90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aduss
1. máj 2013

tak hlasim vysledky mojich prehreškov :(
pondelok 78,1 kg
utorok 78,5 (ale po zemiakoch mi vzdy ide vaha hore)
streda 79,0 kg
takze uz nezhresujem, lebo ma to demotivuje :(

ifkael
1. máj 2013

Baby, nevazte sa kazdu chvilu... Ja sa vazim az ked sa dobre citim 🙂)))

Vyse dvoch tyzdnov som sa drzala, vyse tyzdna som brala atb- tak mi tak bolo zle ked som brala lieky na preazdny zaludok- 90dnovka prerusena, teraz par dni uz zase som nabehla na upravu stravy... Obcas si dam nieco co nemam, zacsla som behat konecne- takze take 3-5 kg by mohlo ist dole - nech mam 58-60. Ale ak nepojde, staci mi spevnit.

Ale verim, ze to daaaam. Motivacne rifle mam zavesene na vesiaku na dverach nech ich vidim :D

schatje6
1. máj 2013

@aduss ja sa vazim po kazdom ovocnom dni.vaha skace pocas tych 4dni hore-dole, podla toho, co zjes, vypijes, ako ti travi, atd...

aduss
1. máj 2013

@schatje6 ja viem moja, len ma stve, ze som fakt za posledne dva dni aj porusovala a preto to slo tak hore..ale dneska ficim na ovocnom a zajtra vodnom, tak dufam, ze bez prehreskov, ale som strasne rada, ze sa tu takto povzbudzujeme..ak si spravne pamatam, tak ty mas vodny dva dni po mne vsak?

schatje6
1. máj 2013

@aduss ja viem a mozno je to dobre, ze pri castom vazeni vies, ze porusovat sa nevyplaca 😉 ja mam vodny den az buduci tyzden, tusim na stredu to vychadza

aduss
1. máj 2013

@schatje6 a kolko uz mas dole? a z akej vahy? lebo si to tu akosi nepamatam 🙂

denulka9
1. máj 2013

@ryjana 🙂 ved to..ja idem tiež z váhy..70... a mám nejaký 16 den..neviem presne🙂 už dva dni váha 65,5...🙂 som spokojná...ale sú aj prehrešky...

bibianas
1. máj 2013

caute vsetky ktore chudnete,ja som drzala 90 dnovu 2 krat,ale vzdy len 2 mesiace.Schudla som trapne KILO!!!!!!,tak som sa na to vyprdla,nemate niekto nieco lepsie ako tato 90 dnova dieta?budem rada za kazdu radu diky

vandijan
2. máj 2013

@zdenkaxyz to je pravda 🙂, včera som pozerala ty priber a ty schudni, a som bola rada že nemám 130 kg 😀

aduss
2. máj 2013

čaute kočule..dneska vodny a je to jedna velka katastrofa, za poslednych pat dni tak porusujem ze az, ale od zajtra som nastartovana odznova, takze dufam, ze uz bez prehreskov :(

denulka9
2. máj 2013

ahojte, dnes vitaminy..ale musela som si dat v robote paradajkovu zo sacku... nemam energiu..zatial mi tento den nespôsobobal problémy tak neviem:/ niekedy porušujem..inokedy vobec... ale vaha je fajn🙂 po 2 týždnoch🙂

zdenkaxyz
2. máj 2013

@vandijan pri všetkej skromnosti som aj ja rada 😀

vandijan
2. máj 2013

@aduss ja som zas sanedbala Jill, musím sa polepšiť a makať na sebe 😉
@zdenkaxyz noo, veď to,keď zmeníš uhol pohľadu , tak je to hneď lepšie 😀 😀 😀

majoska
2. máj 2013

baby, ja asi nie som normalna....dnes som sa tak strasne prezrala, potom som utekala vyvracat to, ale nastastie, neviem sa vyvraciat nasilu....stale myslim len na jedlo...dnes sa ma kolegina v praci opytala, ze ci nie som tehotna!? no, katastrofa...mam normalne depky! zajtra ma cakaju vitaminy, neviem, ci to zvladnem.... 😢 po 3 vitaminoch, ani pol deka dolu 😢

aduss
2. máj 2013

@vandijan ja tiez chcem zacat s jill..chcem dat do konca roka este 15 kg cca dolu 🙂

vandijan
2. máj 2013

@aduss dnes som bola na fore a zistila som že baby čo mali okolo 80 kg mali problémy s kĺbami, takže budem cvičiť Jill, ale skákanie vynechám ale začnem až v sobotu, včera som mala narodky a zajtra idem na vínko, uff až nba to že mám vitamíny, bude to kruté 😒 aj ja chcem, dať do konca roka dolu 15 kg, neboj spolu to dáme 😀

