90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

yanni
11. okt 2010

@agika1982 presne aj ja ceeeeeeeeeeeeeeem. ja som nevidela. pred troma tyzdnami som este nebola v Reichu a Slovensko je skupe na Internet 😠

mexx
11. okt 2010

Babyyyy.... Ozrejmite mi volacok. 😅 Jak je to s bujonmi? 😕 Teda, ked si urobim vyvar z bujonu, mam to ako jedno jedlo, hej? 😕 A je jedno, aky si dam bujon? Mozem si dat hocikedy trebars slepaci? 😕 Alebo by som si mala supnut len zeleninovy, ked to nie je na bielkovinovy den? 😕

kubkovka
11. okt 2010

@yanni ahoj, dakujem pekne za ochotu......ja zajtra robim pizzu, ale co v ten vitaminovy den, to zas netusim

kubkovka
11. okt 2010

@mexx no to teda natusim, ale v knihe je vývar masovy v bielkovinový den, v skrobový je napísané, že treba mať poruke zeleninový vývar, ale myslia asi pri varení a v ostatné dni som sa nedočítala, že by to bolo povolené.....uvidíme, čo napíšu ostatné

monkula
11. okt 2010

@agika1982 no veľmi pekný byt... krásna výmera 😉 aj cena dobrá, dobre ste si vybrali 😉

sisa2
11. okt 2010

@agika1982 gratulujem k bytiku!! tak nech to vyjde podla vasich predstav.
btw, M&M reality ... katastrofa na N-tu, predavali sme cez nich byt a nikdy viac. posrali aj to, co sa nedalo, ale to je o ludoch, verim, ze budete mat vacsie stastie.

monkula
11. okt 2010

@sisa2 teraz si ju určite potešila 😀 😀 😀

sisa2
11. okt 2010

@monkula 😀 😀 😀 no jo. ale ono je to fakt o makleroch. ti nasi boli na dve veci. maju nejaku sutaz, ze kto urobi najviac obchodov, pojde do thajska. tak sa nahanaju, aby zohnali zakazky, ale potom to uz nedotiahnu do konca. to by bolo na roman. vrchol vsetkeho bolo, ked sa uz neuracili ani prist na odovzdanie / prebratie bytu. fakt nemam slov 🙄

magimary
11. okt 2010

@agika1982 super bytík, super cena...super 😉 😵
@mexx, takto s bujónmi je to takto (v knihe)-v bielkovinový deň si môžeš dať vývar zo slepačieho/hovädzieho bujónu po dojedení bežnej obedovej porcie -ho máš čistý VYPIŤ (!) 😉 , nie zjesť, ale vypiť 2,5dcl šálku vývaru (NIE už na večeru) a detto je to aj v druhý deň (škroby), ale nemôžeš mať mäsový bujón, či vývar, ale zeleninový 😉 -rovnako vypiť poobede 🙂

monkula
11. okt 2010

fuj, ja si neviem predstaviť, piť bujón 😨 😨 😨 😨 ja tak maximálne na ochutenie...

sisa2
11. okt 2010

bujony si obcas aj ja robim, ale jem to normalne lyzickou, nepijem. netusila som, ze sa to nesmie jest 😕
ja mam rada slane veci, takze mne to chuti 😀

monkula
11. okt 2010

@sisa2 aj ja mám rada slané veci, ale ten bujón, to je také umelé a preveľmi slané... 😝

mexx
11. okt 2010

No mne vyvar z bujonu celkom chuti, len som si chcela ujasnit, ze co a ako sa to moze. V knizke viem, ze takto pisu, ale tak som rozmyslala, ci si to mozem supnut aj inokedy, nak moc toho neporusujem. 🙂
No a zajtra vitaminovy, to je moja smrt... 😝

sisa2
11. okt 2010

@monkula daj menej bujonu alebo viac vody 😉

@mexx veru, smrt. aj ja sa uz "tesim". zasa budem nervna. ja ked som hladna, tak amen tma so mnou 😅 😔 😀

ingridka22
11. okt 2010

čaute modelky 🙂 , ja sa vážiť neodvážim, po dvoch dňoch s kyslou kapustou som nafúknutá ako bomba, tak musím počkať, kým vyfučím 😀 😀 😀 baby, vy všetky večeriate polovicu toho, čo na obed? lebo ja nie... tu bude pes zakopaný 😉 ako sa mi podarí zmenšiť večerné porcie, to veru neviem ☹ a ten bujón občas pijem, ale niekedy aj večer, keď mám chuť na niečo teplučké... ono to má veľa kalórií???? pomoooooc, veď ja všetko robím zle, do kelu 😠

monkula
11. okt 2010

@sisa2 nie, a nedám...
ozaj ,zajtra vitamínový deň... čo si dáte na obed?

