90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aniel
1. sep 2008

super janetka aj mne už konečne ľudia hovoria,že čo si robila,ako si schudla -to poteší.Aj preto do toho pôjdem ešte raz.PRáVE SOM DOCVIčILA.Idem sa spršiť a hor sa na zaváranie,tak sa majte večer.

miresta-napíš koľko máš dolu po poslednej vode.

gucz- už neskúsiš ani poslednú vodu?

jesika- ako to ide?

luciap-nie,že to vzdáš-na tej foto vyzeráš super

rybka ,helkas ide vám to super 🙂

helkas
1. sep 2008

janetka ..dik za privítanie snažím sa snažím za 4 dni zo mna ubudlo zo 2 kg presne ide to nejak rýchlo ,ale myslím si že to je len voda ...sádlo príde na rad trochu neskor ak to zvladnem ....ale hoci dam dole aj 10 kg neviem či to niekto spozoruje ?...ale nech robím to pre seba a nie pre ostatných

helkas
1. sep 2008

dievčata ale čo pozeram si tu fotky ja som bacuľku ešte nevidela zato ja mam hmoty dosť foto si dať neviem ,ale z čoho vy chcete chudnuť????

sestri
1. sep 2008

helkas...každá sa pri istej váhe cítime ináč...niekto má navyše 5 kg a necíti sa dobre,lebo nebol na to zvyknutý a niekto by bol rád,keby mal len toľko navyše...každá sme proste iná...

jesika26
1. sep 2008

helkas, ale neboj sú tu ja také, ver mi, ale je to v podstate jedno každá sa snažíme o to isté.Ja zajtra začnem zase odznova, len neviem či 90 dnovku, alebo tú proteínovú

janetka
1. sep 2008

helkas: no tak teda u mna je tiez sadla dost.. si sa zle pozerala...
aj mne sli kila prve dni velmi rychlo dolu, len potom som bola na svadbach, oslavach a tam sa mi to vzdy seklo a zasa ..ale ak sa to poctivo dodrziava, tak to ide.. len zas nechcem byt totalnym otrokom diety a aj baby pisali, ze obcas maju prehresok, dolezite je ze to potom clovek opat drzi tie kombinacie

helkas
1. sep 2008

tak diky za info ja som to asi vzala dosť tvrdo neviem či trochu nepovolím jem fakt čo sa len v knihe píše tak že je to poriadna fuška ..... jesika tak ti držím prsty ,aby si sa odhodlala na tu dietu a proteínová je aka ....neviem? ......janetka -maš pravdu asi pomalšie sa dalej zajde ako byť taka prísna na seba.........sestri- aj tvoja reakcia je spravna dosť dlho som bola na jednej vahe a ked sa to začalo stupnovať nastavala panika ....

jesika26
1. sep 2008

helkas - ja som tiež prvý mesiac nepolavila, ale bol najvačší výsledok, snaž sa to dodržiavat, posudzujem to podla seba.Proteínová je o tom, že sa je len maso-chudé na vode, pare,grile, vajcia, 0 percent.jogurty so zeleninou, žiadne ovocie, proste to je všetko, takže od zajtra som znovu vaša 😝

jesika26
1. sep 2008

kde ste všetky??????????????????????? 😒

katka.m
1. sep 2008

Dievčatá, nepošlete mi niektorá, prosím, tú diétu? Chcela by som pozrieť a úpo prípade aj vyskúšať, že čo to je. Je fakt taká dobrá? Ďakujem.

jesika26
1. sep 2008

katka.m-pošli mi do ip mailovú adresu

aniel
1. sep 2008

katka.m- je dobrá,keď sa drží poctivo.

helkas- drž ju poctivo a krásne schudneš,lebo keď začneš polavovať ako ja ,tak za tri mesiace schudneš len 8 kg ako ja a určite chceš ,aby to bolo viac.

