90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

simka9122008
21. sep 2008

No baby nejako to flákate myslím diétku, no nevadí aj tak ste dobré.

anaret
21. sep 2008

ahojky, som len na skok, všetky Vás zdravím, táto zima ma nebaví, mám stále na niečo chuť...

luciap
21. sep 2008

Ahojte, tak vidim, ze nielen ja mam krizu, ale nevadi. Je to normalne a uz ma to prestava hnevat. Nastastie, uz nemam az taky hlad. Vcera som mala vyprazany karfiol s kasou (zemiakov malicko), dnes rybu - na obed pangasius a na veceru kyslu. Priatel ma vzal na tekutu extra horku cokoladu, padla mi dobre. Zajtra budem mat rizoto z mrazaku. Najviac sa tesim na susene ovocie, ktore mam v robote, dnes som uz mala abstak 😀 . Dnes som sa vazila, mam 65,5 kg. Takze ziadna slava za posledny mesiac, ale ked vezmem do uvahy, ze som mala tento mesiac aj 67,3, tak aj tak dobre. Konecne som sa aspon trochu pohla dole, ale na to, ze ma vo stvrtok caka druha voda, pol kila od poslednej nie je nic. No dufam, ze po vode (ak ju tentokrat vobec vydrzim) budem mat menej ako 65 kg.

aniel
22. sep 2008

luciap -po tej vode to pôjde určite dolu.Ja dnes ovocie a idem sa snažiť od rána.Dala som si L-CARNITIN A O CHVíľU IDEM CVIčIť 😉

lucxy
22. sep 2008

ahoj aniel 🙂 ja som si dala ranajky, tmavu kajzenku a jednu detsku parku,,,,

aniel
22. sep 2008

ja len carn. a teraz čaj a idem cvičiť.Potom idem k našim dať papriku do oleja a spraviť ešte trocha paprikovej pomazánky 🙂

veronkaj
22. sep 2008

ahojte
už som tu dllllllllllllllllllllho nebola, nestíham

a minulý týžden som zhrešila a ako - normálne som zožrala jednu celú bonbonieru, keby mi to niekto chcel zakázať tak má smolu a babulky nič som nepribrala.

naopak aj ked posledné dva týždne aj vela nedodržiavam nepribrala som naopak schudla kilo

tento týžden chcem byť vzorná lebo v piatok sa začína vynobranie, v sobotu máme rod. oslavu a tak takže bude čo futrovať.

hádam vás stihnem prečítať,

inak som rozhodnutá dať dolu ešte 5 kíl a to že do vianoc mám ako záväzok,

zatial sa majte pa

aniel
22. sep 2008

veronkaj ty si z Pezinka, 🙂

miresta
22. sep 2008

ahojte kočky, nebola som dlhšie, pretože som nevedela načítať stránku v piatok - asi výpadok internetu a cez víkend sme boli na chate - ako vždy.

simka - až teraz som si všimla, že si z Košíc a mám esko rovnako staré detičky, no ja aspoň malú, ty už máš dve. Kde bývaš v KE?

lucxy - tak nevadí, ty aj tak máš super postavu. Ale príď niekedy na stránku sa na nás pozrieť ako sa držíme.

Ja som zatiaľ nič nejedla, aby ste vedeli aj viaceré, lebo niektoré to už vedia cez IP, mám problémy s ľadvinami a robí mi problém kyslé, ovocie .....a kto vie čo ešte, lebo mám bolesti každý večer, noc a ráno až doobeda ma to pustí. Zatiaľ držím dietku, tak že doobedu skoro nič nejem, alebo to čo viem, že mi neublíži. Inač normálne podľa dní.
Prehrešok som mala zatiaľ len jeden, včera kocku kočeniny s octom, ktorú jedeol manžel, a noc som skoro nespala, mala som hrozné bolesti. ☹
No tak uvidíme po výsledkoch u lekiárky čo ma vlastne tak trápi a čo môžem a čo nie.
Pekný deň, neskôr sa pozriem ako sa máte. 🙂

veronkaj
22. sep 2008

aniel - nie nie som z pezinka, ale moja polovička áno a tak trávime v pezinku víkendy, sviatky, dovolenky a teraz je tam vinobranie tento víkend, takže sa od piatku do nedele večera nezastavíme a to máme ešte aj rod. oslavu takže veselo až až

miresta
22. sep 2008

simka - pozerala som si akurát tvoj album, že si dodávala fotky, tak si mi trochu aj povedomá, ale neviem. 😕

gucz
22. sep 2008

ahojte baby tak ja mám za sebou jeden banán, asi liter čajíku a teraz desiatujem vlašské orechy. Od svokrovcov som si priniesla jabĺčka, tak obedovať budem tie.

miresta dúfam že Ti bude už len dobre. Býva Ti zle aj keď si dáš na raňajky banán? Neskúšala si si dať na raňajky niečo zo zeleniny, napríklad mrkvu? Ja som včera mala miesto ovocia na raňajky kaleráb.

