90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

magimary
25. máj 2010

júj, aj som dnes nejaká hladná... 😅
mňa si včera v nemocke nenechali, ale vrátim sa tam a ostanem tam na hospitalizáciu... 😝 😖
ešte nevieme, kedy budú všetky vyšetrenia k tomu hotové... 🙄

inak, buchty by ma ani vo sne nenapadli, ale ako nápad sa mi to nesmierne páči 😅 😵 , možno si kúpim v obchode na zajtra 😅 a asi s lekvárom (nevidím v tom taký problém 😕 😅 ), ja už som si dokonca raz aj dala cestoviny s lekvárom/džemom... 😉
dnes budem mať ryžu (už sa možno zajtra zobudím ako číňan 😝 😅 ), asi s kapiovou "polevou" (neviem, ako mám nazvať tú hmotu 😅 )...
a zajtra možno aj tie buchtičky... 😅

magimary
25. máj 2010

ja už tak dlho zháňam to hotové "pizzové cesto"-taký ten suchý "pizza chlieb" a nemôžem to zohnať, že by som konečne nemala len to cestovinové 🙄 , neviete, kde by sa to dalo zohnať? 😕
piecť sa mi to nechce... 😝

ejbyk
25. máj 2010

manigmary - ja som nemala problem to pizza cesto vzdy v Jednote, ale inak aj klasika vo velkych marketoch.

ejbyk
25. máj 2010

ja dnes pisem ako debil! dieta mi zatienuje mozgove centra. to pizza cesto, tie korpusy ( su balene po 2 ks) som vzdy ZOHNALA v Jednote...tak je to spravne

bea44
25. máj 2010

ejbyk 😀 😀 😀 aj ja dnes same preklepy. 😠 ked sa dari, tak sa dari..

magi - jato kupujem v KE - v BALE, ale v hypermarketoch urcite bude 😉
a u nas je balene po 1 ks 😝 😝

uz som po.... nevydrzala som, ale 1/2 hod. hore dole 😖

magimary
25. máj 2010

ja rozumiem, ejbyk, aj preklepom 😅
ja som v nich priam odborník (v ich písaní 😅 😝 )...
Jednotu mám v nedohľadne , na opačnej strane mesta (s dvojčenským kočíkom veeeľmi ďaleko) a tu blízke HM nemajú /ani Tesco, ani LIDL/... je ešte nejaký tip, že kde inde?
neviete, niekto-ako Billa? 😕

claudee
25. máj 2010

ahojte, baby...tak dnes to vyzerá na nepríjemný sivý deň 😖 čo už, snád bude nálada aj tak dobrá
ja som ešte ani neraňajkovala, nedávno som vstávala a nestíhala zatiaľ 😔 aspoň zelený čajík mám už vypitý, ale už sa pomalinky chystám aj na viac 🙂

magimary
25. máj 2010

ja sa ešte držím... 😅
OK, bei, Balu nemáme až tak ďaleko, skúsim teda tam,
ale HyperMarketoch som zatiaľ ozaj fakt neuspela 😕 😝

zuuzka
25. máj 2010

Ahojte baby...no ja dnes vodovy den a uz ma teda chyta hlad...ale snad to vydrzim, musim...o dva tyzdne nas caka dovolenka tak nech aspon tento rok vyzeram o nieco lepsie. Magi ako si mohla tak super zvladnut vodu...ach jaj

magimary
25. máj 2010

vydržíž, zuzi 🙂
keď je najhorjšie a môžeš -choď rýchlo niekde von a zober si fľašku vody, ale sa rýchlo zamestnaj niečim, od čoho sa ťažko odbieha a myslí na iné 😉

magimary
25. máj 2010

najhorjšie=najhoršie 😝
ale=alebo 😅

zuuzka
25. máj 2010

No presne, prave rozmyslam, ze poobede niekam vybehnem....vcera ovocny den bol uplne super, ale hlavne tym, ze som do vecera stale niekde lietala a potom som uz isla rovno spat. Tak skusim dnes tiez vymysliet rovnaky scenar. 🙂

