90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

olga0251
14. jún 2012

@lubinka26 no to je super len tak dalej gratulujeeem ja mam dnes ovocie a snazim sa neporusit zatial to ide 😝 😀

olga0251
14. jún 2012

@vandijan tak vitaj a drz sa medzi nami a nech kilecka utekaju od nas 😀 🙂

sotia
14. jún 2012

@vandijan jasné, tešíme sa....

siska8
14. jún 2012

Ahojte baby, po dlhšej odmlke sa vraciam k vám 🙂 Od zajtra začínam s "udržiavacou" diétou 🙂 Dúfam, že sa mi podarí dať ešte niečo dolu...posledné 2 mesiace z 90 dňovky zo mňa moc neubudlo =) Teraz som mala mesiac pauzu (učila som sa na štátnice), tak chcem pokračovať, lebo sa začínam cítiť horšie a kilečko išlo hore..Začínam opäť cvičiť ...(teda aspoň tak plánujem a dúfam, že vydržím)...
Niekde tu bol link na stránku, kde boli recepty...nemôžem to nájsť, pomôžete mi? Ďakujem =)

sajmonkaf
14. jún 2012

@siska8 a ako si sa stravovala po 90 dnovke?ja tak o 3 týždne končim...

miskakyska
14. jún 2012

@sajmonkaf :-O fíííííha...aka štramanda!

vandijan
15. jún 2012

Ahojte,dnes obedík a večera zeleninový šalátik s grilovaným kuracím mäskom, dala som si mäsko na chvíľlku do toho gyros korenia a bomba, a na zajtra si urobím upečené zemiaky s pórom v alobale, to je vždy pre mňa super vec. Mojim chlapom k tomu prihodím len mäsko, a obedík hotový.
Ozaj 4 dni za mnou a mínus 2,6 kg. som spokojná 😀 😀 😀 , a mi práve začali moje dni, nečakaný úbytok, to sa mi normálne nestáva

sajmonkaf
15. jún 2012

@miskakyska dajaka som tmava,sa mi vidí,nezvyk pre mna 😀 ale dakujem 😉

sajmonkaf
15. jún 2012

@vandijan super,aj ja mam dnes grilovane masko a zajtra budu zemiaky,tie naštastie možem stale.ale ja ich pečiem len nasucho na papiery s provensalskym korenim,mnam 🙂

vandijan
15. jún 2012

@sajmonkaf aj ja milujem zemiaky, ja dávam len na spodok alobalu trošku olivového oleja aby sa mi nepripiekli, a keď ich ucítim, viem že sú hotové 😀

vandijan
15. jún 2012

@lubinka26 začala som na tej istej váhe ako ty, hádam mi to pôjde tiež tak super dolu ako tebe a gratulujem

siska8
15. jún 2012

@sajmonkaf normálne ako pred diétou...pravda však je, že som jedla veľa sladkostí, čo som nikdy nejedla...asi nervy...pri učení som musela do niečoho zobnúť =) keď skončím túto udržiavaciu, budem sa musieť krotiť...raňajkovať chcem iba to ovocie ako je to v diéte, obed normál a večer niečo ľahšie alebo polovica z obeda. Pri učení sa mi to nedalo dodržiavať, zobla som niečo aj v noci...Tak dúfam, že sa mi to potom bude dariť 🙂

maranat
15. jún 2012

aj ja chcem schudnut. dokopte ma prosim niekto 😠

sajmonkaf
15. jún 2012

@maranat to sa musis sama,ako ja,ja za 2 mesiace mam o 14 kg dole,čo je pre mna užasne 🙂 🙂 🙂

miskakyska
15. jún 2012

@maranat kop,kop,kop,koooop...dokopaná :o)) 16.6. to je zajtra máš bielkoviny..žiadne také od 1vého,alebo od pondelka..vitaj medzi nami,dievčatami :o)) či tetkami? :o) vyber si čo chceš..čauteee ostatnéé!

sajmonkaf
15. jún 2012

@maranat presne,nepremyslat a zacat,najlepšie cez vikend.a hladovat nebudes urcite,viem o čom hovorim.sem tam to na teba pride,ale treba veeeela vody pit a oklamat zaludok,za ten skvely pocit to stoji,to mi ver.Ani si nevies predstavit,ako skvelo sa citim,dobre spim,neviem čo je bolenie hlavy a unava.

maranat
15. jún 2012

ja som tuto dietu uz drzala, no neviem ci 5x, ale vzdy som zhodila tak 3kg a bolo po vôly 😠
najhorie ze nikdy som nemala ziadnu spojenkynu co by ma podporovala 😀 vzdy prisiel len moj najdrahsi a povedal "laska mne sa pacis taka aka si, vsak si daj tu Milku so mnou" 😀 😀 😀 no a bolo po diete 😖
ale ked si poviem, ze idem na to znova, odradzaju ma hlavne tie ranajky, ja som zvyknuta sa rano najest, a len ovocie mi do obeda nestaci 😒 potom som nervozna.

@sajmonkaf
@miskakyska

miskakyska
15. jún 2012

@maranat moja milá,MILU si môžeš dať s drahym v UH :o)

kacenka1983007
15. jún 2012

ahojte fešandy 🙂 tak ja som tiež začala pokračovaciu od včera.preštudovala som ju a nie je to také zložité.
dozvedela som dost vela veci.... 😀

kacenka1983007
15. jún 2012

@miskakyska moja ty pokračuješ?

kacenka1983007
15. jún 2012

musím to tu všetko preštudovat,nemali sme net 3 dni tak aspoň som mohla študovat tu 2 čast 🙂

kacenka1983007
15. jún 2012

@mijadave vieš že nemala by si mat za sebou 1 čast 90 dňovky?v tej druhej časti tam píšu že medzi by malo byt 90 dni klud od diety ...
😒

kacenka1983007
15. jún 2012

@sajmonkaf krása,gratulujem ,si šikulka.. 🙂 😉 😵

miskakyska
15. jún 2012

@kacenka1983007 zlatko moje pokračujem asi takto..celý deň diéta,večer prežieranie,za cely deň 2dc vody..no musim sa spamätať,lebo to nedopadne dobre..

maranat
15. jún 2012

@miskakyska ty si nekompromisna, na teba ani vyhovorky neplatia 😀

miskakyska
15. jún 2012

@maranat :o)) to sa Ti len zdá..

kacenka1983007
15. jún 2012

@miskakyska aj ja som pribrala kilečko tak som musela pokračovat.
o ketrin nevieš nič??

sotia
15. jún 2012

@siska8 presne, ja som si pri mojej škole tiež našetrila 10kg

sotia
15. jún 2012

@miskakyska ahoj, kde si boláááááá, keď ťa tu nebolo?

sajmonkaf
15. jún 2012

baby,tak ako je to vlastne?ked skončim jednotku,možem hned dat pokračovaciu,alebo ma byt pauza?