90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
15. feb 2013

@lilly07 ahojky. Uzasny vysledok. Blahozelam. 😀

lucky14
15. feb 2013

Dobre ranko vsetkym. 🙂 Tak mame tu novy den. Vitaminkovy a tesim sa nan velmi. Uz som si aj zacvicila tecie zo mna a o chvilku idem upratovat. 😉 Co sa tyka vcerajska som to samozrejme cele pokaslala. Ja som sa s tym proste uz zobudila a ta vaha ma riadne nastvala tak to potom islo so mnou dolu z kopca. Ale dnes novy den. Mam skvelu naladu. Krasny den a pevnu volu prajem. 😀

lilly07
15. feb 2013

@lucky14 Tie prehrešky podľa mňa vôbec nevadia, ved ani ja nejdem na 100% a ide to dole. Hlavne jasnú myseľ a dobrú náladu, ono to potom pôjde.

zuzu1104
15. feb 2013

čaute kočky, tak dnes som si pochutnávala na tejto dobrote: rybka na masle, šalát z čerstvej zeleniny a olivami a zelerové hranolky. K tomu som mala hrianky z celozrného chlebíka potreté cesnakovým masielkom, mňaaaam🙂 neskutočná dobrota🙂

stanuska71
15. feb 2013

@lucky14 tak to sme 2 😀 vcera som to opat pokazila no dnes ovocie tak prave obedujem grep 🙂 🙂 drzim palceky 😉

klemberka
15. feb 2013

Ahojte, dnes mám vitamíny, no od rána mi je dosť zle, neskutočne ma hlava bolí, ako keby mi chýbal nejaký vitamín alebo čo, včera som si zase nedala tú povinnú horkú čokoládu, možno je to tým ☹ Zajtra ma čaká prvá voda, takže som zvedavá, ako ju zvládnem, snáď mi bude lepšie, že budem môcť aj normálne fungovať, lebo dnes som zrelá akurát tak do postele 😒

zuzanat
15. feb 2013

ahojte, ja som dnes na ovoci, pobede som bola neskutocne hladna ☹ detom som robila palacinky, tak som jednu "musela" ochutnat 😝 pred chvilou som mala porovu polievku, aj ked moc zasytena nie som 😖 uz som bola aj cvicit, dnes som bola mokra ako mys, ak to nebude mat ziadne ucinky, tak podam zalobu 😀
@zuzu1104 obed vyzera zaujimavo 😉
ja premyslam co zajtra, asi si spravim kuracinku, uz teraz sa na nu tesim 🙂

zuzx
15. feb 2013

Ahojte, tak ovocie mam takmer za sebou, este si idem dat pohar dzusu.
Vecer si mozno otvorim vianocny punc, je to sice prehresok, ale je mi to jedno.

adamko05
15. feb 2013

čaute..
tento týžde¨som dala 3krát cvičenie, dnes som si to užila normálne, super pocit.... škoda, že bud týžden budem rada, ak pojdem raz 😝
dnes mám UH, tak pohoda, obed cestoviny, tearz kusok torta a dva pagáčiky k tomu 😀
zajtra vitamíny... na obed si urobím kapustovú polievku... poobede nebude doma, tak budem mat čo robit, vydržat... ale pokúsim sa... 😉
idem do sprchy, piatok je, utahaná som zo všetkého, nejak doma nestíham,zajtra musím podobiehat, dnes už len sedačka 😵

ivka2903
15. feb 2013

ahojte kočky,ja som dnes mala škroby a dala som to na 100% 🙂 som rada, dokonca aj vody som vypila tak zo 4 litre, čo nebýva u mňa zvykom. teším sa zajtra na UH, ešte neviem, čo si urobím na obed, ale teším sa 🙂 Asi na to sladké večer 🙂 Hahaha

zuzka3
15. feb 2013

Ja sa dnes tiez chvalim, skroby na 100% a rano som sa vazila a mam o kilecko menej 😎

zoginka
16. feb 2013

Zienky dnes som sa drzala,ale vecer vinko a o 3 rano som este dojedala tofu,....fuj mam vycitky,....no nic ,uz len zemiackovat budem , snad mi to bude odpustene...doschudnutia.... 😀

sisab
16. feb 2013

@zoginka ty si zlata, ze si to hned o tretej aj priznala 😀
Ja dneska 34. den a celkovy ubytok 7,1kg, tesiiiiim, tak sa to konecne pohlo ako som zacala cvicit. 🙂

sisab
16. feb 2013

a este som chcela, ze vcera som mala brokolicovu polievku, a oprazila som si do nej oriesky na slano, to vam bola dobrota 😀 , pche, ze dieta a ovocny den 😀

sisab
16. feb 2013

@zuzu1104 aj si tie zelerove hranolky pred upecenim uvarila?

