90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucijja
18. jan 2010

rinuskaaaa na hraaaaad!!! 😀 Presne tak, uz ziadne prehresky!!!

dominuela
18. jan 2010

Recept: Palačinky bez mléka a vajec
Typ diety: alergie na mléko, intolerance laktózy alergie na sóju alergie na ořechy alergie na ovoce a zeleninu alergie na vejce alergie na maso a ryby alergie na další potraviny
Suroviny pro přípravu pokrmu Palačinky bez mléka a vajec :
2 hrnky mléka (ovesné, kokosové, sojové ...) 2 hrnky hladké mouky 1 lžička prdopeče 2 lžičky vanilkového pudinkového prášku 2 lžíce cukru

Tak tu je ten recept! Tie palacinky sú ešte lepšie ako normálne.. uvidíte.. nebudete banovať.. Dobrú chuť

rinuska
18. jan 2010

a čo je to prdopeč? 😀

dominuela
18. jan 2010

prášok do pečenia.. to mám stiahnuté.. 😀

lemge
18. jan 2010

dominuela,nevies kde sa da kupit kokosove mlieko?

dominuela
18. jan 2010

neviem nemajú to v tescu.. ale ja si robím s tým sójovým. Či to nemôžeš?

lucijja
18. jan 2010

a na ktory den si ich mam spravit? 😕

emimka
18. jan 2010

palacinky sa môžu myslím že v uhľohydratový deň, namiesto pizzy.
😎

nadka001
18. jan 2010

cafte..presne tak, pekne bez prehreskov..! ..ved naco sa potom snazime, ked to zmarime nejakou blbostou..potom to rovno nemusime drzat ☹
Sloto.. mna napado, ze ci to neni sposobene tym, ze kojime.. lebo mne to tiez ide extremne pomaly. Drzim to uz vyse 20 dni a schudla som 2 kg 😒 .. mozno mame este v organizme hormony, co to spomaluju..alebo co.. ked to vsetkym ide rychlejsie..
ja som si dnes robila pecene zemiaciky s bazalkou a s upecenou cibulkou + hribiky..chutne, moze byt 😉 .
Dnes mi je prvy den uz dobre.. tak pozajtra by som uz chcela zas zacat cvicit..to je podla mna dolezite, pohybovat sa pri diete.

ejbyk
18. jan 2010

...napiste nejaky super receptik na super pizzu aku si robievate, myslim teda na cesto...ja som dnes robila a nejaka divoka sa mi podarila...Ďakujem.

lemge
18. jan 2010

dominuela,len tak pre zaujimavost sa pytam na to mlieko.sojove mozem,uz ho mam dokonca aj v chladnicke 😉

lucijja
18. jan 2010

ejbyk: ja som tiez skusala az som zistila ze najlepsie cesto na pizzu je kupovanu korpus... 😀

ejbyk
18. jan 2010

lucijja...tiez si myslim! len som dnes nestihla kupit, tak som experimentovala...a moc sa mi nepaci ako to dopadlo 😖 Nabuduce tiez kupim urcite korpus! ale dakujem 😀

kasis
18. jan 2010

Ahojte
Tak som tu zas 🙂 1x som chudla este v jedotke po prvom dietati, dala som dole 13kg 🙂 a 3 mes na to som otehotnela a pribrala ovela viac. Tak je nacase to dat dole. Takze sme s Lante na tom tak isto.
Dietu drzim 8 dni, dala so dole 3 kg, ale mam z coho, tak asi preto to islo tak rychlo dole. Vikend bol s prehreskami, ale dostala som 1x po porode menzes, tak som sa nesla dojest 😝 , druhy krat uz budem opatrnejsia. Este kojim, ale Janke ,liecko chuti. Tiez sa meriam a co ma tesi brucho mi dost splaslo, rifle uz tak netlacia 😀
Zajtra ma cakaju bielkoviny, tak si rybku spravim. Doobedie mi rychlo s detmi ujde, tak ani nemam kedy na hlad mysliet, horsie je to vecer 😒 , ale premaham sa a nalievam vodou.

lante
18. jan 2010

Kasis, pozerám, že máme detičky v rovnakých rokoch narodené a to, že si po skončení tiež ostala tehu.....žeby eufória zo schudnutia? 😀 Btw. tvoja Janka je narodená na výročie našej svadby 🙂

Tiež sa nalievam vodou.....no nejako treba ten žalúdok oklamať.... 😀

Prehrešky......jasné, že by nemali byť, najlepšie žiadne, lebo čím viac ich je tým skôr človek skĺzne z diéty na svoje obvyklé stravovanie.......takže najlepšie je byť bez nich........