Písala som Vám, že mám kamarátku Dášku, tiež drží 90-tku. Má za sebou druhú vodu a je veľmi spokojná. Ešte pred 90-tkou držala nejakú inú diétu asi 16 dní. A od apríla má dole 18 kíl. A vôbec necvičí. Tomu hovorím úspech. Aj na tvári sa jej to odzrkadlilo, veľmi opeknela. Takže baby hlavu hore, aj nám sa to určite podarí 🙂

simka9122008
22. sep 2008

Ahojte baby tak už som tu nejako to nestíham, ráno vstávame o 7.00 utekám odniesť malého do škôlky potom do obchodu, navariť a už je aj obed, zatiaľ sa držím ráno som zjedla banán no ešte nie som hladná tak obed bude asi neskôr.Idem teraz pre malého do škôlky, lebo ideme s malou na poradňu
Miresta ja bývam v starom meste, tak ak chceš môžme hodiť stretko.

gucz
22. sep 2008

No čo babulky ako? U nás konečne vyšlo slniečko, MM zobral malinkú von, tak som pobehala s vysavačom a teraz mám fraj, asi si spravím kafíčko. Síce neviem, čo to spraví na to jabĺčko čo som obedovala, ale nechám sa prekvapiť 🙂
Kde ste všetky? Beháte po vonku?

lucxy
22. sep 2008

ahoj gucz aj ja pijem kafe,,,doobeda som nebola vonku po velmi dlhej dobe, chodim s malou vzdy,,,,,som hore od 5,20 tak idem si dat sprsku lebo za chvilku sa uz zobudiii 🙂

wali
22. sep 2008

ahojte, chcem sa spytat na vas nazor. na jednej strane citam, ze by sa malo jest 5x denne v malych porciach a najlepsie potom uz navecer nejest. lenze to potom vychadza, ze by sa nieco malo zjest kazde 2 hodiny, aby to vyslo na 5x. a na druhej strane som sa docitala, ze dalsie jedlo by sa nemalo zjest skor nez 4 hodiny po predchadzajucom jedle. tak co je potom lepsie? ide mi o to, ze som teraz horko-tazko a krvopotne zhodila po x mesiacoch par kil a chcela by som si ich udrzat. ale ktora cesta z tychto dvoch spominanych je lepsia? dakujem moooc za nazory.

alka875
22. sep 2008

wali u každého je to asi inak mkaždý má iný metabolizmus asi to musíš vyskúšať na sebe

helkas
22. sep 2008

No tak ahojte aj ja sa hlasím po dlhšom čase vo štvrtok mam 1 vodu neviem ako dopadne,ale uvidím ...ani som nedufala že dotial až dojdem mam dole od začiatku 7 kg necvičím len jem to čo sa ma tal že som na 80 kg je to uspech každy mi fandí v robote a zistila som ,že mam pevnú vôľu ...dokažem napiecť kolače rodine a nedam si ani kusok ...chcem to vedieť či to tak funguje ako sa píše,ale na vlastnej koži by som to rada....tak vám držím palce smelo do toho ..ked to zvladnem ja tak každý....milujem sladkosti ,ale dokažem sa ich vzdať...

miresta
22. sep 2008

ahojte kočky, tak dnes tu veľmi nie je pokec, akosi sme všade rozlietané.

gucz - tak zeleninku som skúšala, ale myslím, že keď sa má ovocie, asi to pre niečo je. Ale uvidíme ako ďalej. U nás už tiež svietilo slniečko asi od 11tej, ale mala som dnes plný dom návštev - nečakaných, takže som celý deň pendlovala hore dole.

simka - ja som z Juhu od Ryby. Ale budeme sa teraz sťahovať na Ťahanovce, aj keď v tom nemám veľkú radosť, no ale musíme. Stretko môžme hodiť, 🙂 ale kedy presne, to sa ešte dohodneme, ale neviem, či nie až niekedy v novembri, keď sa presťahujeme, mám teraz toho dosť.

aniel - čo porábaš?

tinaa - ako ti to ide?

gucz
22. sep 2008

miresta ja viem, že to ovocie tam kvôli niečomu je, ale zelenina je taktiež zdravá. No a myslím si, že dať si jednu mrkvu na naštartovanie trávenia je lepšie ako doobeda nič nejesť. No veď uvidíš, čo Ti povie doktor.
my akurátne prestavujeme s manželom obývačku, teda nábytok v nej. Takže som sem len odbehla nakúknuť.

luciap
22. sep 2008

Ahojte, tak mam za sebou dalsi den s prehreskami. Na obed rizoto, na veceru chlieb so syrom a jogurtovu tortu (to sa velmi na skroby nepodoba 🙂 ) a medzitym susene ovocie a oriesky (Mis mas - zmes). Dnes som to trochu prehnala a bolo mi v robote tazko.