lucky14
16. feb 2013

Ahojta chudulky, priznavam posledne dva dni hotova katastrofa. Nechcem vam tu kazit moralku a tak radsej nerozpisujem nic. Ale kocky priznam sa je to hlavne preto ze som pribrala aj ked som dodrziavala a to ma riadne nahnevalo. Zacala som citat na nete a co mi vsade vyskakovalo ako hlavna chyba je ak clovek neranajkuje komplexne ranajky tak je hladny pocas dna a hlavne vecer. Takze som zmatana z toho ci tato dieta po mojom fiasku je pre mna ci nie. Musim si to usporiadat v hlave lebo tam to vsetko zacina. Aj tak vas citam a aj budem. Potrebujem schudnut!!! Ide vam to skvele. Je lepsie sa nevazit a neanalizovat vsetko. Drzim palceky. 🙂

zuzu1104
16. feb 2013

@sisab nie, rovno som ich len upiekla v rúre

zuzka3
16. feb 2013

@lucky14 nevaz sa tak casto. Ja som to tiez robila a bola som akurat tak nestastna. Mne tri tyzdne behali +/- 2kg. Aj ked som neporusila, aj ked som porusila. Ja si myslim, ze aj ked napr. 2 dni si das aj nieco ine, tak z toho nemozes pribrat 1,5kg. To tak proste nefunguje 😉 v tele sa deju rozne procesy a moze ti obas zadrzat viac vody, inokedy menej. Nezufaj, vsetko pojde ako ma 😉 ja mam tiez z coho chudnut a ked som drzala tuto dietu prvy raz tak mi to slo o vela rychlejsie ako mi to ide teraz. Ale nevadi, ideme dalej. Neviem, kolko si uz schudla, sle ja si stale hovorim, ze nie je to idealne, ale lepsie za mesiac a pol 5kg schudnut, ako pribrat 😀 a som namotivovana hned. A este k tym komplexnym ranajkam - tato dieta je zalozena na tom, ze rano sa telo cisti a preto by si toho mala prijat menej - ovocie. Takze si nemozeme dat na ranajky roztrk s dzemikom a kakavko 😉 necitaj na nete vselico a pod dalej, v lete sme hviezdy 😎 😎 😎

klemberka
16. feb 2013

Ahojte kočeny, dnes mám prvý vodový deň, zatiaľ je to celkom v pohode, mám v sebe niekoľko pohárov vody a jednu kávu, tak uvidím, ako to pôjde ďalej... Máte nejaké osvedčené rady, keď by už na mňa prichádzala kríza? 😀

zuzka3
16. feb 2013

@klemberka prechadzka alebo spanok 😉 drz sa 😉

adamko05
16. feb 2013

ahojte.. ja dnes vitamíny... deti si vymysleli palacinky... a poobede ideme k našim.. budem mat čo robit
sebe som uvarila kapustovú polievku k obedu... z kyslej kapusty, šupla som si tam aj jeden pretkal, to neberiem, ž e je niečo, čo by som nemohla
@lucky14 hlavu hore, pohne sa to... od zajtra, alebo od pondelka (aby si si oddýchla) skus pekne pokračovať... viac piť (aj ked viem, že ty dosť piješ asi)... a doobeda, ak si hladná, daj si ráno nejaké ovocko a potom neskôr dalšie, alebo výživu, alebo banán... ja to lepím orieškami, aj ked po pravde, málokedy bývam hladná doobeda a je fakt, že ja som ani moc neranajkovávala pred tým, iba cez víkendy... v práci zvyčajne nie.. občas jogurt... tak to nebol taký problém... ale víkendy sú v tomto smere "ťažké"....

