90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

yanni
12. júl 2010

@adrianapeter Kockaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

@sivocka poslala som na manzelika. su to maily. potom napis ci si to dostala- Dokopy je to 20 stran.

@magimary no zoznam.sk je asi na ho...Zistila som lebo ani sivi to nepreslo a Bei, co ma inde mail, to preslo. Aspon sa mi pri nej nic nevratilo.
A jasne ze kocak. Ani mi nevrav, ze vrece.

Baby vy vsetky tak dobre vyzerate. Asi uz nejdem nic jest. Aj ja ceeeeeeeeeeeeeeem doobre vyzerat.

adrianapeter
12. júl 2010

tak dobré ránko kočky... posledné bielkoviny v 90 dňovke... rozlúčkové... asi na mňa ide nostalgia... ☹
sivocka vydržala som až nataké malé prehrešky, že jeden dva hlty nedovoleného, ale to len občas a už skoro na konci...
včera som piekla bublaninu... mala som chute, ale vydržala som a dala som si do mrazáka na sacharidový deň...
kočenky tak sa držte musím už sa synátor zobudil... papa a pekný dník majte...

vejula
12. júl 2010

babyyy a kde možem najsť tu dietu?

bea44
12. júl 2010

ahojte baby, ja v sobotu vcelku OK . masko a zelenina a vecera - gulaš. - takze cely den vlastne bielkoviny 😕
a v nedelu na obed šopský salat a vecera maso s kapustou - takze zas bielkoviny 😕
a dnes som sa rozhodla ze bude len ovocie a zelenina , zatial jeden banan a terat kava. 😅

Yani - dakujem za rozpis 😉 mne prešlo všetko 😝 😝 😝
a ty vlastne co chces este chudnut ?? asi uz nemas z coho - ked nejde 😉
adriana - tu u teba je vidiet co robia prehrešky, resp. nerobia ☹ ☹ SUPER si to dokázala 😵

magi - ja si myslim, ze ten jeden - dva dni na konci diety nema ziaden vplyv - Kočka ! - daj si teraz pauzu a potom si dame este kolecko v jeseni 😀 😀
@vejula - ak chces dietu - daj mi mail do IP a ja ti poslem aj I. aj II. aj ostatne kočky, ak chcete dietu - dajte mi da IP adresu - poslem 😉 😉 nech je nas viac - KRASNYCH 😀 😀 😀

yanni
12. júl 2010

@bea44 bei ze vraj nech je nas viac krasnych. Aj ja ceeeeeeeeeeeeeem. A chudnut musim este. Ved mam stale sunkyyyyyyyyyyyyyy 😠

Aj ja si dam este druhe kolecko na jesen. Kedy zaciname? Ja mozem najskor az od 01.10. lebo dovtedy dovolenka cely september. To sa dietovat urcite nebude.

Ja chcem uz fajront. Mne je taaaaaaaaaaaak horuco 😕

yanni
12. júl 2010

jaaaj zabudla som, no ja dnes ovocnickov, zatial banan a voda a o 5.tej rano cappuccino, no takmer kazdodenny prehresok. Ale ja bez nemozem, lebo sa do 12 urcite niekde vykydnem.
Na obed budem mat melon, jednu broskynu a par bobul hrozna, som si to vsetko nakrajala. Mam este aj vyzivu so sebou a 2 hrusky ak by ma hlad chytil. Doma potom akoze na veceru okolo 17-17:30 bude asi salat (ladovy, mrkvicka, atd.)