sivocka
25. máj 2010

ahojte koceny....O🙂
dufam, ze ma nebudete za toto nenavidiet, kvoli tym parenym bucham som nakukla do pravidiel a v tych mojich sa pise, ze nie kysnute cesto....ani na pizzu, ani na slane kolaciky....takze ja si myslim, ze tie parene buchty by u kompetentnych nepresli.... 😖
ale zasa, ked sa po nich chudne...tak dobru chut

nikanika. tak co si obedovala? ja cestoviny a kamoska mi poradila mrkvu s cesnakom a ja som si pridala k tomu este kalerab...podusene, ochutene....mnamka. Az mam pocit, ze som toho spucovala trochu viac, ako sa ma... a na veceru rozmrazujem kusok torty od soboty (maly sused mal oslavu, tak som si ju supla do mrazaku a uz od vcera sa na nu tesim.....uz nech je vecer)

magimary
25. máj 2010

sivočka, dobre že hovoríš... 🙂
ja som tam to "pravidlo" nejako nepostrehla (ale teda ani som sa naňho nesústredila 😉 ),
ale dobre vedieť, zajtra teda buchty nebudú... 😅
načo robiť "zbytočné chyby", keď netreba... 🙂
skúsim teda radšej dnes "ponaháňať" ten suchý "pizzachlieb"... 🙂

ja už mám ryžu tiež "spucovanú" (asi tiež trochu viac 😅 , ani mi neostalo na večeru 😝 🙄 😅), takže netuším, čo bude na večeru 😖 😝
ozaj, len tak ma teraz napadlo (v tomot momente ma to "trklo" 😅 ): keď som sa zamyslela, čo s večerou, tak ma osvietilo, čo všetko je ryžové a napadli ma tie "polystyrénové" chleby-také tie ryžové 😕 -čo si o nich myslíte?
alebo aj burizóny sú ryžové (ale ryža je pufovaná 😕 )...
aj niektoré cereálie sú pufovaná ryža 😨 😅
čo vy na takúto alternatívu dnešnej večere? 😕 😅
som úplne mimo, porfíčky? 😅

sivocka
25. máj 2010

to pizza cesto maju v Trnave...coz je asi pre vas daleko 😉 ....v Kauflande pri chlebiku, ja teda kupujem tie arabske chleby..resp. tortilly a hned pri nich mavaju aj to pizza cesto.

magimary
25. máj 2010

a tortilly by tiež mohli byť namiesto pizzachlebov? 😕

claudee
25. máj 2010

magimary, tie ryžové chlebíčky ma ako alternatíva tiež vôbec nenapadli...ale určite by moli byť 🙂 podľa mňa kľudne 😉

claudee
25. máj 2010

som sa konečne dokopala k raňajkám, to ovocie mi taaaak nechutí, baby 😖 😖 najradšej by som to zmenila na celozrnný rohlík so zeleninou 🤐 😀 😀 a možno to tak aj spravím, len mi veľa z pravidiel tejto diéty neostane 😀

sivocka
25. máj 2010

claudee, ty si cislo.... 😀 (myslim v suvislosti s tymi pravidlami) , ale ked schudnes, mozes vytvorit novu dietu....

magi, ja som si davala tortilu miesto pizze, ved to je len psenicna muka, olej a voda a niekolko stabilizatorov (naschval som sa bola pozriet na zlozenie)...urcite lepsíe, ako pizza z kysnuteho cesta...kde moze byt aj vajce...co by sme v tento den nemali.
a tie ryzove chlebiky myslim ze mozes, len pozri, ci tam niesu aj psenicne zrna...co by uz zasa nezapadalo....ale ked v jednom kusku budu dve-tri, kaslat na ne....ci ? 😀

nikanika28
25. máj 2010

Cafte, tak sa tu rozprudila debatka o buchtickach 😀 ..mnam 😵 ... No ja som dnes akosi nestihla ani ranajkovat, len caj a kavu...potom sa uz mala zobudila a hucala ako na hory..tak sme sli von. Kupila som si jahodky a asi o dvanastej som zjedla asi 6jahod...
Sivi, no akurat papam makove sliiiiiziky...ja ich tak milujem 😵 😵 😀 ...sak ked rada odsuhlasila..no nedaj si 😀 😀 😀 🤐
Inak baby, ved v tretom dni diety, ako su tam UH, tak tam je pizza s drozdim...ta to tiez kysnute......

