90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miresta
12. jún 2008

kitaka - dúfam, že už dlho lieky brať nebudem a že sa mi krvný obraz upravy. 🙂

miresta
12. jún 2008

no babenky - asi ste aj tak všetky mimo, tak idem aj ja povysávať a popratať trochu a čakať sestričku, potom sa ozvem

kitaka
12. jún 2008

miresta....držím palčeky,jasne zdravie je len jedno a tito naše starosti s nadvahami su nič proti starostiam čo majú iní ludia,ako napr. čo nemajú čo jesť

gucz
12. jún 2008

jasne kitaka, máš pravdu, zdravie je len jedno. Len niektorý ľudia si to neuvedomujú vôbec.

simka9122008
12. jún 2008

Máte pravdu baby tie naše problémy z nadváhou sú nič oproti tomu čo prežívajú iný

aniel
12. jún 2008

kitaka ty sa máš .Ja keby sommala takú váhu ,to by som si gratulovala ,ale zasa keby som bola na tvojom mieste ,tiež by som bola na tvojom mieste,tiež by som určite chcela ešťe niečo dať dole 😀

mirestamáš pravdu cestovina sa ľahšie uvarí. 😵

aniel
12. jún 2008

MIRESTA ,ALE VôBEC NEVY ZERáš NA TAKú NADVáHU 😕

aniel
12. jún 2008

JA SOM DOCVIčILA A VY STE ZATIAľ VšETKY ODIšLI 🙄

aniel
12. jún 2008

NO NIč IDEM OBLIECť MALú ,POčKáM NA SESTRU A PôJDEM AJ JA 😵

gucz
12. jún 2008

aniel si tam?

gucz
12. jún 2008

stále sanejak míňame, ani twins tu už dávno nebola

simka9122008
12. jún 2008

Dobrú chuť k obedu ja si ešte musím hodinu počkať jedla som ráno o 9. 00 a dnes mám bielkoviny uvarím si dva párky a nakrájam k tomu paradajky s uhorkou teraz som dopila pol litra čaju.

gucz
12. jún 2008

mne sa dopeká pizza, ale kým vychladne, bude aj jedna.

jesika26
12. jún 2008

ahojtte štíhlošky, ja mám dnes ovocie, dúfam, že ho prežijem, ja nenávidím tento den, pred chvílou so zjedla sušené ovocie, no ale je to biieda, síce nie som hladná,ale dačo by som pojedla, ešte že som v práci

hm - tú pizzu by som si dala

sunny88
12. jún 2008

ahojte, dlho som hladala nejake fajn forum a toto je asi najlepsie 🙂 nikto na nikoho nekyda, radi sa tu 🙂
tak sa chcem opytat, ak mam asi 30 kg nadvahu a zacnem s 90-dnovou dietou, kolko by som mohla schudnut za mesiac? popritom cvicim pilates 🙂 dakujem za odpovede 😉

aniel
12. jún 2008

sunny kludne sa pridaj, ale ja ti neviem povedať ja som len na11 dni . opýtaj sa jesiky 😉

aniel
12. jún 2008

gucz twins je u mňa a za chvíľu odchádzame papa 😎

aniel
12. jún 2008

inak ten posúch nebol nič moc ,iba dobre vypadal, mala som si objednať pizza štangle 😀

gucz
12. jún 2008

no mne tá pizza prihorela ☹ , nie cesto, ale ten pretlak, nabudúce dám trúbu len na spodný ohrev. Aj tak som sa prejedla a fučím ako prasiatko 😝.

sunny88
12. jún 2008

dakujem, opytam 🙂

simka9122008
12. jún 2008

Ahoj sunny88 tak ťa vítame no ja som za mesiac a pol dala dole 8kíl

sunny88
12. jún 2008

simka, nooo to by zo zaciatku stacilo 🙂 dufam, ze pojde aj viac...

simka9122008
12. jún 2008

neboj sa pôjde ja chcem ešte takých 10 a som vcelku spokojná.

sunny88
12. jún 2008

uvidime teda...celkom sa tesim..som taka nastartovana a plna elanu to vyskusat, len mam strasne vela nezodpovedanych otazok :(

jesika26
12. jún 2008

ahoj sunny88, to je individuálne, ja som dala dole asi za 40 dní 10 kíl, ty možeš dat menej alebo viac

jesika26
12. jún 2008

sunny88-sme tu na to, aby sme ti odpovedali 😀 a samozrejme ta tu rada vítam

kitaka
12. jún 2008

ahojte dnešné ovocníčkarky,ako sa vám darí, ja som si odšťavila rôze ovocie s mrkvičkou a je to super,lepšie sa pije ako je to ovocie

sunny88
12. jún 2008

jesika dakujem za privitanie...mam mozno hlupe otazky ale dolezite..tak napriklad chcem od zajtra zacat...nebojim sa slabej vole alebo tak, ale predsa len idu prazdniny, chaty..som teenagerka a o 2 tyzdne mame chatu - pomaturitnu..tak sa chcem opytat ci si nemozem dat ani pripitok alebo ako je to vlastne s alkoholom 😀

jesika26
12. jún 2008

sunny88 - alkohol sa nemože pri žiadnej diéte a ani pri tejto, ale myslím, že ten prípitok by až tak nevadil ale pochybujem, že by sa tam dalo papat podla diéty a ak áno, tak kludne si daj jeden pohárik. 😀 😀 😀 😀 .Prečo, že hlúpe otázky???Každé sme sa zo začiatku pýtali. A z akej váhy chudneš a kolko by si chcela dat dole????

sunny88
12. jún 2008

jesika26 - jasne, to viem, ze alkohol sa nemoze, neplanujem sa stat pod obraz bozi 😀 . Noo s tym jedenim by to bolo horsie, ale nebudu tam ziadne misy, ani chlebicky akurat nejake parky a chleba mozno 🙂
..neviem presne kolko vazim, ale asi okolo 90 ☹ chcela by som dat dolu aspon 10 alebo 20 - kazdy uspech by som ocenila 🙂