90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

gucz
13. jún 2008

idem pozerat telku, prídem až po deviatej. papa

jesika26
13. jún 2008

aniel - jest musíš, potom telo má spomalený metabolizmus

lucxy
13. jún 2008

ahoj jesika ako si to dnes prezila

jesika26
13. jún 2008

lucxy - ahoj, joooj, dnes to bolo niečo hrozné, ešte že je už tolko hodín

anaret
13. jún 2008

ženy,ale ste toho popísali....ja po včerajšom ovocnom dni som mala párky na kocky s uhorkami zaváranými + cibuľka (všwtko spolu udusené) -zahustené horčicou a kečupom, k tomu 2 ks chlebíka, šalát z čínskej kapusty,vývar z kocky, na večeru sme mali opekačku - tak jedna hrubá párka + horčica, kečup a + chlebík. Viem, že už nemal byť, ale bála som sa, že mi bude zle po tom včerajšom dni - ovocnom.
Tak asi tak...

tinaa
13. jún 2008

uz tu asi nikto nieje, ale skôr som sa tu nevedela dostat. Tak baby tie prehresky vam zavidim, ta ciganska, mnaaaaaaaaam. Ja dnes niesom uplne cista, mam ovocny den, ranajky som nestihla, obed melon, vecera melon a susene ovocie a slane tycinky male. Tak tie keby ze si ich nedam, tak umriem. Smiali sa na mna 2 dni a dnes ma uplne dostali. Boli fantasticke.

lucxy
14. jún 2008

dobre ranko chudulky 🙂

kitaka
14. jún 2008

dobré ránko,tak ako?

kitaka
14. jún 2008

aniel....po prehrešku sa má pokračovať dalej ako nasledujú dni,,,ja som tiež včera mala prehrešok,o pol 10 večer som doslova zožrala pol kila zmrzliny,ja hlupana.

kitaka
14. jún 2008

kočky,ešte spinkáte?

tinaa
14. jún 2008

kitaka, nevadiiiiiiiiiiiiiii, ale ved fasa to bolo nie? Zakazane ovocie najviac chuti 😉

tinaa
14. jún 2008

Dnes mam bielkoviny, kupila som si hotovu omacku Uncle Bens Chilli Con Carne, urobim si to s mletym mäskom a hriankou.

Poobede idem ku kadernicke, potom na navstevu, tak mozno tu skocim este vecer.

Pekny den prajem a pevnu vôlu. papa

kitaka
14. jún 2008

ahoj tinaa...no práve ,zakázané ovocie najviac chutí a bolo to úžasné,,,,ja mám dnes škroby,tak zeleninové rizotko,už si chutím,ale variť idem 3 jedlá,,mne ,mužovi,deťom

gucz
14. jún 2008

čauko babulky nespíme 🙂 , ja už mám za sebou meganákup v Tescu, išli sme hneď ráno, aby tam nebolo ľudí. Kúpila som si banány, broskine, mali aj cherry rajčinky po 10 korún, tie ja milujem, aj obyčajné rajčinky. Plus tie plienky, ale hlavne kvôli tej zeleninke a ovociu sme tam išli. Kúpila som si aj ľanový chlebík aj koláčik na UH večeru, tie putovali do mraznice. Na raňajky som si dala dve malé broskiňky, a na obed sa ešte rozhodujem medzi dusenou zeleninkou s kyslou smotanou, alebo kuracie prská so šalátom z rajčín. Včera som ich zabudla vytiahnuť z mrazáku, tak neviem či sa stihnú rozmraziť. A kúpila som si popradský čajík letnú zmes, ten je dobrý aj bez kyselky aj bez cukru, tak som si ho hneď aj spravila, mňam - mňam

miresta
14. jún 2008

ahojte babenky, dnes bol problém z internetom, kontrolovali sieť, či čo, tak konečne nabehol, idem si prv prečítať čo ste popísali 🙂 😀

