90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

newyorkgirl
30. júl 2010

dakujem za rady kocky, veru pockam asi... ja som drzala po prvej a stacilo mi mesiac a bolo 6,5kg dole a to akurat... len to bolo rok aj pol po porode a teraz tym ze je leto sa citim fakt desne 😀 a s tym kojenim vobec nechudnem ale prave mi sladke viac chuti este som ako taka kyselina 😅 to zelezo ma nenapadlo este som to nepocula, brala som ho aj v tehu, teraz beriem normalne vitaminy pri kojeni, zelezo mam este hadam aj samostatne... ale tie problemy na wcku z toho 😖 v tehu som pila slivkovy dzus to pomahalo ale teraz ako kojim neviem ako to je s tymto veru...

chamuda
30. júl 2010

Ahojte baby,alebo asi dobru noc.
Prvy ovocny den za sebou-zjedene 3 vyzivy a 3 banany a vypite asi 2 litre caju 😝 tesim sa na rybu zajtra,ale hlavne v nedelu na sushi. Mozem inac v bielkovinovy den si dat cornflaksy (ovsene vlocky s mliekom)? mne to tak chyba...
Dobru nocku, zajtra pa

danyelituska2
31. júl 2010

nestíham sa zapájať, také je to tu rušné, každopádne dnes už nejdem radšej nič jesť, lebo som pojedla kadečo 😢 , a včera som bola tiež hladná, ešte sa mi nezmenšil žalúdok, ale pokračujem dalej, aspon sa snažím, a malý sa rýchlo odučil od toho cumla dnes už spal normálne celú noc a už ju ani moc nepýta

danyelituska2
31. júl 2010

idem si spraviť kávu, lebo inak zaspím a možno bude aj nejaké cvičenie kým malé spí a vy ako? čo podnikáte dnes?

ninimini
31. júl 2010

ahojte! ja dnes čakám návštevu tak vyváram a vypekám a to svoje som si ešte ani neurobila tak vám prídem skontrolovat asi až večer ak nie ráno 😀 baby a nehrešte!!!!

ninimini
1. aug 2010

dobré ránko 😀 😀 tak čo ako sa máme.baby ktoré sa vážia ako to u vás vyzerá po týždni ja sa budem každý 2 týžden alebo až po vode nech mám prekvapenie alebo šok 😠

marianca
1. aug 2010

@ninimini ná a kde sa všetky flákajú????Ja sa teraz pre istotu nevážim, lebo čakám krámy a som nafúknutá a zavodnená jak hovado, takže by som bola demotivovaná 😝
Inak dnes mám škroby, takže uvidíme čo dobré si šľahnem na obed....ale asi ryžu alebo zemiaky a mám aj fazuľu v rajčinovej omáčke,takú tú plechovkovú...
Teraz si idem dať kafíčko, akurát som vstala 😝 totiž môj mužíček sa s´postaral o dietky a maminka há há 😀 🙂
Ani variť nemusím mám od včera, takže mám veget ...teda malý spí pokiaľ sa nezobudí.
Peknú nedeľu 🙂 🙂

ninimini
1. aug 2010

ako vidím všetky asi zmrzlinujete 😀 😀 😀

magimary
1. aug 2010

ahoooo 🙂 ooooojte!!!
ani neviem, či je tu ešte niekto, čo ma pozná (podľa nickov tu tiež mnohých nepoznám, ale priznám sa, že som dozadu moc nepozerala 😅 , zatiaľ nestíham),
ale chcem aspoň ohlásiť príchod z Nízkych Tatier-z dovolenky 🙂
a hoci som sa "bála" postaviť na váhu, po prekonaní "strachu" som skoro odpadla, keď sa ručička na váhe po tom megastravovacom týždni ani nepohla 😨 😅 😎 😵
nie som na seba hrdá, koľko som tam toho pojedla, ale asi som si niečim zaslúžila aspoň to, že sa to na váhe predsa len neukázalo (zatiaľ 😕 )...
no aj tak si tento týždeň dám "cyklus" piatich 90-kových dní (bielk.-sach.-uhd-vit.-voda), aby som sa naštatrovala na mierne stravovanie 😝 😅

yanni
1. aug 2010

@magimary jasne ze sme tu, strasime stale. bea tiez, stare skalne po 90dnove 😀

ja som v sobotu zrala o 106, tka dnes len tak zlahka. Ale nabehla som dnes uz an klasicku delenu, lebo podla 90dnovky ma to uz nebavi. Tak som mala na ranajky musli s jogurtom (mlieko by bolo lepsie ale podla delenej takato kombinacie je eeeee) a na obed cestovinky este od minula tak uz som ich musela zjest a akoze na veceru len melon. Zajtra bude tiez len tak zlahka cely den ovocie a mozno este vyziva a na veceru hadam nieco vajcove, mi uz chodi dlho prazenica alebo podobne po chuti. Tento tyzdne bolo dost chleba= 4 pracliky som zbastila, tak si musiom dat zase na chleba pozor aspon tyzden dva bez. Lebo z chleba sa pribera, to je este väcsie zlo ako nejaka mala coko.

