90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

stanuska71
13. feb 2013

@lucky14 en ja som tuto dietu mala oktober 2011 🙂 neni to tak davno 😀 no som zvedava ci to vobec aj dalej pojde.ajk my buduci tyzden oslava tak to je 100% porusene 😀

lucky14
13. feb 2013

@stanuska71 isto pojde....musi. 😀 Ved koniec koncov tato dieta je hlavne o tom ze konzumujeme menej kalorii ako spalime a preto chudneme. Takze logicky to musi ist dolu. Niekomu rychlejsie a niekomu pomalsie. Tym sa aspon ja utesujem. 😉 Porusime kazda z nas. Hlavne ze to nie je kazdy den. Vidis a to si tiez hovorim. 🙂

zuzanat
13. feb 2013

ahojte, ja som dnes zacala priamo ukazkovo, zjedla som tri male sisky! 😀 sestra-satan, ma pokusala, neodolala som, ale neberiem to tragicky.
@adamko tie placky su super napad, ale dnes som to nestihal, boli sme u dr, teda nemam cas struhat zemiaky, tak je rizoro, ale nevadi, chuti mi. a urobila som aj porovu polievku, ale ta bude asi az na veceru. ci sa smie aj rizoto aj polievka? to bude asi vela nie, este aj chlieb 😕

ja mam dnes 10 den a dole asi 1,5kg,ale ja mam nizsiu vahu, tak to ide pomalsie.
raz som si tiez kupila rukolu, ale vobec mi nechutila. ja si kupujem ladovy salat, nakrajam na drobno a k tomu rajciny, uhorka, kapia...

lucky14
13. feb 2013

Moj dnesny obedik. Musela som sa s vami podelit. 🙂

cutty
13. feb 2013

@lucky14 Este aj tanierik ti s tym ladi 😀 Tak dobru chut !

lucky14
13. feb 2013

@cutty dakujem. Priznam sa ze dnes som obedovala o trosku skor. Neviem preco ale posledne dva dni som velmi hladna uz od 11tej. Neviem ci je to tym ze rano cvicim alebo ci sa mi zrychluje metabolizmus. Ty mas co dnes dobreho? 😉

lucky14
13. feb 2013

@zuzanat ahoj. To mas skvele 1,5kg za 10dni lebo Ty naozaj nemas moc z coho chutnut. Musis byt velmi stastna. Uz nie daleko do ciela. 😀

zuzu1104
13. feb 2013

@cutty Jasné v stredu, už sa neviem dočkať konca 🙂 aj keď potom ešte mesiac, ale už to tak nebudem brať.
Hmmm muffinky aj ja nabudúce o nich pouvažujem 🙂

zuzu1104
13. feb 2013

@stanuska71 za máličko🙂 nezúfaj, pôjde to dole🙂, ale nemôže byť všetko hneď, treba vydržať 🙂

zuzu1104
13. feb 2013

@zujka2 tak nech Ti chutí🙂 ja už mám cestoviny v žalúdku a mám taký dobrý pocit🙂

cutty
13. feb 2013

@lucky14 Ja budem mat dnes pizzu - omacka, olivy, sampiony, troska kukurice a oregano 😉
Aj ja cvicim doobeda ale dnes som este nestihla lebo upratujem. Chcem si vsetko krasne vyupratovat doma, nejak ma to chytilo 😀 Ale poobede budem urcite cvicit.

zuzu1104
13. feb 2013

@lucky14 tak si pochutnaj moja, ten tanier vyzerá vyyyyborne 🙂

zuzanat
13. feb 2013

@lucky14 stastna budem, ked budem mat pekne brucho a konecne pas 😀 ja mam tiez rizoto, ale dam si k nemu cviklu. a mozem za tym teda tu porovu polievku, alebo len vyvar z nej?

cutty
13. feb 2013

@zuzu1104 Uz ich mam upecene, cokoladove s kuskami horkej cokoladky 😀 Vonaju po celom byte, mnam 😀

cutty
13. feb 2013

@zuzanat Podla mna mozes kludne polievku 😉

zuzu1104
13. feb 2013

@cutty joooj nerob chute 🙂

tun1ska
13. feb 2013

Ahojte 😉 Ja mám dnes ovocie, malo byť včera, ale bola som na návšteve a na obed som neodolala mäsku- podotýkam bez chleba, stále ho vynechávam- takže bielkoviny už boli včera...dnes očista, i tak je popolcová streda, takže pôst 😉

