90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

anabelka83
7. feb 2012

ahojte 🙂 tak ja mam 1.vodny den za sebou aj ked som si dala salku caju 😀 😀 😀 😀 uvidime zajtra na vahe 😉

1lubika
8. feb 2012

dobré ránko. 😵 😵 Včera som bola na zumbe - joj bolo dobre - tam si človek prepne myseľ na úplne iné obrátky. 🙂 🙂 Naučili sme sa perfektné tanečné kroky. Zajtra, ak sa mi bude dať, pôjdem znovu. 😵 😵 Dnes mám vitamíny, už mám po raňajkách - pomaranč - ale bol fakt kyslý. Čo mi zostáva - len ho zjesť. Obed - pripravila som si zeleninový šalát. A večera - neviem.
@anabelka83 si dobrá, ked si vydržala len na vode a čaji.

1lubika
8. feb 2012

@awooojky tí chlapi sú naozaj strašní. 😠 😠 Len by jedli a vymýšlali čo by si dali pod zub. 🙄 🙄 MM zje toho toľko - ved nech mu padne na úžitok - ale ja by som sa už cez dvere nespratala, keby som to zjedla, čo on. A hocijakých sladkostí, čipsov, kofoly - ja toto vôbec nejem. 🤐 🤐 A mám problém s váhou. Jemu nerobí problém si dať večer o 21,00 chlieb s maslom, salámou, syrom a všetkým možným, čo sa na chleba dá dať. A kludne potom spí - ako keby nič. A to nie je chlieb tenký - ale poriadny. 😒 😒 A pritom nie je vôbec tučný, ani veľké brucho. 😀 😀
My ženy to máme asi ohľadne tohoto oveľa horšie. Ale ked sme sa dali na diétu, tak tieto maškrty ani nepotrebujeme. 😵 😵 Nám stačí ovocko. 😝 😝 😝

mijadave
8. feb 2012

ahojte, ja mam tiez prvy vodny den za sebou vydrzala som na vode s citronom a caji, no vecer sa mi velmi krutila hlava 😒 dnes rano tiez, tak som si uz rano o 6.00 dala banan, lebo by som asi neosoferovala do prace... 😉 ale tesim sa, dnes masko 😉

mijadave
8. feb 2012

inak od zaciatku dietky mam o 7kg dole 😎 sa tesiiiiiim, no do ciela mam este 6kg, ale aj keby sli dole len 3, budm spokojna 😉

79zuzana
8. feb 2012

ahojte dievcata. Tak ako? Stale bojujeme? Ja som dnes na bielkovinach, mala som rybku na obed a nejak som este stale prejedena. A zase mi prichadzaju chute na cokoladu, takze som si aj ku kavicke dala jednu malicku kocku a hned mi bolo lepsie 🙂 Asi mam slabu pevnu volu ale utesujem sa tym, ze cvicim kazdy den 🙂

cessy
8. feb 2012

ahojte, neako nestiham v poslednej dobe
@mijadave super si jednicka,gratulujem

tiez som dnes mala bielkoviny, na obed spenat s vajcom, tradicne a zajtra asi neake zemiacky konecne dam.
alebo dajte typ 😵

mijadave
8. feb 2012

@cessy dakujem 😉 ja som tiez dnes mala bielkoviny, kuraciu rolku plnenu spenatom a k tomu kapustovy salatik 😉 mnamka a zajtra budem mat ryzu s fazulou a poprazenou cibulkou, u nas sa tomu hovori sumajster a ja to zboznujem od malicka, je to mnamka 😉

79zuzana
8. feb 2012

@cessy aj ja mam zajtra zemiaky a kukuricu a fazulku s paradajkovou omackou. Takze tak ako ty 🙂 Na ryzu teraz nejak nemam chut, tak asi az na buduci tyzden.

mijadave
8. feb 2012

@79zuzana ja zas si dam ryzu, este som ju nemala, stale nieco so zemiakmi, no je mi nejak divne od zaludka, dufam, ze som to nechytla od deti, maly zvracal vcera, mala doteraz, aj skolu zavreli, vraj nejaky virus... ☹ no mame rusno....

