90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ketrinn
13. apr 2012

@mijadave no super gratulujem!!! po kom len to dieta je ? 😅 😵

mijadave
13. apr 2012

@ketrinn no tak ja neviem, mm sa ma to tiez pytal 😀 😀 😀 ja som tiez recitovala, no nikdy som dalej ako na skolske kolo nepostupila.... 😉

ketrinn
13. apr 2012

@mijadave no vidis co si ty nedokazala syn dokazal 🙂 ,musi ta to tesit dvojnasobne 😵 len tak dalej ked ho to bavi je to dobre,teraz deti nevedia čo zo sebou a ked ma take zaujem nemusiš sa bat že sa venuje niečomu zlemu vela stastička 😵

mijadave
13. apr 2012

@ketrinn dakujem, to vies, ze sa tesiiim a to vcera doniesol diplom za 3. miesto z okresneho kola pytagoriady 😉 moji bratia sa smiali, ze dalsia kocka v rodine 😀

miskakyska
13. apr 2012

@mijadave aj ja gratulujem! :o)

mijadave
13. apr 2012

@miskakyska dakujeme 😉 tesime sa 😉

lucka011
13. apr 2012

miskakyska, 1lubika ďakujem za odpovede. Tak si asi aj ja skúsim dať nejakú pauzičku. Dúfam, ze sa nepokazím, tých ubudnutých 21kg by ma mrzelo... Jediné čo by som zmenila sú tie raňajky, tak by som si koľkokrát dala nejaký fajn teplúčky celozrnný rohlík, alebo jogurt. Keď muž raňajkuje, alebo kŕmim malú, tak mi až sliny tečú.... ale iné by som nemenila, to mi vyhovuje 🙂

miskakyska
13. apr 2012

...no to bol pr1drbaný deň,babky moje zlatunké :o( ani som nevečerala...aspoň na niečo dobré tie stresy...dobrú noc!

mijadave
13. apr 2012

@miskakyska a co sa stalo? 😲 😲 😲

ketrinn
13. apr 2012

@miskakyska co moja mm ta nasral xixi ,ci? 😲 😲 😲

miskakyska
13. apr 2012

@ketrinn :-O ako vieš?? :o) ale cely bol divný..myslím ten deň

sajmonkaf
14. apr 2012

🙂 🙂 tááák,a ide sa na to,dnes začínam...rano grep,potom kuracinka s kopou šalatiku.len sa bojim ako vydržim dopoludnie.Včera som bola u kaderníčky a mali tam obrovitánske zrkadlo.Ten pohlad do neho ma len utvrdil,že fakt musim so sebou niečo robiť.bolo mi do plaču 😢 😢

ketrinn
14. apr 2012

@sajmonkakaf pozname ,najradsej keby nikde neboli zrkadla 😀 😀 ,ale zas po druhej stranke dobre ze ekzistuju aspon si uvedomujeme ze treba nieco robit aby sme tak hrozne nevyzerali 😖 😀 😀 drzim palce v zvladnuti myslim ze tie 2 tyzdne budu vseliake ale ked si zvyknes na kolobeh diety tak to pojde lahko ,ja som doobeda vydrzala len vdaka tomu že som pila caj a dala som si kavu uz ked som bola strasne hladna ta mi zahnala hlad hlavne moje jedz až po 12.00 vtedy telo zacina prijimat živiny ked zjes prv tak ti to uloži! 😎

ketrinn
14. apr 2012

@miskakyska katuška intuicia 😀 😀 ,kto vie najviac vytočit?jedine oni 😉 dnes popijam caro z bezlaktozovym mliekom🙂namiesto kavy ale musela som dat kusok cierneho chleba lebo ma zacal boliet aj zaludok ,no čo už ,zatial ma nic neboli 🙂 som zvedava dokedy do obeda skusim vydrzat aj ked viem ze ovocie je podstatne teraz nemozem je mi s neho horsie kyselina 😝 naduva dam aspon tyzden suchy chleba alebo suchar kym neprejde potom pomalicky nasadim ovocie spet ,obedy vecere jasne ze dodrzim ,teraz mi nejde o schudnutie ale o vyliecenie a potom budem chudnut dalej aj z ranajsim ovocim dni zostavaju vcera som mala kasu zemiakovu dnes uhloh.dam si asi na obed a veceru vlocky z medom to bude idealne🙂zaroven dietujem ale sa aj liecim 🙂

1lubika
14. apr 2012

@mijadave tiež gratulujem. To ťa tak zohreje pri srdci, keď máš deti také šikovné. 🙂 🙂 Teším sa s tebou. 😵
@miskakyska asi tí naši manželia nás vedia najlepšie naštvať, však? 😠 To poznám. Ale mi im to asi tiež sem-tam vrátime. 😅 😅
@ketrinn držkaj sa a lieč sa.
ja dnes už za sebou grep a teraz si asi dám kávičku, aby mi bolo trošku lepšie, ked vonku je tak sychravo. 😝

sajmonkaf
14. apr 2012

@ketrinn idem do seba naliat caj a kavu,šalatik hotovy,len neviem,ci možem dat do neho olivy,a či možem na zalievku citron a oliv olej....dnes mam obed bez chleba,nemam nič celozrnne.

