90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

nadka001
12. jan 2010

🙂))))))))))))) tak toje dobree.. presne tak aj ja hehe
sak keby sme neboli rovnake, tak by sme sa tu asi nestretli 🙂)))))))))))))))))))))))))))

morenka
12. jan 2010

Tak momntalne som smutna☹ Pochvalila som mame ze kolko som schudla a vypocula som si take povzbudenia od oca a brata ze mam dost....zas až tak sa nemusili somnou tesit...☹ (

rinuska
12. jan 2010

morenka , také povzbudenia poznám 😒 😠 , kašli na to a nech ta to motivuje ešte viac
ja dnes obchádzam rúru s kurčaťom ako hladný lev , dnes mi to ovocie dáva zabrať 😝 ja chcem masoooooo

morenka
12. jan 2010

rinuska zajtra mäso! vydrz!!!!! no fakt vam poviem ze som uz mala vseliakte myslienky...dost znechutena som bola ale uz som v pohode a idem dalej!!! ved sme silne zeny a kaslem im na ich nazory"!! uz nikomu nic nepoviem iba vam kolko slo dole!🙂

nadka001
12. jan 2010

🙂 ..aj ja mam uz niekedy pocit, ze s tym skoncim..ale ked to potrebujem dat dolu.. tak co.. bude treba aj tak nieco robit 😖 ..len keby to aspon islo dolu..to by ma tak motivovalo..

lucijja
12. jan 2010

morenka nevzdavaj sa - je to zbytocne - teraz ked mas najtazsie za sebou. Ja dnes uspesne vitaminy, ale na veceru bol zeleninovy salat - uz som ovocie nezvladla...A zajtra masoooo. Ale neviem co si spravim...chcela som syry, ale nekupila som take ake som chcela. Tak som si z mraznicky vytiahla sunku - taku z lidla kde je 96%maska. Dam si s celozrnnym rozkom a chrenom - neviem preco ale ide mi nan chut 😀 a na veceru si ju dam asi zase do zeleninoveho salatu... 🙂 Alebo co s nou? Poradte... 😉

nadka001
12. jan 2010

a kedy sa moze kuskus ?.. v ktory den..
ja som si dala polku ananasu a banan na veceru 🙂

morenka
12. jan 2010

Tak ja uz len caj dopijem a idem do hajan...dnes som si za odmenu🙂 odtocila 30minut na stacionari! juuj mam dobry pocit...nenecham sa uz nikym a nicim znechutit...!!! nech mi vsetci vylezu na hrb a moj priatel ma dnes pochvalil tak som rada a na jeho mienke mi najviac zalezi...zajtra skorby neviem sice co si spravim ale skoro rano vstavam idem na skusku...mam zajtra dve tak mi drzte palce a pridem az okolo jedenastej dvanastej ked sa postasti tak sa potom ozvem.....pekny vecer prajem!

nadka001
12. jan 2010

ja si dam zajtra kuracie prsia so spenatovou omackou..tesim sa na maso..dlho som nemala.. predtym som mala rybu a predtym uz nepamatam 😀

lemge
12. jan 2010

nadka, ta spenatova moze byt dobra,mam lubim spenat.uz sa nan chystam aj ja len sa neviem rozhodnut s cim.ako robis tu omacku,ako klasicky spenat?
a ten kuskus som nikdy nejedla,co to je?ako to chuti?

nadka001
12. jan 2010

aha tak ten kuskus sa da jest v skrobovy den.. nasla som to v receptoch

Kuksus je jedlo ktoré pochádza z tradičnej marockej kuchyne. Vyrába sa z tvrdej pšenice, ktorá je spracovaná na drobné guľôčky. Najčastejšie sa kuskus používa ako príloha k jedlám, podobne ako ryža alebo cestovina. Vynikajúco sa hodí ale nielen k mäsu, ale aj omáčkam a zelenine.
Da sa to aj na sladko..chutilo mi to..napr take gulky s ovocim..na nete je vela receptov.

Spenat si spravim podla receptu..Volske oka so spenatom..iba si dam namiesto 2 vajicok kuracie masko.. to je podla mna v pohode..nie ?

lemge
12. jan 2010

nadka uz som mudrejsia,ten kuskus zozeniem a vyskusam 😉

ja si myslim ze tto bude vyborne, ten spenat s kuracinkou.si ma inspirovala 🙂diiiki. mam v mrazaku morcacie masko,o tri dni si to uvarim.

sloto
13. jan 2010

ahojte tak mam po ovocnom dni, huraaa bola som totiz neskutocne hladna, ale vydrzala som. dnes konecne masko mnam. no a len tak pre srandu som sa postavila na vahu a mam o pol kila menej 🙂

lucijja
13. jan 2010

sloto - supeeer, gratulujem. 🙂
Ja vcera ovocny den tiez a v noci som bola uz riadne hladna. Lebo sa snazim oducit malu od jedneho z dvoch krmeni nocnych - to prve by som jej chcela vynechat a daj jej az nadranom. Takze som bola dost dlho hore - do polnoci a ked som si isla konecne lahnut tak sa zobudila mala. Mlieko som jej nedala takze bola do tretej hore. Ale myslim ze hladna nebola, lebo neplakala ani nic, len si sadala. Ona sadla, ja som ju ulozila. Lezala 5-10 minut potichu a zase si sadla. A takto az do tretej... 😖 To uz mi riadne skvrkalo v bruchu...