jesika,tak od zajtra ideš na to?O pár dní sa pridám aj ja.Inak dnes som nemala čas sa ani najesť.Som zvedavá,či niečo schudnem kým začnem.Mohla by som aspoň kilo.

miresta ,gucz-a vy ako?

anaret
1. sep 2008

ahojte, ja mám zajtra ovocko a potom poslednú vodu... a ako ďalej to je vo hviezdach...

aniel
1. sep 2008

držím palce a napíš rozmery a kolko šlo dolu 🙂

luciap
1. sep 2008

Ahojte baby, tak konecne som sa dostala napisat vam. Vcera sme si urobili vylet na Sliezsky dom aj s detmi a na moj velky udiv zvladli to vyslapat (cesta hore nam trvala 3,5 hod., dole asi 2 hod.). Takze pohybu som mala dost, az som rano mala problem sa postavit. Dnes sme sa poobede vybrali do Starej Lubovne na hrad. Takze zase pekne poobedie. Dnes som mala bielkoviny, urobila som si na obed tofu, na veceru som mala jogurt. Mliecne vyrobky, hlavne syry mi strasne chybaju.

Aniel - neboj, zatial to nevzdam, postava este nie je taka aku by som si predstavovala, ale snad coskoro bude. Jedno je fakt, ze hresim kazdy den, ale su to vacsinou len male prehresky. No co uz, aspon psychika je obcas kludnejsia. Ochutnala som dnes asi 4 hranolky a dala si jednu kocku horkej cokolady, ale vtedy mi fakt bodla.

Anaret - tak blahozelam ku koncu. Drzim palce na zajtrajsiu vodu a napis ako si zhodila - kg, cm 🙂 .

Zdravim vsetky nove a dietu len odporucam a ak to nie je nevyhnutne, drzte ju presne, nehreste, to uz len ked sa inac neda 😉 . Ked sa mi podari, dodam fotky z vyletov.

gucz
2. sep 2008

čaute baby my sme boli včera s malou nečakane v Bojniciach v zoo aj s mojimi rodičmi, preto som sa tu neukázala.
Ja mám tiež po diete, kíl je dole 10, centimetre neviem, nerada sa meriam, ale nohavice sú mi voľné, podprsenka mi sedí stále tá istá. Tajne som dúfala, že mi ubudne z pŕs, ale nestalo sa.Ja mám mega-telíčko a chudnem len na nohách, rukách a tvári (teda nie doslova) 15,septembra však určite štartujem nanovo, normálne sa na to aj teším.
Nakúknem možno poobede, teraz ideme vybavovať. papa

Miresta žiješ?

melania85
2. sep 2008

ahojte babusky, tak aj ja sa dnes do toho pustam... uz ju idem drzat druhy krat.. no vianoc aspon 5-6 kg a som spokojna.....

rybka08
2. sep 2008

Ahojte, ja som sa vcera potesila, dalsie kilo slo dole, trosku s oneskorenim, ale predsa 😀 . Dnes mam ovocny den, tak som zvedava, co ukaze vaha zajtra...uz len 1kg a mam svoju povodnu vahu pred otehotnenim 😀 😀 😀
Citim sa velmi dobre, uplne mi takato strava vyhovuje, az na tie cestoviny, ale uz si zvykam aj na ne 😉
Prajem vam vsetkym pekny den a prijemne chudnutie 😵

veronkaj
2. sep 2008

ahojte babulky,

už som vás nečítala týždeň mala som dovolenku

a musím sa priznať že som zhrešovala, vyvárala som pre priateľa, jeho syna a známych no a nedaj si, aj som piekla a treba ochutnať ale čuduj sa svete za ten týždeň som nepribrala ani kilo a udržalo sa tých mojich 7 kíl dolu čomu som rada a tak od dnes pokračujem v diete.