mijadave
14. apr 2012

@1lubika dakujem 😉
@ketrinn prajem Ti skore uzdravenie, nech si cim skor fit 😉
@sajmonkaf olivovy olej aj citron mozes, a myslim, ze aj olivy a ja som nejedla celozrnne pecivo, ja take do seba nedostanem, jedla som grahamove... 😉 a ked som nemala ani to, tak v najhorsom som si dala aj tmavy chlebik, a kileka sli aj tak dole 😉

miskakyska
14. apr 2012

@1lubika jasné že mu to vrátim,aj s úrokmi :o)
@ketrinn už je lepšie?..včera prišla teta z Ameriky a ešte sa išiel každy zblázniť z piatka 13-teho a na všetko som reagovala prehnanou agresivitou,uf :o)
@mijadave ako sa dostanem k receptom?..mám tam zadať heslo a meno,čo mam na koňovi,alebo nové? A PRAJEM VÁM VŠETKYM KOLEGYNKAM PEKNU SOBOTU a novym pevnú vôľu!!

ketrinn
14. apr 2012

@mijadave dakujem nejdem zarieknut ale dala som si rano len suchy chleba a caj neboli zatial vcera som dala ovocie a zacalo ma prehanat ,takze dnes po 1 kusku sucheho chleba mi nieje nic na obed som si uz zaliala ovsene vlocky z medom nech sa chladia a po obede dam to iste mam uhloh.ale tu coko a zakusky nezvladnem ☹ nechcem pokusat ,

ketrinn
14. apr 2012

@miskakyska ok zatial neboli uvidime čo sa bude diat po vločkach 😝 nemusim 😀 ale som nutena 😖 ja som ani nereagovala ze bolo 13 -nasteho xixi ja neviem ani ako idu dni xixixi ô🙂materska xixi

mijadave
14. apr 2012

@miskakyska no tam sa musis zaregistrovat, cize je na Tebe, ake meno a heslo si das 😉 teda ak myslis tuto stranku: http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21
@ketrinn jasne, ved aj ja som musela kvoli zdraviu prejst na trosku ine stravovanie, ale nie kvoli tomu, ze by mi tato dietka skodila... 😉 tak drzim pasticky, nech si cim skor fit 😉

miskakyska
14. apr 2012

@ketrinn ja som bola tiež na predlženej..bože ako som si ju vychutnala s mojím chrobačikom,nenormalne :o)
@mijadave ďakujem :o)

sajmonkaf
14. apr 2012

@mijadave to som rada,olivy milujem.dnesne doobedie som zvladla,neodpadla som,ani sa mi hlava netočí,tak to je u mna uspech.

@ketrinn dobre že si napisala,že až po dvanastej možem papat.

dnika2
14. apr 2012

podla mna vsetky diety su nanič ak cchete chudnut musite len vylucit tuky cukry a velka sa hybat ziadna dieta nevydrzi naveky a nebudete ju drzat cely zivot skor ci neskor sa vratite k tej vasej strave 😉 😉

miskakyska
14. apr 2012

@sajmonkaf nebooj hlava sa Ti ešte natočí až-až..aj Ťa bude boleť..mna prve dni tak bolela,ja že umrem..som Ťa asi nepotešila..aspoň vieš na čo sa máš pripraviť :o) začiatok keď prekonáš,už par dňoch bude dobre..to vieme všetky a dáš nám to potom aj ty za pravdu..uvidíš! :o)

mijadave
14. apr 2012

@dnika2 vies co, prepac, ale taketo demotivacne reci si nechaj pre seba 😠 taketo reci ma vedia riadne vytocit... vies, co poradis babe, ktora ma dost pohybu, vyluci sladkosti aj tuky a napriek tomu nechudne? ja som bola napr. jedna z nich... lenze ja som pribrala po hormonalnej liecbe a nic nezaberalo.... a tato dietka zabrala, a som na normalnej strave a nepriberam spat... a ked tuto dietku skoncis, naucis sa urcitym principom, ktore u mna zaberaju a naucis sa hlavne sebadiscipline... vezmi si, ze ju drzis 90 dni a za tu dobu si zvyknes na ten styl... takze prosim Ta, kedze evidentne nemas problem s chudnutim, nechaj si svoje rady pre seba....

sajmonkaf
14. apr 2012

@miskakyska veru si ma nepotešila,naštastie som doma,tak si možem lahnut,keby najhoršie bolo. 😝 😝 😝

miskakyska
14. apr 2012

@dnika2 ..ty sa tomu nerozumieš..tak to nerieš...

miskakyska
14. apr 2012

@dnika2 ... sa tomu nerozumieeeeš..tak to nerieš...

miskakyska
14. apr 2012

@sajmonkaf neboooj..hlavne nestresuj!!...baby mne vobec nechuti,keď mam kramy..ešte nam aj mesiac hra do kariet..doparoma
@ketrinn a dokedy nam ten mesiac praje? :o)