!

vaha sa mi nepohla....to bude tymi prehreškami ale uz idem tvrdo na to a tych zvyšných 8kg schudnem aj keby som jest nemala🙂🙂

drzim vsetkym palceky nech vas nic nepokusa a aby sa vam len darilo....🙂

rejocka
16. feb 2009

🙂 Aj my ieme v piatok na ples-tak uvidíme ako sa prejaví moj mlsný jazýček 😅 ,ale veľmi by som to chcela vydržať 😝

jaja0110
16. feb 2009

...tak kavicku uz mam za sebou 😀 😀 ale inak ani omrvinku... 😉

rejocka
16. feb 2009

🙂 no bez kávičky to ani ja nebudem zvládať a dávaš si mlieko?mne sa káva ráta len s mliekom 😉

jaja0110
16. feb 2009

rejocka- to aj mne, ale dneska prvy krat bez mlieka a bez cukru 😅 😉

jesika26
16. feb 2009

rejocka - ja už som držala túto diétu minulý rok, ale kávu s mliekom som si neodpustila, nepijem ju jedine v ovocný den, lebo by ma bolel žalúdok a váhu to neovplyvnilo,kilá išli dole. 😉

marika009
16. feb 2009

jaja0110-no tak uz to mas za sebou vodny den.dufam ze si vydrzala a teraz chod radsej spat alebo nechod do kuchyne.ale ked si vydrzala do teraz tak uz vydrz a zajtra budes veeelmi stastna ze si to zmakla. a vaha sa urcite pohla smerom dole ale pokracuj tvrdo pojde to .aj mna to pokusa hlavne teraz vecer nieco by som si dala pod zub ale radsej sa napijem a rano viem aka budem stastna ze som vecer nic nejedla.ja som mala dnes ovocny.

babenky drzim palce v dalsich dnoch .mna to tiez pokusa aj prave teraz ale musim vydrzat .tak dobru nocku prajem vsetkym chudulkam.na jar to bude super ked pojdeme len tak v trickach a nikde nebude nic previsat ziedne sadlo ,tak na to sa tesim 😉 😉 😉

rejocka
16. feb 2009

🙂 jaja a dalo sa?vidím,že máš nádherné dvojičky ,Jesika,to je dobrá správa,že aj tak sa dalo a koľko si dala dole vtedy?

jaja0110
16. feb 2009

Ahojte babenky, tak sa zatial drzim, dnes som vypila skoro 4 litre vody a jednu kavu, inak cakala som ze to bude horsie 😉 mala som chvilu krizu ale naipla som sa a zatala zuby 😀 😉

rejocka- dakujem, no pri tych dvoch zloduchoch ani nemam kedy na jedlo mysliet ale teraz vecer sa uz musim ovladat 😉

jaja0110
16. feb 2009

marika- dakujem, zajtra rano sa odvazim, budem vycucnuta ako rezanec a neviem sa dockat ked dam zajtra nieco do ust... 😉

miresta
16. feb 2009

ahojky babenky, tak už tu asi nik nieste, ale ja som sa tu poobede nevedela dostať, boli sme s malou von a potom prišiel manžel skôr domov, tak som sa im venovala.

aniel - aj ja som sa dnes tešila na ovocko, ja sa väčšinou stále teším a mala som ho aj pestré, ráno grep, potom na obed som si dala litchi a avokádo, potom na olovrant dva pomaranče a na večeru mandarinky. No a o pol desiatej ma chytil hlad, tak som si dala paradajku. 😀 Zajtra ráno hodím receptík, čo si budem variť.

jaja - tak to ťa obdivujem, pretože ja som vodu nikdy nezvládla. Vždy som si niečo okolo paiatej musela dať, ovocie, lebo som nevedela už vydržať. Si super kočka. 😉

jesika26
17. feb 2009

jaja0110 - tak ako???Pekne si vydžala vodičku???Však sa to dá celkom zvládnut???
rejočka - vtedy som dala dole okolo 14 kíl za 80 dní, lebo už som šla do Turecka na dovolenku a tam som to skončila úple 😀
Ale teraz to držím už vyše týždna, tak uvidím, ako to zvládnem a hlavne dokedy

gucz
17. feb 2009

čavenko baby, tinaa tak nám včera nešiel net, tak preto som Ti neodpovedala. Tak k obedu som mala dve vajíčka natvrdo so zaváraným šalátom (cukina paprika cibuľa) a krajec chlebíka k tomu a dve deci vývaru (varila som malej zeleninu tak z toho vodu). Na večeru som si dala jedno vajce a polovicu chlebíka, ja by som to bez chlebíka asi nezjedla. No a dnes??? rozmýšľam nad rizotom alebo si uvarím zemiaky a k tomu udusenú kyslú kapustu na paprike. Ešte neviem, no zbehnem do obchodu a uvidím čo tam majú, lebo nemám doma zeleninovú zmes a musím dokúpiť aj špenátik.

