90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ryjana
26. apr 2013

@aduss ja budem mat prvu vodu v pondelok 29.04. neviem ak to prezijem musim sa na to nejak naprogramovat 🙂 inac mas super vysledok tolko kg dole super 😉

aduss
26. apr 2013

@vandijan, tak mame podobne tu vodu 🙂 ja mam 2.5. som zvedava, kolko bude dole celkovo za ten mesiac..jedine co nedodrziavam niekedy su odstupy medzi jedlami, ked mam niekedy na nieco chut :D @ryjana dakujem a to veru sa ti ta voda uz nezadrzatelne blizi, budem drzat palce, nech to zvladnes, potom daj vediet, kolko slo dolu 🙂

ryjana
26. apr 2013

@aduss dakujem vobec sa na tu vodu netesim ale musim to prekonat ked uz som sa na to dala 😉

dzantica
26. apr 2013

@vandijan Ahoj..Tak to ma teší..5 kg dole..Juuuj to keby ešte tak ja dám, tak už som v ciely a v siedmom nebi,najšťastnejšia na svete.. 😀 Ja už asi mesiac stojím na jednej váhe (60 kg)..Strašne sa to teraz už vlečie.. S tým, že človek vyzerá oveľa mladšie, keď schudne nejaké tie kilečká sa stretávam teraz veeeľmi často..Minule som bola v obchode u nás v dedine (nechodím sem často do obchodu, chodím do mesta na nákupy-tesco, lidl, kaufland 🙂 ) a stretla som tam susedku, tak som ju pozdravila a ona vyšpúlené oči na mňa, otvorené ústa, že to si ty Janka? Že jak som krásne schudla a ako som opeknela..A ďalšia suseda o pár dní to isté..Každý v nemom úžase,že som zhodila 23 kg a všetkým rozdávam vytlačenú diétu a radím čo a ako treba dodržiavať..Človeka to tak príjemne poteší, keď vie, že všetko to úsilie a drina stála za to..Teraz sa cítim šťastnejšie a uvoľnenejšie..Vydrž, ten pocit stojí za to!!! 🙂

aduss
26. apr 2013

@ryjana, presne tak, uz si mesiac vydrzala, tak voda bude to najmenej 🙂 ja som v tej knizke alebo niekde inde citala, ze ten vodny den je v tom procese celkom dolezity

dzantica
26. apr 2013

@ryjana @aduss baby, to zvládnete..nebojte sa..naplánujte si na ten deň niečo, čo vás na celý deň zamestná a ani nebudete vedieť ako vám ubehne deň.. Ja vtedy zvyknem buď upratovať, alebo idem von na korčule, a taaak..Hlavne na to nemyslieť a piť veeeeeľa vody..

aduss
26. apr 2013

@dzantica dakujem velmi za povzbudenie..no budeme to musiet nejak dat 🙂 chcem dat dolu do konca roka 22 kil, tak sa musim snazit 😝

lubinka26
26. apr 2013

@vandijan super, gratulujem 🙂 no ja mam dnes tretie vitaminy, uvidime zajtra, ako sa mi dari 😀 dakujem za opytanie 😎

zdenkaxyz
26. apr 2013

Zajtra gulaš party 😀 poniektorí vitaminovy deň, čiže dózička s ovocnym šalatom. Jednoducho ,,guláš" 🙂

aduss
26. apr 2013

babyyy, dala som si do ust kusok klobasy 😀 som ja ale trdlo ze?

mousinka
26. apr 2013

@zdenkaxyz ja ziadne kozy uz nemam takze ja nemam co stratit 😀

lubinka26
27. apr 2013

ahojte. takze uz mam po tretom vitaminovom dni dokopy dolu 4,3kg, ale od poslednych vitaminov len 300g 😒 Ale na to, ze kolko zerem sa vobec cudujem, ze to ide smerom dolu 😀

majoska
27. apr 2013

ahojte baby...mohla by mi niektora poradit, ze ci mam ocakavat prve vysledky po 2.vitaminovom dni??? lebo neslo dole ani deko... ☹ je to normalne?? som z toho trosku sklamana... 😒 v pondelok ma cakaju tretie vitaminy, tak dufam, ze sa to pohne aspon trosku smerom dole....lebo inac to asi vzdam 😢

lucula73
27. apr 2013

@majoska skús sa nevážiť a vydržať.............určite sa to pohne,niekomu skor,niekomu neskor 😉

majoska
27. apr 2013

dakujem...mozno niekde robim chybu...pijem asi 2 litre vody...a papkam ovocie na ranajky...potom obed podla typu dni a vecer uz len malicko, ked som faaakt hladna...a zacala som cvicit Jill...tak sa modlim, nech to zo mna konecne ide dolu... 😀

za128
27. apr 2013

ja si myslim, ze treba byt aj v psychickej pohode. Netreba nato stale mysliet, ze chcem schudnut a rozmyslat nad tym, ze schudla som uz po tyzdni, po dvoch nieco. Nie, netreba nato mysliet. Hlavne je, si zvyknut na system stravovania ako treba, a vysledky sa ukazu casom, uvidite. Nic netreba silit, pride to. A ako pise lucula73 - suhlasim, niekomu zacne skor ubudat na vahe, niekomu neskor, kazdy organizmus je iny, inak metabolizuje, proste inak si zvyka na zmeny v stravovani. Takze urcite pokracovat a nevzdavat sa, dievcata.