Takže, prvý deň je bez prehrešku......aj u mňa a aj u manžela 🙂

peterb
18. jan 2010

Ahojte vsetky (ne)hladujuce, ja som od posledneho ovocneho dna ani nepostrehol, ako rychlo to prebehlo (kedze mi v nakupnom centre vykradli auto, tak som ani velmi chut nemal jest, a to vsetko pre bicykel, aby to lepsie slo dole)

dnes mam za sebou 3 ovocny den, teda lepsie povedane zeleninovy, ale viac sa mi to podoba na vodovy, lebo na ranajky jeden maly banan, na obed mala miska zeleniny (1 paradajka, stvrt papriky, asi 5 cm uhorky), na veceru este menej, okrem toho nic. Ale dnes by som nieco sladke aj cez mrtvoly, ale vydrzal som, namiesto toho voda a bicykel.

Bicykel - za 4 dni mam najazdenych 70km, dnes profil nejakych hor 15 km, 40 minut slapania do kopca, spalenych 500 kalorii, zosadol som celkom dorobeny, ale spokojny. Ked k tomu pridam este to minimum, co som zjedol, tak sa to snad musi niekde prejavit, ale vaha bude az po dalsom ovocnom dni 🙂

Luci, ide ti to super, takto si to nejako predstavujem, aby to idealne islo.

Zajtra bielkoviny, asi nejaky syr so zeleninou, idem do kuchyne nieco vymysliet.

Este 78...... ach

martinex
19. jan 2010

Ahojte... mozem sa k vam pridat? po dlhom vahani som sa odhodlala a zacala s 90dnovou dietou...kedze este kojim tak hlavne preto som si nebola ista... ale sak skusim a uvidim...len by som sa chcela spytat,ci by ste mi neporadili.... mozem si dat niekedy biely jogurt? napriklad rano k ovociu? denne sa je iba 3x, medzi tym nic?

lucijja
19. jan 2010

Peto, klobuk dolu, ty teda riadne makas. Ja tiez cvicim kazde rano, ale nie az taky zaberak. Prestriedavam v rychlych intervaloch cviky na horne brucho, spodne brucho a nohy a druhy den sa sustredim na pas. Takto to striedam. Ale denne tak 20-25min. 🤐
A zacala som aktivne saunovat a myslim ze to dooost pomaha. 🙂 To auto, to je teda sprosta prihoda, nepotesi... 😒 Mojmu manzelovi sa zase podarilo rozbit za mesiac dve auta, tak tiez som hystercila... 😖

martinex: na ranajky by sa malo len ovocie, ale kedze kojis tak si radsej ten jogurtik daj aspon v bielkovinovy den. Hlavne nech je babatko spokojne. 🙂 Alebo na veceru popripade v bielkovinovy. A ano je sa tri krat, vo vitaminovy mozes kazde dve hodiny. Ale ak to nebudes zvladat tak si radsej zo zaciatku daj medzitym kus nejakej zeleninky. Ked sa ti zaludok stiahne uz to bude ok. 😉

Ja mam dnes skroby a neviem co si mam spravit. Vaham medzi ryzou a zeleninkou wok a pecenymi zemiackami... 😒 Zatial ani nie som hladna tak asi preto som taka nerozhodna...Uz mam za sebou liter tekutin a cvicenie... 🙂

morenka
19. jan 2010

ahojte dievcence! ja dnes ovocny☹ale rano hned prekvapko dostala som to a mam strasne krce a este k tomu idem na skusku...boze to sa bude cestovat...takze zajtrajsie vazenie odpada a az tak v nedelu sa odvazim.....idem nieco nabalit si a hajde do rk.... drzte palce lebo moc som sa neucila🙂 potom ked pridem ozvem sa! uspesny dnik prajem vsetkym...

martinex
19. jan 2010

lucijja dik, tak si ho teda raz za 4 dni dam... a tomu zobkaniu zeleninky medzi jedlami sa spociatku asi tiez nevyhnem... sak uvidim,budem sa snazit... ale hlad je svina 😀

sloto
19. jan 2010

ahijte ja dnes UH, uz sa tesim ako si na obed spravim pizzu a manzelikovi som nakazala aby mi v jednej super cukrarni kupil kolaciky na veceru mnamky.