vandijan
2. máj 2013

@majoska a už tiež stojím , ale ak vydržíme bude to v pohode

vandijan
3. máj 2013

@aduss tak ja mám zajtra vodu, dnes som na ananáse a ovocnom šaláte, Jill začínam cvičiť po vode, bude to rozumnejšie, musím , keď som videla tie baby a výsledky v kombinácii s 90 dňovkou to pôjde, akurát musím na seba po vode pritvrdiť, a prehrešky zminimalizovať 😉
uvidíš že na vianoce už -15 isto ak nie viac 😀

aduss
3. máj 2013

@vandijan dobre ranko ti prajem drzim palce aj dneska na ovocnom a aj zajtra na vode..ja som ani jeden nedodrzala, z aposlednych 5 dni som tak porusovala ze az :/...takze vysledky po prvej "vode" vaha dolu 6,5 kg....mohlo byt aj 8-9 kg,keby nie som sprosta a neporusujem :/ prsia -5 cm, pas v najuzsom mieste -5 cm, pas okolo pupka /tie take boky nad gatami/ -7cm, boky /zadok/ -7cm...tak daj potom vediet aj ty, ako si na tom..inac moja aktualna vaha 80,1 kg

vandijan
3. máj 2013

@aduss ahoj, krásne ránko, ja som tiež porušovala a ostala som na -5 kg
nemerala som sa ale urobila som si foto pred..., po vode sa budem merať a aj vážiť, uvidím či dnešné ovosie a zajtrajšia vody ma nepohnú ešte troška nižšie. 🙂

aduss
3. máj 2013

@vandijan urcite ti pojde take kilecko dolu 🙂 ale pokracujeme dalej a dosiahneme svoj ciel 🙂 ja tiez zacinam s jill,ale az o tyzden a pol to mam naplanovane, objednala som si pol kilove cinky a aj fitloptu, dam si par brusakov na nej este vzdy 🙂 a myslim si, ze keby uz aj nejdes dolu po vode, tak 5 kg je super za mesiac, mna stve to, ez stale som nedostala menzes, uz mi to meska tyzden a pol

vandijan
3. máj 2013

@aduss no vidíš, tak to bude aj tým, preto to ide pomalšie, ja ho tiež mám mať, včera som mala akési podozrivé bolesti v podbrušku a nič. asi mi tiež pomešká. činky mám doma kilové, a ešte gumu na cvičenie akurát neviem kde mám karimatku, tú si budem musieť kúpiť. 😎 neboj sa my sa podržíme , moja aktuálna váha 78,1 kg, sme na tom rovnako 😀

aduss
3. máj 2013

@vandijan jj je to fajn, ze mame priblizne rovnaku vahu 🙂 ja by som chcela dat na takych 65 kg do konca roka

vandijan
3. máj 2013

@aduss aj ja som si naplánovala 65 kg, vidíš sme na to dve , a to dáme , inak vraj ak sa občas zhreší, neni taký jojoefekt, al u nás isto nebude 😀 😎

aduss
3. máj 2013

@vandijan no bodaj by :D ale vies co mna stve najviac? ze v pondelok som mala vahu 78,1 :D a teraz mam 80,1 po tych mojich prehreskoch :D

vandijan
3. máj 2013

@aduss no to som mala aj ja už mínus 6,2 kg, bohužiaľ len jeden deň, ale potom som asi od radosti všetko pokašľala, akože len trošku si dám, a celé zle 😒

aduss
3. máj 2013

@vandijan no ved to prave..ze ani ja som neporusovala nejak extra..dala som si len trosku a uz to islo..ale neboj,aj taksme dali celkom dobre dolu a ono to pojde..aj ta jill nam vyformuje postavu

vandijan
3. máj 2013

@aduss no ved ak si vezmeš za mesiac sme aj tak šikovné, aj to je úspech, suseda sa mi minule sťažovala, že pribrala 5 kg, takže my sme na tom lepšie , no nie? a ty čo máš dnes na papanie nachystané ?

aduss
3. máj 2013

@vandijan sa mi budes smiat,ked ti napisem :D ale robili sme doma huspeninu..do svojej misky som si zaliala mrkvu a iba ciste maso, ziadne kozky ani nic :D ale ked si to tak vezmes, tak je to v povolenych potravinach, ved su to bielkoviny a vlastne to je vyvar 🙂 a ty mas ake ovocicko nachystane?