90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

tinaa
8. jún 2008

ahojte vsetky, ale nas tu pribudlo, to som rada.

Tak uz sme u nasich v KE na cely tyzden, cesta bolo super, mala ju skoro celu prespala.

Dnes si dam pizzu, len by som vas chcela poprosit, zabudla som si doma notebook aj s receptami. Mohla by ste mi ich niektora poslat na vargam@extel.sk ? Dakujem velmi pekne

Mala ide spinkat, potom sa ozvem.

twins
8. jún 2008

ahojte vsetky varite 😉

tinaa
8. jún 2008

kde ste vsetky? mala mi spinka, tak mam chvilu cas a vas nikde ☹

Bola som si nakupit ovocie na zajtra a musim povedat ze taketo zdrave stravovanie nieje najlacnejsia zalezitost. K tomu este zelenina, nechala som v obchode 700,-Sk

Tento tyzden asi nebude lahky, kedze som u rodicov. Dnes mali vyprazane rybky, a tak som na nich iba slintajuci kukala. Ale nedala som si, som na seba hrda. Dnes otec beha po kuchyni a hlada nieco sladke, tak sa z neho smejem. Kupila som si kolaciky na vecer a uz mi polovicu zjedol 😀

jesika26
8. jún 2008

ahojte chudulky, nebola som tu cez víkend a vela nových kočiek, tak to je super.Tak ako sa vám darím??ja som dnes ovocná, zvládam to v pohode a vo štvrtok druhá vodičkaaaaaaaaaaaaa 😀

gucz
8. jún 2008

ja akurát večeriam zmrzlinku, chcem sa spýtať tá čokoláda povinná? ako je to sňou, napísané mám že tablička, to ako kocečka, alebo pásik, alebo celá tablička? vie mi niekto poradiť?

jesika26
8. jún 2008

gucz - tá čoko je povinná a myslí sa nou pásik 3-4 kocky 😀 . a ako ti to ide?????????

gucz
8. jún 2008

čo ja viem? ja som ešte len začala, nahovorila ma aniel, poznáme sa osobne. Prvý deň som bola nehorázne hladná, až sa mi ruky klepali, včera som trochu zhrešila, ale dnes sa celkom dá 🙂 , desím sa zajtrajška, ja ovocie bohvieako nemusím, ale nejako sa premôžem.

anaret
8. jún 2008

ahojky, my sme dnes boli na výlete v Antole, bolo fajn.Po ceste sme sa stavili na nákupe, nakúpila som si ovocie na zajtra, ak si to teda ešte nerozmyslím...stále váham, neviem, či to dokážem.A keď si predstavím, že v práci máme na obed syrokrémové halušky, no je to veľké lákadlo...
ako píše tinaa- tá diéta je veu finančne náročná...

a ešte otázka - to akože na raňajky mám zjesť len 2 ks ovocia a do obeda nič iné?????

gucz
8. jún 2008

ja jem na raňajky len jedno jablko, ale ja som nebola zvyknutá nejak extra raňajkovať. Prvý deň keď ma chytil doobeda hlad vypila som teplý čaj, potom kávu.

sjuzka
8. jún 2008

ahojte všetky, taaakže, pri zadaní pojmu "diéta" mi gúgl vygúglil túto stránku. celkom ma táto diéta zaujala, najmä tých 18 kg za tri mesiace a koláčik každé štyri dni. to by som pri mojej váhe potrebovala možno aj dve také diéty 🙂 . . . bola by niektorá z vás ochotná podeliť sa so mnou o "pravidlá" tejto diéty? ďakujem (demovicova.zuzana@atlas.sk).

jesika26
8. jún 2008

sjuzka - posielam ti to

sjuzka
8. jún 2008

jesika26 - ďakujem, to bola rýchlosť, prišlo. . . . ale toho je, vy už budete mať dávno po diéte, kým ja to prečítam 😀

jesika26
8. jún 2008

anaret - na ranajky dva kusy ovocia toho istého druhu, ale neboj dá sa to zvládnut 😝 , ale každá diéta je finančne náročná, bohužial 😖
sjuzka - skús a uvidíš 😀 😀 😀 a tích 18 kíl sa zhodit dá 😉

jesika26
8. jún 2008

sjuzka - poslala som ti aj druhý diel po 90 dnovke, to si čítat zatial nemusíš.A v tej jednotke si prečítaj prvé strany, tam je rozpísané ako a čo sa može kombinovat a to ostatné sú len recepty.To máš naštudované za pol hodku a ked niečo nebudeš chápat, tak sa kludne opýtaj 😀

gucz
8. jún 2008

tak v to dúfam aj ja, pustila by som tých kíl aj tridsať do éteru. A to mám mamu a sestru, ktoré jedia ako kyseliny a sú takmer priesvitné 😨 😖 ☹