sloto
13. jan 2010

lucijka no tak my sme mali tiez hroznu noc. mala najskor nevedela vobec zaspat, trvalo jej hodinu a pol kym zaspala a v noci asi 10 krat hore a nechcela byt v postielke, neviem co sa dialo. ale rano som vstala nenormalne hladna a unavena tak neviem aky bude dnesok

lucijja
13. jan 2010

este ze dnes mame masisko, ze? 😀 Keby mam mat ten ovocny dnes, po takej noci tak asi umriem...alebo keby mam dnes vodu...po ovocnom..juuu, to by bolo... 😀

veronkaj
13. jan 2010

ahojte
môžem sa k vám pridať,???
začala som minulý týždeň držať 90 dňovku, a tak pre inšpiráciu ak mi viete dať nejaké recepty alebo tak sa poteším, prečítala som si základné rozdelenie stravy tak akosi idem podľa toho.
za týždeň bolo 1 kg preč.
Moja východzia miera: 84 kg/170 cm
takže asi tak

lemge
13. jan 2010

ahoj veronkaj,jasne ze sa mozes pridat 😉 a ako zvladas dietu?kolky den mas dnes,?

livinka97
13. jan 2010

ahojte dievcence, ja zacinam dnes🙂 tak drzte palceky,aby som hned aj neskoncila🙂) uz som mala ranajky- dve kiwi a kusocek ananasu( fuu ale to bolo sladke... ), neviem si predstavit ovocny den... na obed budem mat vyvar+ kuracie masko so salatom(kapusta+mrkva)...moze sa len jedno kuracie prsicko,ze? inak ma nejaka dobra dusicka nejake chutne receptiky?🙂)

lucijja
13. jan 2010

ahojte babule. Vitam nove tvare. Nejake receptiky som rozpisala par stranok dalej...skuste kuk, je to niekde zaciatkom januara... 😉 Drzim palce... 🙂 A ak by niekto chcel celu knihu s receptami na kazdy den tak poslite IP s mailovou adresou - rada preposlem. 🙂

sasilinka
13. jan 2010

ahojki, vsechny zdravim. Vcera byl prvni ovocny den, mela jsem fakt poradnej hlad. Dnes se rybicka z vari, tak se konecne najim. Muzu Vam rict, ze to vubec neni snadne.

veronkaj
13. jan 2010

ahoj lemge - už dvanásty mám dnes ovocný deň ale zabudla som ovocie doma tak mám džús a jediné čoho sa neviem vzdať je káva s mliekom - skúšala som aj bez mlieka a bolo mi zle od žalúdka a zase bez kávy nefungujem takže to evidentne zhrešujem a včera som skúšala nový recept zo zemiakmi tak som ochutnala ale dala som si k tomu zeleninu.

lemge
13. jan 2010

ja mam dnes 11den-uhlohyd.pizza sa mi uz pecie 😵inac zacala som naschval 3.1,je to pre mna taky carovny datum-vtedy ma narodky manzel,meniny moja dcerka,a v tento datum som sa dozvedela ze som tehotna 🙂tak ocakavam ze aj dieta sa mi vydari do konca🙂)))

ja som prestala pit kavu s mliekom,chuti mi aj bez,a davam si jednu gulocku um.sladidla do nej.nechuti mi horka 😝 a davala som si caro kavu s mliekom,normalne mi nechutila!volakedy som caro pila len s mliekom.ja to mam zasa naopak 😀

saslinka,to je ulava naobedovat sa po ovocnom dni,ze?podladenie pre zaludok...

livinka,vitaj medzi nami,drzim palce a do toho!kuracie prsicko si daj tolko aby si sa najedla a bola najedena.ja sa snazim jest tak, aby som sa neprezierala 😉

lucijja
13. jan 2010

ja dnes 54tý den. Dufam, ze po vodnom dni ktory mam v nedelu sa na vahe ukaze KONECNE ta magicka 6ka na zaciatku...Ta tam nebola uz hooodne dlho... 😀

lemge
13. jan 2010

luci,ja tomu verim,ze ju tam budes mat!

sasilinka
13. jan 2010

Veronkaj,
taky si nedokazu odrict kavu s mlekem, ale to snad neni az takovy hrich.

Lemge,
mas pravdu, to je uleva po tak dlouhe dobe se zase najist. Uplne me to zmohlo a ted odpocivam.

lucijja
13. jan 2010

lemge, v pondelok rano hned napisem.. 😉 Dufam ze vodu vydrzim, ale prva bola uplne v pohode, tak dufam, ze to bude ok. Este sa musim psychicky pripravit na piatok - bracho oslavuje a zaroven to spojime aj s malej meninami. Sice ich ma az 30teho, ale starka ide na liecenie a malej to je jedno takze bude oslava teraz. Ale vychadzaju uhlohydraty takze aspon kolacik bude moct byt. Ale mna budu skor pokusat jednohubky, chlebiky a pod...juj, to zase bude... 😨

sloto
13. jan 2010

ahojte, tak uz som po obede, na obedik bol salat s mozarelou a jogurtom mnaaaaam - miluje taky a zrovna este pijem vyvar - konecne som sa najedla. ale mam pocit ze sa mi scvrkavaju prsia ☹ tak dufam ze to nejde mat vplyv na mlieko ☹

lenca13
13. jan 2010

Ahojte mozem sa k vam pridat?Dietu som zacala drzat v pondelok,ale vidim ze niektore ju drzite uz dobre dlho 😉 Ja som ju drzala aj pred dvomi rokmi,a mozem z vlasntnej skusenosti povedat ze sa to da vydrzat aj ked niektore dni bolo dost krute 😖

ejbyk
13. jan 2010

začala som držat tuto dietu...chcem sa len opytať ci môže byt kombinácia ryža, sojove maso, zelenina??? alebo to moze byt len ryza zelenina ( bez tej soje) alebo len soja a zelenina??? bude povdacna za radu