90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

martinkamm
29. dec 2009

ahojte babulky nezhresila som drzim sa,poslusne hlasim🙂a som pysna sama na seba a ani mi to akosi nepride jest a hresit len nech mi to dlho drzi i nam vsetkym dokopy 🙂

lucijja
29. dec 2009

martinkamm, tak super, kongratulíren. 😉

rinuska
29. dec 2009

Ahoj , tak ja sa hlásim, idem to skúsiť, ale neveríííím si....... ☹ to je vstup 🙄
potrebujem pomooooc , už pomaly potrebujem zhodiť aj 20 kg
takže čakám na pokyny a povzbudivé slová 😀 a prosíím o dietu mailom , už som ju mala , ale nemôžem ju nájsť
síce ešte kojím , ale už pomaly prestanem , ešte taký mesiac , max. dva 🙂 😎

bea44
29. dec 2009

nooooo,
a vies cim to je lucii ?/ nasla som vyhovorku: blizi sa spln 😀 😀 😀 😀
a to som uz mala vycitky svedomia, ze som neschopna dodrzat pravidlá 😲

ten moj este dorazil tie pizzovniky a nechal si 4, ze zajtra do roboty 🙄 , tym padom mne neostalo a som na tom tak ako ty: budu cestiviny s paradakovou omackou a mozno sampiony 😎

este ze som si stihla ten jeden koniec uchmatnut 😀 😀 , ani by som neochutnala 😔

martinkamm
29. dec 2009

luci dakujem ale gratulovat by osm mala ja tebe dlhsie sa drzis ako ja 🙂

rinuska
29. dec 2009

.. aj nejako cvičíte, alebo nie? jedna známa s nou schudla 22 kg , ale hovorila , že cvičenie spomaľuje chudnutie u tejto diety- nie že by ma tro odradilo od cvičenia, leb moja kondička je v pr...,len pre zaujímavosť

bea44
29. dec 2009

marinkam super, len tak dalej, a prosim ta, neber si priklad odo mna 😉
tak to vyzera, ze ja som tu len do poctu, 😖
alebo aby vam mal kto kazit moralku, a pokusat 😀 😀

hes , hes, hes striga

rinuska - ja som si tiez neverila, a odolavala som 2 roky, skus a uvidis, / na silu to nejde/

martinkamm
29. dec 2009

beus ty si velka bojovnicka a je tazke odolat ked ostatni pochutnavaju na dobrotach,ja idem vtedy radsej mimo a je po tom 🙂

rinuska
29. dec 2009

no ja neverím , čo sa so mno stalo, bola som schopná týždeň nejesť a tzeraz... už som sa úplne stotožnila s úlohou tučniaka, mám 29 kg nadváhy, ak nie viac a ked sa pozriem do zrkadla tak si poviem- ale ved to ewšte nie je až také zlé a idem si niečo dať 😀 tak tomu sa hovorí posledné štádium ...

bea44
29. dec 2009

cvicenie: to je zvlastna kapitola 😀 😀

ja mozem hovorit len za seba. chcem, chcem chcem, len treby zacat.
to si hovorim uz 3 mesiac ☹
ale, islo dole aj bez cvicenia, akurat telo je mlandrave 😲

niektore cvicia, a zalezi len na tebe aku pevnu volu mas, ci sa prinutis aj na to cvicenie.

rinuska
29. dec 2009

ccela som napísať 20 kg - nie 29...no ale aj to bude- asi

bea44
29. dec 2009

martinkam.. aj ja som to tak praktizovala, 😉
ale zistujem, ze som zaspala na vavrinoch 😠 , zapnem nohavice, bunda mi nie je uzka , aj do podprsienky vojdem, ako predtym,..... tak som trosku polavila, ale myslim si , ze je to normalne

kazdy podla mna prejde tym stadiom: na zaciatku strach ci to zvladnem, potom euforia, ze to ide aj bez hladovania, a na koniec to dokopat do poslednej vody 🙂
a zalezi uz len od toho ktora je aka silna a aku ma motivaciu.

ja som uz presla vela diet, ale toto je super: mas nalinkovane, ktory den čo papat , a nemusis sa trapic co budes vari zajtra. a nie je to jednostranne. je tu z kazdeho troska

rinuska
29. dec 2009

hlavne si neviem predstaviť tú vodu pri tom zhone okolo detí , ja si žrádlom ukľudnujem nervy a ked nebudem môcť.... 😅 ale viem si predstaviť to odľahčenie po vode , to som už dávno nezažila , väčšinou som stále napchatá 😝

martinkamm
29. dec 2009

beuska no presne tak ja mam motivaciu to ze ma caka bratova svadba v auguste buduci rok a idem za svedka,tiez moje oblubene nohavice co som nosila na vyske a teraz ich nenatiahnem absolutne tak snad sa podari chcela by som vydrzat aspon do augusta 🙂cez leto to bude naj s ovocnymi dnami kedze mame zahradu a aj na trhu je mnozstvo ovocia,mnamky sa teism na melon uz

emimka
29. dec 2009

rinuska ti si ešte nezačala? Ja som sa odhodlala dneska už som hladna, ale mam umyté zuby, takže už nič nemôžem. ☹ Ty maš nárok na tie kila po 3 deťoch. Ja mam 2 a polovicu z tvojích kíl navyše. 😝 😝 Počas kojenia ževraj sa chudne a ja som naopak priberala a nie anie schudnuť ani kilo. 😖 😠

bea44
29. dec 2009

presne tak, ked som zacinala, tak som vobec neuvazovala o vode 😠
povedala som si, ze preskocim, alebo dam ovocie 😝
ale tu na konovi ma k tomu dokopali / obrazne/
napisali mi presne to, ze ten poct za to stoji 😀 a min. 1 km minus.
a ver mi da sa to zvladnut.