sjuzka
8. jún 2008

jesika26 - už som si to prečítala, na papieri to vyzerá celkom jednoducho, možno aj ten prvý týždeň bude celkom jednoduchý. . . ja som asi dva týždne na diéte, nejem skoro vôbec nič a viem, že to nie je dobré, príde jo-jo efekt. . . žalúdok mám poriadne scvrknutý, takže ani hladná nie som. . . zo začiatku diéty sa neplánujem ani vážiť, verím, že prvé dni ešte aj priberiem, lebo zjem viac ako doteraz. . . ovocie milujem, ale ako čítam niektoré vaše príspevky, tak myslím, že po troch mesiacoch ho budem nenávidieť 😀 . . . od zajtra idem na to

jesika26
8. jún 2008

sjuzka- nesprotivuj si to hned na začiatku.A dostaneš po riti, ked nebudeš jest.Kludne začni zajtra aspon ti to pojde lahšie,kedže máš stiahnutý žalúdok.Ja som držala stovky diét a nikdy som tak neschudla ako pri tejto.Ja som s touto diétou spokojná, cítim sa lahšie, nechce sa mi spat po jedle a hlavne chudnem.A vážim sa raz do týždna 😀 😀 .Kolko máš nadváhy, ak smiem vediet???

gucz - ja som na tom tak isto, moj priatel má asi pásomnicu 😀 a je štíhly a ja trpím ked papá, ale na výber moc nemám, kedže chcem schudnut

sjuzka
8. jún 2008

jesika26 - na výšku 180 cm 98 kg . . . som čerstvo po štátniciach, keď som nervózna, tak jem a počas učenia som len jedla a jedla, 98 kg som ešte nemala, ale čo už, všetko je raz prvýkrát 😀 . . . tiež som už držala mnoho diét, ale vždy som to všetko nabrala späť aj s DPH 🙂 . . . a vy všetky čo držíte túto diétu, vyzeráte byť také optimistické, aj ja chcem! 😀 . . . trošku ma podpor a napíš, koľko si ty zatiaľ schudla

jesika26
8. jún 2008

sjuzka - začínala soom skoro s váhou ako máš ty,len o 2 kg menej a som na 54 dni a zatial som zhodila dákych 10 kg,neviem presne, lebo sa vážim až zajtra aj to so strachom lebo som mala dost prehreškov.A keby neboli tie prehrešky, tak je to ešte viac.Len jedinú to má (ne)výhodu, že si nemám čo obliect, lebo mi je všetko velké.Tak som ta trošku povzbudila???? 😀 😀

gucz
8. jún 2008

jesika26 môj manžel papá nie z hlbokého taniera, ale z porcelánovej misy a nieje tlstý, ja neviem čo som komu urobila, že mám taký metabolizmus. Ale pravdu povediac cvičiť sa nedonútim, keďže behám stále okolo malej (je to živé striebro), som rada keď zaspí, že navarím, upracem a tak. Som taká vyčerpaná, že ako príde 9 hodín večer som k.o. a odpadnem do postele. Preto chcem aj schudnúť, že možno nebudem taká lemravá a unavená stále

jesika26
8. jún 2008

gucz - ja tiež ked som začínala, tak som bola stále unavená ,nič som nevládala, ale už sa to zlepšuje a doležité je že moj priatel ma aj podporuje.Ale cvičit sa neviem donutit, ale snád od zajtra 😉

sjuzka
8. jún 2008

jesika26 - veru povzbudila, už sa teším na tú nevýhodu 😀 . . . hor sa na diétu

jesika26
8. jún 2008

sjuzka - teším sa 😀 😀 😀 a treba vydržat, lebo prvé dni budú tažké 😉 , síce ja mám aj teraz niektoré dni tažké 😀

sestri
8. jún 2008

ahojte kočky...vidím,že vás tu kopu pribudlo...nebojte sa určite to zvládnete.ja som nenávidela diéty,ale toto je vlastne zmena stravovania,pri ktorej sa dá aj ostať.ja som už prešla na dvojku,lebo som dosiahla svoj ciel.určite sa vám to všetkým podarí...držím vám palce.nebojte sa,tu vám vždy niektorá poradí...sú tu super kočky. 😉

anaret
8. jún 2008

jesika26, mohla by si aj mne prosím poslať nejaké tie info o tejto diétke? mala som požičanú knihu,ale keby som to mala od Teba, určite by mi to pomohlo. adresa: ziskova.r@centrum.sk
dík!

jesika26
8. jún 2008

anaret - jasne 😀

anaret
8. jún 2008

Tak práve si varím kuracie prsia na zajtra aj so zeleninou. Uvidím, ako to bude...
Tak mi držte palce- ja idem HURááá do toho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aj keby to nevyšlo, aspoň si nebudem stále vyčítať, že som to aspoň neskúsila.....a nebyť Vás, tak by som ani nenabrala odvahu...

jesika26
8. jún 2008

anaret - ver si, že to vydržíš, mna tiež pevná vola niekedy opúšta 😝 , ale idem dalej a samozrejme ti držím palce

sestri
8. jún 2008

jesika...ako ti to ide?

jesika26
8. jún 2008

sestri - celkom fajn, zhreším idem dalej a tak dookola, vo štvrtok mám druhú vodu, tak som zvedavá