bea44
12. júl 2010

@yanni aj mne je horuco 😠 , vobec, ale vobec sa mi nic nechce 😲 robim , len co musim 😅
ja som uz po obede- mala som vyzivu a par bolbul hrozna a samozrejme - banana 😵
a pijem a pijem a pijem---- H2O , stale dookola omielaju v radiove . že : dodrziavat pitny rezim! tak dodrziavam 😔
@magimary - ako voda ?? aj ty dodrziavas ??? 😀 😀 😀

yanni
12. júl 2010

@bea44 aj ja dodrziavam. uz som tiez po obede ale este by som nieco zbodla. na hrusku nemam chut a jablko uz vobec nie tak si hodim hadam este vyzivu. Ktovie ci z toho salatu vecer nieco bude. Mne sa taaaaak nic nechce, asi sa mi nebude chciet ho pripravit. tak budem o hlade. no nezaskodi 😀 Inak ja mam v kancli hadam aj stupnov, no uz sa potim aj na ociach 😀 Klimatizaciu u statu mozes zabudnut, ja si aj vlastne pera kupujem, co nam daju take co sa po tyzdni v polovici dolamu. Takze o klime mozme len snivat. No neviem akym antitranspirantom sa uz mam ponatierat aby som sa nepotila. to je hroza.

adrianapeter
12. júl 2010

bei ďakujem... ale tiež som mala nutkanie niečo zjesť... hlavne keď si môj milovaný manžel zobral chipsy alebo iné nezdravé dobrotky k telke...

dnes som si naštudovala len tak zbežne pokračovani k dietke 2... a myslím, že sa to bude dať... takže 16. tretia voda potom slávnostné váženie /dám vedieť/ a pokračujeme... teda sa pokúsim... 🙂

takže babenky pekne dietkujte...teda nedietkujte zdravo sa stravujte ja si idem dať kávičku s mliekom dnes konečne môžem mliečko tak to treba využiť...


ninnaricci
12. júl 2010

baby...nečítam všetko dozadu...tak prezraďte koľko ste schudli s touto dietou?
...kamoška ma na ňu nahovorila...tak už len začať 🙂
...nemáte nejaké dobré rady pre začiatočníka?

...ja som počas tehu pribrala 30kg...polovica je už dole...a zvyšok ide veeelmi ťažko

magimary
12. júl 2010

ešte napíšem, mám tu teraz návštevu, ale zatiaľ voda na 1000% 😎 😉

miluskin21
12. júl 2010

ahojte baby, prosim Vas nemate tuto dietu v elektronickej podobe? prosim ak sa niekto najde budem vdacna......velmi.
A drzte sa baby, pekne Vam to ide.....😀

magimary
12. júl 2010

miluškin, bei ti pošle, ak je hodíš svoju mailovú adresku do IP 😉

no, a idem rekapitulovať môj dnešný 1000% deň 😵 😎 😵
som na seba hrdá, lebo som to naozaj zvládla na 1000% bez jediného prehrešku a moja celá dnešná poživeň bola ozaj len čistá H2O... ešte pred televíznymi novinami som mala trošku pocit, že som mohla byť ešte lepšia, čo sa týka množstva vypitej vody-lebo som vypila len tri litre (a najmä, keď v TV ešte aj hovorili, že teraz treba piť aj dvojnásobok bežného množstva), tak som svoje "skóre" vypitej vody zvýšila na 4-4,5 litra ( 😨 😅 😎 )...
čo je pre mňa teda ozaj stav zázraku hraničiaci s otravou z vody ( 😅 😝 😀 ), keďže toľkoto vody ja nemusím (bežne pijem nesladený čaj, voda mi "nereže") 😅 😝 😉 ...
ale povedala som si, že to zmáknem, tak som nepoľavila...
i napriek mnohým nástrahám u mojej maminy (v zmysle ponúkaného gulášu, chutných zmrzlín, melónu, banánov, jogurtov a pod. 😝 😅 )...

