90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mijadave
26. jan 2012

@cessy ano, ja som zacala... zatial som bola 2x, zajtra idem zas 😉 zatial idem chodit 2x do tyzdna, viac sa neda kvoli detom...

1lubika
26. jan 2012

@cessy ja som chodila minulý rok už od februára až do decembra. 🙂 🙂 Mne sa tam páči. Ale potom ma začal krčná chrbtica bolieť, a k tomu som mala veľa roboty - chodila som domov neskoro, tak som nestíhala. Ale už dnes mám voľnejšie, tak idem - už sa teším na ňu. 😵 😵 Tiež som chodila 2x do týždna - utorok, štvrtok na hodinku. Tam sa človek uvolní a myšlienky má len v hudbe a tanci - skratka sa mi to páči. Sú tam mladé, staré, štíhle aj oblejšie. Takže z každého niečo a necíti sa človek ináč - ked má tie kilá navyše. 🙂 🙂 Takže aspoň nebudem vymýšlať večer nad jedlom a mám o program postarané. To prídem, osprchujem a spať. A vitamínový deň za mnou. 😀 😀 😀

cessy
26. jan 2012

@mijadave
@1lubika
aj ste schudli???
lebo moja kamoska drzi delenu a chodi na zumbu a uz schutla 15 kg 😕 a chudne dalej. hovori mi ze jej hlavne ta zumba pomaha 😕

mijadave
26. jan 2012

@cessy no ja som bola prvy raz min. tyzden a druhy teraz v pondelok, cize u mna tazko este posudit 😉 kazdopadne sa mi to tam velmi paci a som rada, ze konecne nieco so sebou robim 😉

sisanka
26. jan 2012

@cessy hm ja som praveze priberala od kojenia...hlavne pri prvom lebo kazdy do mna hucal co mozem a co nie takze som sa nestravovala nejako zdravo a teraz pri druhom som sa snazila vela pit,polievky bez zasmazky atd ale aj tak mi kila ostali este po prvom synovi 😀 bolo par pokusov o schudnutie ale neuspesne 😠

sisanka
26. jan 2012

@cessy
@mijadave joooj keby som ja pribrala z liekov..aspon by to bola vyhovorka 😀 lenze ja som sa prezrala..nebolo kedy pri malom sa nejako pravidelne stravovat a vecer som pucila lebo som bola hladna...a potom som chcela do druheho tehu zhodit no uz to neslo a prislo druhe tehu, sice som moc nepribrala a nechala vstky kila v nemocnici ale este mam zasobu riadnu 😀

anabelka83
26. jan 2012

@awooojky ja tiez mam akurat mrchu a vaha mi stoji asi 2 den tak uvidim ako to pojde dalej 😀 😀 😀 😀 ale vcera som neodolala jaternici to je co?ale len kusok som si dala samotnu 😖 ved to sme ludia 😉

mijadave
26. jan 2012

@sisanka ja som po malom trochu schudla, po malej sa mi podarilo az v praci... no tak pekne som sa drzala, sama som bola so sebou spokojna, hoci by sa este dalo dat dole, no mne sa zdalo, ze som akurat... no teraz, ked som brala clostilbegyt+pregnyl+duphaston - ani neviem ako sli kila hore... a to som jedla normalne... ☹ tak ako dovtedy ☹ no co uz, hadam to pojde dole a podari sa mi to udrzat... uz nechcem do seba pchat ziadne hormony... 😉

1lubika
26. jan 2012

@cessy ja som chodila na zumbu, ale som sa stravovala tak normálne, síce som sa neprejedala, ale ani som to akosi neriešila. 😒 Za ten skoro rok som schudla asi len tak 4 kg. Nejako som sa nad tým nezamýšlala, ale pohyb mi robil dobre. MM mi hovorí, že nie som tučná, ja som len tak ináč rozložená. Štíhly pás, a boky, stehná, zadok väčší. Tešila som sa na zumbu a bola som taká spokojná. 😵 😵 😵 . No a teraz som začala 7.1. s 90-dňovkou a od dnes pripájam zumbu. 😉 Uvidím, čo to so mnou urobí. Či budú nejaké zázraky - dám sa prekvapiť 😎 😎

cessy
26. jan 2012

no tak sa hlasim po mojej prvej hodine zumby 😀 😀 😀 😀 😀 , celkom to slo, ale aj tak som si tam pripadala ako mantava. v pondelok idem zas 😉 😉 😉
hadam mi to nastartuje to moje zastavene chudnutie 😨

mijadave
26. jan 2012

@cessy gratulujeeeem 😀 😀 😀 ja idem zajtra tretikrat, no stale si pripadam ako mantava 😀 ale dolezite je, ze sa hybem 😉

cessy
26. jan 2012

@mijadave presne tak, lebo ja si v poslednej dobe pripadam byt taka makka......a ovisnuta 😠 ☹ 😔

mijadave
26. jan 2012

@cessy to nie si sama 😉

cessy
26. jan 2012

@mijadave tesim sa........lebo moje telicko...... 😕 😨 😔 😀 az mi je z toho do smiechu 😀 😀 😀 😀

cessy
26. jan 2012

@mijadave ale vacsinou do placu 😢 😢 😢 😢 😢 😢

mijadave
26. jan 2012

@cessy ja viem, ten pocit poznam, uz som sa na seba nevedela pozriet ani do zrkadla... 😢 ale teraz sa obzeram, studujem, ci daco zislo dole 😀 ci je daco vidno 😀