@klemberka drž sa... mne druhá voda vychádza na sobotu tiež...
@zuzu1104 tiež mám doma kúpený taký väčší zeler a chystám sa na tie hranolky, neviem kedy mi to vidá, asi v pondelok si urobím 😉

tak pekný chudnúci víkend 😵

adamko05
16. feb 2013

@lucky14 a čím viac budeš o zdravej strave, trávení, chudnutí, civčení a neviem čom všetkom, čo sa tohto týka čítať, tým väčší zmatok budeš mať.... ja som čítala len o 9O dnovke, ked už tak, že aj iné diskusie...
a niekto tu písal, že chudnutie sa "skladá" - 80% úprava stravy a "iba" 20% cvičenie... tak možno a j veľa cvičíš a preto váha nerobí nič.... neboj... ja som sa nevážila od vody... pre istotu 😀 a mám aj svoje dni, odvážim sa niekedy v priebehu bud. týždňa... zo začiatku som sa často vážila... ale teraz už nie, stačí, že mi pod chvíľkou niekto povie, že som schudla 😉 ... ja to vidím na oblečku, ale ked sa tak pozriem pred sprchou na seba v zrkadle, moc sa mi to nezdá, v plávkach to ešte vidno nie je podľa mňa 😀 😀 😀

klemberka
16. feb 2013

@zuzka3 Vďaka, určite si pôjdem poobede s malým ľahnúť, nech mi čas rýchlejšie ubehne a potom pôjdeme aj von, tak dúfam, že ma to zamestná aspoň na pár hodín 🙂

klemberka
16. feb 2013

@adamko05 Ďakujem, mne je v podstate jedno, na ktorý deň mi čo vychádza, som doma s malým, takže občas ani neviem, aký deň vlastne je 😀 ale ty si mala len nedávno prvú vodu či? to už tak rýchlo letí?

adamko05
16. feb 2013

@klemberka nedávno?? neviem koľko to je, ale druhá bude tuším 9.3.

nienna
16. feb 2013

@adamko05 ahoj, prosím ťa ako si robila tie pagáče čo si mala včera?

adamko05
16. feb 2013

@nienna ja som nerobila, to robila mamina... ale robíme rovnaké, to boli oškvarkové 😉

zuzu1104
16. feb 2013

čaute kočky, tak ja práve tlačím do seba dezert tatianu, a tak mi je fajne. Večer ma pozval mm na veču, takže celý deň budem len jesť a jesť a vôbec ma to nehnevá, lebo keď sa pozriem do zrkadla, tak som so sebou spokojná, páčim sa sama sebe. Už nepotrebujem extrémne chudnúť, tak môžem už aj zvoľniť. Čo tam po tom, že váha ukazuje 83,8, ale konfekcia je dôležitá🙂 Keď otehotniem, tak presne viem, ako sa budem stravovať, aby som nepribrala. Mám dnes úplne nadnesenú náladu 🙂

zuzanat
16. feb 2013

ahojte, ja som dnes mala na obed dusenu rybu podla receptu z knihy na tuto dietu, bola vyborna, aj mojim detom tak chutila, ze na veceru mi neostalo 😀 detom som robila dukatove buchticky, tak som musela dve malicke ochutnat 😝
pre mna je to rano tiez strasne, vydrzat! kedysi som neranajkovala, ale potom som sa to akosi naucila, mam vydatne ranajky a teraz ked mam len ovocie, tak mam co robit, ale snazim sa. vcera som viac menej vydrzala vdaka orieskom.
@adamko05 super, ze sa ti podarilo ist 3x do fitka, ja som bola len 2x. ja by som mohla aj viac, ale nechcem chodit sama a kamoska viac nemohla. ale premyslam, ze pojdem napr aj dnes vecer, aj sama ked tak, ved ma tam nik nezje 😀 ma to zacalo bavit, tak ked mam pernamentku nech ju poriadne aj vyuzijem, ked cas na to mam.

nemam este upratane a vobec sa mi do toho nechce, mi to dnes trva, strasne by som spala. normalne sa mi oci zatvaraju 😅

@zuzu1104 to je super, ze si sama so sebou spokojna 😉

klemberka
16. feb 2013

@adamko05 tak mne to prišlo tak nejak nedávno, lebo si pamätám, keď si tu písala, že máš vodu... si nám tu chcela všetkým poulievať 😀 😀