no a k mamine som išla pre tú knihu-"Ďalších 90 dní" a po jej zbežnom omrknutí ešte tam (domov som ju napokon ZABUDLA vziať!!! 😠 🙄 😠 ), som bola dosť znechutená z tej dvojky... 🙄 , lebo jediný, teda dva rozdiel/-y medzi jednotkou a dvojkou je tam v pridaní desiaty (samozrejme OVOCNEJ!, to si môžu nechať 😠 ) a v tom, že na večeru nemusíš mať tú istú skupinu ako na obed... 🙄
inak ostatné pravidlá, aj striedanie dní, aj striktné dodržiavanie nekombinovania (v zmysle zemiaky s mäsom, či mäso so syrom-samozrejme zakázané, toto tam konkr. je uvedené ako príklad 😝 ), dokonca aj vodné dni tam zostávajú... 🙄 😝 😖
hlavne, že hneď v úvpde je spomenuté, že ak niekto chce držťa 90-dňovku opäť, musí si dať pauzu aspoň na 90 dní...no mne táto "dvojka" rozhodne ako pauza nepripadá... 🙄 😝
takže, zatiaľ to vidím tak, že na nasledujúce 4 dni si šupnem ešte klasické 4-dnie v cykle (BD-ŠD-UHD-VIT), ako je napísané v jednotke po tretej vode a potom sa definitívne rozhodnem, či prejdem na dvojku, alebo na delenú stravu (ako som ju doržiavala kedysi ja), s tým, že doobedia ostanú ovocné alebo teda (v mojom prípade) častejšie bezjedlé... 😕
ťažko sa mi bude lúčiť s týmto zabehnutým režimom (nostalgia-ako to adriana nazvala 😝 😅 ), ale tá dvojka sa mi zdá (akože na poľavenie) akosi moc...

jó, a yanni, to, čo si mi v piatok posielala nascanované mi síce prešlo, ale prišlo to bez obsahu (je tam nula kB)... 😕

pekný večer, Herečky 😉
zajtra snáď hodím nejaké čísla... 🙂

vejula
12. júl 2010

joj baby to su tam dni len o čistej vode??? TO nebudem mať v taky den menej mlieka ked kojim??? MAte s tym niektora skusenosť, či vy už žiadna nekojite?

magimary
12. júl 2010

veji, ja osobne aktuálne skúsenosť s dietkou a kojením nemám, ale všeobecne viem, čo a ako pri kojení (keďže už mám kojenie za sebou 😉 ), že vodný deň a kojenie nemôže ísť nijako dokopy... 😖
netvrdím, že je to názor všetkých odborníkov "tejto diety", ale logicky (a zdravotne) mi z toho vyplývajú jednoznačné riziká pre dieťatko počas kojenia... teda teraz myslím LEN tie vodné dni (ktoré sú počas dietky tri - každých 28 dní), NIE celú dietku 😉 ! Aj keď v tvojom prípade sa mi to zdá celkovo ešte veľmi skoro...počkaj aspoň kým bude mať malý polroka a budeme mať vyvinutý aký-taký systém aj iného stravovania, nielen plného dojčenia...
ide o malého, (Tvoje) kilečká ešte počkajú a možno pôjdu aj samé dolu-treba tomu nechať trochu viac času...

Totiž, ak by si úplne hladovala (vodný deň hladovkou určite JE!), tvoj organizmus-krv (a teda aj mlieko) by bol zaplavený toxínmi, ke´dže v tento deň ide o klasickú detoxifikáciu organizmu, čo by nemuselo byť vhodné pre malého Dominika-nieže by ho to priamo ublížilo na zdraví, ale mohol by byť celkovo v nepohode, dráždivý, nervný, napätý a pod. Každopádne vodné dni sa môžu -podľa mňa- v takýchto prípadoch v pohode vylúčiť...bez škody 😉

magimary
12. júl 2010

nie: "budeme mať", ale: "bude mať" 😉

yanni
13. júl 2010

Dobre ranko,

magi si dobraaaaaaaaaaaaaaaa. Voda 10000000000%. Perfektne 😉

Inak ani mne sa ta 2 nepaci. Ovocne ranajky eeeeeeeeeeeee, a stale tie dni dodrziavat, no neviem neviem. ja sa dam na klasicku delenu. Tam mozem jest co mi prave v ten den chuti a nie co je predpisane. Ale este 2 tyzdne do poslednej vody + tie 4 dni tak to akurat vychadza na koniec jula. Potom pride brasko a ten tiez chce dietovat, tak sa mi zda ze budem asi jest to co aj on. No ved uvidime este ako co. ale ovocie asi na cas vyhodim z mojho jedalnicka. Ja to uz ani citit nemozem.

