90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

katarina789
3. nov 2012

@beky52 Este drzis dietku?

katarina789
3. nov 2012

@santerra Ahoooj🙂 ako sa Ti dari ??

beky52
3. nov 2012

@katarina789 ..nie..všetci su doma..tak nestiham sledovať čo varím a čo jem ☹ ale od pondelka idem na to..akože pokračujem..aký máš deň v pondelok..asi sacharidy?..musím do konca novembra na dcerkinu stužkovu nejaké 3-4 kila zhodiť..kupila so si šaty..trošku malé su.. 😝 ale nie...len tie tuk.vankušiky by mohli trošku zmiznuť 😀

domyyy
3. nov 2012

@lucky14 ahooj 🙂 od zajtra idem s vami, chcela som dnes, ale až o druhej ma napadlo, že mám držať dietu 😀 tak zajtra na 100%

lucky14
4. nov 2012

@katarina789 ahoj. Prajem krasnu nedelu! Citim sa super. Ze mam moje jedenie ako tak pod kontrolou. Dufam ze casom to bude lahsie....bez tolkeho vnutorneho boja. Dnes mam moj najoblubenejsi den...skroby. mnam...a Ty sa ako citis? Uz mas za sebou vyse mesiaca???? Isto to poznas hlavne na obleceni. 🙂

lucky14
4. nov 2012

@domyyy ahoj. Drzim palceky. Ty si to uz zvladla bravurne jeden krat tak to zvladnes znovu. Prajem krasny den! 🙂

lucky14
4. nov 2012

@zuzu1104 ahoj. Vychutnaj si dnesok moja od zajtra to tahame vsetky spolu!!! 😀

zuzu1104
4. nov 2012

@katarina789 ďakujem si zlatá 😉 , dúfam, že sa udržím a nebudem vôbec hrešiť, najviac mám obavy z ovocného dňa 😢 určite to spoločne zvládneme. Ja budem mať asi problém cez Vianoce sa udržať, ale hádam sa to podarí 🙂

zuzu1104
4. nov 2012

@lucky14 Jasné vychutnávam, teda tak normálne, ja na raňajky už nejaké tri mesiace papám ovocie, takže to nebude žiaden problém 🙂 ale dnes som si dala jogurt so škoricou medom a vlašskými orechami🙂 (to sú raňajky podľa Mačingovej-som ti spomínala, že som som sa jej chvíľu držala)

cutty
4. nov 2012

Ahojte, tak ja dnes ovocný deň. Zatiaľ v pohode, uvidíme do večera. Musím povedať, že včera už som necítila taký hlad ako tie prve dva dni, takže to už išlo dobre. Akurát ja mám ten problém že málo pijem. Neviem sa prinútiť piť veľa vody. Môže sa aj necukrený čaj piť viackrát denne?
Od zajtra aj chcem pridať nejaké cvičenie po večeroch - namiesto chrumkania chipsov sa budem potiť 😀

aduss
4. nov 2012

@cutty ahoj, aj ja mam dneska ovocny den 🙂 som na 12tom dni..jasne, caj mozes pit pocas celeho dna nesladeny 🙂

domyyy
4. nov 2012

@lucky14 jaj moja dakujem, budem to potrebovať, motivacia je veľká 🤐 pribrala som, už ma to takto nebaví, strašne som rozožratá 😖 dnes bielkoviny, zajtra možno voda nech si telo zvykne na to, že už nebude tolko dostávať.... uvidím či sa odhodlám na vodu, ak nie tak budú škroby a rozhodla som sa, že každý siedmy deň budem mať dietnejší /nebudem mať ovocné dni/ a ten dietnejší deň bude napr. len polievkový, alebo zeleninka, ovocie, uvidím, už sa teším, do Vianoc musím byť kočka 🙂

domyyy
4. nov 2012

kočky čo dnes papkáte? 🙂 ja som mala na raňajky banán, obed a večera bude kapustnica 🙂

santerra
4. nov 2012

@katarina789 čauko 🙂 jaaaj no bojujem jak možem aj ked niekedy prehrešok sa vkradne ale snaha je veliká 😀 Dneska som obliekla nohavice a boli mi dajake volnejšie och tak tešim že snad ide niečo dole...lebo ked tak na seba pozeram v zrkadle zdá sa mi že som stále rovnaká 😒 A ty ako ? Jak sa ti darí dodržiavať?

