90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

katarina789
22. okt 2012

@estachova nie si sama ;/ aj ja porusujem...uz som nervozna sama na seba z toho.No zajtra mam uhlohydr.den tak hadam dodrzim 100%🙂 drz sa ...

zujka2
22. okt 2012

@mijadave viac menej sa držím. chcela by som dať ešte 5 kg dole, snáď sa mi to podarí. ale cítim sa veľmi dobre už. dokonca som včera vybehla na Kľak akoby nič 🙂

mijadave
22. okt 2012

@zujka2 jej, sikulka si... drzim pasticky, nech ides pekne dole... ja som sice zacala s dietkou znova, no uz aj zrusila, lebo nejak sa neviem donutit doma to dodrzovat... ale snad sa do toho dokopem zas 😉

zujka2
23. okt 2012

@mijadave 🙂 sme šikulky všetky. už len to, že sa na to dáme 🙂

palacinka11
23. okt 2012

@santerra velmi pekne dakujem tak uvidime ako dopadnem 😀

santerra
23. okt 2012

ahojte kočice 🙂 ako vam to ide? ja posledne dni male prehrešky stale mi tá neposlušná ruka niečo vloží do ust a ja to potom musim pahltne zjest oooch 😀 zajtra uhlohydraty a nemam ani šajnu čo si mam spraviť... 😝 inak dala som si zaväzok že sa neodvazim až na dalši vodovy....nechcem sa sklamat ked bude vaha skakať 🙂 prajem pekny den babky 🙂

aduss
23. okt 2012

@vejavass ahoj 🙂 tak to gratulujem k tym trom kilam, ja sa aj bojim stupit na vahu, lebo posledne dni som celkom porusovala..tak uvidime, v dietke kazdopadne pokracujem dalej, lebo kazde kilo sa rata 🙂 a fakt sa citim lahsie..prezmenu mam dneska ja ovocný den

katarina789
23. okt 2012

Babenky,ako riesite ak idete na navstevu...?!🙂 lebo ja nedokazem stale povedat nie...

katarina789
23. okt 2012

Aaaa este...rano ovocie,obed,vecer to iste co na obed akurat 3 den vecer je zakusok...a ak Vas medzi tym alebo vecer ked sadnete k TV chyti chut na nieco ako to riesite hmm...??

zujka2
23. okt 2012

@katarina789 ahoj, ak je to návšteva kde sa to nedá tak si proste niečo dám. snažím sa čo najmenej a potom na druhý deň sa vrátim k tomu dňu čo som porušila. keď ma chytí hlad tak vyjedám oriešky 🙂

katarina789
23. okt 2012

@beky52 rovnako sme zacinali 1.10.;) ak sa nemylim...kolko sa podarilo dat dole kg Tebe ?hmm..mne 4 kg ale okrem mojej vahy kt.to ukazuje ,nikto si moj uspech nevsimol...:/ ale citim sa lahsie aj ked som troska nervozna lebo nedodrzujem na 100% .....

santerra
23. okt 2012

@katarina789 ešteže nechodime na navštevy v poslednej dobe 😀 mna ked prepadne hlad tak si dam mandarinku alebo menšie jablčko 🙂

beky52
23. okt 2012

@katarina789 nič z t oho nerob..ja neviem koľko? určite menej..lebo samé narodeniny odvtedy..aj teraz krstiny 😝 ..ale aspoň sa snažím..niektorý deň sa podarí uplne dodržať..potom zase nie..do vianoc hádam niečo pojde dolu 😀 pár kil si okolie nevšimne ☹ ..ale ked skončíš..budu pozerať 😝 ..ja sa práve napchávam smakovými slížami 😀

vejvass
24. okt 2012

@aduss ahoj tak ja sa zatial drzim neviem cim to je ale vzdy ked som zacala tuto dietku drzat tiez som hnet pohorela a teraz vravim uplne to zvladam s nadhladom som zvedava ale dokedy kedy pride kriza dnes mam zemiaciky tak to bude v pohode a idem zase do nocnej a zajtra si dam asi znovu spagetky no uvidim teda este 😉
@zujka2 na akom Kľaku si bola?My sme mali starych rodicov na Vrícku a tiež sme chodievali na Kľak ale ci myslime ten isty to neviem hmmmm.