mattahari
8. feb 2012

Ahojte, zacala som makat v robote, tak MK ide trosku bokom, ale myslim na vas a hlasim, ze moj prvy vodovy den prebehol bez nejakych velkych trapeni, aj ked s poharom dzusu, poharom caju a vecer, ked som uz videla biele mysky, padlo za obet asi zo 10 oliv 🙂 z chladnicky. Ale ! so 6 kilami dole som maximalne spokojna . Vcera som si vychutnala masko s kyslou kapustou tak ako nikdy 🙂 a dnes som sice mala mat skroby, ale na obed sme mali v skole pizzu, tak som si dni vymenila, aj ked by sa to nemalo a zajtra si dam zemiacky so salatom. No a vecera bola bez zakuska len s malou cokoladkou, kedze mi mala trosku ochorela a cely cas som sa motala okolo nej a zabudla sa najest 😀 😀
Tot vsjo... Dobru noc a do schudnutia baby ... 🙂

majly11
8. feb 2012

@erikas prosim aj ja si prosim mailom knihu diiiik majly11@centrum.sk

majly11
8. feb 2012

@mattahari prosim vas aj ja chcem vediet co jest kde to najdem ☹

mijadave
9. feb 2012

dobre ranko dievcata 😉
@majly11 poslala som Ti do mailu link, kde sa datiahnut tato kniha ofotena 😉

majly11
9. feb 2012

dakujeeeeeem

mijadave
9. feb 2012

@majly11 nie je zac 😉

mattahari
9. feb 2012

@majly11 Ahoj, pozeram, ze baby ti uz poradili kde sa kuknut na knihu, mne ju tiez poslala davnejsie jedna kocka odtialto, ale nie velmi dobre sa v nej cita, mne pozicala kamoska original, ale ked mam pravdu povedat, velmi nemam casu vyvarat podla nej, tak moje jedlo vyzera veeelmi jednoducho, odoberiem si z toho co varim pre vsetkych len to, co mozem, ak maso tak s nejakym salatom, ak prilohu, tak spravim viac zemiakov, ryze a dam si k tomu zeleninu. Alebo zapekam to, co v ten den mozem a hodim to naraz do janskeho skla. zemiaky+cukina+cibula+paprika+brokolica, podla toho aku mam zeleninu. A tak isto s kuracim maskom zapeciem zeleninu. Mne viac chuti takato, nez cerstva. Tej som sa uz prejedla. 🙂 A cestoviny to na UH den vzdy istia... 🙂 Rovnako uz ovocie na vit. den niekedy ani nemozem citit, vtedy si dam viac kvalitnejsieho dzusu, stavy. A este ku knihe - Niektore recepty su tam take dost "nejedleee" 🙂 Ale zas na orientaciu v diete a rady co a ako je dobra. Moj nazor 🙂

mijadave
9. feb 2012

@mattahari suhlasim s Tebou, niektore recepty su fakt pre mna nejedle... tiez podla nej nevarim... zo zaciatku som poctivo podla nej varila, ale casom som sa naucila, co mozem a co nie a tiez som nasla aj receptiky k tejto dietke na mimibazare alebo tu: http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21 (len tu sa treba zaregistrovat, aby Ti ich zobrazilo) ale tu su tiez fakt dobre napady 😉

mattahari
9. feb 2012

@mijadave Dakujem za link, hned som sa zaregistrovala 🙂 Fajnove receptiky, len co je pravda, ked ja sa teraz taaak nerada dlho zdrziavam v kuchyni a otvorit chladnicku a nevybrat si nejaku dobrotu, to je teda pokusenie a trest v jednom.... ☹

mijadave
9. feb 2012

@mattahari som rada, fakt su tam dobre receptiky a niektore velmi jednoduche a rychle... 😉 a na tom mimibazare som tiez nasla fajnovucke receptiky, este ze take stranky existuju, lebo podla tej knihy by som si asi varila dookola to iste... ja tiez som nerada v poslednej dobe v kuchyni, ale cez vikend varit rodinke treba... no polievku v poslednej dobe varim taku, co aj ja mozem a oni tiez mozu zdravsie jest 😀

79zuzana
9. feb 2012

ahojte. ja varim vacsinou toto iste dokookola a este sa mi to zatial neprejedlo 🙂 Akurat bielkoviny striedame, stale ine masko alebo rybka. Skroby takmer vzdy zemiaky, fazulka s omackou, olivy, pripadne ryza. UH pizza alebo cestovinka s paradajkovou omackou... toto mozem aj kazdy den🙂 Vitaminy zapekana zeleninka. Akurat mi idu na nervy tie ranajky. Uz ani nemam chut stale rano na ovocie. Asi si to sem tam zmenim na cerealie alebo jogurt a uvidim ci to bude fungovat 🙂