bea44
25. máj 2010

vratim sa k tomu kupovanemu korpusu na pizzu. ja som citala zlozenie a tam je tiez drozdie a atd .... takisto sa pise ze si mozeme dat skvarkovy pakač, alebo to male talianske pecivo - ved vo vsetkom je drozdie ... 😖 😨
- a moje buchty vam nepasuju ??? 😠 🙄
😀 😀 😀 😀 😀 😀

ja som si uz kupila aj tu tortilu, je dietnejsia to je pravda, aj som ju zjedla .... ale nic moc. aspon pre mna 😉
ako vsetky polotovary 😖

adamko05
25. máj 2010

čaute...
... parené buchty, s mierou... v poho... zasa, potom, ked prestanete dietovat, tak čo, nebudete nič kysnuté... ved telo sa nemôže celkom odstavit o tychto jedál...

... ja som mala dnes pečienku, ale aj dake "dobky", čo nemali byt... tak ale čo už so mnou... som tuším na seba malo "nasratá"... musím sa nasrat a prestanem prehreškovat 😀

lubikaf
25. máj 2010

bei a nika mate pravdu s tym kvasnicami na pizzu, v recepte v knihe to je napisane, tak by sa podla mna mohli aj parene buchty. ved ich nezjeme 10ks, nie? podla mna take 2-3 kusky mozu byt, zalezi na velkosti 😉

magimary
25. máj 2010

tak ste ma zase ukecali 😅
skúsim kúpiť aj buchty, aj pizzachleby/toretelliny a zajtra si urobím, na čo budem mať najviac chuť 😅
keďže tu sú samé odborníčky, musím vám dôverovať (keďže chcem) 😅 😀

bea44
25. máj 2010

magi - 😀 😀 , ked sa chce , vsetko sa da 😉
hlavne to treba dobre zdovodnit 😅 . budem sa opakovat: dobra výhovorka .... polovicna pravda 😝

claudee
25. máj 2010

ja už po dobrom obede si odfukujem 😀 vyzerá, že zase bude pršať 😖 som sa chcela ísť von kus prejsť 😝

matynuska
25. máj 2010

bea44 - mam pre teba doleyitu otayku. sice si to pisala uy v piatok, ale snad si spomenies. Si napisala, ye pijes cajiky okprem pu-erh na spalovanie tukov. Preco? Ten nie je dobry ci ako?

matynuska
25. máj 2010

no a este bych mala asi vysvetlit preco. Znelo to totiz ze je zly. Mne ho maminka priniesla do Danska, ze je fajn. No ivella Ty pises ze je hnusny. Mne priniesla taky s prichutou skorice a je uuuzasny. Da sa pit bez nicoho bez problemov, bez medu, citronu, proste nicoho. Je fakt chutny. Vecer odfotim krabicku, snad neporusim nejake tie propagacne "rules" a vycapim sem ako vyzera. Nikdy pred tym som pu-erh nepila ale tento caj mi chuti ako mi uz davno ziadny nechutil.tak paa vecer

ninimini
25. máj 2010

Ahojte! Tak ja sa zajtra pridávam tiež 🙂) možno sem nebudem prispievat každý den ale určite Vám dám vediet ako to vyzerá s mojou pevnou volou 😠 ktorá až taká pevná nie je 😀 ale nevadí určite niečo vydržím 😝 ak nebudem náhodou tehu 😲 ale ved aj vtedy sa to dá 😉

matynuska
25. máj 2010

Ivella - odfotila som ten cajik, posielam, skus najst v lekarni a daj mi vediet ako chutil 🙂