90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

viera22
23. apr 2012

@sotia pááánečku to fakt ty kokos aj ja chcem tak čo robíte aby to šlo vám tak pekne dolu ja fakt neviem

viera22
23. apr 2012

@ketrinn a nemáš náhodou link na tú stránku lebo nemôžem to zas nájsť dakujem

sotia
23. apr 2012

@viera22 hmmm len či to tak pojde ďalej, zatiaľ som nič neporušila, hádam nejako vydržím...neboj pojde to aj tebe, poznám baby, ktoré to držali všetky schudli nad 10 kg, tak sa nám to hádam podarí

ketrinn
23. apr 2012

pitaj mijadave ona nech ti posle do ip ako mne ,ale ked skopirujem a preposlem tak sa ti to neotvori uz som tak jednej poslala a neotvorilo ale skusim potom napis ci otvoris a ak nie pytaj si ju 🙂

viera22
23. apr 2012

@sotia tak vieš mne treba schudnúť 20 kg tak dúfam že sa aspoň k tomu priblížim heh

sajmonkaf
23. apr 2012

@viera22 ja velmi strukoviny nemusim,ale na buduce si dam,lebo len zemiaky a ryžu som zatial jedla.Rano som zvladla jedno jablko.ale za obedom už som ani chlieb nejedla a ani vývar.asi by som už praskla.

sajmonkaf
23. apr 2012

@viera22 ten link na tabulku je na stranke 1082,ma ju v komente mijadave.

kacenka1983007
23. apr 2012

@sotia mne 1 tyždeň išlo dole 2 kilečká,potom len po par deka,ja som dnes na 64 dni a mam dole dokopi 5kg.zasa ja nemám nadváhu takže asi preto to ide pomaly a teraz stojím už mesiac na 58kg,ešte 3kg by som chcela ist dole.

sotia
23. apr 2012

@kacenka1983007 Super, no veď ak máš 58 kg, nemusíš ani chudnúť, teda lepšie povedané držať dietu

kacenka1983007
23. apr 2012

@sajmonkaf mňamky no to vyzerá super,ja mám tiež škroby..tie zemiačky si piekla v rure?a ten medvedí cesnak je čo?
čítala som tu že si robkala aj šalatik z pupavovych listov,nie su horké?ako si to robila?

kacenka1983007
23. apr 2012

@ketrinn moja ty na čo používaš ten propolis a pel?

ketrinn
23. apr 2012

@kacenka1983007 moja ja to pouzivam ked sme chori neliecim sa antibiotikami ale medom a mam aj med zmiesany z pelom ten pouzivam na anginy ,malu to prejde za cca 3 dni 🙂 aj jej chuti viac papat 🙂 ,propolisovu mast pouzivam na hojace sa rany ked uz netecie z nej hnis ani krv alebo na hemoroidy ,na krcove zily ,ta mast je proste na vsetko a propolis tiez ale uziva sa vnutorne a mast je na vonkajsie pouzitie 🙂 ja stale kupujem od jednej pani vsetko akurat dnes mi dosiel balik z medom pastovanym on nesteka z chlebika je ako maslo 🙂

lubinka26
23. apr 2012

@sotia @katrinn dakujem kocky. mlady to uz ma za sebou a stary sa na mne vypotil a jemu je lepsie a ja som to schytala. esteze kojim a teda dufam, ze to mala nedostane. pred chvilkou som mala 39,3st, esteze je mala taka dobrucka.

ketrinn
23. apr 2012

@lubinka26 ,no tak moja liec sa teraz je cas aby si sa vypotila na nom ti xixix 😀 😀 😀 😎

sotia
23. apr 2012

@lubinka26 neboj ona je chránená tvojimi protilátkami,ale tak može sa stať, ale vďaka tomu, že kojiš to bude dobre

lubinka26
23. apr 2012

@ketrinn vidim, ze sa vyznas v mnohych veciach. po porode mi zacala zarastat nechet na nohe na palci. v lete mi ho aj strhavali, ale zarasta nadalej. v podstate mi vkuse vyse roka hnisa a mam ho zapaleny. ked uz je necht v mase "hnily" podari sa mi ho vystirhnut a vybrat. ale to sa mi podarilo len 2x. v juni idem s malou na vylet, budeme ubytovane v areali kupaliska a samozrejme, ze s nou chcem ist do vody. ale takto to asi nebude mozne 😢 vyskusala som uz naozaj vsetko, zevraj mne pomoze uz iba plastika nechtoveho lozka, ale to by som musela odist na 2 dni do BA, lebo len tam to robia a to nemozem... vedela by si mi nieco poradit?
@sotia uz som chcela po roku prestat s kojenim a presne v takychto pripadoch som strasne rada, ze som neprestala.