Ale magi to je super ze sa vaha nehybe ani po hosteni. Ale tebe to islo vzdy nejako lepsie. ja mam strasne zle svedomie, uz tyzden nebol nijaky sport, lebo trenerku operaovali a nebudeme mat cely august a na behanie nebolo pocasie, stale lialo. Dufam ze sa pocasie konecne umudry a zase zacnem troska behat a vo stvrtok ride brasko tak budeme spolu, ten totiz ide tiez zacat s 90tkou. Tak tu mame prveho chlapa 😀 Tak som zvedava ako to pojde u neho, temu treba totiz trochu viac zhodit ako mne tych 5 kileciek.

chamuda
1. aug 2010

@magimary ahojko si ta pamatm,ale nie som si ista...super ze si nepribrala.
Ja som dnes cely den jedla sushi- i love it!!! Ja som tyzden prvy na diete a kg a pol dole. som spokojna,staci mi ked kg az kg a pol pojde dole kazdy tyzden, mne dost pomaly pracuje metabolizmus. Nejem chlieb uz vobec a ani ten vyvar nepijem a ani sladke nejem vobec!
yannii ta fakt obdivujem,ze behavas, to by som sa nedokazala nikdy prinutit. Ja chodim na cvicenie ktore sa vola body work-je to airobic plus posilovanie.no mesiac som nebola,od zajtra som sa opat prihlasila. Na zajtra vobec neviem co si mam spravit-fuuj nechcem cestoviny s paradjkou omcackou a pizzu sa mi nechce robit 😒 Mate mi nieco poradit????

Zelam pekny tyzden 😉

agika1982
1. aug 2010

ahojte...odzajtra zacinam s dietou, tak drzte palceky....

chamuda
1. aug 2010

@yanni brasko ak bude poctivo dodrziavat podla mna mu to pojde ovela rychlejsie ako nam zenam. moj drzal so mnou ked som ju prvy raz drzala a vela krat jedol viac a aj vacsie davky nez ja a schudol velmi rychlo a nedal hore,hoci on len potrboval 8kg ( podla neho),no odvtedy si drzi vahu a to drzal len 6 tyzdne. ☹ Podla mna ani nepotreboval schudnut,vsak je taky chudy. hamba mi. Dufam sa mi podari vratit na povodnu vahu. .hambim sa 😖 ,ze ja vazim o 9 kg viac nez on a ked sme sa spoznali vazila som ja o 5 kg menej od neho . Drzim palce braskovi. .

chamuda
1. aug 2010

@agika1982 drzimre,ja mam prvy tyzden za sebou 🙂 Mas krasnu dceru a ma pekne meno 🙂 aj ja sa volam Adriana 😉

ninimini
2. aug 2010

Ahojte!!! Vítam mojú diétarku 😀 😀 tak ja dnes ovocie dúfam že na bude na 100% 😀 😀 chamuda: ja si robím pizzu tiež ale kupujem koprus a iba potrem pretlakom a nahádzem tam zeleninku a za 15 min mám obed hotový 😅 😅 a je to super aj včera bola 🙂

marianca
2. aug 2010

@chamuda sa nestresuj, chlapom ide vždy chudnutie ľahšie a a im to ide dobre aj vďaka tomu, že ony sú tak nejak psychicky vyrovnaní so všetkým a nestresujú sa, kdežto my ženy sa stresujeme nad všetkým a potom to zajedáme a priberáme a okrem toho máme aj krámy, no a chudni, keď máš chute jak hovado....Ale tým som chcela len povedať, že su v podsstate vo výhode 😝
@agika1982 neboj držíme palčeky a pôjde to..... 😉
@magimary jasan, že si ta pamatám, si z PK že?????a super, ty si pekne schudla a je ešte suprovejšie, že to nejde spať 😉
@yanni a čo kino 😀 😀 😀 😀

marianca
2. aug 2010

@chamuda ozaj aj ja mám dnes jesť cestoviny, alebo pizzu či čo, ale nemám na to chuť a zatiaľ neviem že čo??? 😕 😕 😕 😕 zatiaľ som vypila 1/2 litra vody s citrónom, pijem kávu samozrejme aj s mliekom a cukrom, ale ja to inak neviem a potom uvidím 😉

marianca
2. aug 2010

@ninimini si mala skôr kričať, ja nemám korpus a piecť sa mi nestééééé 😝

ninimini
2. aug 2010

tak nabudúce budem dávat den dopredu recepty 😀 😀

yanni
2. aug 2010

dobre ranko chudule 😉,

na cez viekendik sme hresili????? 😀

Tak ja som v sobotu zrale ako diva. No baby, co kramy s clovekom robia. To som ale tak extremne este nemala. Ide /a roztrhnut. No a musela som si aj horalku hodit. Kukla som na nu a co nevidim, zaruka do 07/2010. No a v sobotu bolo 31.07. tak som ju musela zjest. Co by som ju vcerta vyhodila ked by uz bola po zaruke? No to urcite nie. Takaaaa skodaaaa. Prava slovenska a ja by som ju vyhodila. No to urcite nieeee. Tak som si to pekne odovodnila, ako na Bea uci, a bolo. A som ju pekne krasne zhltla. Ale potom tie vycitky svedomia. No co uz. Uz je aj tak davno v kanaly stravena 😀 😀