Helkas - aj ja mam vo stvrtok vodu, az na to, ze mna pevna vola opustila pred mesiacom po prvej vode. Pokusim sa aspon tu vodu este zvladnut, ak sa podari.

Obdivujem vsetky, ktore odolavate pokuseniam a nehresite.

polarka
22. sep 2008

DEN IX

Ranajky: polovica čerstveho ananasu alebo konzerva ananasu alebo ...
Obed: Morčací rezen s paradajkovým salatom
2 morcacie rezne, 1cesnak, petrzlenova vnat, 1CL oleja, 1CL octu, sol, korenie
1,5dl vody, suroviny na salat
Maso opeciete na lyzicke horuceho oleja. Pridate cesnak, ocot,sol, korenie a
dusite cca 15minut, pokym maso nie je makke. Priebezne podlievajte horucou vodou. Nakoniec, ked sa voda odpari, rezne posypete petrzlenovou vnatou
Pripravite si paradajkovy salat: na kolieska nakrajané paradajky vlozite do malej misky a zalejete nalevom, ktory si pripravite z vody, octu, zeleninového korenia a oleja. Podla chuti posypete nadrobno posekanou cibulou
K obedu si pridajte este krajec chleba
Nakoniec vypite 3dl cisteho vyvaru, ktory si mozete pripravit z kocky- bujon
Vecera: 1 morcací rezen, cerstvo pripraveny zeleninovy salat
Nechutí Vám?
Pripravte si zapecenú zeleninu s tofu. Potrebujete 50dkg roznej zeleniny: brokolicu, karfiol, kel, mrkvu. Zeleninu najskor sparíte vo vriacej vode a vodu zlejete. Potom vlozite do ohnovzdornej misy a posypete 12dkg postruhaneho údeneho tofu. Peciet v rure priblizne 15minut pri 200stupnoch. Nakoniec jedlo posypete petrzlenovou vnatou, pazitkou a oreganom. Na obed ho zjedzte s krajcom chleba, na veceru si pripravte čerstve jedlo, len z polovice údeneho tofu a bez chleba

anaret
22. sep 2008

helkas- srdečne blahoželám, pripomínaš mi samu seba, presne toto sú moje pocity a skúsenosti! tiež som myslela, že do prvej vody nevydržím a nakoniec to boli tie 3 mesiace - držím palce aj naďalej!!!

miresta, je mi ľúto, keď máš také problémy, držím palce, aby sa Ti uľavilo...

ako sa má twins???stále v robote???

lucxy
23. sep 2008

dobre ranko zienky,,,,ako sa dari???ja pijem kavu a mam spraveny caj puer ha 🙂

gucz
23. sep 2008

Dobré ránko ako sme sa vyspinkali?
Malá Laura je soplavá, tak sme mali zlú noc. Neviem kde vezmem energiu na fungovanie. asi si dám banán na raňajky a uvidíme

luciap
23. sep 2008

Dobre ranko, tak ja som mala uplne netradicne chlieb so syrom, pretoze okrem jablk som doma nemala ziadne ovocie a tie som po minulajsej skusenosti nechcela riskovat. V robote som si dala dva male kolaciky, co doniesla kolegyna (tomu sa hovori vecera na ranajky 🙂 ). Na obed budem mat cestoviny, uz sa na ne tesim. Dnes rano som sa sama sebe celkom pacila, vliezla som do nohavic, ktore som mala problem vlani obliect a posobim v nich pomerne chudo. Tak asi preto som si dopriala na ranajky chlieb. Mala som ho aj vcera na veceru a je zaujimave, ze uz mi to az tak velmi nechuti a pritom som tak fungovala predtym stale - 2x za den chlieb alebo pecivo so syrom.

Miresta - davaj velky pozor na tie bolesti. Ja ked som mala take bolesti, bol to zlcnik. Teraz po jeho vybrati mi zase vyhovuje tato dieta, lebo ma tolko nenafukuje.

Lucxy - aj ja mam spraveny caj pu erh 😉 . Pijem ho kazdy den, aspon 2 pohare.

aniel
23. sep 2008

ahojte babenky.Vidím,že ste všetky zaneprázdnené.Ja som nebola celý deň doma.Poviem vám ,mám nejakú slabú vôlu na dietku .nEJDE MI NAšTARTOVAť SA A TO NA BUDúCI TýžDEN BUDEM PIECť K HODOM.Neviem ako to zvládnem.Budem sa snažiť,ale nevidím to slávne.Možno až po tom štvtom októbri to pôjde lepšie. 😒

aniel
23. sep 2008

kde ste všetky,halóooooo 😉

gucz
23. sep 2008

ja som tu, pôjdem si spraviť opäť kafe, lebo sa mi oči zatvárajú. U Vás budú hody? Štvrtého má môj oco narodky.