lucijja
19. jan 2010

mne sa pecu zemiaciky v trube a idem si na ne podusit cibulku s kukurickou. 🙂

ejbyk
19. jan 2010

ja som si dnes dala tu pizzu co som sa vcera pokusila urobit...a nebola az taka zla (kedze som uz bola aj celkom hladna 🙂 ) ale nabuduce naozaj uz kupim hotovy korpus. no oblozenie mi sadlo uplne...kecup korenie paradajky zelene olivi a kukurica...a tu ma napada. moze sa kukurica??? (mám taky tichý pocit ze asi nie, ale nikomu nehovorte 🙂 )

lemge
19. jan 2010

cafte.ja som mala dnes suchy obed.1acidko,1olomoucky syrecek,rajcinky a k tomu rozok s eidamom a porom zohriaty v mikrovlnke.dala som si aj trochu kuracieho vyvaru 😉 normalne som sa nevedela toho syra dozrat 😀 asi som mala nejaky deficit mliec.vyrobkov.uz som spokojna. 🙂

kasis
19. jan 2010

Ahojte, ja dnes miesto rybky omelete, ste mi chute narobili 🙂
Lante no mame skoro rovnako stare deticky 😉 , Moj manzel by skor pribrat potreboval, velmi rada by som mu par kg dala
Baby a to sa ma vypit asi vacsina vody doobedu? Lebo mne sa moc neda. Od 10 do 12 som s deckami von na prechadzke a to by som s cikanim nevydrzala 😒 Tak pijem poobede, doobedu tak max pol litra

lucijja
19. jan 2010

ejbyk: mas dobry pocit, ale ja som ticho... 🤐 😀 tiez si sem tam trochu kukuricky prisypem do salatiku v iny den. 😎

lemge: juj, si mi chute narobila, najblizsi bielkovinovy idem do toho...a co si das na veceru?

kasis: vidim ze mame rovnake problemy - aj s manzelmi, tiez by potreboval prihodit par mojich kil 😀, aj s pitim. Ja vypijem tak liter a tiez som zhruba v tom case vonku takze niekedy tancujem ako prastena. 😀

lucijja
19. jan 2010

inak viete co ma dnes napadlo? Ked otvorite hocijake ine forum o chudnuti tak tam citate same pocitanie kalorii, premienanie kilojoulov na kilocalorie, cvicenie, drina, hlad...a tu? citam same tam pizza, tam sacher torta, tam kolaciky z cukrarne, grilovane kuriatko, pecene zemiaky, rybka, cestoviny s makom... 😀 😀 😀 No je toto dieta???? No je - kedze uspesne chudneme! 😀 😀

kasis
19. jan 2010

Lucijja, veru mas pavdu. Ja som velmi rada, ze aj takato dieta existuje a aj funguje. Vsak sa v podstate moze vsetko, len to treba spravne pokombinovat. Takto neprichadzame o ziadne vitaminy a jeme vsetko a to je fajn aj pre kojace mamicky 😉 .
Ja som pred svadbou chcela dat par kg dole a drzala som ryzovu dietu, no vydrzala som 3 dni a odvtedy ryzu nechcem ani vidiet 😝

lemge
19. jan 2010

o tom chodeni na zachod bych vam vedela vypravat 😅 hlavne teraz v zime sa neodvazim ist daleko od domu.uz aj svokra sa ma pytala,ci niesom chora,prechladnuta,ked tak casto mi treba.tiez pijem moc,a hlavne doobeda,vtedy som najviac hladna 😀

luci,ja si tiez zatial nestazujem na jedalnicek-mam v nom aj par mojich oblubenych jedal,ktore som jedavala aj pred dietou.iba cez vitaminovy pocitujem ,ze dietujem🙂))
na veceru mam vlastne zo vsetkeho polovicku,bez rozka a vyvaru 😉

lemge
19. jan 2010

kasis,ja som sa tiez chcela ryzovu dietu drzat,ale potom som nejak vygoooglila tuto 90dnovku a bolo jasne ze ryzova dieta sa moze strcit za ...... 😉 voooobec nebanujem.pochybujem, ze na ryzi by som vydrzala vobec tie tri dni. 😨