90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miskakyska
15. júl 2012

@ketrinn jasnééé mojenkóóó..mm maľoval,mal dovolenku..ja som bola iba dirigent 😀 akurát dlávim ten tvoj perníček,nemôžeme sa ho dožžžrať

ketrinn
15. júl 2012

@miskakyska neprežer sa xixixi ja tiez ked som ho robila prvy krat tak som sa nemohla dojest 😵

miskakyska
15. júl 2012

@ketrinn veď som ho už robila x krát a furt šmakuje každemu...raz som v tej rychlosti zabudla dať toho pol l mlieka a si predstav nikto si to ani nevšimol 😀

sotia
15. júl 2012

baby moje a kde je receptik?

miskakyska
15. júl 2012

@sotia ak Ti ho už Kati neposlala Ti ho pošlem.

domyyy
15. júl 2012

ahojte kočky ako sa vám darí? držíte dietku? 🙂 ja sa snažím.... ale nie vždy to ide.... mám pred menzesom tak posledný týždeň riadne vymýšľam 😀 😅 dnes som mala pizzu a na večeru puding 😉 už ani nepijem toľko vody tak sa musím polepšiť 🙂 zajtra mám bielkoviny dám si nivu so zeleninou a v utorok voda.... bojím sa jej ako čert kríža.... asi celý deň prespím 🙂 😀 zajtra idem na chatu na jednu noc, tak dúfam, že si nedám nič čo by som nemala... budeme asi opekať......v stredu sa dozviem koľko som schudla za 4 týždne, veľmi sa tešíííííím 😵 😵 😵

sotia
15. júl 2012

@miskakyska ak sa ti dá, pošli mi prosím ťa

zoya1
15. júl 2012

@sajmonkaf No neviem dokedy to takto bude ale zatiaľ mi to straaaaašne vyhovuje.
@ketrinn Ja sa tiež chystám od septembra na ďalších 90 dní 😀 😀
Kočenky vo štvrtok odchádzam na dovolenku do Grécka tak sa už vytešujem, že ukážem novučičké plavky aj sukne a pod - veľkosť 40 jupííííííí. Ináč je to strašne super, ako ma teraz ľudia chvália že ako som pekne schudla. To ma motivuje dať dolu ešte aspoň 10 kg.

domyyy
15. júl 2012

@zoya1 júj závidím ti 🙂 tebe bude skvele a pekne sa pochvál svojou postavičkou 😵

miskakyska
15. júl 2012

@sotia prišiel Ti?..prepáč,že tak neskoro

sotia
15. júl 2012

@miskakyska dakujem pekne, zajtra vyskúšam

mijadave
15. júl 2012

ahojte kocky, tak ako sa Vam dari? mne nic moc, dnes som mala UHT, mo nasi grilovali pstruhy.... takze som na veceru porusila 😒 mama mi nedala na vyber, jednoducho, vraj cista ryba nie je az taky prehresok s grilovanou kapiou 😉 ale bez peciva, len cisty pstruzik, joj, bol uzasny... inak sa mi zatial dari neporusovat, len kilecka sa moc nehybu, no aj tak vidim rozdiel, uz nemam take brucho... dokonca si ludia tie 2 kg dole vsimli... 😲 som prekvapena, ze to tak vidno... 😉 ale potesi, motivacia pokracovat je tu 😉 drzim Vam pasticky, nech sa Vam dari lepsie ako mne 😉

domyyy
15. júl 2012

@mijadave závidím ti, že ty toľko neporušuješ, ja takmer každý deň, ale kilá idú dole 🙂 a ako dlho držíš dietku? možno ti idú dole cm a nie kg 😉 ja zas mám pocit, že len kilá idú dole a centimetre zostávajú.... najmä na bruchu 😠 😀

mijadave
15. júl 2012

@domyyy teraz ju drzim od 1.7.... som na nej uz druhykrat... prvykrat som zacala 10.1. a kila sli rychlejsie dole.... nevadi, teraz to pojde asi pomalsie, ale nevadi, hlavne, ze pojde... 😉 mne nejde ani kg ani cm dole, len vizualne mi brusko uz tak netrci 😉 neboj, pojde to dole 😉

sajmonkaf
16. júl 2012

dnes bielkoviny.....4 vajcia(praženica)+arabsky chlieb+paradajka.....malo kreativne,viem,ale nejako sa mi nechce ani vymyslat ani varit 😝 a na večeru len zelenina.vaha stoji....