1lubika
26. jan 2012

ja som teraz tiež po zumbe - bolo perfektne. 😅 Vypotili sme sa, zatancovali a už aj po sprche, takže už len dobrý spánok. 😵 Bolo dobre.

hava77
26. jan 2012

ahojte, teda dnes ste riesili co aj mna trapi, tiez mi vaha stoji a rozmyslam ci vela zerem 😀 alebo co 😎 ....nebyvam uz taka hladna ako zo zaciatku, skor to sebazaprenie nezjest nieco na co mam chut 😒
zajtra mam UH - mate niekto nejaky dobry recept na cestovinu? mozem so sampionmi?
kocky vy ste take sikovne ked chodite este aj na zumbu....no musim sa aj ja odhodlat 😉

79zuzana
26. jan 2012

@1lubika joj super, to si viem predstavit, jaka si vytesena... taka pochvala, to je lepsie, nez ked vidis na vahe, ze ukazuje mensie cislo
@cessy ja cvicim zumbu doma, kazdy den 20 minut, zatial sa mi celkom dari a dnes som uz konecne aj vedela niektore kroky vcas 🙂

mijadave
26. jan 2012

@hava77 sampiony sa vraj mozu kazdy den, cize mozes so sampionikmi 😉 ja som mala minule opekane spagety so sampionmi na teflonovej panvici pokorenene grilovacim korenim a dochutene worchestrovou omackou a bola to mnamka 😉

79zuzana
26. jan 2012

@mijadave sampiony sa mozu ? joj dobre vediet... od zajtra ich dam do kazdeho jedla 😀

mijadave
26. jan 2012

@79zuzana no ja ich mam tiez kazdy den 😉

cessy
26. jan 2012

@79zuzana keby som mala cvicit doma, tak ja sa urcite nedonutim, kolektivm ma motivuje viac. 😵 😵 😵

79zuzana
26. jan 2012

@cessy tak ale ja zase nemam kde nechat deti, aby som sla vecer cvicit. Takze ked mi mala spi cez obed, chlapci su v skole, tak mozem poskakovat 😀

mijadave
27. jan 2012

dobre ranko dievcata 😉 vcera som bola v lekarni s mojimi aftami a povedali mi, ze by som mala na nejaky cas vynechat ovocie ☹ ako vydrzim nejest az do obeda netusim... ☹

anabelka83
27. jan 2012

@mijadave skus nieco co nieje kysle,napr.banan 😀 😀 😀 😀

mijadave
27. jan 2012

@anabelka83 dakujem, dala som si ho, lebo jest musim 😀 len to aj tak dost stipe... povedali mi, ze to nie je len o kyslosti ovocia, je to ovocnych kyselinach v ovoci, ktore vraj tie afty rozleptavaju 😒 tak ale banany som si kupila, budem jak opicka - teraz papat len banany 😀

1lubika
27. jan 2012

noooo, po piatom ovocnom dni som sa dnes postavila na váhu. Zbehlo takých 4,5 kg dole. 😀 😀 😀 😀 😀 Sa teším, že to takto ide. Som toho názoru, že radšej pomaly ako nič. U mna je to svetlý príklad. 🙂 🙂 A včera k tej harulke - urobila som jej dost pre celú rodinu a predstavte si, že som sa tak zaprela, že som len prvú okúsila, či som dobre dochutila a to vo velkosti 1/4 malého dezertného tanierika. Som sa sama sebe čudovala, že to tak zvládam. 😀 😀 😀 Asi nás táto dieta naučí viac sa ovládat - aspon mna určite. 😵 😵 Pred tým, keď si doma niečo fajné dávali, hned som mala chut. Ale teraz sa pozriem a aj im urobím, ale odolám. 😅 😅 😅
Dnes mám bielkoviny - dávno som nemala vajíčka - tak si asi urobím omeletu so šunkou na obed a so zeleninkou. Mnam 😝 😝 😝 😝

79zuzana
27. jan 2012

dobre ranko. Idem sa pochvalit. Vcera som mala prvy ovocny den a dnes som sa odvazila, mam 1.9 kg dole. Viem, ze to je len zaciatok, takze to ide rychlo, ale sa velmi tesim. Dnes mam bielkoviny. Rano som si dala broskynky a na obed bude zapekany karfiol so syrom. Uz som na neho mala chut od vcera🙂

@1lubika Velmi krasne si schudla, ved to mas 4.5 kila za 20 dni. Super. Urcite aj to cvicenie pomaha.

@mijadave mozno keby si miesto ovocia skusila vypit paradajkovy dzus, to by podla mna nemalo az tak drazdit.

mijadave
27. jan 2012

@1lubika pekne 😉 a vajicko sa moze kombinovat s masom (sunkou)?