1lubika
9. feb 2012

no ahojte. 😉 😉 Dnes som nejako nestíhala, mala som v robote nejaký frmol. Ale nejako som to zvládla. 😵 Tak dnes som mala bielkoviny, na obed syr so zeleninou - niečo ako šopský šalát. A na večeru moj muž chcel vyprážaný syr so šunkou - takže som si dala aj ja. 😝 😝 Ale najvačší problém bol, ked som mu robila na zajtra desiatu - rožok so salámkou, syrom, paprikou - no to ste mali vidieť ako som slintala - už som strašne dávno nemala takú chuť na čerstvý rožok s maslom - ani nič iné nemusí byť. 😠 😠 Ale vdaka mojej už asi vycvičenej odolnosti voči rôznym chutiam som odolala. 😎 😎 Taká som ešte teraz so sebou spokojná. 🤐 🤐
Baby gratulujem k tým kilám dolu. ide vám to super 😀 😀 😀
Zajtra na obed zemiačiky s cibulkou a na večeru asi to isté. 😅 😅
Tak sa držte. Už je čas na spánok 😔 😔 😔

majly11
9. feb 2012

sak asi preto mame schudnut nez by sme to navarili radsej nejecme a ked si mame navarit co nechuti tiez radsej nejedzme ...a s toho vypliva aspon schudneme heheh
😀 😝

majly11
9. feb 2012

@majly11 ale to srandujem heheh musim nieco poriesit teda lebo sa nemozem na seba pozerat

zuzanat
10. feb 2012

ahojte, ja som dnes mala syr a zeleninu, som si pochutila 🙂
@79zuzana presne nad takymi ranajkami som aj ja premyslala, lebo vacsinou nemam nic, len kavu. proste na to ovocie chut nemam 😖

79zuzana
10. feb 2012

@zuzanat ja som si uz dnes dala na ranajky cerealie weetabix s mliekom a citim sa fakt lepsie. Ved vcera som uz horko tazko zjedla hrusku, ani uz do mna nesla 🙂 Budem to teda aspon striedat. jeden den ovocie a druhy cerealie. Dnes mam UH. Dala som si celozrnne cestovinky so sampionami a paradajkovu omacku. Vecer nieco sladke, len este neviem co.
Zajtra mam 20. den diety, tak sa idem vazit a merat 🙂 Zapisujem si vahu kazdych 10 dni, tak som zvedava, ako to dopadne 🙂
Inak zajtra mam vitaminovy den a uz viem, ze ho v noci porusim, lebo ideme na party a urcite si dam aj nejaky pohar vinka. Prvy odkedy som zacala dietu, tak snad nenarobim vela skody v tom mojom chudnuti ;)

sisanka
10. feb 2012

@79zuzana presne..s tymi ranajkami je to najhorsie!!!ja som si zvykla pit len vodu,ale zase viem ze to nie je dobre sa rano nenajest,dnes som nasilu zjedla banan a natahovalo ma 😖

sisanka
10. feb 2012

inak baby dnes konecne som na sebe v zrkadle videla ze som schudla tak sa vytesujeeeeem 😵

mariannaz
10. feb 2012

@mattahari ahoj,ja som nemala a ani nemám žiaden jojo efekt a uprimne povedané ani žiadny jojoefekt neexistuje.
ak mám raz nábeh na priberanie, že priberiem aj ked sa napijem vody, tak to budem mať vždy aj po skončení každej diety, takže je samozrejmé že ak skončím dietu,tak si musim dávať bacha a nesmiem si dovoliť jesť všetko na čo mám chuť,lebo ja ak si cez víkend doprajem hocičo,tak 2kg mám na sebe a to je tak u mna vždy ale potom cez týžden som si už musela davať bacha a zhodiť to,takže tak.Je predsa samozrejme, že po diete nemožem sa začať prežierať,lebo by som bola tam kde na začiatku,ale dávam si pozor,je lepšie shcudnuť 5kg ako 30kg no nie? ja som s tou dieto pomaly zišla zo 100kg na terajších 73kg, síce zajtra sa odvážim, lebo sa vážim každú sobotu od kedy som začala dietovať tak uvidíme kolko to bude zajtra 😉 😉