90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

79zuzana
29. jan 2012

@hava77 myslim, ze na tie skroby to kludne mozes vsetko zmiesat 🙂

shakes
29. jan 2012

@veronka2008- ahoj ja ti len chcem poradiť že sa nesmie jesť mäsko so syrom ako píšeš v tom šaláte. Nesmú sa kombinovať bielkoviny s bielkovinami to znamená že sa nesmie mäso so syrom, vajcia s mäsom a tak len jeden druh bielkoviny.

hava77
29. jan 2012

79zuzana dakujem za radu 🙂 si zlata

mijadave
30. jan 2012

dobre ranko dievcata 😉
teda to je mrazive rano, brrrrrr –24 a auto si nedalo povedat a nestartovalo 😠 este ze mm bol doma a vytiahol nase z garaze a roztiahol ma… v praci popijam horuci cajik a stale som este zamrznuta aj ja 😖 a ako ste zvladli vikend? ja som prekvapena, odolala som, poctivo som dodrziavala, aj vcera zeleninkovy den a boli sme na navsteve a vytiahli chipsy, arasidy a keksiky a cokoladu a ja som to uplne v pohodke odmietla... 😉 dala som si cajik 😀 a uspechy sa uz len pomalicky dostavuju, ale predsa... dnes 21.den a 4,5kg dole 😉 dokonca si to vsimlo uz aj okolie a hlavne ja, kedze som sa opat vtrepala do jednych rifli, co som ledva zapla... a su mi dokonca volnejsie, musim mat opasok 😉 svokra mi vcera povedala: "ci pana, ta Ty si schudla, uz nechudni, co bude z Teba?" 😀 ale nie, este to chce dat dole aspon 7-8kg 😉 dnes mam pecene kuriatko s podusenymi zampionikmi 😉

79zuzana
30. jan 2012

dobre ranko, vitam vas v novom tyzdni 🙂
cely vikend som vobec necvicila a predstavte si, ze mi to uz normalne chybalo 🙂 Vecer som sa uz tesila, ze ako si dnes zacvicim. O chvilku si idem dat pomaranc a jablcko na ranajky a idem si pustit zumbu na 20 minut. Mala mi nespinka, tak tu asi bude kruzit okolo mna 😉

@mijadave gratulujem k prvym uspechom 🙂 je to super, ked si to vsimlo uz aj okolie, ze chudnes. Inak mas naozaj pevnu volu, ked si tak dokazala odolat tym vsetkym nastraham na navsteve 🙂

mijadave
30. jan 2012

@79zuzana dakujem 😉 ked ma chytne kriza, predstavim si, ako by som chcela vyzerat a potom ma hned preje chut jest 😉 a ked mam doma problem, zistila som, ze mi pomoze si ist rychlo vyplachnut usta ustnou vodou a hned je po chuti na nieco fajne 😀

sisanka
30. jan 2012

ahojte dievcatka...dnes mam UH a chystam sa urobit si cesnakove trojuholnicky z pizzoveho cesta a na veceru upeciem pernik 😉 mm ma zajtra narodeniny a ja mam vitaminy,drzte mi palce lebo vymysla s vecerou,vinom,atd.... 😠

mijadave
30. jan 2012

@sisanka a ako robis cesto na pizzu? alebo ho kupujes? drzim pasticky na zajtra 😉 moj synator stale pride a mami okostuj toto a mami okostuj tamto... hlavne s cokoladou a so salamou chodi za mnou... no najprv sa opyta, ci mozem a ja ze nie a on ze ved mami, len kusocek... no maly pokusitel 😀

cessy
30. jan 2012

ahojte, tak ja snes prvy vodovy. a neako ani ta voda do mna nejde 😖

dnes ani na zumbu nejdem, chora som, z nosa mi tecie. nestihala by som, taka som neaka unavena z choroby ☹

sisanka
30. jan 2012

@mijadave nieeee nekupujem,robim klasicke ako z knizky...muka,voda,kvasnice,sol,cukor 😉
moj syn zase akoze vari z hraciek,cize on mi nosi len same hracky na jedenie, nastastie 😀 😀 😀

79zuzana
30. jan 2012

Ja mam dnes ovocny den a o chvilu nastane obrovske pokusenie 😝 Chlapci si nariadili na obed buchty na pare 😅 tak to budem mat co robit aby som odolala. Mne a manzelovi uvarim zeleninovu polievku a asi budeme jest v inej izbe a nie s detmi dnes, nech ich nevidim 😀 😀 😀

