90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

gucz
6. aug 2008

čauko baby, ja mám dnes ovocko, na raňajky som mala trochu hrozienka, teraz banán. V rámci športovej aktivity som umyla tri okná zo štyroch, čo na byte máme, tak som spokojná so sebou. Idem sestre upiecť pizzu, som zvedavá či jej bude chutiť, tak si z nej možno kúsok za odmenu dám (za tie okná) aj keď namám uh. No uvidím, vlastne ani nejak hladná nie som, tak možno odolám.

tie pečené jablká mne celkom chutili, ale robila som si ich so škoricovým cukrom. Robila som ich však len 1x, lebo sa mi s tým nechce prplať, som rada, že v ovocný deň nemusím variť.

No idem sa venovať malej, akurát sa tuším budí.

aniel daj vedieť ako je Sofinke, dúfam že už ju nepreháňa. Moja má práveže opačný problém, teda nemá zápchu, len posledné dni má nejakú tvrdú stolicu, asi jej budem musieť dávať viac zeleniny

aniel
6. aug 2008

anaret-do ŠTôLE v Tatrách pri Vyšných Hágoch.

gucz-dnes to bolo 5rát.

JA SOM DO16.00 ZJEDLA ASI 1 JABLKO,ale u našich som zjedla trocha cestoviny ,tej neviem odolať 😉

maminkatn
6. aug 2008

anjel som si udusila na cib,aktualnu zelen. pridala sus.hribiky a zjedla s vrtulkami mnam mnam a na vec. som si dala 2 ks maleho zakusku a 2 l zel.caju a 2 kavy a teraz trosku sl.praclikov a asi si idfem dat caj bo som hladna aby som daco neviviedla...v rob. stresy je mi nanic aj doma nic moc ale hlavne ta robota ma stve je zle ked poviete niekomu pravdu do oci a on sa potom s vami nebavi a varte potom...varenie je timova praca ja to nemozem tam vydrzat je to strasne je mi nanic ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

aniel
6. aug 2008

cestovinka ,to je moje.A nestresuj sa ,potom sa ťažšie chudne,lebo ja by som pojedla všetko ,čo mi stojí v ceste 😉

anaret
6. aug 2008

maminkatn- Ty robíš v kuchyni? ako zvládneš teda túto diétu - ja by som jedla všetko čo vidím, keby som bola pri tom...

som tu len na sekundu, lebo zaváram uhorky, namáčala som si mäso na zajtra, idem si nachystať zemiaky a musím upiecť aspoň nejakú bábovku, lebo zatra ráno o 9,20 mám návštevu - to bude fuška, ešte ráno do obchodu, spraviť chlebíky a uvariť obed....

miresta ako zvládaš 2 deti - teda hlavne tú staršiu???

maminkatn
6. aug 2008

stresujem sa je to tak a co mam robit...mam taku povahu vsetko si moc beriem... robim v kuxyni uz vyse 20 rokov a nerobi mi to nic zvykla som si jest nieco ine alebo nic pijem len kavu s nimi a ja to nie s tymi kravam.....

aniel
6. aug 2008

to chce kľud ,nadýchnuť a myslieť pozitívne.Spomeň si ako sa hovorí :správajme sa k druhým ,tak ako by sme chceli,aby sa oni k nám.Ver tomu,že ak proti niekomu niečo máš,tak ten druhý to cíti a preto sa už dopredu bráni a to platí aj opačne.Tak sa nebráň a skús to riešiť opačne ako očakávajú kolegyne.Uvidíš tú zmenu.Veď v úsmeve je sila.
Zbytočne si ničíš zdravie,keď sa na niekoho hneváš a ten druhý sa z teba bude ešte aj smiať.Sústreď sa na dietku a úsmev 😵

aniel
7. aug 2008

dobré ránko 🙂

iwis
7. aug 2008

Keď som si vás tu prečítala ako poctivo cvičíte idem asi aj ja trochu pocvičiť, ste ma inšpirovali, malá konečne zaspala, tak budem mať chvíľku pre seba

Akurát ma napadlo ako som sa pustila do cičenia asi 2 mesiace po pôrode, dala som si takú zostavu z časopisu zameranú na brucho zadok boky... A na druhý deň som mala svalovicu úplne všade... teda okrem brucha, zmizli mi odtiaľ všetky svaly, neostalo mi tam nič 😀 Tak to idem naprávať

Inak mne teraz tiež váha stojí, ale aspoň sa nehýbe smerom nahor, aj to je úspech, no nie? Držím palce 😉

miresta
7. aug 2008

Ahojte kočky, tak som si vás konečne prečítala , ako ste sa mali celé tie dni čo som s vami nebola

