90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

denulka9
14. máj 2013

Ahojte, tak musim povedat ze prvy tyzden to išlo super rýchlo..teraz stojim, dole zatial 4 kg...pre mňa je to málo/aj keď by som mala byť spokojná!:/ / ale čo chcem...keď porušujem...:/ a niekto tu písal, že ak to sem tam porušíte, je to lepšie...telo sa s tým viac vysporiada, ak sa niekedy vrátitite späť na normálnu stravu🙂 držím vám všetkým palce, v lete to všetkým ukážeme! 😀

dzantica
14. máj 2013

@vandijan Aj tie bylinkové rezne z rúry, čo si ja robievam sa namáčajú najskôr v olivovom oleji a potom do tej zmesi zo sáčka..Ja si myslím, že by to nejak extra nemalo vadiť..
Juuuuj, ešte že som bola počas celej diéty poistená HAK 😀 Aj to sa čudujem že aj napriek pravidelnému užívaniu som toľko kg schudla..Keby nezažijem, tak neuverím, lebo sú to predsalen hormóny..Inak keby neužívam neviem neviem, či by sa aj nám nezadarilo a možno by som sa tiež pridala do klubu tehuliek počas 90 DD.. 😀 Ale ešte aspoň dva-tri roky chceme s bábom počkať, nič nám neutečie..Najskôr si chceme zabezpečiť budúcnosť - bývanie, možno časom svadba a až potom detičky, keď budeme mať vlastnú strechu nad hlavou..

mirka146
14. máj 2013

@dzantica môžeš mi prosím ťa povedať ako robíš tu tarhonu rajčinovu?zajtra mám UH,dakujem

dzantica
14. máj 2013

@mirka146 Jasné, je to dobrota..Ja si ju často robievam cez UH, bo mi veľmi chutí..
1 menšiu cibuľu si nakrájam na drobno, 2 strúčiky cesnaku tiež na drobno, šampiňóny očistím a nakrájam na plátky (tak cca 7 šampiňónov) a 2 čerstvé rajčiny úplne zbavím šupiek a nakrájam ich na malé kocky..Cibuľu a cesnak opražím na troške olivového oleja do sklovita, pridám nakrájané šampiňóny, podlejem vodou, posypem hubovým korením, premiešam a nechám dusiť..Potom pridám bezvaječnú tarhoňu (od oka cca ani nie 3/4 kompótovej misky) plus koľko tarhone toľko vody a ešte pridám prichystané rajčiny..Podľa potreby potom ešte podlievam..Ochutím troškou vegety,soli (podľa chuti), mleté čierne korenie (tiež podľa chuti)..Keď je už tarhoňa mäkká, dám tam od oka kečupu a ja mám rada štipľavé, tak si dávam trochu aj chilli sauce..Minútku premiešam, dám trochu sušenej bazalky a oregána a hotovo..

vandijan
15. máj 2013

@aduss no ja odvtedy ako cvičím badám len úbytky v cm ale vo dáhe - 300 g. takže minimum. Neboj ja neotehotniem 😀

vandijan
15. máj 2013

@dzantica už som si tú tarhoňu skopírovala a vytlačila. Ďakujem. 🙂 je pravda že hormóny sú zákerné, ale stále viac a viac zisťujem že je to hlavne celé niekde v hlave. 🙂

adush123
16. máj 2013

ahojte, i ja chudnem s 90DD, este len 5.den, no pri tom cvicim podla Jullian Michaels aj rotoped, tak dufam ze tie kg pojdu rychlo dole 🙂

vandijan
16. máj 2013

@adush123 ahoj ja som na DD už dlhšie, ale teraz cvičím Jill 1. level 4.deň, je to o malinko rýchlešie, ale o malinko asi preto že mám moje dni a na DD som už druhý mesiac. ale hlavne že ide, no nie? v cm je to vidno, len to brucho som asi najvaic zvedavá čo sa mi z neho stane.

baby lubinka, aduss ako sa darí?

aduss
16. máj 2013

@vandijan ahoj moja..no je to s dietou bieda, mam menej casu sem chodit, ale neboj, nenecham ta v tom samu 🙂 inac vidis po tych par dnoch nejake vysledky toho cvicenia?

z.k
19. máj 2013

Ahojte dievčence hoci už nestíham prispievať,ale poctivo Vás čítam.Ja pridávam výsledky včera som mala tretiu vodu.Váha -4,3 kg(celkovo -17,3 kg),obvod pásu -2cm(celkovo -11cm),obvod bokov -3 cm (celkovo -12 cm),obvod prsia -4 cm(celkovo -11 cm),obvod stehna -3 cm (celkovo -9 cm).Budem pokračovať odznova,ešte nie som v cieli možno vyskúšam detox podľa Mačingovej a znova sa vrátim k 90-dňovke stravovanie mi absolútne vyhovuje.Stravuje sa aj manžel tak tak nemusím vymýšľať na dvojo 🙂 .
@dzantica super výsledky bola si moja veľká inšpirácia dúfam že aj ja sa dostanem do cieľa ešte by som chcela aspoň 12 kg.
Super držím všetkým palce 🙂 a pokračujeme ďalej 🙂

denulka9
19. máj 2013

ahojte🙂 dnes mám PRVÚ VODU🙂 snáď vydržím/v robote a učím sa na zajtrajšiu skúšku). spomínala som, že mi váha šla prvé 2 týždne pekne dole potom STOP/asi som mala svoje dni tak preto) a teraz znova dole🙂) som zvedavá ako to bude zajtra..samozrejme že sa pochválim:D a vycapím tu fotky na inšpiráciu🙂 držim vám všetkým palce!