@cessy drzim palce s vodovym dnom. Vraj pri nadche treba vela pit a ona skor ustupi... tak to aspon vyskusas 😉 , ale v skutocnosti, je mi to luto, ked je clovek chory, tak vsetko znasa ovela horsie... aj taku dietu

mijadave
30. jan 2012

@sisanka jasne, dik 😉

cessy
30. jan 2012

@79zuzana ja tiez dnes robim pecene fanky, tak som zvedava ako vydrzim. a vodicky pijem vela a na zorieatie som si aj caj uvarila. ale myslim ze ten sa nemoze, len voda. ale co uz ☹

79zuzana
30. jan 2012

@cessy ak nedas do caju cukor tak by to podla mna nemalo prekazat.... ja si zvyknem robit len teplu zohriatu vodu, ked uz do mna inak voda nejde... to sa nejak telo oklame a pijem 😀

1lubika
30. jan 2012

@79zuzana ja mám dnes tiež vitamíny. Jedna mandarínka, jedna hruška, čaj, káva a voda a zas voda. 😅 😅
V sobotu som bola na tom stretku - no samozrejme, mali sme večeru a bolo fajné kur. masko - tak som neodolala a zjedla. Na stole veľa koláčov, pagáčov a slané. ☹ ☹ Zjedla som jednu roládu - 😠 Ale boli veterníky, a koláče vyzerali veľmi dobre - ale ma ani nenapadlo viac jesť. Ani som na ne chuť nemala. No a človek sa vytancoval, tak som sa utešovala, že až tak zle som nespravila - že som to potom zo seba vytriasla. 😵 😵
Ale bola som u švagrovej - s tou som nebola mesiac - tak ma aj tá pochválila. Hned sa pýtala, čo robím, že som nejaká chudšia. 😀 😀 😀 No to bolo radosti. 🙂 🙂 Hned ma to naštartuje a s radosťou potom človek odmieta jesť to, čo by nemal. 😅

1lubika
30. jan 2012

@cessy cítim s tebou. Mňa čaká vodový v sobotu. Tak dúfam, že to v pohode zvládneš dnes. 😵 😵 A nezabudni dopísať do tabulky, aby sme mali príklad z niekoho. A potom sa budeme všetky tešiť, aké krásne čísla si tam dopíšeme po 1. vodovom dni. 🙂 🙂

cessy
30. jan 2012

@79zuzana ja pijem len prevarenu vodu a hlavne ked je este tepla. len taku z vodovodu nevypijem 😒 aspom mi nevadi na hrdlo.
raz som drzala detoxikacnu kuru a tam sa mohla pit len prevarena a od vtedy mi to ostalo 😵

vriend
30. jan 2012

@sisanka jej super tak uz len zacat a potom mat pevnu volu

cessy
30. jan 2012

@1lubika to potesi ked ta niekto pochvali 😵 a hlavne povzbudi 😵 😵 😵

mijadave
30. jan 2012

dievcata, caj sa nemoze???? ja ho pijem miesto vody, lebo tu nemusim, cistu do seba nedostanem, len perlivu a zas bublinky nechcem stale pit.... ja pijem caje alchemilku, alebo ciste ovocne alebo bylinkove, bez cukru, len tak bez nicoho a kilecka idu dole aj tak... nikde som necitala, ze caj sa nemoze... 😒

cessy
30. jan 2012

@mijadave ja som myslela vo vodovy den. inak tiez si myslim ze sa mozu akekolvek

mijadave
30. jan 2012

@cessy jaj, uz som sa zlakla... 😉 ok, tak ten jeden den hadam vydrzim.... 😉

cukricek8998
30. jan 2012

ahojte...chcelaby som zacat s touto dietou...naozajto tak pomaha ???

cessy
30. jan 2012

@cukricek8998 treba dodrziavat presne co ktory den treba papat a pomaha 😵

cessy
30. jan 2012

@cukricek8998 treba vyskusat 😉

1lubika
30. jan 2012

@cukricek8998 na každého to pôsobí ináč. 😵 😵 A závisí aj od toho, či to dodržuješ presne, alebo pomenej.
Ale postupne sa dá na ňu zvyknúť. Ja som zo začiatku aj chyby robila, že som niekedy zle nakombinovala niektoré dni ☹ ☹ . Ale váha ide dole 😵 😵 . Nie tak rýchlo, odvážim sa až v nedeľu, ale idú kilečká dole.Takže vitaj a podeľ sa sem-tam s tvojimi skúsenosťami a názormi. 🙂 🙂

janynkaaa
30. jan 2012

ahojte baby...prosim vas aka to je ta 90 dnova dieta????? 🙂 🙂

mijadave
30. jan 2012

@cukricek8998 ahoj, ja som na nej 21.den a pomaha, tiez som zo zaciatku nie naj kombinovala potraviny, no aj tak mam uz 5kg dole 😉

mijadave
30. jan 2012

@janynkaaa ahoj, tu je aky-taky popis tejto dietky http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=13214 😉

janynkaaa
30. jan 2012

@mijadave dakujem 😀