len tak zbežne tu vidím nové mená tak vitajte nové snažilky o chudnutie
neskôr ešte pribehnem

pa

lante
2. sep 2008

Ahojte, kedysi dávno 1.6. som začala držať dietu, pýtala som sa na pravidlá, čo sa s čím môže a čo nie. Ďakujem za vysvetlenie. 26.8. som mala tretiu vodu. Vody som úspešne zvládla všetky bez prehrešku, zato posledný mesiac som hrešila často, takže som za prvé dva mesiace dala dole 8kg a za posledný iba 1kg, som rada, za zhodené kilá ale aj naštvaná zato, ťe som to flákala a mohla som mať dole 4kg aj za posledný mesiac. Po 12kg by som sa totiž dostala na takú váhu ako som chcela.
A čo teraz? Pokračovať tak prísne a striktne ak sa chcem dostať ešte o tie tri kilčá dole? O5 teda prosím o radu, či podporu. Hej nechodila som sem, z času načas som prečítala, či len ja mám niekedy stavy, že už to nezvládnem, ale zistila, som, že nie len ja som mala sem tam slabé chvíľky.
Takže chuduľky poraďte čo teraz??

veronkaj
2. sep 2008

lante - ja tiež občas zhreším ale ešte mám jeden mesiac a potom je mi jasné že takako tak budem musieť pokračovať v tomto druhu stravy inak budú kilá hore a to nechcem

takže ja viac či menej pôjdem tak približne a uvidím ale asi budem pokračovať v zime striktne aby som bola na jar ešte chudšia

je to len na tvojej vôli, chuti a cieli

lenka0005
2. sep 2008

lante....myslím,že sa budeš musieť takto podobne stravovať aj nadalej.Ja so všetko nabrala späť aj niečo navyše.Nechcem ťa strašiť,ale nedokázala som krotiť moju pažravosť.Dneska som začala odznova. 🙂 😉 🙂

miresta
2. sep 2008

Ahojte kočky, len na skok!!!!!!!!!!!! 🙂

aniel- písala som ti do IP, a ešte čo som stihla preletieť, tak to lečo mi neskysne.
vodu som veľmi nevydržala poobede som už jedla zeleninu, nedalo sa .

gucz - žijem!!!! 😀 Vrátili sme sa len na skok z chaty, ideme o chvíľu znova, len premením špinavé veci za čisté a manžel šiel niečo kúpiť, tak som využila okamih, keďže tam nie je internet, aby som dala vedieť o sebe. Manžel má dovolenku, takže tam budeme do budúceho týždňa.

všimla som si že sú tu ďalšie nové, tak držím palce, na začiatku je to stále najhoršie.

Pre všetky, neviem či to bude zaujímavé, ale ako povzbudzovák možno áno. Počas dietky a po druhej vode, naozaj dosť častých prehreškov som zhodila 10 kíl. Miery som nemala čas sa teraz meraťm ale je to tak, že zo 48 dámskej veľkosti si kupujem 44. Čo ma veľmi teší a dúfam, že to pôjde aj ďalej.

Tak dámy, začíname znova 15. septembra, dúfam, že to platí. Dovtedy do zchudnutia.

rybka08
2. sep 2008

Dakujem za zaslanie diety!!!
Ten dnesny ovocny den ma nejako trapi, uz aby bol vecer...

gucz
2. sep 2008

rybka08 neboj, na ovocko si zvykneš, ja som ho zprvu nemala rada a pri konci som sa naň aj tešila

luciap
2. sep 2008

Ahojte vsetky, ja mam dnes skroby a mala som zemiaky s anglickou zeleninou (mrkva, hrasok, kalerab). Mnam, normalne som si na tom pochutila a vecer sme sa este so synom natahovali o zeleninu 🙂 . Zajtra mam UH a tesim sa na spagety. Nesmiem si zabudnut vybrat nieco dobre na veceru z mrazaku. V poslednej dobe sa mi akurat nedari dodrziavat pitny rezim. Asi aj tym, ze sme chodili kade-tade po vyletoch a potom sa tazko hlada zachod. Musim sa od zajtra v robote trochu spacifikovat.

