90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

perla200
14. jan 2014

@misena741 tak to mame spolu dnes🙂 baby chodíte niektoré do fitka? pijte aj proteíny po cvičení? lebo sa to zaraba s nízkotučným mliekom, ale zase tolko vitamínov je tam ja si to davam aj cez ovocné dni či to vadí? myslíte?

majkapetrisova
14. jan 2014

Čaute baby. Ja som včera začala 90 dňovú 🙂 tak som zvedavá, ako to dopadne a ako pôjdu dole kilá....držala som kopec diét a veľa som neschudla a zvlášť nebavilo ma dookola to isté jesť...🙂 čiže tak teším sa na výsledok! Chcem ešte nejaký pohyb zapojiť 🙂
Aké sú vaše skúsenosti? Drží niekto túto diétku?

miskakyska
14. jan 2014

@majkapetrisova všetky čo tu oxidujeme,držíme túto diétu 😀 😉

miskakyska
14. jan 2014

@ketrinn nestrááš 😝 😕 😀

perla200
14. jan 2014

baby - ked chcem zapiect brokolicu so syrom - čo tam mam dat aby mi to neprihorelo? ved smotanu nie tak čo?

ketrinn
14. jan 2014

@perla200 zeleninovy vyvar🙂 podlej to nim 😉

ketrinn
14. jan 2014

takže obed za mnou 🙂keracie prsia+zeleninka ,vyvar a topinky z čiernej buchty 🙂

perla200
14. jan 2014

@ketrinn normalne možem uvariť bujon a tak?

ketrinn
14. jan 2014

@perla200 ja uvarim tu brokolicu v pol kocky zel.bujona aby bola zakrita len apotom scedim a odložim si ten vyvar potom si dam brokolicu posipem syrom dochutim vyvar solou pepšom a podlejem ak chceš taku hustu omačku k brokolici tak stači do toho vyvyru zmixovat 3 kusky stredne brokolice len na tie 3 kusky aby bolo vyvaru cca 1,5 dl aby to bolo huste ,tu omačku použivam ked robim brokolicu z zemiaky na kocky mam tam štavu a je to mnamka skus 🙂 v receptoch v našej knihe som pridala aj recept na brokolicu z vajcami.kuk ..... dostaneš sa k odkazu na str-1535 k tej knihe ak nevieš🙂soory za chyby už davno som zo školy xiix

majkapetrisova
14. jan 2014

No ja mám dnes škrobový deň 😝 mám ryžu s paradajkami, uhorkami a varenou brokolicou 🙂 nejako nie som hladná...asi mám veľa práce v práci :D ale odbehla som si tu povzbudiť sa...kto drží dlhšie diétu a koľko ste schudli? cvičíte aj??? 🙂

ketrinn
14. jan 2014

@majkapetrisova asi som tu len ja xiixi ale som začiatku zacala som 10.1,ale už som ju držala asi 2012,-13?nepametam presne ,šla som 10kg za mesiac a skončila som ale určite su tu aj take ktore pokračovali aj po 90-dnovke🙂to len ja tu oxidujem lebo sa nudim som na up.

perla200
14. jan 2014

@majkapetrisova ja cvičím🙂
@ketrinn no ja tak planujem, že uvarím vo vode brokolicu, dam do misy zemiaky a brokolicu a mala som dilemu čo k tomu ale viem - vývar!!! dakujem moc

lydka84
14. jan 2014

@ketrinn ranajkujes akekolvek ovocie...samozrejme aj chces schudnut viac tak sa vyhybas tym sladkym ako je banan hrusky hrozno a zlty melon....

sono2
14. jan 2014

Baby fakte prosím zopár receptov na večerné jedlá. Ďakujem

ketrinn
14. jan 2014

@perla200 to ideš varit škroby? ak ano urob ako som ti pisala uvar to v bujone zeleninovom tu brokolicu ,zemiaky nakocky troška posol a uvar preced daj na tanier a ktomu daj tu varenu brokolicu v bujone a z toho vyvaru si zrob omačku višie som ti to pysala ako🙂 rozumieme sa? či ty už maš namiešanu tu brokolicu zo zemiakmy v miske?

