90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

morenka
2. jan 2010

no ja tak nejako tiez...ale potom som dostala chripku tak som to uz tak nedodrzala a uz som sa na to vykaslala....

bude to troska narocne kedze od februara budem na private a tam nemam na com cvicit a mam pred statnicami ale myslim ze sa na to dam....od pondelka pojdem na to...!!!!!🙂

bystricanka
2. jan 2010

ok. Tak zajtra sa ešte naprac a zjedz všetky zásoby a v pondelok môžeš začať 😉 A nezabduni začať s nami 🙂

morenka
2. jan 2010

jasneeee....🙂 ty budes mat aky den v pondelok?

bystricanka
2. jan 2010

uhlohydráty. Alebo začni od stredy a budeme mať také isté 🙂 Dobre som to vymyslela, že? 😀

morenka
2. jan 2010

xixixi...takze dnes mas bielkoviny? hm hm hm....ja musim zacat hned lebo potom to nezacnem a cokeby som sa tvarila ze dnes mam tiez bielkoviny a zajtra škorby budem mat...vlastne ked tak uvazujem tak som mala bielkovinovy den lebo som si dala rano mango na obed pirohy ale nie vela a teraz som mala volske oko.....hm? uznava sa mi to ci ani nie?🙂

bystricanka
2. jan 2010

no hned v prvý den zhrešiť 😀 ....no dobre teda. Tak teda pokračuj dalej...a teda spoločne. Takže zajtra si dáme pekne škroby 😉

morenka
2. jan 2010

no nahovorila som aj mamu a ta sa asi prida k nam....🙂 noo musim to s nou prekonzultovat🙂 no este uvidim ako zadneme ci od pondelka alebo ako....urcite dam vediet ze ako...🙂 uz minule ma nahovarala matka na to a ja som sa bala tak uvidime🙂)))

xerikax2
2. jan 2010

ahojte chcem zacat 90 dnovu od pondelka date mi receptiky diky 🙂

morenka
2. jan 2010

xerikax vitaj! drzime palce ja tiez asi od pondelka zacnem🙂 ale recepty neviem s kadial dam lebo ja mam knihu🙂

xerikax2
2. jan 2010

dakujem za uvitanie aj ja mam knihu ale som chcela odskusane recepty od pondelka ideme na to

morenka
2. jan 2010

uz si ju drzala? ci prvy krat drzis?

xerikax2
2. jan 2010

drzala som ju 22 dni dole bolo 4kg

morenka
2. jan 2010

waw! a kedy? tak to je super tu niekde je link na jednu stranku tiez o 90dnovej diete a tam boli aj odskusane recepty.....skus popozerat do zadu....

xerikax2
2. jan 2010

drzala som v septembri 😉

morenka
2. jan 2010

tohto roku? tak super...tak ideme na to,nie?

lucijja
2. jan 2010

ale sa to tu nazbieralo...parada, vsetkym novym drzim paluchy... 😉

xerikax2
2. jan 2010

jasne ze ideme na to. zajtra sa dohodneme co na bielkoviny

xerikax2
2. jan 2010

co sa stalo s krasulkov a s adamom

xerikax2
2. jan 2010

halo,,,halo,,, kde ste,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,? 😎

morenka
2. jan 2010

ja som tu🙂

emimka
2. jan 2010

ahoj morenka tak si mala dnes bielkoviny? alebo ešte dojedaš zásoby doma? Ja som mala dnes bielkoviny, zeleninový šalát so syrom , samozrejme medzitým som si dala aj ovocie. 🙂

morenka
2. jan 2010

tak som sa rozhodla ze od pondelka zacinam...takze dneska ziaden den ale bol tento den celkom v pohode....neprehnala som to...🙂a kolky den drzis eminka?

lamada181
2. jan 2010

ahojte baby aku dietu to drzite pomaha to schudli ste nieco diky

morenka
2. jan 2010

lamada je to super dieta len treba disciplinu pozri stranku do zadu a tam najdes link na vysvetlenie tejto diety...

emimka
2. jan 2010

a jedalníčka sa báť nemusíte, nieje to zložité, ja robím jedalníček tak aby mohli aj deti, len ja niečo z toho vynechám, čo sa nemá miešať to som si prečítala takže nieje to až také ťažké dodržať. 😉
a luci ty by si nam tu mohla poradiť nejaký jednoduchý jedalníček. a koľko už ty držíš dietku lucija, či už končíš? 😝

rinuska
2. jan 2010

ahoj , druhý deň za mnou, teraz som si dala ovocný čaj (to môžem dúfam, aj ked mám 2.deň) a hlad trochu poľavil ..
fakt sa to tu nazbieralo , to som rada , ked nás bude viac tak sa bude lepšie chudnúť. Je tu nejaký zúfalec, ktorý chce schudnúť 20 kg? Ako ja?

morenka
2. jan 2010

no rinuska mne by 20kg prospelo schudnut ale nevidim to ruzovo....no uvdime kam sa dopracujem...to chces za tie tri mesiace schudnut 20kg ci mas nejaky casovy limit?

rinuska
2. jan 2010

ahoj morenka , no rada by som , ale tiež si nechcem robiť plané nádeje , možno takých 15 by som mohla , čo myslíte ....
pri delenej strave som raz schudla za 2 mes. 9 kg , tak toto vraj má byť lepšie
uvidíme , nadšenie ma zatiaľ drží , krízu očaávam po troch tt

emimka
2. jan 2010

ja držím morenka, len teraz od utorka, takže skoro týždeň aj keď s par prehreškami, lebo na návštevách tu ponuknu, a tiež deti keď niečo pýtaju sladké tak si zobnem, 😝 ale ako som písala cítim sa dobre. Predtým som nemohla dobre spať v noci a teraz je to super, ani brucha už takeho nemam. 😉 dúfam že nezveličujem. 😎

rinuska
2. jan 2010

ja si stále opakujem , že je to len hlad, nijak mi nemôže ublížiť.. keby len hlad a ta pod... 😀 😅