90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ketrinn
15. apr 2012

@miskakyska 😲 😲 😀 ja len zemiacky a broskynovy kompot bez supky a vecera este neviem je mi lepsie tak douzivam do stredy lieky a pojdem na nasu dietku teraz len tak pomaly dietne ale som spokojna vaha zacala klesat 🙂 mozno aj chorobou 😀 😀

miskakyska
15. apr 2012

@ketrinn biedne,ale ide..zamŕza mi

ketrinn
15. apr 2012

@miskakyska nemlat tak donho xixii ,ale nie tukaj kym ti funguje ,vies co vela ludi sa na to stazuje ze ked ma internet v mobile tak mu odchadza softver 😢

sajmonkaf
15. apr 2012

@ketrinn recept dosiel,už som si ho aj prepisala.tak to som rada,že možem aj tak pripravovat maso,chcem si tu grilovaciu panvicu kupit,tam stači len potriet olejom,alebo masko namarinovat v takom slabučkom páce,aby bolo vonave.

sajmonkaf
15. apr 2012

@viera22 ja tiež rozmyslam o zumbe,ale asi až ked trochu schudnem a nebudem ako slon 😵 😵 😵

sajmonkaf
15. apr 2012

kolko ovocia spapate na vitaminový den?Rano,obed a več 2 ks a desiata a olovrant po jednom?

ketrinn
15. apr 2012

@sajmonkaf na ranajky 2 kusy a potom mozes v pripade nudze dat 2 hodinove prestavky ak nevydrzis je povolene v tento den kazde 2 hodiny jest ovocie🙂som zvedava na tu panvicu ked si kupis vyskusas daj info 🙂 po 2kusy som papala aj ja alebo som si urobila salat miesany ovocny a ten kazde 2 hodky

sajmonkaf
15. apr 2012

@ketrinn ja som tu pavicu skusala u mojej mamy,je super,velmi nam kuracinka chutila,a bolo to take dietne.

miskakyska
15. apr 2012

@sajmonkaf môžeš kľudne jesť aj zeleninu,rôzne šalaty ovocne,zeleninove,kompoty atď...vítamínovy deň môžeš aj semiačka(tekvicu,slnečnicu,sezam),džusy

viera22
15. apr 2012

@sajmonkaf no ja som tiež taký mamut ale čo už aj tak som to ako tak zvládla chodia tam aj staršie dámy a sú v tom lepšie ako ja je síce pravda že chodia už rok a ja som len raz bola .... ja nie som moc tanečný typ tak tie kroky mi dali zabrať ale druhá polovica hodiny je trochu o inom a to už bolo lepšie.....veď aspoň skús a uvidíš ..... dnes som si uvedomila že mi v utorok akurát ako mám zumbu mám ovocný deň fajne no som zvedavá jak to zvládnem minule po zumbe som bola hladná jak slon

miskakyska
15. apr 2012

@ketrinn ovocie je dovolené jesť do obeda každý deň,každé dve hodiny,nie?,.tak je písane v knižke..

ketrinn
15. apr 2012

@miskakyska ok myslela som v ovocny den🙂 pytala sa vo vitaminovy den ci nie?

ketrinn
15. apr 2012

@miskakyska ci to tak nieje ze vten vitaminovy den je dovolene kazde 2 hodiny? poplietla som nieco 😢

viera22
15. apr 2012

dnes som tu ešte ani poriadne nestihla byť ..... len nakukujem stále.........juj ak oja neznášam nedele ide mi ten deň tak pomaly....obedik som dnes zmákla nič špeci ale tak to bude asi stále ja nerada sama pre seba niečo vymýšľam navarým manželovi a dcérke a sebe len zjem z toho čo môžem .... dnes k mäsku mali ryžu tak som si ryžu zmiešala s bielou fazuľkou s konzervy je naložená v takej paradajkovej omáčke zmiešala som to s tou ryžou a bolo zasítilo to je hlavne ... mám ešte na večeru 😉 ...........zajtra uhľohydráty tak cestovinky s kečupikom hovorím nič špeci hlavne že oblbnem žalúdok tým čo môžem... 🙂

miskakyska
15. apr 2012

@ketrinn ja viem,ale že vitamínovy môže jesť aj zeleninu,nie len ovocie.

