90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cutty
13. nov 2012

Mna dnes cakaju vitaminy, uz som si stihla aj zacvicit . Lepsie sa mi cvici takto doobedu, poobede uz nemam tolko casu.
Zistila som ze moja digitalna vaha je asi pokazena alebo co ☹ Lebo vazi tak, ze ukaze raz o 10kg viac, inokedy menej. Vcera mi dokonca ukazala vahu 61 kg! Co by som za to dala mat tolko aj v skutocnosti 😀 Takze teraz vlastne ani neviem ako je to s tym mojim chudnutim. Si kupim klasicku mechanicku a hotovo !

kacena24
13. nov 2012

@zuzu1104 jasné to človeka ženie vpred 🙂

zuzu1104
13. nov 2012

@cutty ďakujem Katka🙂

zuzu1104
13. nov 2012

Baby aké máte dnes dni a čo budete variť? Ja mám dnes bielko a dám si brokolicu s uvareným pretlačeným vajíčkom 🙂

santerra
13. nov 2012

wuaaaaaaaaaaaaaaaau tak to je vysledok!!!! perfektné len tak dalej mas moj obdiv 🙂
@zuzu1104
ja mam dnes UH a idem robit fliačky s kyslou kapustou...na večeru kolačik 🙂 robila som v sobotu tvarohovy a ostalo tak si dam kusok 🙂

zuzu1104
13. nov 2012

@santerra ďakujem 🙂
tak to budeš mať fajny obedík a aj koláčik bude isto super🙂 prajem Ti dobrú chuť

lucky14
13. nov 2012

@santerra super vysledky...druhy mesiac je to vyzdy vraj pomalsie to chudnutie ale cm idu dolu aj kilecka...a kazde jedno je zasluzene!!! takze do konca 90DD si na cielovej vahe!!! jupi!!! 😀

lucky14
13. nov 2012

@cutty aj mne sa cvici najlepsie doobeda....a potom este aj super pocit ktory ma drzi cely den....mna to proste vzdy nabije uzasnou energiou. 😀 Jillian vie ako na nas! 😀

lucky14
13. nov 2012

@vejvass ahoj. ved to sa stava aj v najlepsich rodinach ze sa zhresi 😀 😀 😀 dnes Ti drzim palceky nech Ti to dobre vypali a zajtra napises ze si to skvele zvladla!!! 😀 😀 😀

sisanka
13. nov 2012

@lucky14 no ja som u nasich, mama pecie rezne, rozvoniava to tu ale mne sa uz pecu zemiaciky so zeleninou a fazulkovou omackou 😉 a teraz sme dorobili trasenu tortu tak mi mama nabali na zajtra 😀 😉 vobec nemam myslienky zhresit, ako dobre 🙂

santerra
13. nov 2012

@lucky14 dakujem no bodaj by si mala pravdu a na vianoce oslavujem 😀 inak baby co to cvičite? da sa to niekde stiahnut a ako dlho (myslim minut) sa to cviči?

zuzu1104
13. nov 2012

@santerra

https://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8


cvičíme toto, je to paráda, mne to veľmi vyhovuje, a to by som chcela upozorniť na to, že som v živote necvičila🙂) cvičí sa to 25 min, má to tri levely a každý sa cvičí 10 dní. Je to super a vďaka lucky14 to poznáme 🙂

zuzu1104
13. nov 2012

Kočky práve som sa najedla zo zeleniny, to je teda pokrok a dokonca sa mi zdá, že som prejedená, asi si začnem zmenšovať porcie

lucky14
13. nov 2012

@sisanka jej skvele!!! tesim sa!!! ja som prave odcvicila tak sa este musim vydychat osprchovat a idem obedovat....a dufam ze poobede vydrzim aj ja na tej navsteve 😀

lucky14
13. nov 2012

@zuzu1104 Tebe to ale ide kocka....uzasne!!! 😀

lucky14
13. nov 2012

@katarina789 Dakujem .... 😀 😀 😀 ...to je to najmenej co mozem urobit!!! a s radostou!!!! 😀 😀 😀

katarina789
13. nov 2012

@zuzu1104
@santerra krasne uspechy,tesim sa s Vami 🙂Motivovali ste ma 😉

aduss
13. nov 2012

ahojte kocky, tak teda zajtra zacinam odznovu 🙂

zuzu1104
13. nov 2012

@katarina789 ďakujem moja 🙂

katarina789
13. nov 2012

@zuzu1104
@lucky14 zatial bez prehresku ;)

zuzu1104
13. nov 2012

@katarina789 super, šikulka,teším sa z toho 🙂
Ja tiež dnes bez a už mám za sebou aj večeru 🙂 o dve hoďky si pôjdem zacvičiť

santerra
13. nov 2012

@zuzu1104
@lucky14
bambule moje....no mam za sebou to cvičenie a uuuuuuuf no mala som čo robit....mokra som bola jak mys ale pocit super..pol hodka cvičenia ale makačka.. 😝 Baby vy kazdy den to cvičite? mate vydrž teda 🙂 zajtra hadam bude lepsie.
Inak dneska bez prehrešku!!!!

zuzu1104
13. nov 2012

@santerra hej je to makačka, ale je to super, ja idem akurát zamakať
Cvičím celý týždeň, len víkendy nie, ale možno začnem aj cez víkendy, lebo mi to prináša pocit šťastia. 🙂
Zajtra budeš mať svalovku, ale nevzdávaj sa, musíš ju rozcvičiť. Ja idem teraz 7 deň cvičiť a už skoro precvičím všetky cviky s nimi🙂

sisanka
13. nov 2012

aj ja hlasim den bez prehresku ale tak isto aj den bez cvicenia 😒 snad sa zajtra uz odhodlam....co si zajtra varite? 🙂

zuzu1104
13. nov 2012

no žienky takže som si to dnes odmakala a precvičila som všetko s nimi okrem klikov, musela som si dať do tela, lebo po večery prišiel muž domov a priniesol mi buchtu plnenú lekvárom(ako naschvál), tak si sa dva razy odhryzla a tak isto dva razy z jedného rezňa, je to strašná blamáž z mojej strany, keď som dnes ráno mala taký úspech, ale tak čo už, zajtra musím bez prehrešku a ráno si dám aj 10 min na orbitreku, nech ráno spaľuje tie tuky 🙂
@sisanka ja budem variť zajtra ryžu so zeleninou, už sa na ňu strašne teším 🙂 a ty čo budeš?

sisanka
13. nov 2012

@zuzu1104 ja som mala skroby dnes, a zajtra rozmyslam nad cesnakovym posuchom alebo pizzou 🙂

zuzu1104
13. nov 2012

@sisanka ja tiež pozajtra spravím asi pizzu, ale neviem čo si na ňu dám

sisanka
13. nov 2012

@zuzu1104 ja mam rada len paradajkovu omakcu 🙂 alebo niekedy si davam aj cibulku a zampiony 🙂

cutty
13. nov 2012

Ahojteee, tak ako vidim pekne sa vam dnes darilo. Ja dnes tiez taaaakmer bez prehresku - zjedla som zopar slanych tyciniek ☹ Zajtra mam bielkoviny, celkom som rada. Neviem este ci si urobim nejake mäsko, rybu alebo neviem co este 😕

cutty
13. nov 2012

@sisanka Celkom dobry napad s tou pizzou a cesto ako robis?