miskakyska
16. júl 2012

@kacena24 Kati v tej mliečnej čo sa pije len mlieko,to čisté,či môže byť s grankom..?..miesto mäsa môže byť teda salama,alebo syr??..a tiež tam treba piť veľa tekutín?

sajmonkaf
16. júl 2012

@zoya1 tak si to tam pekne uži,inak ja milujem grecku kuchynu,šalatiky,syry,olivy,pečivo a tie ich sladke kadejake medove kolaciky.....

sajmonkaf
16. júl 2012

to prechadzate na tu mliečnu?ja mlieko vobec nepijem,to by asi nebolo pre mna.inak minule vraveli o tej dukanovej,to je tiež bielkovinova,ze by sa nemala drzat dlhšie ako 2 mesiace tusim,je nebezpečna pre organizmus.tak to baby s tym mliekom neprehanjte?ok? 😎

kacena24
16. júl 2012

@miskakyska len ciste mlieko....granko vobec nie,jedine tak sladidlo a cistu skoricu bez cukru.....ale ja si robim aj kasu mliecnu,je vyborna a hlavne tepla do zaludka....200ml mlieka,2 lyzice ovsenych otrub,trochu sladidla a povarit,zacne to hustnut ako krupicna kasa a pak uz len posypat skoricou...ja si davam namiesto masa sunku alebo syr

kacena24
16. júl 2012

@sajmonkaf hej pocula som o tom 🙂

miskakyska
16. júl 2012

@sajmonkaf nemaj boja..čítala som o nej že je nebezpečná a ja mlieko nemusím..a keď sa granko nemôže tak nehrozííí
@kacena24 necítiš sa unavená pri tej mliečnej?...tak čaute

sajmonkaf
16. júl 2012

@miskakyska len si prisla a už zdrháš???

sajmonkaf
16. júl 2012

....a aj tak stale premyslam,ako sa budem vlastne stravovat aj po skonceni pokracovacej,ved nemozem byt vkuse na diete?či??? 😝

kacena24
16. júl 2012

@miskakyska no o granku som na ziadnom fore necitala,tak asi sa nemoze 😉 unavena nie,ale vcera som sa musela riadne ovladat,aby som nezjedla nieco,co nemam...no dnes je to uz v pohode...vobec ma nedrazdia chipsy na stole....a zacala som bicyklovat,tak uvidim o dalsich 14 dni ako to pojde dolu 🙂
@sajmonkaf fuha tak skus norbiho....to je ako zivotny styl,som citala ze papaju vsetko ale su tam iste casove obmedzenia

miskakyska
16. júl 2012

@sajmonkaf mm je alergický keď ma furt vidí ťukať :o) aj ja zbožňujem grecke špeci mňaaam...to čisté mlieko ja veru nevypijem..daj nejaku novu foto,nech vidíme,že jaká herečka z Teba

sajmonkaf
16. júl 2012

@miskakyska aj moj to nema rad,ked si tu tak vypisujem,nema pre take pochopenie.tak sa najbližsie odfotim,ked nebudem v teplakoch a vo vytahanom tricku,dobre?

sajmonkaf
16. júl 2012

@kacena24 uz som o tom daco pocula,uvidim,ako to pojde dalej,pripadne si dam vodovy den naviac.

kacena24
16. júl 2012

@sajmonkaf no jasne 🙂 ja chcem tu norbiho pri tehotenstve,bo sa tam moze papat vse papat,ale uvidim...nech zase nenaberiem nejake otrasne cislo ako minule 😠

sajmonkaf
16. júl 2012

@miskakyska inak som nasla jednu z mala fotiek čo mam,je z februára,no des!!!

miskakyska
16. júl 2012

@sajmonkaf tá pokračovacia je divná,nemôžem jej prísť na chuť...jaaa nevieeem čo fčul ..čítala som,že tá pokračovacia je pre tych,čo nie sú spokojní z úbytkom hmotnosti a vratia sa k 90dd po 3.mesiacoch..a tí,čo sú spokojní čo?..ja som z toho jeleň..už som praštila aj z pokračovacou,uvidím,čo to spraví