90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

marika009
19. feb 2009

aniel
----------
mexicka ryza-posielam ti recept

1cibula
2struciky cesnaku
1mrkva
1-2 chilli papricky
2polievkove lyz.oleja
180 g ryze
250 g paradajky
sol
400g kuraci vyvar
100g hrasku
kari korenie(moze,nemusi)

ocistenu cibulu a cesnak nakrajame nadrobno,ocistenu mrkvu nastruhame na hrubsie,chilli papricky nasekame nadrobno (mozeme zbavit jadierok ale aj nemusime zalezi ake mas rada pikantne)na rozpalenom oleji restujeme ryzu a miesame.vlozime cibulu ,cesnak,mrkvu a po chvili paradajky a chilli papricky .zalejeme vyvarom a dusime ,nakoniec pridame hrasok a podusime.

je to pikantnejsie mozes rozne je k tomu dobre jab.catni alebo kapusta a rozne calamady.
vyskusaj ak chces a potom napis ako chutilo mne chuti je si robievam na skrobove dni casto.

papa

zuuzka
19. feb 2009

Ahojte kočky. Tak ja mám dnes prvý deň dúfam úspešnej diety. Mojim cieľom je zhodiť tak cca 10 kg a nakoľko nás v máji čaká svadba strašne dúfam, že sa mi to teraz podarí.Chodím aj cvičiť do jedného centra kde mi mali zostaviť aj jedálniček, ale ten mi veľmi nevyhovoval nakoľko mi strašne chýbali cestoviny ktoré milujem a tiež aspoň občas niečo sladké.Tak snáĎ sa to podarí.
Miresta: začala som toto fórum čítať od začiatku a všimla som si, že si začínala...už máš za sebou 60 dní (alebo viac?) ..waw...koľko si už vlastne schudla?
Všetky vás veľmi obdivujem a naozaj tieto rozhovory pomáhajú v odolávaní, aspoň sa mi zdá 🙂

jaja0110
19. feb 2009

Ahojte babulky, ja mam dneska uhloh. ale spravila som si len rezancekovu polievku so zeleninou v bujone, vyborna sa mi podarila 😀 cely den budem na polievke lebo vecer ideme do restiky tak si vychutnam nejaku torticku 😉

Mna ked neskoro vecer chyti hlad tak si dam paradajku alebo mrkvu, to vzdy zaberie... 😉

babenky ako casto sa vy vazite?? Ja sa raz za tyzden a vy? 😅

zuuzka
19. feb 2009

Jaja a koľko to už držíš?...jéééj aj ja už chcem byť ďalej 😖

jaja0110
19. feb 2009

zuuuzka- piaty tyzden to drzim...za predosle 4 tyzdne som schudla 4 kila 😉 tak kilecko za tyzden, len aby to slo takto aj nadalej... 😅 neboj ono sa to rozbehne a potom ta dieta uz nebude ani dieta ale taky stereotyp, clovek si zvykne 😉

zuuzka
19. feb 2009

no áno, tie prvé dni sú najťažšie...ale gratulujem 🙂 zdá sa, že tento bielkovinový deň bude pre mňa najťažší pretože mäso a rybky veľmi nemusím, tak budem skôr na šalátoch 😅

miresta
19. feb 2009

zuuzka - vítame ťa medzi nami. No ja tuto dietku už držím druhý krát. Prvý krát som držala minulý rok v lete a za 60 dní som dala dole 10 kíl a posledné 30 už len 2 kila. A teraz čo ju držím druhý krát, tak to ide pomalšie, som dnes myslím na 40 dní, ani neviem sama zataiľ 4 kilá. No ale ide, to je hlavné.
A inač, naouzaj máš pravdu, mne táto diskusia naozaj pomáha, aby som nezhrešila, hlavne keď sa tak povzbudzujeme. Takže keď tu budeš chodiť každý deň, určite ti to pomôže. 🙂

marika 009 - ty si tu ryžu jedla na škroby? Lebo tak ide vývar a ten by si nemala. No ale myslím že sa to dá bahradiť aj vodou a vegetou napríklad, nie?

zuuzka
19. feb 2009

ja som držala niečo podobné minulý rok....chodila som do jedného štúdia na redukciu váhy a schudla som asi 7 kg a cítila som sa fajn, obliekla som veci o ktorých sa mi predtým ani nesnívalo, skôr sa mi zdalo že to šlo dolu v cm ako v kg....tak dúfam, že sa mi to podarí aj teraz, hoci mi robí problém nedať si sladké raňajky a keksík poobede ku káve 😅 chcela by som byť pre dobrý pocit štíhlejšia na svadbe, lebo potom sa už chceme snažiť o bábo a to sa nemienim obmedzovať 🙂