aduss
24. okt 2012

@vejvass prepac, vcera som asi trosku pokomolila tvoje meno 🙂 no ale zatial mas fakt krasny ubytok..ja som sa dneska odvazila, neslo nic dolu, dokonca som pribrala 0,1, ale to bude fakt asi tym, ze tieto styri dni som nejak nedodrziavala..ale citim sa aj tak taka lahsia, pokracujem dalej, vyhovuje mi tento styl 🙂 dufam, ze uz porusovat nebudem :/ tak sa zatial drz na tej nocnej..pekny dnik

zujka2
24. okt 2012

@vejvass áno myslíme presne ten. aj odtiaľ sa dá ísť 🙂

aduss
25. okt 2012

@vejvass ahoooj, tak vcera som mala bez porusenia, tak sa vytesujem 🙂 asi si zmenim aj zaciatok diety na vcerajsi datum a tym padom sa mi posunie aj vodovy den 🙂

katarina789
25. okt 2012

🙂 ako kocky,aky mate tyzden ? Dodrzujete alebo aj s prehreskami ako aj ja....Ktory den uz drzite ??

katarina789
25. okt 2012

@aduss Tesim sa s Tebou a zelam vela dni bez porusenia kiez by aj mne sa uz podarilo taky dnik🙂...

aduss
26. okt 2012

@katarina789 neboj sa, aj tebe sa isto podari, ja som tiez mala vela dni s prehreskami, preto mi neslo ani nic dole tie prve dni..

santerra
26. okt 2012

@katarina789 tak ja som hriešnica jak bejk....hnevam sa sama na seba furt čosi zobem čo nemam aaach 😠

katarina789
28. okt 2012

Ahojte dievcata,ako sa Vam dari? Aky mate vikend ? ...🙂

katarina789
28. okt 2012

@santerra ..sme na tom rovnako,ja sa musim strasne kontrolovat lebo inak by som pojedla vsetko co mi pride po roku🙂) a bez prehreskov by to neslo...

monikabr
29. okt 2012

Ahojte babulky, chcem sa spytat ci ste tu daktora co drzala 90ku a dojcila. Ja som uz dietu drzala 2x vzdy som pekne schudla. Prvy krat to bolo 9kg ale som potom otehotnela tak som ju drzala 2 mesiace a 2x po malej som schudla 15 kg.
Teraz mam 4 mesacneho syna ale vaha mi od porodu stupa aj ked kojim 10x dene, Maly je veliky takze sme zacali uz aj s prikrmamy.
Kedze ja som ten typ, ze bud budem drzat pravidla alebo pravy opak extremne prezieranie hlavne vecer alebo aj v noci, tak som sa chcela dat na nu znova.
Myslite ze ak si prisposobim porcie ze mliecko nestratim? Dakde som citala ze ak diete taha tak tvorba mlieka je stale, ani homeopatika na zastavenie v takom pripade nepomozu.
Poradte prosim 😉

santerra
29. okt 2012

@monikabr ahoj aj ja dojčim a mliečka mam habadej 😀

aduss
29. okt 2012

ahojte kocky 🙂 tak po piatich dnoch diety mam dolu 2,9 kg 🙂 cize dneska mam rovnych 81 kg 🙂

katarina789
29. okt 2012

@aduss wow super,ked takto pojde dalej bude to uzasne..ja som po 29 dnoch dala dole 4 ..mne to ide pomaly ,ale ja nedodrzujem na 100% ;) no kazde kilo kt.,ubudne potesi🙂)

aduss
29. okt 2012

@katarina789 Kati a z akej vahy a vyšky si vychádzala? podľa mňa aj to je úspech tie štyri kilá a dôležitejšie sú skor cm, ja uz teraz citim, ze su mi nohavice volnejsie

monikabr
29. okt 2012

@santerra a kolko mal maly ked si zacala?

lucky14
29. okt 2012

ahojte. prosim vas mohli by ste mi napisat ci aj obmedzujete mnozstvo jedla alebo len idete podla rozpisu dni? ja neustale zacinam a porusujem diety ci predsavzatia o zdravom jedeni a stale vaha sa mi toci okolo jedneho bodu. ale ja som asi typ cloveka ked nema rezim neviem si to ustrazit. dakujem pekne. a ked ste neskutocne hladne co si date?
@katarina789 @aduss