90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mimusiacik
10. jún 2008

🙂 Prijemny dobry den,
dakujem za zaslanie podkladov k 90dd na email,velmi potesila promtnost,ustretovost a nezistnost,
vela uspechov vo vsetkom! 😉

mari.m
10. jún 2008

ahojte,
ja uz mesiac nedietujem..
a stale mam rovnaku vahu, ako po 3mesacnej dietke,
co ma veeeelmi tesi..

tak sa drzte..

za male prehresky nepanikarte..

tato dieta stoji za to 😉

tinaa
10. jún 2008

baby, zase trosku mimo temy, vecer sa mi mala zobudila s placom, mala studeny pot, 3 hodiny sme jej pozorovali teplotu, mala od 34 - 35C. Volala som na 112, boli sme na pohotovosti, tam nic nezistili, zababusena spinkala zabalena v 3 dekach, v ciapocke, 2 ponozky a aj tak celu noc teplota max 35C. Dr. mi nevedli povedat, ze to môze byt, ze ju mam zahrievat a vela tekutin.

Prepacte, viem, ze to nepatri do tejto temy, len som sa chcela vyrozpravat, dakujem

Dnes mam morcacie mäsko s paradajkovym salatikom, mnam mnam

Este sa chcem opytat, tie oriesky alebo slnecnicu, si môzem dat hociktory den alebo len v ovocny???

mari.m kolko si schudla pocas diety?

erikas
10. jún 2008

ahojte baby🙂) dlhšie som tu nebola a vidím samé nové chuduľky 😎 ja som dnes 44 deň aaaale som hrešila,priznávam. Dnes som sa odvážila postaviť na váhu zo zvedavosti a mám stále rovnako 59 kg,takže mi odľahlo,že sa moje hodovanie neprejavilo na raste váhy.Ospravedlňuje ma,že som mala narodeniny a sem tam šampusík a nejaké červené vínko našli ku mne cestu.Teraz som si sľúbila,že sa odvážim až po vodovom dni.Dnes mám UH ale na raňajky som si dala jahodové acidko ovocie už nemôžem ani vidieť 🤐

lucxy
10. jún 2008

ahoj tinaa , no neviem ti poradit, ja som mala opacny problem zhruba pred 2 mesiacmi mi mala horuckovala a nic ine jej nebolo stupla jej teplota na 40 a behom hodinky zase nic ale potom jej to preslo zevraj zo zubov, neviem ti poradit a pila cez den dost tekutin...a teraz je na tom ako
tak ti prajem dobru chut, a tie oriesky len cez ovocny den zatial pa

jesika26
10. jún 2008

tinaa - s maličkou ti nepomožem, lebo ja sama bábo nemám, ale tie oriešky sa možu v ovocný den 😖

erikas - ty máš 59kg a chudneš?? 😉 ja keby som tolko mala, tak tu nie som 😀 😀 😀 , ale tie prehrešky sú ti povolené a doležité je, že si nepribrala ani kilo

erikas
10. jún 2008

jesika26 neberiem to tragicky tú svoju váhu,len by som chcela 55 -57 kg,aby som sa cítila dobre,mám 164 cm a pri 59 kg je ma ešte dosť 😀

lucxy
10. jún 2008

erikas a ty sa zle citis ked mas 59 kg to som sa zabudla opytat, ja osobne si myslim ze to je idealna vaha, podla mna uz len cvic a spevnis si postavu ak sa citis zle 🙂
jesika a ty si ako natom

erikas
10. jún 2008

lucxy tuším sa obidve preklikávame z pokračovania sem xixixi jasné ja viem že by som mala cvičiť,polepším sa 😔

tinaa
10. jún 2008

dakujem baby, od rana ma uz teplotu okolo 36C, takze je to lepsie. Prave ze nechce vela pit, môze to byt aj z toho, ze je dehydratovana.

Hmmm tak tie oriesky som vcera prepasla, do slakaaaaa, taku mam na nich chut. No nic, idem si varit obedik, majte sa chudulky.

lucxy
10. jún 2008

no tak zacni a potom daj vedet 🙂

jesika26
10. jún 2008

lucxy - ja som na 56 dni a mám dole 11 kíl, ale keby som nebola pažravá 😝 😝 tak je to určite viac
A ty ako??????

lucxy
10. jún 2008

jesika, no ja som dala dole 9 kg a vcera som zacala s dvojkov dalsich 90 dni, tak uvidim ze co ale nadalej cvicim kazdy den na orbitreku + brusaky ci sa mi chce alebo nechce mussiiimmmm

jesika26
10. jún 2008

lucxy - tak to si tiež pekne dala dole,gratulujem 😀 .Ja asi na dvojku nepojdem, budem pokračovat 180dnovkou, ale uvidím 😀 😀 😀

lucxy
10. jún 2008

mne sa teraz tato dvojka paci v tom ze na obed si mozem dat napriklad bielkoviny a na veceru skroby, a kazdy 6 ty den je ovocny 😀

gucz
10. jún 2008

baby a varíte si presne podľa tých receptov? lebo ja nie, iba podľa toho kombinujem potraviny, ktoré použijem.