pegas174
19. feb 2009

ahojte, ja uz asi po sty krat zacinam s 90dnovkou. dufam ze sa mi to raz podari. dnes som teda zacala rybkou so zeleninkou. Bujon a pecivo nemusim.
Zuuzka kedze zacinas tak mozme zacat spolu. rada by som dala dole aspon 5 kil, pokial to bude viac a udrzim si to budem stastna. tiez potrebujem byt krasna do svadobnych siat. pochvalte sa ktora ste uz kolko schudli, to ma strasne motivuje ked sa niekto pochvali aj vysledkami

zuuzka
19. feb 2009

Ahoj Pegas, to bude fajn, môžme začať spolu...ja potrebujem tých kíl viac, ach jaj. Ale aj mňa veľmi povzbudzuje hlavne keď niekto napíše koľko a za aký čas už zhodil. A kedy máte svdabu? My v máji takže najvyšší čas

gabikar
19. feb 2009

Ahojte bojovnicky 🙂 Dnes som si kupila knihu a idem si precitat o com to vlastne vsetko je ...., este stale kojim, tak 4x za den (dobeda), takze urcite nemozem zacat hned naplno, i ked by som rada. Ale myslim si ze niektore dni by som uz aj teraz mohla. Co si o tom myslite?

pegas174
19. feb 2009

my az v oktobri, takze casu dost. ale uz to nechcem odkladat, lebo sa uz vobec necitim dobre. od kedy som zacala flakat cvicenie tak som pribrala, ani nie tak na vaha, ale mam strasne nafucane brucho a to stale.
a ty co si dnes papkala?

zuuzka
19. feb 2009

No presne aj ja, už sa necítim komfortne a naozaj sa už do niektorých vecí musím doslova napchať....dnes som mala na raňajky jabĺčko a doobeda som vypila asi liter a pol čaju (každých desať minút lietam na wc) no a obed, keďže ja mäso velmi nemusím, som mala šalát s bielim jogurtom a celozrnný rožok.Zatiaľ nie som hladná ale už sa teším na cestovinový deň, cestoviny milujem, len mi tam asi bude chýbať syr. A znova začínam cvičiť, tak snaď ma to neprejde. No a čo ty? Nie si hladná?

marika009
19. feb 2009

miresta-mozes to nahradit vegetou alebo zelenonovy vyvar,moze byt tak ja si davam castejsie zeleninove vyvary. mozes kludne citala som aj v knihe ,je vhodne na skroby .

pegas174
19. feb 2009

ja si rano neodpustim jogurt, takze si ho vzdy dam s nejakym ovocim. hladna ani nie som, len som obcas pazrava, lebo mam roztahany zaludok. vecer si chcem dat len zeleninku na masle.
ja som tiez cestovinova, vedela by som ich jest rano, na obed aj vecer, zvlast ich miluje s morca delou. vcera som mala super cestovinky v restiky, so susenymi parajkami a s rukolou. to bolo super.
ale ja sa zase neviem donutit vela pit, a ked pijem tak tiez stale lietam na wc.
ked pridem domov tak si pustim dvd a zacvicim si. pozaram ze si z BA, chodim obcas cvicit zumbu. poznas to, je to super zabava

marika009
19. feb 2009

zuzka 80 -kasli na to aj ja som sa napchala dnes keksikmi ale DIA tak neviem ci to nejako zavazi ked su DIA ale aj bonbony no ale mam dnes UH tak si myslim ze nejako sa to utrasie a pokracujem dalej ,lebo na veceru by som mala mat sladke a je som to vymenila za veceru .mala som chut na sladke .uvidime co to urobi inak sa tiez snazim dodrziavat vsetko ale niekedy je to o drzku. tak asi tiez urobim tak ze nebudem doma drzat take lakadla ,lebo potom ma to zvalcuje aj ked nechcem....

zuuzka
19. feb 2009

Jééj, to ja keď niekomu poviem, že milujem cestoviny s morca delou tak nikto nechápe o čom hovorím, ja ich priam zbožňujem a ešte si do omáčky pridávam cibulku s porestovanými hríbikmi a cesnak a bambino...mňam (tak takáto kombinácia mi asi nebude najbližšie hroziť)
počula som už o zumbe, vraj je to veľmi fajn, len keď ja som taký nepohyblivý cvičebný typ....napríklad aerobic kým som chytila krok, už robili niečo úplne iné 🙂 tak radšej idem do fitka a teraz ešte chcem dokončiť predplatený program v štúdiu na redukciu váhy 🙂 dnes mi to asi nevyjde, ale chystám sa tiež každý deň nejaký pohyb absolvovať aj doma, aspoň steper

zuuzka
19. feb 2009

Tak kočky, ja utekám, lebo zase nestíham 🙂 Držím vám všetkým palce
Pegas teším sa, že mám spolubojovníčku 🙂 odchádzam na tri dni, tak sa tu budem môcť prihlásiť až v pondelok tak už snáď bude aspoň milimeter dolu 🙂
zatial pa

aniel
19. feb 2009

marika díky vyzerá dobre ,ja som myslela,že sa to kupuje 😀 ;

miresta
19. feb 2009

pegas, zuuzka - tak to aj ja milujem cestoviny, a vždy sa teším na Uh deň, ako dnes. a vždy som si myslela že sa nebudem vediať zriecť jogurtov a keksíku, ale ak ich nekúpim, tak ma nemá čo lákať a ani nechýbajú, kým nie su na očiach.