zlaticanina
17. feb 2009

Ahojte,
gucz,prosím Ťa ako robíš tie zemiaky s kyslou kapustou?
Ďakujem.

aniel
17. feb 2009

no ja včera ovocko a dnes mäsko,ale váha stále stojí ☹

jaja0110
17. feb 2009

Dobre ranko 🙂

miresta- dakujem, mozno na buduce sa to prelomi a vodicku vydrzis bez prehresku, da sa to zvladnut 😉

jesika- jasne zvladla som to, cakala som ze to bude horsie, ale fakt som pila ako cisterna... 😉 😉

Som sa rano vazila, od zaciatku dietky 4,10 kg dole 😅 Sice to nejde dole tak zavratne ale ide, ak to pojde tak dalej tak to bude uplne super... 😉 Tak aj vam drzim palceky aby sme vytrvali do konca a s co najmensim poctom prehreskov... 😵 Dneska sa tesim na rybku na zeleninke... 😎 😎

miresta
17. feb 2009

aniel - nebuď smutná, to asi preto, že už nemáš toľko kíl navyše, to ja mám čo zhadzovať keď budem držať tú dietku aj tri krát za sebou 😀
Dnes si robím : KURACIE PRSIA NA ANAN8SE A ZLENINKE

ak niekto chce vyskúšať tak tu je receptík:
Potrebujeme, 2 kuracie rezne, pol plechovky ananásu, jednu mrazenú zeleninu(akú máte rady - ja používam s kukuricou), mrazenú brokolicu, olivový olej, cesnak, cibuľku, tymián, rascu, sojovú omáčku, soľ
Postup:
kuracie mäsko si nakrájame na väčšie kocky alebo pásiky, na panvici zasklíme cesnak s trochou olivového oleja a potom pridáme cibuľu nakrájano na tenké pásiky, ak je aj cibuľka spenená, pridáme mäsko, ktoré sme si dopredu pokvapkali sojovou omáčkou a okorenili troškou soli, tymiánu, opečieme tak aby sa nám urobila biela vrstva, mäsko vyberieme a zatiaľ necháme na teplom mieste. Do výpeku si dáme mrazenú zeleninku a brokolicu, posypeme trochou rasce a môžme pridať asi 4 lyžice zeleninového vývaru, ale nemusíme lebo zeleninka mrazená pustí vodu, dáme pokrievku a asi 10 minút dusíme, potom pridáme ananás na kúsky pokrájaný, premiešame a tiež prykrijeme a dusíme Ďalších 5 minút, nakoniec pridáme mäsko a všetko dobre premiešame. Necháme 2 minútky splinúť všetky prísady a podávame.
Tip: ja k tomu ešte pridávam pór nakrájaný na pásiky asi 2cm. Dá to super chuť.

Tak ak vás recept zaujal, tak si ho v svoj bielkovinový deň urobte.
A k tomu si upečiem toustový chlebík v toustovači a je to k tomu super. mňam už sa dnes veľmi teším na obedík 😝 🙂

rejocka
17. feb 2009

🙂 Ahojte dievčatá-tak dnes mám cestovinky,dala som si s opraženou cibuľkou,kukuricou a oregáno-ani som netušila,že to može byť také chutné a pritom zdravé 😉 no a k tomu čínska kapustička-mňam,teším sa na sladký večer,odolávam zatiaľ pokušeniam od mojich 3 chlapcov.tak sa len nalievam čajíkom.Prajem všetkým,pekný dník,papa 😵

gucz
17. feb 2009

zlaticanina normálne som si uvarila zemiaky v osolenej vode s trochou mletej rasce, a keď boli, tak som ich popučila. No a kapustu.. tak som si dala orestovať cibuľku, potom som pridala roztlačený cesnak a za lyžičku mletej papriky. Potom som tam dala kyslú kapustu bez šťavy a nechala som to podusiť. No a nakoniec som tú kapustu zmiešla s tou zemiakovou kašou. Ešte som neobedovala, ale už sa na to teším.

gucz
17. feb 2009

mne tak škvŕŕŕŕka v bruchu....

miersta a môže sa v bielkovinový deň jesť s mäsom aj ovocie????? myslím to kvôli tomu ananásu???? ja som myslela, že sa nesmie. Ja by som si dala aj na uh obed na pizzu ananás, ale nie som si istá, či by to bolo ok

gucz
17. feb 2009

miresta prepáč za to miersta 😉