90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

susi21
10. jún 2012

@lubinka26 do bielkovinoveho....ale svet sa nezruti, ked to pouzijes ako korenie 🙂

sotia
10. jún 2012

@susi21 veru do bielkovinového, tam aj ten nešťastný Tofu syr patrí

susi21
10. jún 2012

@sotia ano, ano 🙂

susi21
10. jún 2012

@sotia a ako pokracujes ?

sotia
10. jún 2012

@susi21 ahoj, nooo práve mi škrka v bruchu a čakaju ma 2 náročné dni.Zajtra vitamíny a v utorok voda...brrrrr

susi21
10. jún 2012

joooj, ale neboj, ty to urcite zvladnes. a ked si predstavis,zas nejake to kilecko dole po vode.... a s tym skvrkanim sme dve... ja mam dnes ovocny a ete sa tu na mna vyskiera bananik 😀 ale uz je neskoro ☹

olga0251
10. jún 2012

@sotia moje pekne chudulky napite sa vodicky a budete spokojnucke 😀 😝 🙂

@susi21

susi21
10. jún 2012

@olga0251 uz som banan schovala do spajze a dala dva pohare vody a tusim si aj tak v mojom bruchu urobil orchester koncert 😖 no ....ale ked uz sme tie chudulky, tak si idem radsej rychlo lahnut, alebo si dam este jeden pohar vody.... 😉... a orchester hadam uz prestane vyhravat, uz je nocny klud 😀 😀 😀

zoya1
11. jún 2012

Ahojte, tak ja som tento víkend porušila všetko čo sa dalo. Dnes mám ovocie a zajtra vodu. Dúfam, že to zvládnem. Vo štvrtok a v piatok idem na športové dni z práce - tak pochybujem žeby sa mi tam darilo dodržiavať, ale čo už. V sobotu som sa potešila, vyrazila som si do obchodov a čuduj sa svete - nohavice som kupovala č.40 (predtým 48) a tričká 42/44 - som sa vytešovala jak malé dieťa. Podľa váhy mám zatiaľ dole 11 kg. V ten tretí mesiac môžem očakávať koľko kg ešte dole???? Ja by som chcela zhodiť ešte 10 kg - ale to sa mi už asi za tretí mesiac nepodarí však???? ☹ ☹ ☹

sajmonkaf
11. jún 2012

Ahojte,tak sa hlasim po včerajšej dobe,dalo sa,posilnila som sa kávičkou.takže od poslednej vody je dole zatial
-4,5kg,spolu zatial 14 kg za 2 mesiace.odmena na ranajky misa jahôd zo záhradky.pekny den všetkym 😎 😎 😎

sajmonkaf
11. jún 2012

@zoya1 fíha parada,ja sa tiež vytešujem,už si oblečiem aj take tesnejšie veci,lebo nemam take faldy,ešte to nie je ono,teiž sa spolieham na 3.tí mesiac,a tiež aspon 10 by som chcela schudnut,uvidim....drž sa 😀

sajmonkaf
11. jún 2012

@miskakyska šak som sa aj škerila 😉 😉 😉 😉 😉

susi21
11. jún 2012

@sajmonkaf
@zoya1 no babulky kraaaasne gratulujem vam , len tak dalej 🙂 ja som sa uz tiez nasukala do 42 🙂 jupi 😀 ale este tych8- 10 kg by bodlo. tak do schudnutia 😀 🤐

susi21
11. jún 2012

@sajmonkaf myslim , ze drzis rekord gratulujeeeeem

sajmonkaf
11. jún 2012

@susi21 dakujem,sama som z toho prekvapená,ved ani si nevies predstavit,aka som bola zo začiatku skepticka a velmi som si neverila.Ale asi najvačši uspech bude potom nepribrat 😉

sajmonkaf
11. jún 2012

@susi21 ved aj bolo z čoho zhadzovat 😝 😝 😝

sajmonkaf
11. jún 2012

baby,najhoršie mi to ide dole z brucha,stale ho mam ako tehotna,to mam fakt cvičit?

zoya1
11. jún 2012

@sajmonkaf Mne zase najviac vidno zmenu na bruchu. Ja mám problém s prsiami. Som myslela, že ked schudnem z brucha tak automaticky schudnem aj z prsníkov - ale nie. Vyzerám jak Gina Lolobrigida. Mám košíky veľkosť G - hrôza. A aj ked som schudla 11 kg tak z poprsia nič. Manžel sa síce vytešuje ale ja som strašne sklamaná. 😀

sajmonkaf
11. jún 2012

@zoya1 mne aj cici spadli,trošku 😀 😀 a možno ti pojdu dole nakoniec,ked už to odinakial nepojde... 😀

olga0251
11. jún 2012

@sajmonkaf ahojte dievcata fi -ha to je krasa tak gratulujem len tak dalej no moje brucho si tiez povedalo ze
@zoya1 nebude chudnut ide to pomalsie ale ide 😀 🙂 tak do chudnutia 😕

susi21
11. jún 2012

ahojte, aj moje boky vyhlasili strajk, tiez to ide pooooomalicky ale ide. A na cvicenie som nejak leniva ☹ ale verim tomu, ze ked uz nikde nic nebude, tak to pojde dole aj odtial. Takze chudulky ( @olga0251 to oslovenie sa mi fakt paci) len musime vydrzat,kym nam odide aj vsetko ostatne, a ja mam teda este co robit 😀 😎

kacenka1983007
11. jún 2012

@mijadave ahoj ty nedržíš tu pokračovaciu???

sotia
11. jún 2012

@susi21 mne práve išlo z bokov najviac dole -11cm za tie dva mesiace

susi21
11. jún 2012

@sotia ale ti v dobrom zavidim 🙂 tie moje si povedali, ze budu skusat moju trpezlivos. 😠 ale sak ja im ukazem 😀 😝

sotia
11. jún 2012

@susi21 povolia neboj

susi21
11. jún 2012

@sotia a zajtra drziiim palce 😉

mijadave
11. jún 2012

@kacenka1983007 nie, slaba motivacia... 😀 vaha stala a jedla mi uz liezli krkom, takze cakam na koniec juna alebo zaciatok jula a dam sa zas na tu prvu 90 dnovku 😉

lubinka26
11. jún 2012

@susi21 dakujem pekne. na najblizsej grilovacke bude moct aj grilovanu zeleninku nalozenu v sojovej omacke. nebola som si ista, tak som jedla iba taku suchu - naolejovanu... bleee
takze si ma potesila 🙂
@zoya1 paaanecku, velka gratulka. tak toto je fakt nieco uzasne 🙂 len tak dalej
ja som schudla zatial 12,5kg a stale nosim velkost 42/44 ☹ ale ludia si uz konecne zacinaju vsimat, ze chudnem. vsak od porodu som dala dole 29 kg a este 8 musim dat aspon 🙂

zajtra mam vodu, tak mi drzte palce. a kedze v sobotu robime gulas a ja jem na uhlohydraty na veceru hocico a nie sladke ako mame, tak som si to posunula cele o jeden den a po vode mam zas vitaminy. to bude pařáda 😀 😀 😀

drzte sa kocky 🙂

susi21
11. jún 2012

@lubinka26 tak drzim palce aj na nohach 😀 😀 😀

sajmonkaf
12. jún 2012

@lubinka26 jej,jaku peknu fotku si si dala... 😉