90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dnika2
14. apr 2012

ja sa tomu rpozumiem velmi dobre ale ok je to vasa vec aj tak sa da chudnuť ja len pre mna moc parvidiel 😉 😉 ale drzim palce

miskakyska
14. apr 2012

@dnika2 no tak povedz rovno,že sa Ti pozdáva,len nevieš či ju zvládneš :o)) a dííky.

mijadave
14. apr 2012

@dnika2 ak to tomu velmi dobre rozumies, tak urcite rozumies, ze nejake demotivacne slova tu nie su zrovna vhod... tu sa navzajom snazime povzbudzovat a motivovat... a inak, nie je to nejak vela pravidiel, da sa to zvladnut uplne v pohodicke.... chvilku trva, nez si zvyknes, no potom to uz ide...

ketrinn
14. apr 2012

@mijadave si jej dala xixixixi ale maš pravdu ja som skusala dietku z ktorej moja sestra chudla ale ja nie doobeda mozes vsetko od obeda vylucit cukry a muku a od 15 treba vylucit aj zemiaky aj ryzu ja som ju drzala ale nic neslo dole a tato je super 😵

mijadave
14. apr 2012

@ketrinn vies, ma to nastvalo, taketo reci bezne pocuvam a je mi z nich na grc, lebo zvycajne tak hovoria baby, ktore v zivote nemali problem s vahou a nemuseli to riesit... tie su najmudrejsie... 😠 nechapu, ze moze mat clovek pohyb a skusat upravit si stravu a kila nie a nie dole... ale ked clovek skonci s touto dietkou, nikde nie je napisane, ze sa moze prejedat a prestat cvicit... ja sa uz taaaaaak tesim na pondelok, som sa rozhodla, ze idem uz na zumbuuuuuu, uz mi to chyba 😉

ketrinn
14. apr 2012

@miskakyska kuknem----do 28 potom zacne pribudat a vtedy pribudaju aj nam kilecka treba davat pozor na stravu🙂

ketrinn
14. apr 2012

@mijadave aj ty chodis na zumbu? tam sa da schudnut super segra chodi ,ja nemozem kvoli hyper stitke ☹

mijadave
14. apr 2012

@ketrinn ano, chodila som, kym som nebola v nemocnici, no uz mi to chyba a snad to uz zvladnem... potrebujem sa hybat... 😉 zacinam leniviet 😀

1lubika
14. apr 2012

@mijadave som stotožnená s tebou. 😉 Ja som tiež aj cvičila, aj sa neprejedala, a ani som nechudla - keď som to začala tak pred 4 rokmi - tak som schudla, ale po roku zostala na tej istej váhe a ďalej nič. 😠 😠 A tu som to konečne rozbehla i ked nie veľa ale som rada a som hrdá, že som toto tu našla. 😵 😵 Naozaj, mne aj toto forum pomohlo, lebo aj ked som prečítala o diete, nevie si všetko naraz uvedomiť. A tu mi to pomohlo. 🙂 🙂 A ja tiež poznám baby, čo môžu zjesť všetko aj sladké, oriešky, chleba toľko že až a sú tenké. U mňa to nie je možné. ☹ Viem, že si budem do konca života musieť dávať pozor, ale už teraz mi to nejako nevadí a hlavne neprejedám sa, lebo ta veľká chuť na jedlo, čo som mávala pred touto dietou, odišla niekde za more do dialav a dúfam, že sa už nikdy nevráti. 🙂 A tu som sa naučila kludne jesť, jedlo vychutnávať a užívať si ho. A nie nahádzať a hrrrr do roboty.

mijadave
14. apr 2012

@1lubika dakujem, to som rada.... 😉 ja som kedysi taka bola, ze som mohla zjest aj slona a nic som nepribrala... ale nesmela som jest po 18.00 😉 potom prislo prve tehu, potom druhe tehu, potom tretie a narodil sa Danko, potom dalsie tehu a potom Veronika... a to nechalo na mne kilecka, no tie som casom zhodila, ked som prestala kojit a zacala chodit do prace... no ked som zacala s hormonalnou liecbou, mohla som pit len cistu vodu, aj z tej som naberala 😠 a to som sa aj hybala... aj som upravila stravu... a nic... az pri tejto dietke sa to pohlo... a to som rada 😉

