90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

emimka
6. jan 2010

tak ako bolo v saune lucija? Najlepšie že tam si nepotrebovala jesť, však? 😎 Ale čo potom nevyhladla si ako vlk? 🙂 Ja som dnes mala mäsko, prírodný rezeň a skúšala som aj tu tvoju špecialitu koksovo či ako sa to volá, chutné, ale najlepší je čistý prírodný rezeň okorenený, mňam. 😉

lucijja
6. jan 2010

emimka: myslis asi kosovsku... 😀 😀 V saune bolo suprovo, dufam ze som vypotila aspon par dekov, lebo tieklo zo mna fajnove. Som tam vydrzala 30 minut pri 90tich stupnoch - to prvy krat tak vela a pritom v pohode. A kupodivu som nevyhladla. Do sauny sme vosli o tristvrte na devat a aj muz mi vravi ze je hladny ako sakal ale ja v pohode. Asi si uz telo zvyklo ze po 20:00 nic. 🙂

emimka
6. jan 2010

mi sme tiež mali také obdobie, mala už asi nepotrebuje spať dvakrát denne, len raz. Ale zas hovoríš že by nevydržala ani do 11.00? Môj najmänší tiež nepotreboval asi v toľkych mesiacoch spať už len raz denne. Ja som ho dávala ale spať aspoň pol hodinu doobedu, ale len do kočiara a potom mi spal aj poobede. No neviem ako ti poradiť, ale mrzutá je aj preto lebo má narušený režím dňa no nejako to musiš pretrpieť, poznám to. A s tým obedom, nemusiš ju nútiť ak už biedak nevládze zjesť, radšej až po spánku. 😵

morenka
6. jan 2010

Tak ja som uz naobedovana...chvalabohu..🙂ja som vecer bola v pohode ani hlad som velmi necitila...a dnes mam pocit ze mam mensie brucho take neprejete....tak som rada....🙂páánecku uz treti den...ten cas tak rychlo bezi...ani sa nenazdame a uz bude 90den🙂)))

lemge
6. jan 2010

emia,som rada ze tu niesom sama taka menej pohybliva 😀 no ved,ked sa clovek hybe,aj energia prichadza.u nas dnes napadlo 10cm snehu,zle sa po nom chodi,je tazky,no a moja krpata len na ruky by chcela...nevadi- posilnovanie mi teda urcite neuskodi 😀 ale ved aj to sa snad pocita ako akotaky pohyb 😅

lucijja ,ja mam tiez pocit ze som sa zacala zdravsie stravovat,sice som len 4den.inac este cez sviatky som chodila od sladkeho k slanemu,vsetko som po malej dojedala,jedla som proste piate cez deviate...no a to asi zdrave nieje 😨 nuz-ale tiez je to len moj nazor 😉

emimka
6. jan 2010

ja to na 90.tý asi nedotiahnem, stačí mi 40.tý. 😎 😎 Zas aby zo mňa bola troska čo nemá ani riťi ani cici nepotrebujem, to by už môj chlop dudral. 😵 😵

emimka
6. jan 2010

lemge, ta emia som vlastne ja ale zabudla som sa odhlásiť, lebo to tu nepoužívam. 🙂

lucijja
6. jan 2010

emimka: do tej jedenastej vydrzi hore ale nechce zjest obed. tak som ju dala spat a zatial spi. Uz dve a pol hodiny to je super. Len sa bojim ze nevydrzi teraz do vecera a zaspi mi este okolo piatej - siestej a potom pojde neskor vecer. Nerada by som ju davala neskor ako o osmej. Ale zase keby vydrzala do tej siestej tak by som ju okupala a dala spat radsej skor - len to sa bojim, ze zase skor vstane rano a vsetko sa posunie... 😀 och, ani tak,ani tak 😀

morenka
6. jan 2010

eminka a kolko potrebujes schudnut? tak ja dufam ze vydrzim do 90dna lebo nikdy som to nedosiahla do devedesiateho dna a velmi by som chcela, chcela by som sa stale zdravo stravovat aby som neskakala s vahou ako som skakala...chcela by som aby to bol moj zivotny styl...no ci sa mi to podari tak to neviem ale budem sa snazit🙂 na tom stacionari som este nebola ale ked mi vytravi obed tak sa hned na to dam...🙂