viera22
15. apr 2012

poraďte nejaký zeleninový šalát nikdy som moc na zeleninu nebola a kde že ešte šalátiky z nej....niečo jednoduché

sajmonkaf
15. apr 2012

@miskakyska čiže možem mixovat podla chuti co chcem?tam nie je obmedzenie,že jedno jedlo,napr. ranajky 2 ks toho isteho.Stale 2 kusy?toho dna sa asi obavam najviac....aby som vydržala.

ketrinn
15. apr 2012

@miskakyska to viem ale pytala sa len o ovocie 😀 😀 ,jasne ze aj zeleninka sa papa ja si robim sice cisto ovocie a stavy ,zeleniny mam prisun dost v priebehu tych 3 dni 😀 😀 vo vitaminove nemiesam aj zeleninu viem ze mozem ale vo vsetkych dietach co som citala tak je pisane ze nieje vhodne miesat ovocie a zeleninu tak som si to takto rozdelila 🙂 🙂 ale jasne moze sa v nasej aby ste sa nedrzali podla mna 😲 ,ja sa troska stravujem aj podla krvnej skupiny 🙂 vyradila som vsetky potraviny co mojej skupine neprospievaju a zle ich telo travi,ale jasne vy sa drzte knizky kedze dietujeme 90 dnovu 🙂 😉 to iba ja tak riesim

miskakyska
15. apr 2012

@ketrinn jasnačka,že dobre vravíš Kati :o) ja nič,ja som len tak podotkla medzi rečou o tom ovocí,.že ak je hladná,že ho môže jesť každe 2hodky aj okrem vitam.dňa,ale len do dvanastej..no chapeme sa už?

sajmonkaf
15. apr 2012

@viera22 ja teraz papam:činska kapusta alebo hocijaky salat,paradajka,uhorka,cibula,olivy,redkovka,alebo čo mas doma.ja papriku napr. nemožem,lebo mi je z nej tazko.na dochutenie provensalske bylinky,oregano,sol,olivový olej a pokvapkam citronom.vyborna je zalievka z polky citrona+lyžica medu.Ale med pri tejto diete nemusiš.A vyborny je aj syr do šalatu,to možeš ked mas bielkovinový den.

ketrinn
15. apr 2012

@viera22 ja si robievam paradajka paprika uhorka cibulka a nalev robim citron, med,sol pepr,a 100% olej ja pouzivam lanovy🙂 alebo co chladnicka da niekedy len cisto mrkva na jemno +nalev ,vravim co chladnicka da 🙂

ketrinn
15. apr 2012

@miskakyska ok mojko chapendo 😀 😀

viera22
15. apr 2012

@sajmonkaf
@ketrinn .......... ďakujem babulky......... 🙂

miskakyska
15. apr 2012

@ketrinn ja som tiež pozierala na tie krvné skupiny..no ale som to ani nedočítala,lebo by som nemohla pomaly nič jesť..

sajmonkaf
15. apr 2012

@ketrinn aj ja som čitala,že lanovy je super,ešte som neskusala...

ketrinn
15. apr 2012

@viera22 nemas začo 🙂 kazda ma neake vychytavky 😀 😀 dufam ze davam dobre yi xixi do skoly som uz chodla davno 😕 med pouzivam aj do kavy aj do cajiku jasne ze neprehanam 1 lyzicka mi staci 🙂 takze cca denne spapam 3 lyzicky 🙂 medu ten citronik je dobry aj rano na lacno hned ako vstanes do teplej vody z medom 🙂 cca 2 lyzice stavy precisti ti crevo 🙂

ketrinn
15. apr 2012

@sajmonkaf je super mam aj slnecnicovy 100% objednvam to na www.biopurus.sk tam to maju lacne ale ak niekto z rodiny chodi do madarska tak to budeš mat este lacnejsie mi 3 segry objedname a su tam aj 100% stavy b 🙂 ez chemie atd kukni postovne si rozdelime medzi 3 a vyde nas kazdu 1.10 posta celkovo je 3.30 malo kde je take lacne postovne

ketrinn
15. apr 2012

@miskakyska ja tiez vela nemozem mam rhb pozit kocovnicky typ xixiix

zoya1
15. apr 2012

@ketrinn Díky došlo , určite upečiem my s manželíkom sladké milujeme 😀

miskakyska
15. apr 2012

@ketrinn ja mám 0 negatív..a moja polovička a obidve deti 0 pozitív..dobrá kombinácia..