sisa2
11. okt 2010

hm, veru netusim, co bude zajtra na obed. mam doma maleho, ma zapal spojiviek, takze nieco musim jemu a co sebe, nemam paru. dajte nejaky tip 🙂

sisa2
11. okt 2010

@ingridka22 ja ani neviem, ci mam polovicnu porciu na veceru, ale snazim sa jest menej, ako na obed.
a teda netusim, kolko kalorii ma bujon ... skusim pohladat.

sisa2
11. okt 2010

@ingridka22 tak neviem, aky bujon si zvyknes robit, ale napr. maggi slepaci (zlaty), 1 kocka ma 143 KJ

ingridka22
11. okt 2010

@sisa2, asi by som sa mala konečne spamätať a kontrolovať sa 😖 no nič, musím ubrať z porcií ☹ na zajtra mám v pláne okrem ovocia a detskej výživy aj mrkvovo-ananásový šalát. lebo jablká a banány mi lezú hore krkom 😝 ale či vydržím 😨

magimary
11. okt 2010

@monkula , ja to vnímam s tým bujonom rovnako...
je to fuj umelé...
keď už tak poctivý vývar (hoci ani ten nemusím)...
v minulom kole som to poctivo pila len zo začiatku, potom som prestala úplne a teraz som ešte nezačala 😅 😝 a ani nezačnem 😉
a zajtra? 😨 😝
netuším, ale mám za hrsť gaštaníkov a ke´dže neviem, kde ich šupnem, tak si zajtra opečiem a budem si namýšľať, aké mám úžasné vitamíny "G" 😅

kubkovka
11. okt 2010

no baby, napíšte, čo si chystáte na zajtrajší vitamínový deň,nech mám inšpiráciu.....ja mám síce zajtra UH, ale pozajtra ma to čaká

sisa2
11. okt 2010

@magimary 😀 😀 😀 tie gastany by veru zaujimali aj mna.
ozaj, moze sa zajtra napr. kukurica v plechovke?

sisa2
11. okt 2010

@ingridka22 vydrzime, neboj! musime!!!!

@kubkovka ja absolutne netusim. asi budem na vyzive 😔

magimary
11. okt 2010

@sisa2 mňa radšej nezaujímajú, lebo by som náhodou zistila, že sa nemôžu a to nechcem 😅 🤐 😀
a čo sa týka kukurice-myslím, že sa nemôže, ale ja cez vitamíny frčím vlastne najmä na nej (v minulom kole na čerstvej a teraz som už začala s plechovkovou 😉 )... to si zase namýšľam, že mám vitamín "K" 😀 😀 😀
inak, ja zatiaľ aj tieto "kritické dni" celkom dobre zvládam (neviem, či je to zvyk, ale v minulom kole ma to dosť ničilo), a to tak, že do takej jednej, druhej nejem nič (nechýba mi to) a potom, keď na mňa príde hlad, si dám banán s orechami alebo kakaom ( 🤐 ) a potom zase tú kukuricu 🙂
a ešte si asi zajtra urobíme rajčinovú polievočku 😵

eyya
11. okt 2010

som tu na skok len hodit tuto trochu cenzurovanu tabulku 😉 pre tie co nieste na facebooku

magimary
11. okt 2010

@eyya , ďakujeme za mikrotabulečku 🙂

ingridka22
11. okt 2010

@sisa2, no veď práve, vydržíme, veď musíme 😉 mňa by mali asi vyhnať niekam na pustý ostrov, kde by som nemala čo jesť.. potom by to určite šlo 😉 fuj, ten zajtrajšok bude hubu 😝 😝

monkula
11. okt 2010

@ingridka22 len ovocie 😀 😀 😀