emimka
6. jan 2010

ja potrebujem 10 kíl dole, ale viac nie to je maxim. 😠 tiež by som chcela v zdravom stravovaní pokračovať, ale tak že nemusím dodržiavať presne tie dni, ale to až keď sa rozhodnem že skončím s tou dietkou. 🙂

morenka
6. jan 2010

Tak ti drzim palce! ja potrebujem viac...tak uvidime🙂

emimka
6. jan 2010

lucija, šak vyskúšaj ako bude najlepšie skús možno dať ju spať o 10.00 a potom poobede, keď je unavená alebo aj neskôr. 😒 ak spi doobedu dlhšie tak poobede by jej malo stačiť naopak kratšie. 😔

emimka
6. jan 2010

inač moja počiatočná výška je 160cm a váha 65kg. V lete som mala 63kg, lebo som chodila behať. 😉

lemge
6. jan 2010

eminka ok 🙂

lucijja,moja mala v tom veku ako je teraz tvoja spavala okolo 10-12 a potom este okolo 15-16.ale pamatam si ze vynechala ten poobednajsi spanok,to sme boli na oslave,a vydrzala do vecera-o 19.30zalomila.

skus ju nejak udrzat,poobede a daj ju vecer trochu skor spat.ale uvidis,zajtra bude zasa iny den 😉 oni si to deti tak nejak postupne sami ten rezim vybuduju.
ked mala danielka rok ,zacala spavat len raz -cez obed,musela som si zvyknut,ze uz to 2 krat nebude.rastieme 😉

lemge
6. jan 2010

baby myslite ze cez bielkovinovy-SVIECKOVA-velky prehresok?? 😕 chcem si dat nieco take od mlieka-poradte...v tej knihe vobec nie su recepty na jedla z mliecnych vyrobkov 😒

morenka
6. jan 2010

lemge myslim ze ked si to das v normalnej miere tak by to nemalo vadit.... 🙂

lemge
6. jan 2010

neviem ci sa k nej moze maso.?preco tam pisu-v bielkovinovy den mliecne vyrobky,a recepty nedali ziadne 🙄

emimka
6. jan 2010

ďakujem ivella za receptiky, a ty koľko potrebuješ zhodiť? ževraj malo ale držíš to asi najpoctivejšie, čo? 😉
lemge, myslím že sviečková sa môže, ale bez knedle aj keď sa nemá miešať mäso s mliečnými vyrobkami, ale keď zoberieš že do šalatu môžeš urobiť dressing z jogurtu, tak asi to nieje moc prehrešok. Ja tiež do niektorých omáčok cvrknem trocha mlieka. 😎 😀

morenka
6. jan 2010

ja sa nad tym zamyslam ze ved ked je bielkovinovy den tak sa maju jest len bielkoviny ale preco sa nemoze maso a potom jogurt nie? ved stale je to bielkovina....a soju mozem kedykolvek? ci je soja neutral?

lemge
6. jan 2010

tak to si mozem dat svieckovu omacku namiesto toho dresingu na zeleninovy salat-bez masa.napriklad,no ale ako to bude chutit 😕

lemge
6. jan 2010

no morenka ,to nech niekto vysvetli

morenka
6. jan 2010

len kto? keby tu bol ten co tu knihu a dietu vymyslel aby sme vedeli....🙂

rinuska
6. jan 2010

podľqa mna je to preto , aby pri diete vznikala z našej strany ešte lepšia kotrola toho čo zjeme, čím zložitejšie , tým viac uvažovania , triedenia , dávania si pozor na to čo a koľko a dieta je na svete 😀 o to asi ide , aj tu aj v delenej strave , kotrola a disciplína 🙂

nadka001
6. jan 2010

vapnik je aj v inych potravinach..napr. v cervenej sosovici, ktoru som mala dnes na obed a veceru 🙂)))))
tu musaku so sosovicou..supeer..v ten bielkovinovy den si dam na veceru urcite jogurty alebo smotanu alebo tvaroh..a napr. aj v niektorych mineralkach je vapnik..alebo si supnut sumak, ci tabletku. inak je tu vsetko si myslim.. vobec to neberiem ako dietu..ved aj ked clovek normalne vari, tak neje vzdy vsetko..jeden den to a druhy den ono..co zenu napadne navarit 🙂..takze v tom problem nevidim. Maso tiez nemusi byt kazdy den.. dolezita je zelenina a ovocie, coho je tu hodne..takze podla mna je to ok. 😉