tun1ska
13. feb 2013

@lucky14 mnááááááááááááám 😲 😉

stanuska71
13. feb 2013

@zuzu1104 🙂 to je jasne no dufam,ze neostanem, len na tych -3kg 😀

klemberka
13. feb 2013

@adamko05 no sójový segedín neviem či tu už náhodou niekto nerobil, asi nie, tak ja som si ho vlastne vymyslela tak sama, ale ešte som to nerobila 😀 ale myslím, že by to mohlo byť dobré, ja by som to robila tak, ako je v knihe písaný recept pri druhom dni na segedínsku polievku, tak v podstate tak isto, len miesto zemiakov by som tam dala sójové kocky, teda vlastne ako keby klasický segedín, len nezahusťovaný múkou alebo škrobom a miesto mäsa tie kocky, lebo šak to je zas takmer čistá bielkovina... ale ten recept, čo tam je, by som brala len ako taký orientačný, skôr by som sa normálne zamerala na klasiku, čo doma zvykneš robiť, akurát, že teda nezahustíš, len možno pridáš viac kapusty, aby to bolo také hustejšie... alebo by z toho možno vznikla nejaká kapustnica, bohvie... 😀 vyskúšaj, ja vyskúšam tiež nabudúce, už sa dlho na to chystám, spraviť si takúto mňamku 😉

klemberka
13. feb 2013

Kočky ja mám dnes škorby, zatiaľ v pohode, akurát na obed som sa trošku nažrala 😅 Raňajky som mala také pobiedne, doobeda som bola preč, tak som nestíhala ani piť ani nič a keď som prišla domov, som bola takáá hladná, že som si naložila plný tanier hrachovej polievky so zemiakmi a mrkvou a k tomu som zavalila 2 také malé krajčeky chleba, no pažroš pažroš, čo vám poviem... a teraz mi je zle 😀 Večera bude určite miernejšia 🙂

cutty
13. feb 2013

No tak uz som naobedovana a bola som taka pazrava, ze som tu pizzu celu zjedla 😅 No co uz 😀

lucky14
13. feb 2013

@zuzanat ahoj uz mas asi davno po obede. Skor som pisat nemohla. Ja by som si kludne dala aj polievku. Ved predsa obed je to najdolezitejsie jedlo dna. Ak mas an nu chut. Ja cez skroby chlieb nejedavam. Len cez bielkoviny. Ten by som mozno vynechala. 😉 Aj pas bude uvidis. Ved cvicis aj sa zdravo stravujes takze ruka v ruke a budes spokojna. 😀

zuzanat
13. feb 2013

@lucky14 veru som si dala aspon trochu polievku, pecivo som uz nemala, syta som dost 🙂

cutty
13. feb 2013

Aaaaaaaaaaaaaaaa mam odcvicene, ale som sa riadne zapotila, som sla naplno a mam skvely pocit a nabita som energiou ako duracelka 😀

adamko05
13. feb 2013

ahojte...
ja dne zatial uplne OK... ráno len pár orieškov... voda, čaj, káva... obed dve volské oká so špenátom... potom vodička a teraz som došla, aj cvičit som stihla, čo som ani nečakla, kedže "bojujem" s poistovnami 😀 ... ale tety boli celkom milé a rýchle hlavne
ale o pol hodku si urobím volské oko a dojem špenát... mnááám

a na zajtra si urobím tie placky, síce prihrievané nebudú také mnamky, ako čerstvé, ale neva... zeleninu mám udusenú už pár dní, spotrebujem aspon

a zajtra že s MM ideme na "večeru"... vidím to na zemiaky alebo ryžu s hráškom, ale teším sa 😉

víkend bude tažky, brácho bude mata narodky, celý víkend budeme tam a to mám mat v sobotu o vocie... neviem, či ho nepreskočím a nedám bielkoviny... hm?? čo vy na to....??

adamko05
13. feb 2013

@zuzanat ved to super úbytok 😵 😵
rizoto škoroby vždy istí, lebo to je dobré aj prihriate, preto mám rada.. aj do roboty

adamko05
13. feb 2013

a inak, ja si niekedy dávam aj na UH že polievka rajčinová a ešte aj cestoviny 😕 ... nie vždy, ale stalo sa...ž e normálne komplet obed..... šak zmena stravovania, nie hladovka... teda ja som si tak povedala 😀 😀 😀

sisab
13. feb 2013

@zuzu1104 zajtra budeme mat rovnaku stravu, na obed cestoviny so sampinonmi a rajcinovou omackou a na veceru 2parene buchty, robila som cez vikend a odlozila som si do mraznicky 🙂
@stanuska71 ja za prve dva tyzdne 5,1kg, ale za dalsie dva tyzdne horko tazko 0,6kg, takze kazda sme ina. ale dnes rano mi to nedalo a postavila som sa na vahu a hyyyybe sa to smerom dole zase, tak dam vediet v sobotu, po dalsom ovocnom dni 🙂
@zujka2 ja mam v robote v sufliku ladovu cokoladu, co som dostala na narodky, som dneska dvakrat otvorila suflik a zase zavrela 🙂

stanuska71
13. feb 2013

fuuuuha baby moje ja vas tu tak sledujem a vam to tak ide.. 🙂 ja sa tu stazujem,ze som zhodila len 3kg tak som dnes zajedla zial pizzou 😀 ale zajtra pokracujem 100% ako sa ma 🙂 mozno som potrebovala porusit aby som sa drzala dalej a chudla 🙂 🙂