Rybka08 - ovocny den nie je bohieco, ale da sa zvyknut a ja si pocas neho dam aj zeleninu. Tak je to skor prezitelne. Ja som mala posledne pocas tury na Sliezsky dom. Na jednej strane dobre, nemala som problem so stravou, ale po 3,5 hod. slapani do kopca som citila, ze mi to ovocie nestaci, ze by som potrebovala nieco ine. Zbastila som skoro cely sacok suseneho ananasu a aspon tak zahnala hlad (zavidela som detom chlieb 🙂 ).

Miresta - super, ze si aspon nakukla. Klobuk dole, ked si isla dole o 2 konfekcne velkosti. To je presne tolko, kolko potrebujem ja - uz jednu dole mam, este jednu treba.

aniel
2. sep 2008

čaute babenky-dnes začala škola a ja nič nestíham .Nemám čas sa ani najesť a ešte len teraz varím.Bola som deti porozvážať do škôl,potom povybavovať preukážky,nakúpiť školské pomôcky,poplatiť účty a len pred chvílousom dala francúzske zemiaky do trúby.

miresta-peknú dovolenku a uži si to.Ďalej pôjdem určite.

gucz--15. 9.

luciaop-super túra

lucxy-držíš teraz poctivo?

jesika-od dnes si začala nanovoaôlebo ideš s nami od15.9.

všetky nové držím palce. 😉

anaret
2. sep 2008

ahojte, ja som zhodila okolo 9,5 -10 kíl, miery neviem presne...
zajtra mám poslednú vodu, držte palce, aby som to zvládla...

ovocné dni boli aj pre mňa hrozné - radšej som to riešila dusenou zeleninou, vareným karfiolom + uhorkový šalát...
alebo zeleninová polievka a podobne - proste aby som mala pocit, že bol nejaký obed...

prvá voda - otras, na druhý deň mi bolo strašne zle...
druhá voda - celkom v pohode, ale priznávam, že okrem vody bola aj káva...
a zajtra tretia / čo som ani nedúfala, že sa sem dostanem/ tak uvidím, ako bude...

anaret
2. sep 2008

luciap, tie hranolky a čoko - bolo super...fakt...presne ako píšeš, niekedy je lepšie trošku zhrešiť a pomaškrtiť ako sa stále trápiť, že to alebo to si nesmieš dať... je dôležité, aby psychika bola v pohode...

aj ja keď som zhrešila, som sa snažila tým netrápiť, veď čo už...všetci sme len ľudia a nie stroje, že???

luciap
2. sep 2008

Anaret - mas pravdu. Akurat neviem, preco na zaciatku bola moja vola pevnejsia 🙂 . Asi som sa upokojila s prvymi vysledkami a mozno aj to robi svoje, ze priatel by bol radsej, keby som uz skoncila. Zatial sa vsak snazim aspon principialne dodrziavat dietu. Drzim palce na zajtrajsiu vodu, aj bez nej mas perfektne ubytky, takze, ak by sa ti nevydarila, urcite sa nic nestane 😉.

Aniel - ja som dnes odniesla Alexa prvykrat do skoly. Neviem kto z nas mal vacsie nervy 😀 . Takze zhon som mala aj ja, aby som do 8 stihla odniest Leu do skolky, potom Alexa do skoly, medzitym na postu a ine veci vybavit. Po tom vsetkom chaose utekat do roboty, kde stale po mne niekto nieco chcel. Tura bola fakt super, akurat dnes chodim ako so zlomenymi nohami, tak strasne ma bolia lytka. Rozhodla som sa, ze v najblizsej dobe by sme este mohli vyjst na Popradske pleso. Som vsak zvedava, ci deti nakecam, pretoze Lea sa mi "vyhrazala", ze uz sa na taku vec neda nahovorit 😀 .