aduss
4. nov 2012

babyyyyyyyyyy..ja som dneska zhresila :(..mama robila kuraciu polievku a plnene rezne :/ tak som si dala

santerra
4. nov 2012

@domyyy ahoj tak ja dnes tiež kapustova polievka a este aj pečene zemiačky sa mi robia 😀

santerra
4. nov 2012

@aduss 😀 mňaaaaaaaaaaam plnene rezne 😀 tie stoja za hriech 😀 a s čim plnene? 😅

aduss
4. nov 2012

@santerra so sunkou a syrom..vies ake boli fajne? :D

santerra
4. nov 2012

@aduss och slinky teču 😀 ono v podstate to až taky velky hriech nieje ...ved počas bielkov.dňa možeš aj rezen aj sunku aj syr 😀

aduss
4. nov 2012

@santerra len ja som mala dneska ovocie :D 12ty den :D..ale zajtra pokracujem..no co tak som si dala aj polievku aj rezne so zemiakmi a este aj tatarku! :D

santerra
4. nov 2012

@beky52 šaty su dobrá motivácia 😀 musim skusiť :-P

santerra
4. nov 2012

@aduss nevadí... 🙂 ale kazdý dodržaný den sa počíta a bojujeme dalej 😀

aduss
4. nov 2012

@santerra a tebe sa ako dari? 🙂 ja sa zajtra teda odvazim, ze kolko mam dolu..dufam, ze kvoli tomu dnesnemu prehresku to nepojde nejak rapidne hore

santerra
4. nov 2012

@aduss tak ja mam hriešiky azda kazdy druhy den tu dojem rožok tu odhryznem z BebeBrumika, tu piškota skoči do ust 😀 ale nevazim az toho 13.nov sa chcem...neboj jeden rezen predsa nepokazi 12 dni snaženia 😠

eemike
4. nov 2012

a ked sa konci 90dnovka vsetky kg pridu spat ,vyskusane:(

aduss
4. nov 2012

@santerra a nakolkatom dni si vlastne? 🙂 no ved nejake kilecka nam pojdu isto dole, to sa nebojim 🙂

santerra
4. nov 2012

@aduss no ja mam 48 deň 🙂 tak dufam že nejake idu dole ale hlavne sa dobre citim niesom prejedena a nafuknuta jak balon aj okolo maleho sa mi lahsie kruti 🙂 velmi mi vyhovuje takýto štýl stravovania...a hlavne pijem vela vody s cim som mala niekedy problemy...

katarina789
4. nov 2012

@santerra Tak ja neviem byt 100% co sa tyka diety..ako snazim sa no neide mi tak ako by som chcela..4 kg dole a od vtedy ani gram.Ja nevidim na obleceni volnejsie...a ani okolie nevidi zmenu no citim sa lahsie .Tak neviem pokracujem a uvidim no od zajtra chcem aj cvicit tak hadam sa to rozbehne.Ved nejem chlieb,raz do tyzdna cerealnu zemlu a ani sladke co niekedy na posedenie som chipsi,cokoladu zjedla...

katarina789
4. nov 2012

@zuzu1104 tak pocas Vianoc vsetko s mierou,ale ja mam v plane ochutnat;)

katarina789
4. nov 2012

@lucky14 ved toto,niekto ma dane byt stihli a niekto musi bojovat s kilami...verim ze sa nam podari nejale to kilecko dat dole 🙂 ako zvladas dnesok?