morenka
6. jan 2010

No dievciny mna chyta nejako hlad! asi si pojdem veceru spravit lebo to inak nevidim...🙂 nejak to vydrzim a zajtra ovocie!! tak to som zvedava ako to vydrzim...moje prve!!!.-)))

rinuska
6. jan 2010

ja som po večeri a do polnoci si môžem labu lízať , ale dnes tá ryža so zeleninou dobre držala hlad na uzde , až som mala pocit , že sa prežieram
nadka , takto je to v poriadku , stačí sa mierne obmädziť a počas kojenia idú kilá dole samé
morenka drž sa , vydržala som to ja s mojou chabou pevnou vôľou , ta ty určite tiež
už sa mi táto dieta nezdá taká drastická ako na začiatku , asi sa mi stiahol žalúdok, lebo mám pocit že to začína byť pekná obžieračka 😀 asi som zjedla veľa tej ryže 😀 ovocie ma ale zas uvedie na správnu mieru
a zajtra menšie porcie 😀

ivella
6. jan 2010

emimka,ja malo? 😀 😀 😀 ked dam dole 20,tak ti napisem ze ja potrebujem len 10 😅 😀 😠
grzim sa statocne,bez prehreskov a zajtra mi skvelo vysiel ovocny den,muz odchadza do roboty,nemusim varit,ziadne pokusenia 🙂 ma necakaju,len pomarance a jablka a nasadim aj cajik 😵

emimka
6. jan 2010

to fakt ivella? ja som myslela, no nevyzeraš. 😒 ale super že sa tak držíš, lebo ja sem tam dačo plus male do seba hodím. 😀
rinuska, ja tiež mam niekedy pocit, že je toho dosť, keď si dám obed. 😎 Dnes som si tiež dala mäsko na obed-bielkov.deň a šalát. Taká som bola plná, že už večeru som si nedala vôbec. 😎 ale to možno preto že môj dostal šmik a auto je včudu a to kôli svokre mojej, och taká som bola naštvaná na ňu.ach tie svokry, to len ja mam takú smolu so svokrou? 😨

siminks
6. jan 2010

Ahojte tak ja som tu dlhšie nebola každý den neprispievam ale dnes som zhrešila dala som si slíže akože cestovinu s orechami a aj cukrom 😠 😠 😠 to som dosť prehrešilano 😠 ale zajtra ovocie,hádam vydržíme 😒

Luci asi ti už bude spávať len raz aspon si myslím ja som tak začala od 10 mesiacov skúšať Simonku len raz za den no prvé dni už bola o 11 nástej hotová a postupne sa to posúvalo že vydržala lhšie a dlhšie potom dlho chodila o 12,neskôr o jednej a teraz sme mali krízu má 20 mesiacov a dva týždne mi nechodila vôbec a potom ked nešla chcela zalomiť o 6 ale to som sa ju už snažila udržať aspon do pol 7 🙂
tak uvidíš ale ešte by mohla do obeda pol hodku a potom poobede ked má 9 mesiacov je to individuálne..
idem ja brúúú babenky 😔

siminks
6. jan 2010

Ahojte tak ja som tu dlhšie nebola každý den neprispievam ale dnes som zhrešila dala som si slíže akože cestovinu s orechami a aj cukrom 😠 😠 😠 to som dosť prehrešilano 😠 ale zajtra ovocie,hádam vydržíme 😒

Luci asi ti už bude spávať len raz aspon si myslím ja som tak začala od 10 mesiacov skúšať Simonku len raz za den no prvé dni už bola o 11 nástej hotová a postupne sa to posúvalo že vydržala lhšie a dlhšie potom dlho chodila o 12,neskôr o jednej a teraz sme mali krízu má 20 mesiacov a dva týždne mi nechodila vôbec a potom ked nešla chcela zalomiť o 6 ale to som sa ju už snažila udržať aspon do pol 8🙂
tak uvidíš ale ešte by mohla do obeda pol hodku a potom poobede ked má 9 mesiacov je to individuálne..
idem ja brúúú babenky 😔