miresta
14. jún 2008

aniel - tak to si si užila ,ale nevadí pokračujeme ďalej

kitaka - tu zmrzlinu ti závidím, ja na ňu mám dosť často chuť, lebo keď som bola tehotná jedla som len nanuky a zmrzlinu, a pomaranče, no teraz len pozerám a slintám , ale zatiaľ sa držím žiaden prehrešok, veď mám len 9 deň, no som zvedavá čo zajtra ideme ku svokrovcom na chatu a tam sa stále griluje vo veˇkom, ale nevadí zajtra mám škroby a tak si urobím živansku - vega len zo zemiačkov a zeleninky, mňam mňam 😀

gucz - aj ja idem na nákup, nie taký veľký, ale idem si tiež kúpiť ovocie a zeleninku, jahôdky sa mi minuly, a nestihla som trh, ☹ malinka mi spala tak som ju nechcela budiť, nevadí budú až v pondelok 🙂

miresta
14. jún 2008

tak ako , ste tu niekto, či nie? halooooooooooooooooooooó 😲

miresta
14. jún 2008

Tak vám napíšem pár receptov:

Tento recept je dobrý na dva dni mäsko na bielkovinový deň a zemiačky na škrobový deň.
KURČA NA GRÉCKY SPOSOB - JE TO VÝBORNÉ!!!!!!!!!!!!!! 😝 😝 😝
Potrebujeme: 1 kurča alebo 6 kuracich stehien (na 4 porcie), 2 kg zemiakov, 4 jablká, 1 cibuľu,4 mesiačiky cesnaku, 3 mrkvy, 3 PL horčice, šťava z 2 citrónov, olivový olej, soľ,trochu oregána, med, korenie na pečené kurča
Postup: Najprv si očistíme zeleninu a zemiaky a jablká a pokrájame na kocky, jablká len dve. Cibuľku a cesnak na drobno, cesnak môžme aj prelisovať, pridáme horčicu, 2 PL olivového oleja, trochu soli, oregáno. Dobre premiešame a necháme postáť v chladničke asi 2 hodinky. Potom vysypeme na pekáč, na vrch poukladáme kolieska zo zvyšných jabĺk, ktoré sme pokrájali na hrubšie kolieska, na ne poukladáme umyté stehná, ktoré namažeme trochou medu a oosypeme korením na pečené kurča, podlejeme šálkou vody a pečieme v predhriatej rúre hodinu zakryté alobalom a potom ešte pol hodinu odkryté, ka treba, tak aj dlhšie. Dobrú chuť.

miresta
14. jún 2008

GRILOVANÁ ZELENINKA
Potrebujeme: cuketu mladú, kukuričný klas, zemiaky, cibuľu, jablká, papriku - žltú, zelenú, červenú, šampiňóny, paradajky, soľ, olivový olej, bazalku, aníz
Postup: Cuketu a kukuričné klasy si narežeme na hrubšie kolieska, kukuricu až na 4 cm, zemiaky na kolieska, jablká na polmesiačiky- tiež hrubšie, aj šampiňńy na kolieska a papriky na väčšie kocky. Na špilku si napichujeme postupne zeleninu, a podľa farby abysme mali radosť pri jedení a aby to bolo pekné na pohľad, posypeme trochou soli, pokvapkáme olivovým olejom, a posypeme trochou bazalky a anízu. Pečieme v alobale asi 45 minút, počas pečenia obraciame, dá sa to robiť aj na grilovačke. Mňam mňam 😝 😝 😝 😝 😝

miresta
14. jún 2008

Tortička na UH deň, je svieža a nie margarínová:

Jablková torta: SUPER SUPER
Potrebujem : 1kg jabĺk, 2 zlaté klasy, 1,1 l vody, 6 Pl cukru, škoricu, hrsť hrozienok, 1,5 balíčka piškót
Jablká si olúpeme a pokrájame na tenké kocky a pol mesiačiky, dáme variť do litra vody, pocukríme, pridáme škoricu a hrozienka po pol hodinke, pridáme rozmiešané zlaté klasy v deci vody a necháme prevrieť a odstavíme. Medzi tým ako sa nám budú variť jabĺčka si na tortovú formu poukladáme piškóty, zalejeme teplým jablkovým krémom, znova piškoty, znova krém, znova piškoty a znova krém. Dáme stuhnúť do chladničky asi na 2 hodinky. Režeme ako klasickú tortu. Je to veľmi svieže, mňam

miresta
14. jún 2008

ZELENINA S MOZZARELLOU
Potrebujeme:
1 malá brokolica, 4 paradajky, 10 ks ružičkového kelu, 1/2 karfiolu, 2 velké mazzarelly, červené korenie, soľ, 2 PL masla
Príprava: Brokolicu a karfiol opláchneme a zbavíme hloubku, naporcujeme na drobné ružice, kelové ružičky rozpolíme - zeleninu povaríme asi 7 minút v osolenej vode. Paradajky očistíme a nakrájame na tenké plátky. Zapekaciu formu vymažeme maslom, môžme aj olivovým olejom a vyolníme vždy jednou radou zeleniny a radou mozzarelly. To postupne opakujeme až do vyčerpania surovín. Naplnený pekáč posypeme červeným korením a posolíme. Zapekáme v predhriatej rúre asi 15 - 20 minút.
Zeleninu môžete dochutiť napríklad provensálskym korením či sušeným cesnakom.

miresta
14. jún 2008

Tak kde ste kočky????????????????????????

simka9122008
14. jún 2008

ahoj miresta ja som tu bola som doobedu na pošte potom kúpiť malej plienky no a kúpila som si na leto krásne dvojdielne plavky tak dobre v nich vyzerám čo som dala dole

miresta
14. jún 2008

Namiesto pizze !!!!!!!!!!!
Ale neviem či sa môžu všetky suroviny, syr asi nie, ale nebude chýbať.
Potrebujeme:
balíček listkového cesta, 4 paradajky, 1 zelená cuketa,10 šampiňónov, 50g syra, 3 mesiačiky cesnaku
bešamel: 25g masla, 4 lyžice hladkej múky, 300ml mlieka, soľ , čierne korenie, čerstvá petrž. vňať (namiesto bešamelu môžeme použiť paradajkovú omáčku na pizzu)
Postup:
Listkové cesto rozvaľkame a vložíme do vymazanej formy na pečenie - najlepšie okrúhlej. Pripravíme si bešamel z masla, múky, mlieka. Ochutíme ho soľou, č.korením a petržlenom. Dáme na cesto. Namiesto bešamelu môžeme použiť paradajkovú omáčku na pizzu. Čerstvé paradajky, cuketu, šampiňóny a cesnak nakrájame na tenké kolieska, zeleninu ukladáme vždy striedavo na vrstvu bešamelu - či paradajkovú omáčku. Koláč pečieme v predhriatej rúre a pred dopečením posypeme strúhaným syrom. Zdobíme čerstvou petržlenovou vňaťou.

miresta
14. jún 2008

simkato ma teší, ja som si kúpila pred dvoma mesiacmi celé plavky, ale možno si toto leto kúpim aj dvojdielne. Nikdy predtým som celé nepoúživala. No uvidíme ja verím, že to budú toto leto aj dvojdielne, veď už mi spadlo aj bruško, včera ma už pochválili sestry že som niečo zhodila, ale ešte som sa nevážila, chcem až po ďalšom ovocí, čiže po treťom. 🙂

miresta
14. jún 2008

simka - trochu žmurkám na reprízu let´sdance v nedeľu som nevidela

miresta
14. jún 2008

simka - aké máte počasie? U nás konečne začalo svietiť slniečko 😀 , chystám sa na nákup až poobede, maličká mi teraz spinká, 😔 takže keď sa zobudí. 🙂

miresta
14. jún 2008

simka - ty si z Košíc, teraz som si všimla, a kde bývaš, v akej časti?

miresta
14. jún 2008

simka - kde si????????????????????????????? 😒

miresta
14. jún 2008

Tak nič. Neskôr sa znovu pozriem či tu nikto ste. 🙂 🙂 🙂 papa zatiať všetkým pekný deň