rinuska
29. dec 2009

ahoj emimka , ja som tiež priberala počas kojenia , počas druhého tehotenstva som schudla , potom nabrala počas kojenia , ale teraz po treťom som sa totálne dorazila, napriek tomu , že mi bolo zle , som pribrala a po tehu , ked mi prestalo byť zle , som si to užívala a užívam si zo žrádlom dodnes
komu by som mohla poslať mail, aby mi poslal dietku??
musím to preštudovať , nakúpiť si potraviny na každý deň, aby som potom nezhánala náhrady 😒

bea44
29. dec 2009

no moze byt aj minus 1 km alebi 1 kg , 😀 😀 😀
skoro to iste 😝

martinkam to zvladnes, urcite.

martinkamm
29. dec 2009

ja tiez akosi nerozmyslam o vodovom dni ved co nemusime stale jest,cely zivot som sa napchavala tak je na case mat aj den vody,budem si hovorit ze bez nej by zivot nebol a kolke deti v afrike umieraju ze ju nemaju tak vydrzim musim si ju vazit

bea44
29. dec 2009

rinuska posli mne, poslem

martinkamm
29. dec 2009

rinus aj ja mozem poslat 🙂

bea44
29. dec 2009

zacinam rozmyslat o cokolade co je v skrinke, alebo o orechovych rozkoch na balkone 😠
idem umyt zuby 😝
a spat 😉
ahojte

martinkamm
29. dec 2009

beus dobru nocku a sladke snicky teda vlastne radsej neutralne aby sa ti nesnivalo o tej coko a roztekoch 🙂

lucijja
30. dec 2009

jeeej vy ste toho vcere popisali. Vitam rinusku a prajem pevnu volu. 🙂

emimka
30. dec 2009

ahojte, ako je to u vas s pitným režimom, dodržiavate 2l denne? Ja mam s tým problém, niežeby sa mi piť nechcelo, ale stále potrebujem odliať. 😝 A neviem ako vysvetlím môjmu, keď budeme jesť kurča a ja si nedám zemiaky ani ryžu ☹ , totiž on nevie že sa chystám schudnúť, podľa neho som pekná aká som. 😵

bea44
30. dec 2009

emimka. ja som dodrziavala pitny rezim aj pret tym, tak s tym nemam problem, ale ked ti mozem poradit, tak si daj niekde na oci 2 litr. flasu a z tej odpijaj a potom uvidis kolko pijes 😉 a je to aj motivujuce 😝

a tomu svojmu povedz, ze potrebujes precistit organizmus a skusas delenu stravu a zeleniny mozes kopec, kolko sa do teba zmesti. ja si k masu robim aj dusenu aj salat. a sem tam si dam aj kusok chleba alebo celozrny rozok,
to mozes. 😎 potom to vobec nevyzera zeby si drzala nejaku dietu 😀 😀 😀

lucijja
30. dec 2009

eminka, presne ako hovori bea, ja mam tiez dvojlitrovu flasu na stole, ranu ju naplnim a okolo tretej ju mam vypitu. Naplnim znovu ale tu uz nedopijem, vecer mi uz voda vobec nechuti. 🙂 No a s tym chodenim na zachod je to potom boj, ja tiez lietam kazdu chvilu, najhorsie je to ked idem von s malou... 😖

martinkamm
30. dec 2009

ahojte babulky

emmi ani mne sa nedari dodrziavat pitny rezim dokonca ani v lete ja nevypijem ani liter tak dve salky tak bojujem aby som do seba dostala aspon liter a pol a casom hadam i viac

rinuska
30. dec 2009

ahoj , tak som si zas poštudovala dietu , dokonca som ju našla aj vytlačenú v šuflíku a nezdá sa mi to strašné , len to ovocie na raňajky , to ma môže položiť, na raňajky teda chuť na ovocie nemám 😝 , ale snád si zvyknem
myslíte , že aj na púšti dodržiavajú pitný režim? 😀mne sa nezdá zdravé nalievať sa vodou , ked nie som smädná -iste telo asi vyplavuje rýchlejšie škodlivé látky, ale aby to nemalo aj nejaké neblahé následky, o ktorých sa ešte nepíše - aj ked neviem čoi by mohla spôsobiť voda 😅
to len taká mikro úvaha popri káve 😀
ozaj -aj to mlieko v káve mi bude chýbať, ja po káve bez cukru strašne vyhladnem ☹

emimka
30. dec 2009

poraďte vy skusenejšie bea alebo luci, môže sa v bielkovin.d. naobed hamendex? 😎 Niečo som čítala že sa nema miešať, ale neviem čo s čím. 😎 a v uhľohydrat. môžu sa rezance s makom? 😵 😵