ketrinn
14. apr 2012

@miskakyska odfot pernik som zvedava 🙂 este jedna vec do polevy ide krystal cukor! bude pekny leskly 🙂

zoya1
14. apr 2012

Ahojte, tak ja som sa rozhodla že od pondelka vyskúšam 90-tku. Dúfam, že to zaberie lebo už som skúšala všetko možné a stále vyzerám ako "vorvaň". Nečítala som všetko - je to viac ako 1000 strán - ale pokiaľ som z tých pár vašich príspevkov pochopila, tak je to dietka ktorá sa dá zvládnuť a pomáha. Tak dúfam, že sa k vám môžem pridať a podporíte ma v tomto mojom neľahkom snažení 🙂 Ak máte nejaké grify, prosím posuňte mi ich. Manžel sa chce pridať tiež - tak dúfam, že to nejak zvládneme.

miskakyska
14. apr 2012

@ketrinn jasné šéfe! ..a Ď za šuhajdy..ja horku nemusím..mam rada mliečnu a bielu..či mávala som rada :o) no idem na tu polevu...ozvem sa! Papa

ketrinn
14. apr 2012

@miskakyska ok cukor tam netreba 🙂 a je vhodna aj pre nas v uhlohyd len tie 2 ingrediencie a plnka a ozaj este jedny som robila pridala som tam len 2 ladovych gastanou🙂ku tej coko +pal+iva)aj tie su super!uz som dcerke narobila chute posiela ma do obchodu xixi ale dnes sobota a zajtra nedela a dole az do dediny sa mi nechce musi pockat do pondelka 😀 😀

ketrinn
14. apr 2012

@miskakyska dala som aj na face z varechy tie robieva sestra tiez su super dava nugat coko kuk na fac

sajmonkaf
14. apr 2012

@zoya1 ja som dnes začala,tiež som sa dlho odhodlavala...tak držim palce 😵 😵 😵

sajmonkaf
14. apr 2012

kolko čokoladky papate na večeru?

ketrinn
14. apr 2012

@sajmonkaf pasik cokolady varovej to je 3-4 kocky zalezi aku kupis 🙂

ketrinn
14. apr 2012

@miskakyska takze aj ja mam uz pernik v trube,ja ho peciem skoro kazdu sobotu 🙂 aj dnes som musela dali mi na vyber suhajdy alebo pernik ,kedze som mala vsetko na pernik a na suhajdy nic tak zvitazil pernik 😅

miskakyska
14. apr 2012

@ketrinn no,na pohľad nič moc,ale chuťovo mňááám! :o)

ketrinn
14. apr 2012

@miskakyska co si ho pripalila xixi? a preco 90? aha bozenku dlhe vedenie xiix

ketrinn
14. apr 2012

musis presne dodrziavat lyzicky atd nesmies nic menej nic viac ,ja ho mam v rure uz dopekam idem urobit nad parou tu polevu🙂

miskakyska
14. apr 2012

@ketrinn no dovoooľ,to tak vyzera?..šak to je tá poleva na tom! :o) 90 že akože dietka 90dňova 🙂

miskakyska
14. apr 2012

@ketrinn no dovoooľ,to tak vyzera?..šak to je tá poleva na tom! :o) 90 že akože dietka 90dňova 🙂 ja som ešte polevu posypala kokosom.

ketrinn
14. apr 2012

@miskakyska ved hej potom som na to prisla xixi ale nie ja ti nafotim ale daj email nejdem tu uz jeden staci idem robit polevu , 😀

ketrinn
14. apr 2012

@miskakyska joj a potrela si pernik dzemom?

miskakyska
14. apr 2012

@ketrinn kokos,čo mi to tam 2razy dalo..jasnačka natrela som,marhuľovym,ale pasoval by mi tam aj slivkový lekvár...fotečku daj pekne sem..nech vidia všetky nie len ja,. :o)

miskakyska
14. apr 2012

@zoya1 ahoooj..vitaj!..a sme hocikedy k dispozícii :o)

miskakyska
14. apr 2012

@sajmonkaf ale horku čokoladu,vieš? Pred nou si možeš dať dobošku,kolač,zmrzku..proste niečo sladke a hneď za tym čokoladu...

ketrinn
14. apr 2012

tu je katuska len nemozem ho nafotit uz z polevou lebo sa moc leskne🙂