Ste zlaté že ste na mňa mysleli. Odpoviem teraz na všetky otázky naraz, lebo neviem ktorá ste sa ma čo pýtali, po tom čo som všetko prečítala. Takže dcéra manžela sa volá Benita a má 10 rokov, je to úplne iné ako starať sa o miminko, ale ja mám rada deti aj v škôlke som praxovala počas školy, takže nemali sme problém, len v tom, že je trochu rozmaznaná a povyšenecká, ale manžel vravel, že je po matke, ona bola tiež taká, takže sa nemám čudovať, najhoršie bolo že on si nemohol vybrať volno. Takže sme boli samé, ale zabavili sme sa, boli sme na kupku, zavárali sme čučoriedky, hrali karty, boli na precházkach, varili a tak ďalej, a hlavne sme jedli, ona toho zje za troch chlaúpov, aj to na nej vidno, ale keď ju tak naučili ja to za tri dni nezmením. Dnes už som len z mojou, tak trochu oddychujem.

A najhoršie je že mám migrénu k tomu menzes a je mi strašne zle. Musím sa PRIZNAŤ........ diétu som úplne pokazila, lebo dva dni už som jedla všetko možné............ja čo som bola taká presná a žiadne prehrešky.
No nevadí dnes je všetko o.k. a pokračujeme ďalej.

Mám z bytu pohromu, takže dnes ma čaká do večera upratovanie, poprala som včera, takže večer žehlenie a chcem ešte odmraziť chladničku.

Tiež som necvičila, ale musím všetko dostať do normálu. Aj keď vlastne cvičila pretože sme boli na kupku v pondelok aj včera a to som sa obidve dni riadne vyplávala a vyšalila vo vodičke.

Vítam aj nové žienky medzi nami.

Luciap ty si šikulka, krásne si medzi nás zapadla.

anaret - super že si si tak oddýchla. ticho ti závidím

twins - ty už začni aj trochu oddychovať

aniel - chválim ťa za to že super vyzeráš, aspoň twins ťa pochválila

gucz - a ty máš asi také isté problémy ako ja, tiež máš migrény a bolesti hlavy.......... Tak sa drž. Koľko si zhodila? Ide ti dole váha, lebo ja stojím.

lucxy - si zlatá že sa na nás prídeš pozrieť

tinaa - a ty kde si zase?????????

miresta
7. aug 2008

Takže napísala som toho dosť, ak ešte niečo som zabudla tak dopíšem neskôr.

asi tu teraz nikto nie ste, tak pekný deň a večer sa zastavím. 🙂 😎

gucz
7. aug 2008

čauko miresta, zdravím 🙂 .
Ja som dala dolu 10 kg, príde mi to až neskutočné 🙂 No a dnes som sa vážila u mojej mamy a tam mi ukázalo 11kg dole, ale asi majú zle naštelovanú váhu, majú obyčajnú, doma mám digitálnu.
Tak včera som si nakoniec tú pizzu dala. Bola výborná, akurát mi potom bolo trošku ťažko, taký super pocit, že som sa najedla do sýtosti po dlhej dobe.
Dnes som bola s malinkou na sone obličiek v nemocnici, už aj odtiaľ nás vyradili, že je v poriadku, tak som šťastná. K našim sme šli z nemocnice pešo po tom slniečku, tak som aj kvapku unavená. Malá mi posledné dni, teda noci mrnčí zo spánku, takže ma za noc zobudí aj 6 x. Možno aj to malo dôsledok na to chudnutie, myslím nevyspanosť. Tak často som nebola hore ani keď bola malá miminko. No čo ale zasa mi to prospieva, teda asi 😀

lucxy
7. aug 2008

ahojte, gucz gratulujem k schudnutym kilam 🙂 to mrncanie to su zuby, daj jej vecer nurofen a uvidis ze bude spat,,,nie som zastanca liekov ale jednak nevyspis sa ani ty a ani mala 😉 mam to odskusane 🙂 dobre si pamatam ked mi bola cey den mala nervozna na vsetko ricala a vecer ked zaspala kazdych 15 minut mrnkala,,,
akurat som ulozila malu,,,a zjedla som dynu 🙂

miresta tak musia byt aj prehresky ved to nevadi, nie 🙂

janetka
7. aug 2008

baby, tiez chcem schudnut, ale nedari sa mi, tak rozmyslam, ze by som vyskusala tuto 90 dnovu dietu, ajked som sa jej branila, hlavne kvoli ranajkam... ale skusim to, mate niektora v nejakom dokumente nejake tipy, recepty na jedla???
a este som sa chcela spytat, ci tu niekto neni, kto chce tiez prave zacat, ze by mi to bolo mozno lahsie...chcela by som zacat v pondelok...