lubinka26
23. apr 2012

co sa tyka diety, tak dnes som mala na ranajky 2 hrusky. obed som mala salat z jablka, hrusky, hrozna, bananu, mix orieskov, susene brusnice a dala som si tam 2 lyzicky medu. vecer sa chystam na grep, ale nevladzem ani zit. teraz po paralene mi je lepsie, teplota klesla na 38st, ale bojim sa noci ☹ no a vody som dnes nevypila ani liter. vobec do mna nejde ☹

ketrinn
23. apr 2012

@lubinka26 no moja nemam skusenost ale skusit propolsovu tinkturu ak nie si alergicka na propolis odporucam ti kupit malu a skusit a ked sa podhoji tak natierat propolis mastou ak budes mat zaujem dam ti kontakt na pani co od nej berem vsetko ma otca vcelara a mi sa liecime len s tymito vcelimi produktmy ,potom som pocula aj o sipkovom oleji poslem ti ip

lubinka26
23. apr 2012

@ketrinn propolisovu tinkturu mam od vcelara, nepomaha. vlastne nic nepomaha 😢

ketrinn
23. apr 2012

@lubinka26 skus ten olej kukni do ip a precitaj tam som ti napisala na co je dobry ten sipkovy prekopirovala som,za pokus to stoji a urcite si neublizis🙂 a ak nepouzijes tam urcite na telo aj malej 🙂

kacenka1983007
23. apr 2012

@sotia no ja mam dost velke bruško stehná a zadok tak by som ešte chcela,niekde som čitala že ked niekto cvičí a chce chudnut tak musí držat aj dietu,zmenit si stravu tak preto ta dieta 😉 no lenže ani neviem kedy som naposledy cvičila,žial som nemala čas ale dufam že si najdem ☹ 😠

kacenka1983007
23. apr 2012

@ketrinn drahého rodina ma medik to máme od nich ale o tychto veciach som ešte nevedela,asi to tiež vyskúšam.medík mame velmi radi.

kacenka1983007
23. apr 2012

@lubinka26 joj moja,vyliečkaj sa čím skor,no konečne mamina ktorá dietuje pri kojení 🙂 aspoň nie som sama 😉 😀

lucka1987
23. apr 2012

ahojte .. kedysi som sem prispela. ze zacinam s 90 dnovkou ... a dnes 57 den sa chcem podelit so svojimi vysledkami 🙂
obvod okolo pupku - 13 cm dolu
obvod okolo stehna - 4 cm dolu / v najsirsej casti /
váha povodna /pred otehotením / 55
váha pred zacatim diety 66 - 67
váha do dnesneho dna - 57,5

obcas porusim , na navsteve sa aj chlebickom ci chipsom ponuknem, kedze nechcem na kazdej navsteve vypravat o tom, ze drzim dietu .... a pijem veeela vody denne. a nikdy som pri tejto diete nebola hladna, a necitila som sa obzvlast obmedzvane .

baby ... okolie si vsimlo ze som dost schudla a ked im poviem o tejto diete . tak vsetky na mna vyplestia oci, ze rychlo to naberiem spat. ze budem vazit este viac 😖 nikdy som nebola "tucna" a ani som neoblubovala fast food a nejake obzerstvo. po skonceni diety urcite sa nesupnem hned na ranajky s 5 maslovymi rozkami . ale vela veci som si osvojila a planujem v nich pokracovat , kedze sa mi aj moj zdravotny stav s tazobou na zaludku zlepsil.

je tu niekto taky co tuto dietu drzal par rokov dozadu a nepribral spat ? alebo poznate niekoho takeho ?

kacenka1983007
23. apr 2012

@lubinka26 moj brat to tiž maval sa s tym trápil dost,opítam sa ti na to čo mu zabralo,lebo dost dlho do mal a teraz už nemá také problémi,tiež mu strhávaly nechet a viem že mu vyrástlo neaké divé maso či čo neviem ako sa to presne povie ale mu to maso neak odrezely tak neviem.

lubinka26
23. apr 2012

@kacenka1983007 😀
liecim, liecim 🙂 keby som mala 58 kg, tak ma ani nenapadne dietovat a este po 2 detoch 😅 ale jasnacka, ty vies, co a ako 🙂 ja len tisko zavidim. mne by momentalne stacilo aj 68kg. boze, pamatam sa, ked som mala ledva 60, ako som sa maskovala, ze aka som tlsta...
@ketrinn dakujem, si velmi zlata. musim si tu stranku prestudovat. este raz velka VDAKA 🙂

kacenka1983007
23. apr 2012

@lubinka26 joj moja musíš vela vela tekutiny na tie teploty,a teraz dobre že máš ovocie,aspoň ti zabojuje s tymi bacilmi.

lubinka26
23. apr 2012

@lucka1987 no paaanecku. kraaaasne si schudla a za necela dva mesiace 🙂 moja mamina drzala, ked prisla tato kniha na trh. schudla 30kg a nabrala vsetko naspat. operovali jej zlcnik, tak nemohla pokracovat. neboj, ty urcite nepriberies a ani MY 🙂
pises, ze nie si hladna. jes tolko, co sa ti ziada, ale male porcie ako pisu v knihe?
@kacenka1983007 prosim ta, opytaj sa. aj ja mam to dive maso 😅 ale ja uz na chirurgiu nejdem. stacilo raz.

kacenka1983007
23. apr 2012

@lubinka26 ok ak sa s nim dnes zavolám tak sa opítam dnes je v robote do večera,si pamatám že ked mu to odrezali bolo leto a musel nosit šlapky taky mal palec veliky a chodieval na obvezi,on si namáčal aj nohu v kamilkovom kupeli každy deň a niečo na čistenie sa opítam jak mu to smrdelo od toho hnisu to bolo hroza.

lubinka26
23. apr 2012

@kacenka1983007 aj ja som bola v lete, dali mi to do poriadku, ale vratilo sa mi to. nechet mi stale zarasta. strhavat si ho uz nepojdem, to bola taka strasna bolest, ze ani cisarskemu sa to nevyrovna.... a dakujem 🙂