Ozaj v piatok som ti asi len to rozdelenie poslala. Uz neviem. Ak to bol mail z roboty tak to boli len dve strany. Ale nevadi, v maili z nedele je vsetko aj tie dve strany z piatka. No ja som vravela ze zoznam.sk sa s mojimi mailami nemaju radi 😠

A aby som nezabudla. ja dnes bielkoviny. Zase sa asi troska bude miesat. O 5tej som mala obligatorische Cappuccino, mam hrusku, a hrozno so sebou a jogurt a 3 platky syra a 2 platky sunky. To len tak bez chleba. Asi chlieb zase na cas vyhodim z jedalnicka. Dala som si ho sice len v bielkovinovy den ale zo zaciatku som 4 tyzdne ziadny nejedla a schudla som viac. Mozno ze mi to teraz pomoze a este trosku pojde dole. Lebo ma to uz fakt s....ie. Porazi ma, nic sa to nehybe nadol. Este to pojde nahor a uz sa fakt obesim 😠

yanni
13. júl 2010

Ozaj este otazocka. Baby kedy by som mohla ten polystyren jest? Mam este jedno balenie doma a prislo mi to vcera strasne na chut.

magimary
13. júl 2010

yanni, tak dík, ak je v tom nedeľnom všetko, tak potom by som mala mať všetko a už mi nič nechýba, už len to prelúskať, aby som bola v obraze 😉 (inak, ja som držiavala inú delenú stravu, takú striktnejšiu-sa mi vidí 😕 )...

ja som dnes mala už od hladu normálne závrate ( 😝 🙄 😖 😅 ), naposledy som totiž jedla v nedeľu o 18,00hod., tak preto to mnou skoro šľahlo... 😅
ale šupla som si dva banány (!!! ozaj dva!!!) a to ma postavilo na nohy... no a na obed mliečne bielkoviny-už sa neviem dočkať 😵 , mňam, mňam, mňam...

no, a čísla k včerajšku (teda k dnešku 😵 ):

DATUM: 10.5. /prvá voda/ 11.6. /druhá voda/ 12.7 /tretia voda/:

HMOTNOSŤ: -8kg - 14kg
OBVOD PÁSA: -11cm - 12cm -16kíl
OBVOD BOKOV: -4cm - 6cm -12cm
OBVOD HRUDN.-5cm - 7cm -9cm
OBVOD RAMENA-4cm - 7cm -7cm
OBVOD STEHNA -5cm - 9cm -10cm

BMI: 30,96---26,13---24,57---24,00

😵 😵 😵

magimary
13. júl 2010

nejako sa mi to po tej tretej vode poposúvalo, takže opravujem:
🙂
HMOTNOSŤ: -8kg - 14kg -16kíl
OBVOD PÁSA: -11cm - 12cm -14cm
OBVOD BOKOV: -4cm - 6cm -12cm
OBVOD HRUDN.-5cm - 7cm -9cm
OBVOD RAMENA-4cm - 7cm -7cm
OBVOD STEHNA -5cm - 9cm -10cm

magimary
13. júl 2010

yanni, a ty sa netráp! 😠 🙂
veď už nemáš čo chudnúť, preto nechudneš... 😉
počúvaj, čo ti hovorí telo 😉

a tie "polystyrény"-aké máš? ak sú ryžové, tak ich môžeš schrúmať, keď máš škroby a keď sú pšeničné, tak skôr keď sú UHD 😉 🙂

bea44
13. júl 2010

@magimary VAU - bez komentara 😵 😵 to je super motivacia . čitat tie tvoje čisla 😉
stehno - 10 cm !!!! neskutocnééé. nádhera
musim sa polepšit 😠 😠 nabudúce 😝