zdenkaxyz
28. apr 2013

Ahojte. Tak gulaš party mam celkom uspešne za sebou počas vitaminov. Bol pre mna nachystan zeleninovy šalat, sice s kukuricou, ale odolala som inak všetkemu (gulaš, grilovačku, kolačiky, torty...) inak po treťom vitaminovo dni zliezlo zo mna len par gramov už. Doteraz to bolo lepšie 🙂

katuskaa11
28. apr 2013

Caute baby uz sa tesim, ako sa k Vam pridam, ked prestanem kojit. Mam skusenost s touto dietou a je super, schudla som pri nej 15 kg, ale co z toho ked o rok pri tehotenstve som pribrala 17kg ☹

katuskaa11
28. apr 2013

@zdenkaxyz opekacky, grilovacky, stanovacky atd...... su strasnym zaberakom pri diete...aspon pre mna to bolo najtazsie udrzať sa ....

katuskaa11
28. apr 2013

Caute baby uz sa tesim, ako sa k Vam pridam, ked prestanem kojit. Mam skusenost s touto dietou a je super, schudla som pri nej 15 kg, ale co z toho ked o rok pri tehotenstve som pribrala 17kg ☹
Neskusala niektora z Vas tuto dietu aj popri kojeni a nestratila mliecko?

denulka9
28. apr 2013

čauky... dnes mám vitamíny..teším sa...pretože dietu porušujem..:/ a od dnes idem váha..idem z 70kg, dnes ráno 66,6... som asi 12 den...

emmuska8
28. apr 2013

ahojte, su tu nejake kocky co 90dnovku uplne nedodrzuju a aj tak chudnu? ja mam problem s tym ovocnym dnom, teda mala som ked som pred asi troma rokmi drzala tuto dietu. ovocie do mna neslo a tak som zjedla tak tri kusky ovocia denne a bola som neskutocne hladna... a preto rozmyslam, ze by som tento den vynechala a striedala len prve tri dni... len ci to bude mat ucinky....

lucula73
28. apr 2013

@emmuska8 ja som si ten ovocný deň po troch týždnoch zrušila,lebo som ho zakaždým porušilaa.točila som iba tri dni.....
Inak som túto dietku po dvoch mesiacoch prerušila,schudla som 10kg......a teraz držím už posledný týždeň ten detox podla mačingovej a mám dolu ďalších 5kg.sa teším......a potom sa vrátim zas k tejto dietke......ešte aspoň 5kg by to chcelo,..ale ja som šla z veľkej váhy,tak asi preto mi to ešte ide dolu 😉 😉

katuskaa11
29. apr 2013

caute baby, ma niektora z vas skusenosti s touto dietou aj popri kojeni?

alique
29. apr 2013

Cez víkend hody a ja som neodolala... V škrobový deň cigánska... 😖
Včera som a UH dala trdelník, takže to v rámci normy... 😀

@lucula73 a to ideš podľa tej knihy Najedzte sa do štíhlosti? či podľa inej?

lucula73
29. apr 2013

@alique ano podľa tej knižky 🙂

alique
29. apr 2013

@lucula73 len tak zbežne to pozerám... Dá sa to? Na môj vkus je tam veeeeľmi veľa zeleniny... 😎 Viem, že to je zdravé, len či sa to dá zvládnuť, keď nie som zvyknutá na zeleninu... 🙂

schatje6
29. apr 2013

Ahojte dievcata, kupila som si chlorellu, uzivam ju 3dni a zatial nejake pozitivne ucinky na sebe nebadam. Je mi jasne, ze je priskoro, ale mate niektora skusenosti?
@dzantica Ahoj, som na teba cez vikend myslela, ze budes zase mojim vzorom poctiveho cvicenia, lebo sice sa mi schudnut podarilo, hoci do ciela daleko, ale kadeco mi na tele ovisa, napriklad vnutorna strana ramien, stehien, o bruchu nehovorim...takze od dneska poctive kardio, ak mas nejake zarucene cviky, daj tipy,vdaka. 🙂

alique
29. apr 2013

@schatje6 Ahoj, a koľko si dávaš chlorely? Ja som ju jedno obdobie jedla a asi sa k nej vrátim. Začínala som s miernymi dávkami a postupne som pridávala. Dávala som tak 10 - 12 denne. Časom som to videla na pleti, začala sa mi prečisťovať a bola som celá vyhádzaná, ale ustúpilo to a bolo to omnoho lepšie. Na detox 50 tabletiek denne a viac si netrúfam... 😀

mechanis
29. apr 2013

ja si myslim, ze vsetky diety ktore su nejako obmedzujuce sa nikdy dlhodobo nemozu skoncit uspechom.........

staci proste nieco robit stale napr. ako jest ovocie

http://spravy.pozri.sk/clanok/Preco-sa-oplati-k...

zeleninu ja viem je to omielanie stale dokola ale v jednoduchosti je krasa a dlhodoby vysledok........