vandijan
20. máj 2013

@aduss ale áno, vidím to na bruchu, trošku nohy a ruky sa mi menej trasú 😀 , ale mám tie svoje dni tak trošku flákam, ale inak v pohode. akurát sa mi zdá že sa mi zlepšilo aj držanie tela, lebo sa cítim akási vyššia

adush123
21. máj 2013

pri vode sa vazite rano v ten den alebo az na druhy?

dzantica
21. máj 2013

@adush123 Ja som sa vždy vážila a merala ráno v deň vody..

adush123
22. máj 2013

akosi to tu stagnuje...:(

vandijan
22. máj 2013

@adush123 u mnňa nie, dnes mám na raňajky dve jablká, naq obed kúsok pizze, a na večeru ryžové chlebíky v čokoláde a večer si dám asi zas TAEBO, nejako to striedam s Jill. ale na Youtube je veľa stránok s cvičením

adush123
22. máj 2013

@vandijan ved i ja cvicim, jillian aj rotoped, kazdy den, no vaha nic, a cm necitim,,,este som sa nemerala.

vandijan
22. máj 2013

@adush123 a na oblečení necítiš nič? váha sa nehýbe, lebo svaly sú ťažšie ako tuk, ale na oblečení to trochu cítim a ostatným sa zdá že som schudla dosť, ale včera som si dala mikinu, čo som dostala na vianoce a bola mi tesná, ale úplen tesná, včera mi sedela výborne

adush123
22. máj 2013

@vandijan necitim vobec, tak som zvedava na prvu vodu.

vandijan
22. máj 2013

@adush123 po prvej vode to je fajn, potom sa to spomalí

schatje6
22. máj 2013

ahoj dievcata, pridavam moj poznatok, prve dva mesiace rovnake ubytky, treti mesiac sa to takmer zastavilo, drzim palce 🙂

adush123
22. máj 2013

@dzantica prosim ta ako robis tu orechovu tortu?

mirka146
22. máj 2013

Ahojte dievčatá,tak ja som mala svoju prvú vodu včera a som spokojna,ubytok vahy 8,2 kg pas - 8cm a zadok -5cm,tak som motivovaná isť ďalej 🙂 Ja som v tomto zasadova a zatial som nič neporušila,ale musím sa priznať,že necvičím,bez výhovoriek sa priznávam,že sa mi nechce 😝 Ale tak nabehám sa za mojim malým diablikom teda dosť 🙂

dzantica
22. máj 2013

@adush123 Ahoj..Ja tú tortu robím z knihy 90 DD (ja ju mám v PC stiahnutú vo forme wordového dokumentu, doma som si všetky tie strany vytlačila)..Je to recept: deň 48 (Pochutnajte si).Máš tú knihu, alebo aspoň z internetu stiahnutý wordový dokument? Ak nie, tak ti ten recept odtiaľ odpíšem potom sem..

@mirka146 Gratulujem, krásne výsledky..Len tak ďalej.. 🙂

adush123
23. máj 2013

@dzantica mam ju stiahnutu, no recept som z nej este nerobila, musim si ich prestudovat, ja som zatial na 12.dni tak sa mi neprejedli este masa, zemiaky ci ryza na klasicky spôsob, ale co nevidiem budem hladat inspiraciu. n som trochu skepticka, doteraz nic neslo dolu (aspon pocitovo nie).

dzantica
23. máj 2013

@adush123 Ja odtiaľ tiež nevarím..Jedlá si od začiatku prispôsobujem podľa seba v rámci povoleného..Možno 3 recepty som si odtiaľ obľúbila, ktoré si od začiatku diéty aj občas varím..

adush123
23. máj 2013

@dzantica ja skusim tu tortu teda

zanulienka
23. máj 2013

Zdravim,pridavam sa do klubu(ak ma prijmete 😅 )..ja uz z touto dietou zacinam po druhykrat..prvykrat som schudla cez 7 kilov..potom som ochorela a prestala pokracovat.zacala som 15.5 a uz mam kilecko a pol dole a -4 cm od pasa..teraz ide trosku rychlejsie...potom sa to zastavi...

vandijan
23. máj 2013

@zanulienka ahoj jasne že príjmeme, v pohode. vitaj medzi nami 🙂

@adush123 potom daj vedieť aká je, ja som ju ešte nerobila

@dzantica ja si tiež skôr vymýšľam vlastné recepty, zatiaľ som odtiaľ robila ten zemiakový guláš, ten je ok, akurát ho robím bez bobkového listu, a skúšala som aj tie čatní placky, ale mi to vôbec nechutilo, opekané zemiaky však môžem stále, alebo zemiaková skoro kaša, že popučím si zemiaky v troche tej uvarenej vody, v ktorej sa varili, ochutím, pridám si k nim podusenú kyslú kapustu a spolu to premiešam, na vrch dám do zlata opraženú cibuľku. tak to tiež milujem. a na zajtra po dnešnom ovocí som si kúpila plesnivý syr encián s príchuťou cesnaku , zajtra dám ten grilovaný so zeleninovým šalátom. Tento grilovaný syr je geniálny.

dzantica
23. máj 2013

@vandijan Ja mám dnes tiež ovocie..Síce od rána s absolútnou nechuťou, ale tak čo už..Sú dni, kedy mi to ovocie ide už hore krkom..Akurát mám olovrant a tlačím do seba broskyne...
@adush123 Tá torta čo ja viem, treba vyskúšať..Mne celkom chutí..Vždy si ju rozrežem na polovicu a natriem jahodovým džemom..Ale treba ju piecť určite dlhšie ako je v recepte písané..Zjem jeden kúsok (trojuholník) a ostatné tiež nakrájam a dám po jednom do menších dóz do mrazničky a mám to na viackrát a nemusím každé UH piecť..Takto to robím aj s inými koláčikmi a potom to len cez UH obmieňam..