a o tej 2. si myslim to iste : vlastne je to to iste ako jednotka ale len večere zmenene. ja som si ju len tak zbezne prečitala a vlastne ani nejdem uplne podla nej 😨 len vyplnam hluche miesto , aby som nezačala plienit chladničku 😀 kym sa nejak dostanem k tej delenej strave. teda kym si ju dostanem do hlavy. 🤐 ved to by bol nezmysel skončit 90 - tku a nabehnut na stravovanie čo pred tym . to by sa jojo zaradoval 😀 😀 😀
dnes som mam paradajky a mozerelu - toto by som mohla kazdy den a na veceru budu opekane zemiaky alebo len zelenina. ja si teraz neplanujem, vlastne si robim, na čo mam chut. / ale delim tak ako v 90 tke/ len nedodrziavam dni. 😝 😝

ostatne kock, kde ste ??? to sme tu ostali uz len tie skalnééé 😠
alebo je vam len horuco a nechce sa pisat 😖

magimary
13. júl 2010

bei, vďaka 😵 😵 😵
veru, aj mňa to "stehienko" (ale aj boky a hmotnosť ) asi najviac potešilo, lebo to som mala ozaj neskutočné kusy... 😝 😝 😝
v podstate ja som bola tak od hora po pás ešte ako-tak, ale od pása dolu?!? 😝 🙄
tak sa to tak nejako teraz vyrovnalo, akosi "zosúladilo"...
ale ako vravím v mojom ležernom šate bežných dní to na sebe akosi nevidím... 😕 😔 😅
ale pocit je to aj tak dobrý 😅 😎 😵

veru, aj ja to budem robiť podobne, ako ty bei, niečo polepím-podľa chuti ale dodržujúc dovolené kombinácie a potom nabehnem na delenú 🙂
no, bolo by mi v tom fajn, keby sme si takto ďalej referovali, čo a kedy jeme 😉

yanni
13. júl 2010

jasne ze si budeme referovat. Ved ako to prezijem bez vas. A to este cely septemberg budem asi bez netu. Dovolenka a tak. Ale ak sa da brasko na 90tku tak sa budeme aspon povzbudzovat.

inak magi ty si macherkaaaaaaaaaa. Aj ja chcem 10cm z tehna vyudit. No ja sa aj rozpravam s mojim telom, a´le telo ma ignoruje. Nepovie nic. Este by som nieco chcela dat dole. Hlavne z bokov trosku a z tych nestastnych satehien.A brusko este trochu spevnit. Inak hore tiez nepotrebujem zhodit. Tam mam uz len kosti.
No magi ja fakt nemozem. Krasne cisla. No ja to hadam ani neprezijem.

Jaj a ten polystyren mam sa mi zda ryzovy. asi je tam Reis napisane. Musim vecer kuknut. lebo keby, tak by som si to mohla zajtra na obed zobrat. Ja sa z toho viem fajne najest. Len tak na sucho. Mnaaaaaaaaaam

Baby ja chcem ist domov. mne je tak horuuuuco.

samwise777
13. júl 2010

Babenky,tak ja som vôbec nemala čas sa ozvať..no a ani neviem ako,dnes je už 13 deň 90tky..Samozrejme boli aj prehrešky,hlavne zmrzlinové..lebo tú ja môžem..ale nie z obchodu..nenormálne mi pomáha denné cvičenie 45-60minút.Váhový úbytok je- 3,5kg 🙂 ale to asi aj tie prehrešky ..no myslím,že to stačí takto postupne po troške..Čo je super,cítim kondičku,chodím viac pešo aj po schodoch a svalíky sa mi krásne formujú.. 😀 Nepreháňam to ,lebo tieto horúčavy sú des..Po nočnej službe samozrejmá vec necvičím 😝 ved nemám ani najmenšiu silu aj ked chuť by bola..
ODPORUčAM naozaj veľa piť!Vtedy to funguje najviac a stalo sa mi,že som si dala aj dva dni po sebe sacharidové,lebo som nebola doma a iná možnosť nebola .Ubytok na váhe bol aj v tomto prípade a dokonca o kúsok väčší..
Milujem zapekanú zeleninu..Vyskúšajte..na veľký koláčový plech dám celú mrkvu..cibuľu,lusky fazuľové,karfiol,alebo brokolicu,cukinu,či tekvicu,bez oleja,osolené+veľa grilovacieho korenia a pred dopečením strúhaný syr..Celé leto môžej jesť túto voňavú a chrumkavú dobrotu,je sýta a veľmi dietna 😵 Dám si k tomu uhorkový,hlávkový,alebo paradajkový šalát.Ak by vám nechutila veľmi chrumkavá,môžete všetku zeleninku predvariť 15 minút a potom zapiecť,bude lahodná a šťavnatá..Celý plech máte na tri dni v pohode,no mne to moji chlapi doma zjedia...

