90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
31. jan 2011

@borabora666 práve som si odšťavila mrkvu, jablko a hrušku, vypila a potom kukám na tú dužinu, že to je škoda vyhodiť, tak som to zaliala grepovým džúsom a zjedla 😖 😀 no ideálne raňajky 😎

kubkovka
31. jan 2011

@suezana svietiace hviezdy? myslis tie fosforujuce?

suezana
31. jan 2011

@kubkovka áno 😉 dostali sme aj také farebné, ale my máme 😒

suezana
31. jan 2011

Ja som sa dnes odvážila 🤐 tých 5 kíl je dole 😵 😵 😵 aj trošku gramov ešte 😉 neublížilo mi, že som vynechala 1 ovocný deň a mala 2 bielkovinové za sebou a aj tortu k tomu 😎 😎 😎 😎

kubkovka
31. jan 2011

@suezana no ty mas chute, ti poviem

kubkovka
31. jan 2011

@suezana no to je super, ze vaha sa nedviha, to znamena, ze organizmus sa uz preorientuvava na nove pravidla

a nie, nemame take svietiace

silvuska
31. jan 2011

Ahojte kocky,
dnes mate vodovy, vsetkym drzim palecky, aby vsetko dobre dopadlo, hlavne aby ste sa citili v pohode 😉

Ja dnes vitaminy, ale vikend bol hroza, dost som zhresila, same navstevy, tak som si parkrat uchmatla nejaku chutovku, ale neva idem bojovat dalej 😠

kubkovka
31. jan 2011

@silvuska dakujem, budem potrebovat vela prace, aby som nemyslela na jedlo, a tej mam vyse hlavy, ale tak aj tak som hladnaaaaaaaaa, ale uz to zahanam vodou

silvuska
31. jan 2011

@kubkovka 🙂 zvladnes bude dobre, mysli na zajtrajsie vazenie 😵 , ako sa bude tesit 😵

kubkovka
31. jan 2011

@silvuska no pokusim sa to zvladnut.......no zajtrajsie vazenie nebude nic moc, kedze mam menzes a som jak balon, ale tak vodu zvladnem, s vami urcite

silvuska
31. jan 2011

@kubkovka ale urcite bude nieco dole, ale ked menej ako predpoklad, ale aj to potesi nie, 🙂 utekam si kupit dzusik na prezitie, a potom pridem este podporit 😵 drzkaj sa pa

kubkovka
31. jan 2011

@silvuska dakujem, daj si aj za mna.....

borabora666
31. jan 2011

@kubkovka co moja spolubojovnicka???😀 ako sa citis???ja nastastie este krizu nemam......ale doobeda kedze som bola prec som moc nepiula...idem si dat vodickuuuuuuuuuuuuuuuuuu a este ani veci z nakupu nemam vybalene....rychlo som prisla kuknut ako to vsetky zvladame

kubkovka
31. jan 2011

@borabora666 nouz dobre, 1,5 l vody v sebe........a maleho na sebe 😀 😀 😀

borabora666
31. jan 2011

@kubkovka 😀 😀 😀 😀 tak som na naas hrda......

kubkovka
31. jan 2011

@borabora666 len je mi strasna zima, este aj na nos........skoda, ze nemozeme caj ☹

borabora666
31. jan 2011

@kubkovka to z tej vody...cim viac pijes,vetsia zima
aspon ja to tak mam normalne

kubkovka
31. jan 2011

@borabora666 no to do vecera zamrznem a ty ako sa citis?

borabora666
31. jan 2011

@kubkovka ja som celkom v pohode...dakujem......mam to stale opuchnute,no neboli to nastastie......a po antibiotikach mi bolo rano zle troska,ale to do polhodinky preslo,dalsie beru az o piatej vecer,tak to hadam prezijem ten dnesok

kubkovka
31. jan 2011

@borabora666 no aspon ze ta to neboli......a ja varim, vytiahla som aj klobasku do toho, vies ako trpiiiiiiiim

borabora666
31. jan 2011

@kubkovka juuuuuj,to ti verim......ale vydrz prtka vydrz...zajtra si das......urco....🙂

kubkovka
31. jan 2011

@borabora666 no musim vydrzat, lebo ja som ako ty s cokoladou, dala by som si len kusok a zozeriem vsetku 😀 😀 😀

luciaanna
31. jan 2011

Baby vodníčky 🙂 , držte sa! Od rána silno držím palce, obe máte môj obdiv a myslím si, že to určite zvládnete 🙂 🙂 .

suezana
31. jan 2011

@kubkovka nemôže sa čaj? 😕

kubkovka
31. jan 2011

@luciaanna vdaka, podporu potrebujeme, teda aspon ja urcite

kubkovka
31. jan 2011

@suezana nie, iba voda

borabora666
31. jan 2011

lalalalalalalalalalalalala....kubiii skladam pradlo.....posli mi do ip tvoji adresu,jak mi odpuchne papula,tak to behom zajtrajska alebo pozajtrajska posielam.....

kubkovka
31. jan 2011

@borabora666 poslala, dakujem..........mne tu vonia jedlo, budem musiet asi ujst niekam von

marianka0101
31. jan 2011

Ahojte, držím dnešným vodníčkam palce a už sa neviem dočkať, až sem zajtra hodíte, koľky kg máte dole 🙂 Ja mám vodný v nedeľu a takto v pondelok ráno sa vážim, už sa veľmi teším. Včera som dala prať veci, čo som nosila, keď som mala tak 62 kg, nechce sa mi veriť, že som to niekedy mala na sebe, ani by ste neverili, ako ma to povzbudilo. Musím ísť na 100%

suezana
31. jan 2011

@marianka0101 perfektné odhodlanie 🙂 a koľko máš teraz? ja mám kedy vodný deň? Začala som 10.1. takže v pondelok o týždeň mám vodový deň - čiže ty si len o deň skôr začala držať?