gucz
10. jún 2008

ozaj a môže sa jesť pukancový chlebík ak je čisto ryžový v škrobový deň?
ja mám tých otázok vždy viac, ale kým sa dostanem k pc, tak to pozabúdam. Asi ma materstvo obralo o pekných pár šedých mozgových buniek 🙂

erikas
10. jún 2008

idem ja obedovať,už mám krúžky od hladu pred očami pekný deň vám 😀

jesika26
10. jún 2008

gucz - ja som ešte ani raz nevarila podla knihy, tiež len kombinujem čo možem a na čo mám chut 😉
no a ten chlebík, toto fakt neviem, ja som ho tiež vylúčila, tak ako chlieb 😉

lucxy - no však uvidím, ako mi to pojde dalej, ved mám ešte vyše 30 dní do konca 😖

simka9122008
10. jún 2008

Erikas tak ja na tvojom mieste tu naozaj niesom keby ja som mala toľko tak skáčem dva metre dvadsať
Tinaa to mi je ľúto že ste mali pernú noc dúfam že je už lepšie musíš jej dávať viac tekutín v takomto počasí je to dosť nebezpečné keď sa dehydruje nechcem ťa strašiť my sme boli doobedu v obchode chcela som si kúpiť melón no bohužiaľ nemali nič moc maličká mi teraz zaspala tak som tu nakukla

lucxy
10. jún 2008

ahoj jesika, no ved este mas mesiac pred sebou...tak snad este zhodis to co chces...
idem dat malej papat a ja si idem vypit kafe 🙂
tinaa s tym pitim pre malu, mne vypije strasne vela cez den hadam so 7 flias ci kolko 🙂

gucz
10. jún 2008

tinaa a j ja som si dnes kúpila oriešky zmes kešu, lieskovce a arašidy, ale tiež si ich dám až v ovocný deň, tak sa na ne teším že až. Zajtra budem mať rizoto z mrazáku, aspoň mám o starosť menej (že čo budem variť).
A dnes som sa bola prejsť vo vedľajšej dedine, je taký hic, že to bolo ako túra, boli sme komplet spotené aj s malou. Normálne ako po vysokohorskej túre 🙂

anaret
10. jún 2008

ahojte, závidím Vám tú pevnú vôľu. ja som na 2.dni a som úplne malátna a vyšťavená. ani nie že hladná, ale taká akási nanič. hlavne mi chýba sladké a cukor - to je asi príčina nedostatku energie. Nedokážem sa na nič sústrediť, iba na diétu. pomoooooooc!!!!!!

jesika - tá adresa: ziskova.r@centrum.sk

gucz
10. jún 2008

anaret to prejde, ver mi 🙂 😉

aniel
10. jún 2008

ahojte babenky.Teraz som prišla domov.Na obed som si dala 3 párky a zeleninový šalát a teraz na večeru zasa 3 párky. Ja viem,že sa má o polovicu menej,ale ja by som zjedla možno aj 6. 😕

tinaa aj moja máva niekedy zníženú teplotu,ale vtedy som rada,lebo väčšinou mávaskôr zvýšenú teplotu až do 38.Doktor povedal ,že niektoré deti mávajú nižšiu iné zas vyššiu,ale nič tonemusí znamenať za predpokladu,že nemajú pri tom iné príznaky(kašel ,nátka.zimnicu, sú nepokojné atď) ☹ 😢

erikas já by som tiež chcela mať 55 to je môj sen 😵

gucz já som tiež vylúčila chlieb v akej koľvek podobe.Na tie orieš ky sa aj ja strašne teším 😝

inak tak ako píše simka tinaa mala by si dávať viac tekutín, len otázka je ako ich do nej dostať, lebo ja mám ten istý problém. Malá chce piť len keď ju kojím,čaj mi vôbec nechceako -tak čistú vodu,ale málo.Dnes som jej kúpila ovocný nápoj pre deti a toho napočudovanie vypila naraz70 ml a bola by aj viac, keby som jej bola naliala,len som sa bála,aby ju nezačalo preháňať. 😖

Já tiež nevarím podľa knihy,iba sa podľa nej orientujem .Aj keďsi naplánujem ,niečo mi dotoho príde a aj tak si uvarím niečo iné 😀

aniel
10. jún 2008

anaret neboj zajtra máš sladké to ti pomôže 😀 😀 😝

aniel
10. jún 2008

čO SI TU DOPISUJEM SAMA SO SEBOU?HALOOOOOOOOOOOO 😠 🙄

aniel
10. jún 2008

TO SNá
´D NIEJE PRAVDA ,KDE STE VšETKY? 😒

aniel
10. jún 2008

halooooooooooo kde ste kto 😖

simka9122008
10. jún 2008

Ahoj aniel ja som už tu boli sme do 18.00 von a dávala som deťúrence do kopy malá mi už hajá a malý ešte večerá tak už mám konečne chvíľu pre seba a ty ako si zvládla dnešný deň?