zuuzka - no ja tiež vždy špagety s morcadellou som jedla, no teraz ani ta morca della nehrozí, keďže obsahuje mäso, ale našla som v Lidli, podobné niečo len je to len čisto zeleninové, ale najrafšej si aj tak robím grilovanú zeleninku( pór, čínsku kapustu, papriku, paradajky) a veľa kečupu.

aniel
19. feb 2009

miresta-mňamky,vyskúšam 😉

rejocka
19. feb 2009

😉 Vďaka aniel,hneď ráno vyskúšam med so škoricou-však to musí byť len chutné.Zajtra ideme na ten ples a dnes som mala bielkoviny-tak zajtra z tej večere,len príloha 😠 .myslite na mňa večer nech odolám 😝 ,aj ja vám na zajtra držím palce, a aj na celý víkend-lebo to je najvačšie lákadlo,nie?A v nedeľu ideme k našim na oslavu-no čo vám poviem-mám ovocný deň 😨 snáď to zvládnem,lebo motivácia je veľká-baby 5kg dole a pri meraní niekde 1,niekde 2cm dole-no paráda.-za necelých 10 dní.vďaka,že som do toho s vami išla a takto všetky spolu to dotiahneme do konca....pokojnú nocku všetkým a krásne sníčky detičkám.

jaja0110
19. feb 2009

Ahojte zienky,

akurat sme prisli s muzom z restiky 😝 Dnes som mala UHLOH. tak som si sice dala len cestoviny s parad. omackou ale k tomu cenakovy chlieb a zapila som to kolou a najhorsie je, ze som to jedla o 22-hej 😝 idem prasknut ale musela som vypadnut z domu a zase kukat sa na neho ako sa napchava to som nevydrzala... 🙄 🙄
Mam pocit ze som nabrala vestko nazad, zajtra mam ovocny tak sa budem krotit... 😔 😔

pegas174
20. feb 2009

zuuzka ja som to vcera vecer este zaklincovala keksikom, ale len takym malickym. ale na veceru som mala len cisto zeleninku na masle.
miresta ja si rano ten jogurt musim dat, lebo s ovocnych ranajok som za chvilu strasne hladna. dnes si dam na obed spenat so zemiakmi, spenat milujem tak sa tesim.
ale dnes ideme baby na ples, ale stastie ze su tam svedske stoly, tak si mozem nabrat co budem moct.
tak sa prihlasim zase v pondelok, ako som dobojovala vikend 🙂

aniel
20. feb 2009

rejocka-budem na teba myslieť

jaja- aj ja mám dnes ovocný ,ale som rada lebo ten mám najradšej a malá mi tu už núkala čoko.ládu a ja som bez problému odolala,tak dúfam,že to tak bude celý deň

pegas,rejocka-pekne sa bavte 😉 a moc nepapajte 😀 😀 😀

aniel
20. feb 2009

ja mám po včerajšom cvičení riadnu svcalovicu a kilo na sebe 😠

zuza80
20. feb 2009

ahojte
všetkým plesajúcim vela síl na odolávanie dobrot.
ja som včera len vodu nevydržala, bolo aj ovocíčko.dnes bielkoviny, tak si asi dám jogurt a syr. ešte neviem, zatial ma hlad nechytá, ale na ten syr mám strašnú chut.
aniel aj ja mám svalovicu a pol kila navrch,ale ja to mám asi z toho žrania v ten uh den. ty vieš, že to máš z cvičenia. ja som chcela cvičit každé ráno na lačno,ale pri Tomášovi sa to nedá,ved viete. cvičit možem jedine ked zaspí,takže budem makat večer pred telkou.
vítam nové spolubojovníčky a nech úspešne dojdu až do ciela.

ikatarina
20. feb 2009

Ahojte, tak ja mam dnes škroby.
Marika - akurát robím tú tvoju mexickú ryžu. Večer napíšem, ako chutila.

jaja0110
20. feb 2009

Ahojte,

tak ja dneska sekam dobrotu, na ranajky banan a na obed ananasovy kompot a sem tam dobem vlasske orechy 😉

zuzka- ty sa vazis kazdy den? No ja som po tom vcerajsku urcite nabrala vsetko nazad 😝

aniel
20. feb 2009

já obedujem tekvicové jadierka 😉