gucz
7. aug 2008

janetka pošli mi mejlovú adresu do ip, pošlem Ti to

lucxy
7. aug 2008

janetka neboj nic na ranajky si zvyknes 🙂

janetka
7. aug 2008

baby, tak ja som sa rozhodla, ze zacinam dnes... ovocnym dnom, lebo som si prave na zajtra rozmrazila kuracie prsia ...
ideme sice v sobotu na svadbu, ale nevadi, potom zas budem v nedelu pokracovat a aspon sa na svadbe nebudem prezierat a budem to tam aspon delit....

anaret
7. aug 2008

ahojte, zdravím, už mám po návšteve, idem upratať to všetko, čo po nich zostalo...najradšej by som si ľahla, išla som spať neskoro, lebo som do noci zavárala a piekla...

dnes som mala na obed opekané zemiačky s uhorkovým šalátom... bolo to fajn... zajtra dám asi nejakú cestovinu...

prosím radu!!!!!!!!!!!!!!!: IDE O PUDING alebo KRUPICU: čo myslíte - kedy si ju dať??? je to bielkovina alebo sladkosť?

PROSÍM VIACERé O ODPOVEĎ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

iwis
7. aug 2008

Ahojte, dnes som tu nejak často 😀 akosi mám voľný čas a od radosti neviem čo s ním 😝 my budeme dnes papať hríbikovú polievku nakyslo, sa už teším na ňu, hríbiky už varím, mamina dovarí keď príde domov z roboty, takú vianočnú, mňam, mňam
A na zajtra mám naplánovanú radošovskú kašu (fazuľa, zemiaky, ryža - uvarené, nahrubo pomačkané a poliate opraženou cibuľkou), tak sa teším na to

Inak ja mám rada cestoviny aj tak že šampiňóny nakrájam na kúsky a dam ich na panvicu udusiť,posolím a ku koncu keď sú už hotové tak ich len okorením čiernym korením a červenou paprikou a zmiešam s uvarenými cestovinami, najlepšie sú k tomu tie vretená. A je to dobré aj čerstvé, také teplé, ale sú dobre aj za studena

iwis
7. aug 2008

puding sám o sebe je vlastne škrob a v spojení s mliekom, čo je bielkovina? Momentálne asi nie.. Ale skús si ho uvariť s vodou, alebo ešte lepšie to je s kompótovou šťavou, dostaneš takú dobrú želatinu a keď si tam dáš do misky napr.ovocie z toho kompótu a tým to zaleješ, tak mňam, mňam... len či to bude dosť dobrá náhrada za origoš puding... A krupica nepatrí medzi uht?

iwis
7. aug 2008

Ale zase je to sladkosť, veď aj v koláčoch či torte je mlieko, vajcia,... takže asi sladkosť skôr... Som ti asi nepomohla, čo?... Hlasujem za sladkosť 😀

anaret
7. aug 2008

iwis,nevadí - dávam hlasovať ďalej ostatné hráčky!!!!

sestri
7. aug 2008

iwis...krupicu sme si dávali ako sladké pri UH.puding tiež...

aniel
7. aug 2008

ja si myslím,že môžeš. 🙂 raz je to len sladkosť 😉

aniel
7. aug 2008

miresta konečne si sa ukázala,ja tiež teraz nemám moc času.Teraz odišla twins aj s detmi ,zobrala aj jedno moje a šli sa kúpať.Ja musím ísť žehliť,čaká ma asi 10 vypraných práčok.V sobotu odchádzame na dovolenku a ja nič nestíham.

gucz
7. aug 2008

aj ja som skôr za sladkosť. Ale fakt neviem, či by som sa z pudingu na večeru najedla, jedine, že by v ňom boli aj piškóty zaliate. Ale zasa po pizze na obed mi stačí fakt málo na večeru

anaret
7. aug 2008

babeny, mám 2 správy : 1 zlá - váha išla hore - ja som po tom vodnom dni zasa mimo, jedla by som všetko, čo vidím, tak sa váha zvýšila...

2. dobrá - dnes ma videla švagriná, ktorá býva v Čechách a povedala, že sa jej zdá, že som nejak dosť schudla - tak ma to potešilo trošku....

ale nie som stavaná na takýto druh stravovania, nedokážem sa nastaviť takto na celý život, takže neviem čo bude neskôr - neriešim to...

miresta, super, že si zvládla manželovu dcéru - lebo takéto vzťahy bývajú dosť problematické....si šikula...

janetka
7. aug 2008

baby, a kde sa zaraduje syr a vajcia? k tomu bielkovinovemu? k masu?

anaret
7. aug 2008

janetka k bielkovinovému, len si musíš vybrať, či chceš mäso, vajcia alebo mliečne výrobky a jesť len to, lebo nesmieš to kombinovať...

janetka
7. aug 2008

anaret: dakujem, to je zaujimave, ze nemozes skombinovat tieto potraviny spolu, ale ked nemozem, tak nemozem, vydrzim.. 😉