90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ingridka22
17. feb 2011

@mimika4408, kn je Komárno? tak potom bývam presne oproti 😵 v kk (Kežmarok, kúsok od Vysokých Tatier) ale som len prisťahovalec, manžel je domáci... ja mám otca v PD, tam som vyrastala 😉 ale narodila som sa v TT... a aj v BA som bývala, tam sa mi narodil synátor... ja som taká celoslovenská 😀

mimika4408
17. feb 2011

@ingridka22 ano komarno . skoda ale ved svet je maly🙂....ja cez leto som v taliansku (synov tatino je talian)ale doma je len doma 🙂

kubkovka
17. feb 2011

@mimika4408 no tak to mas iny vylet, ze taliansko, to by som brala

mimika4408
17. feb 2011

@kubkovka vylet je tam kde nemusis prat, varit , zehlit.....ja vlastne z jednej domacnosti do druhej chodim...akurat len more mi spliecha pod oknami....ja som radsej tu na slovensku

nata_
17. feb 2011

@kubkovka babka napiekla, strasne dobre to vonalo a mame domaci dzem s kuskami jahod 😲 😲 no tak to bol moj prvy prehresok 😠 dufam, ze aj posledny!!!

ingridka22
17. feb 2011

@mimika4408, v KN som pár krát bola ešte "zamladi" 😅 mala som tam jednu kamošku a jedného kamoša, ale nevideli sme sa už asi 20 rokov 😨 a to Taliansko mi došlo - podľa malého mena 😉 takže "letujete" na juhu, pekne 🙂

mimika4408
17. feb 2011

@ingridka22 treba oprasit stare kamaratstva 😉 a potom si okukneme aj vysledky nasho chudnutia 😀

kubkovka
17. feb 2011

@nata_ no este ze ja tu nemam taku babku 😀 😀 😀 😀
@mimika4408 no ja som znamenie ryby, mne strasne chyba more b ☹

mimika4408
17. feb 2011

@kubkovka more je fajn...ale k tomu cela pocetna tal. rodina 😒 ...a to radsej kupalisko 😀

ingridka22
17. feb 2011

@mimika4408, snáď sa k tomu dokopem a pozháňam kontakty, ale to musím byť dovtedy kočka 😀 😀 😀 dievčatá, idem do vane... a teším sa na zajtra, naladená som optimisticky, to asi od povzbudzovačky @kubkovky 😵 a je super, že tu takto fungujeme, páči sa mi to 😉 tak nech sa nám darí 😵

mimika4408
17. feb 2011

nech sa nam dari veru vsetkym 😉 aj ja si uz idem lahnut , serialiky skoncili 😀 . dobru noc! zajtra online

kubkovka
17. feb 2011

@mimika4408 no tak to ano, tak vies, ja som bola vzdy pri mori na dovolenke a to raz s frajerom a raz sama, takze preto mi asi more chyba a hlavne klud a obsluha 😀 😀 😀

ingridka22
17. feb 2011

@kubkovka, aj ja som ryba 😉 ale plávať neviem, teda len trošku a aj to len v mori, lebo dobre nadnáša 😀 😀 😀 tak dobrú noc 😵 a nech nám to v noci dobre spaľuje 😵 😉

mimika4408
17. feb 2011

@kubkovka noooo aj mne by sa to pacilo a hlavne ta obsluha 😉 ...ale ked robis to co cely rok tu na slovensku a sama tak teda ozaj nic moc 😒

kubkovka
17. feb 2011

@mimika4408 no to ano
@ingridka22 dobru noc babenky

mimika4408
17. feb 2011

dobruuuuuu aj tebe ingridka22

llumka
17. feb 2011

dnes som mala
R - jablko so skoricou
O- kelovy privarok s masom
V- detto
prehresky - segedin par lyziciek, krupica par lyziciek

inak zajtra by som chcela skusit falosnu jadernicu, ale nemozem najst recept pomoooc

shpirti
17. feb 2011

@ingridka22
@mimika4408 sranda kocky,ja som z kk a zijem v taliansku 😉 pekna nahodicka

kubkovka
18. feb 2011

Dobre ranko, tak dalsi den pred nami 😉

mimika4408
18. feb 2011

@shpirti a kde konkretne? my sme v kalabrii -terbisacce :D

mimika4408
18. feb 2011

dobre ranko 🙂 , uz aj my sme dnes hore.....na ranajky poharik dzusu a pred nami bielkovyny...

perla200
18. feb 2011

dobré ránko
@mimika4408 ja som robila pár mesiacov v KN🙂 a inak som z NZ🙂
aj ja chcem taliansko🙂)))
@kubkovka veru veru - dobré ránko..... bože dnes sa mi tak chutili párky na ranajky....strasne ale nedala som si 😵

kubkovka
18. feb 2011

@perla200 krasne, neuveris, ale ja som robila malej a ani som neolizla, som povedala, ze bez prehreskov, tak bude tak, uz sa nemozem vyhovarat na menzes 😀

kubkovka
18. feb 2011

Baby, kde ste vsetky? Ja varim.........potom hodim foto

mimika4408
18. feb 2011

@perla200 to je super 😉 , ja si tu tiez teraz hladam pracu, materska sa za mesiac konci ☹ ale trh prace je veeelmi ubohy

natsa
18. feb 2011

http://varecha.pravda.sk/recepty/falosne-jatern...
@llumka taketo niečo?
No ja som bola včera u svokry tak nám nachystala slané ani som sa toho nechtila čudovala sa a stále ma ponukala tak som jej povedala že už také nejem no skoro dostala šok.Potom sme sa išli najest do reštiky tak tam som si dala ryžu zo zeleninou a mäso som nechala na taniery to potom dojedol MM no myslím že som jeje po včerajšku spravila riadny šok 😀 dnes mám uh tak asi si dám bud nejaký celozrnný rožok alebo BB varit sa mi nechce pre seba,MM z malým maju koložvársku

kubkovka
18. feb 2011

tak dievčatá, môj dnešný obedík........

suezana
18. feb 2011

@kubkovka vyzerá to fantasticky 😵 😵 😵 😵 😵 si šikovná 😉

kubkovka
18. feb 2011

@suezana dakujem, snazim sa co najviac nieco vymyslat, aby stale nebolo dookola to iste
a co tvoja ocistna ryzova kura?

suezana
18. feb 2011

@kubkovka 😀 no po tom rannom prekvapení ( po 5cm dole z každého stehna 😕 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 )
desiata 1 banán, obedík práve teraz - ryža s kari a zeleninou - uvidím, či to vydržím celý deň 😉 , lebo idem piecť štrúdle 🙄 😀 😀 😀 😀 😀 😀
teraz idem do škôlky, decká mali nejaké testy školskej zdatnosti či čo... tak idem zistiť, čo z tej mojej bude 😎