samwise777
13. júl 2010

@samwise777 ..tú zeleninu na plechu treba jasnačka pokrájať,len mrvu nechávam v celku..tej dám aj 6,7 kusov,cibuľu tiež na polovicu a viacej,je výborný antioxidant a naberá na seba všetko škodlivé v organizme..na cibuľu nedám dopustiť..často si na večeru uvarím 5 cibúľ(sú sladučké) a zjem s kečupom,alebo syrom a zeleninovým šalátom..
-šalátovú uhorku s cotage syrom a grilovacím korením--mňam
-uvarenú tekvicu na kocky s cviklou plátkovou z Lidla..mňam zjete kopec a chudnutie 100%né
-namiesto koláčov jedávam Karolínky..sú to malé koláčiky z ovsených vločiek,medu,hrozienok a škorice Z jednej dávky je asi 25 kusov a vydržia aj tri týždne
-no a moja zmrzlina s ovocím akýmkoľvek ..nemá chybu 🙂

bea44
13. júl 2010

@samwise777 - šikuľka 😀 😀 😀
len vydrzat ... nie ze to prerusiš, ked zhresiš alebo pomiešaš. pokračuj dalej ako keby nič 😉

nooo a na tu zeleninu by som si musela kupit menši plech 😒 ja by som to mala na tyzden 😨 dva 😕

a vlastne kedy si to robis.. 😕 ked tam davas syr tak asi bielkoviny 😅 ja ťapa 😠

ja mam v sebe hrozno a banana ,čaj, kava ,čaj a veeela vody medzi tym. uz mam brucho jak sud 😲
aj ja chcem ist domov 😢 😢
magi - jasne ze si budeme pisat - a motivovat 😵 aj mne to pomaha 😉

marianca
13. júl 2010

Ahojte baby 😉
Môžem sa k Vám pridať? Ja držím túto diétku nejakých 20 dní a čítam Vás len som sa k Vám nechcela pridávať, keďže u mňa sú vačšinou diéty neúspešné, vždy to nevydržím, ale teraz sa celkom dá... 😉
Bála som sa toho aj preto, že nepotrebujem chudnúť nejaké horibilné čísla len nejakých 5-6 kg a bála som sa,že sa mi to nebude hýbať a potom ma to bude nejak demotivovať ☹
Doteraz som schudla nejakých 2,5 kg ale som v podstate spokojná, lebo východziu váhu mám 59 kg. Viem že to nie je nejak extra veľa ale mám ledva 160 cm a pri takej výške prípadne nížke je vidieť každé kg navyše 😠
A inak baby fakt Vám to super ide čo som Vás čítala.....
Magi a ty si schudla úplne super, gratulka veľká 😵
Takže keď ma zoberiete k Vám, pridám sa 😉

vejula
13. júl 2010

@magimary dakujem za odpoved asi maš pravdu ešte chvilku počkam a potom pripadne bez tych vodnych dni 😉

marianca
13. júl 2010

Vejula a čo sa týka toho chudnutia počas kojenia, ja som sa na to doktora pýtala a povedal mi, že držať diéty môžem celý život, ale kojiť svojho syna len teraz, tak že to nemám riskovať, takže tak 😉