ketrinn
14. jan 2014

@sono2 na str-1535 najdeš link na našu kucharku tam najdeš podla dni recepty🙂 sa mi zda že to pridavala lidka

ketrinn
14. jan 2014

@lydka84 ved všetko ovocie je skoro sladke xixi mi sme papali aj zavaraniny scedene ked nebolo doma ovocie čerstve a poviem ti teraz je to aj dobra alternativa lebo všetko čo kupiš je nachemizovane 🙂 doobeda cukry telu nevadia sestra držala rozne diety a tam pisali dokonca že sladke možeš do 12 hod po vobec🙂 ale pri našej je to inač ale aj ovocie obsahuje cukry to maš pravdu ale tušim je to fruktoza a je lahko stravitelna

lydka84
14. jan 2014

@sono2
vecerne su take iste ako obednajsie ale len 1/2 porcia
posielam link na kucharsku knihu urcite tam nieco zaujimave najdes
https://www.modrykonik.sk/group/5470/

sono2
14. jan 2014

@lydka84 ja len že na obed som v robote. Ja si viem také ľahké navariť., mám fantáziu., ale predsa nejakú novú inšpiráciu by som uvítala. Ďakujem ti.

lydka84
14. jan 2014

@sono2 no ja tiez varim den dopred a v robote si to prihrejem 😉
nie je zac snad pomoze a inspiruje...a snad inspirujes aj ty nas

sinqa
14. jan 2014

Caute baby, pridavam sa k Vam, kolke ste tu co teraz chudnete? 🙂

lydka84
14. jan 2014

@perla200
ahoj ja som chodievalal pila a su to podla mna vyhodene peniaze,.... a co sa tyka ci vadi tak si pozri zlozenie ak je tam nejaky umely curok tak to by som nebrala.....vacsina su sladke s prichutou takze nic moc...uz ked chces tak radsej 100% srvatku tam mas proteinov az az 😉

lydka84
14. jan 2014

@sinqa ahoj vitaj medzi nami
minimalne 45 nas je a stebou to uz bude 46 😉

andrea1516
14. jan 2014

Ahojte takze nasteva lekara za mnou vysledky lepsie vraj len tak dalej ak pa boh ta v aprili a kontrolu uz pojdem ako novy clovek 🙂stavili sme sa cestou domov v Europe na obed takze ja som jedla kung pa z kapustov 🙂rano ovocie nebolo lebo emalo byt kedy ale nebola som hladna tak mam pocit ze aj vodny den zvladnem ...uz sa nam to blizi 🙂

lydka84
14. jan 2014

@majkapetrisova
ahoj a zapisala si sa k nam do tabuliek ???
mnehe sme uz drzali a s vysledkami peknymi preto ju drzime zas .... ja som pred 7 rokmi nou zisla za nejakych 70 dni -14 kil .... a teraz som sa rozhodla ze pojdem dole -17 🙂 tu mozes papat vsetko musis len davat pozor na kombinacie 😉

lydka84
14. jan 2014

@andrea1516
supeeeeeeeeeeeeeeer 😉

ketrinn
14. jan 2014

@andrea1516 super že vysledky lepšie🙂 kedy si začala dietit? ked spominaš tu našu neštastnu vodičku🙂 😎

lydka84
14. jan 2014

@ketrinn aj tu sa pise ze mozes aj kompoty bez cukru ..... dokonca napr moja dietologicka mi vravela ze ked som hladna vecer mama si dat ako druhu veceru ovocie ......

andrea1516
14. jan 2014

@ketrinn od druheho som na diete takze super nie je to este dokonala ale bola som pochvalena 🙂a ty ako ty ide dnesok?