No to mate pravdu, chlapi lepsie chudnu. Ale to nie je len tym ze su vyrovnanejsi. Oni maju viacej svalov ako my zenske. Tak jasne ze sa im lepsie chudne. Ked im to tie svaly rychlejsue spaluju. Co ten nas tuk, ten sa len trasie a nic nespaluje 😠
No uvidime ako to braskovi pojde. Hned ako pride ho pomeriam a uvidime co a ako. Musim len poskryvat sladke zasoby a ani mu nepoviem ze v pivnici v mraznicke je zmrzlina lebo by ju asi po tajomky zozral. Ale hadam nebude klamat sam seba. v stredu a stvrtok som akoze chora a ostanem doma a pojdem v stredu na nakup a vo stvrtok zaciname. no pre neho to bude na zaciatku riadna hladovka. Chudak, az mi je ho uz teraz luto. Ale co uz , nebude ziadny reznic ci jaternicka,

@marianca kino bolo supeeeeeeeer. Ani som nezaspala 😀 Ale poobede som si 3 hodinky pospala 😀 Inception, baby odporuca. Riadna haluzovina asi taku prvu pol hodinu ale potom to bolo super. Len ten chlapik co vedla mna sedel nebol az tak super. Booooooze ako ja nemam rada malych chlapov 😠

yanni
2. aug 2010

ozaj ke cesto robite na pizzu? Ja by som hadam v sobotu upiekla, brasko bude mat (aj bude mat!!!!) UH tak by som si aj ja zabastila. No pizzu som ja celu dietu nemala.

agika1982
2. aug 2010

@chamuda jeeej dakujem...no ja som vzdy vravela, ze ked raz budem mat dcerku, bude sa volat adrianka

agika1982
2. aug 2010

kocky, mozte mi poradit?? mala je strasne nekludna, asi vcera prechladla, bo nic ine nerobim ,len menim plienky co tak cika a desne placka...napapana je, len ma TT 37,2..mozte mi poradit, co mam s nou robit??? ja uz fakt neviem..a este sa chcem spytat, co je dobre mat v domacej lekarnicke z liecikov pre malu, kt. nie su na recept???

bea44
2. aug 2010

ahojte 😉
@agika1982 - tak ja určite neporadim, to musia kompetentne 😖

@magimary - tak vitaj z dovo, aj som na teba myslela, ked tak pršalo 😕 super že to nejtde hore. ja si zajtra dam ovocie a potom vodu .

@yanni -dobra provokaterka , / tie foto myslim/ 😠
@marianca - dufam ze model prepači že som ho preonačila, nekuka som album až teraz 😀

Kočky ja som v sobotu nemala čas , / u svokry odpust tuto nedelu, tak si viete predstavit/ ☹
a po obede sa tak zo mna začalo liat, že som len behala v kuse na zachod. doma večer detto . no a nad ranom som už nevedela čo robit, tak som volala hukačku. v nemocnici pichli injekciu a teraz idem k svojej dr. riešit ten poondany Implanon ☹ 🙄 🙄 🙄 . od rana sa tam neviem dovolat, tak dufam že tam niekoho najdem.

yanni
2. aug 2010

@agika1982 no ja ti zial tiez neporadim, , tiez nem. som nem kompetentna. Ale co mam kamosky s detmi, tak takym malickym deturencom nic nedavali, az od 38 teploty nejaky cipok do zadocku. ale viac ti fakt neporadim. od takeho roku, to viem ako co ale take malicke, no zial. Bola by som asi tak isto bezradna ako ty. Ja by som naskor asi zavolala mame 😀

@bea44 no ja viem cim vas potesit 😀 😀
Ako u doki? Co s implanonom? Citala som treosku tu diskusiu. Tak to viac negativ ako pozitiv. No som ja rada ze som si to nedala. No nejdem ja ani nic vymyslat, ostanem pri tom co mam, aj ked je to riadna drahota.

No baby ja dnes zatial len na ovoci a vecer som rozmyslala ze si nam leco s varenymi zemiakmi a hodimn do leca volove oko. No a kukla som to delenie, tak nic nebude z leca s volovym. Doslaka zemiaky a vajco sa ani v delenej nezlucuje. No porazi ma. Este by som mohla leco s volovim aleb bez chleba to nie je ono. ma porazi. Baby co mam jeeeeeeeeeeest???? ☹

sivocka
2. aug 2010

@agika1982 - ja mam dvoch chlapcov,, podobne stavy mam za sebou...v prvom rade sa skus ukludnit ty a neboj sa...nestane sa jej nic....teplotu ma nizku na nejake vaznejsie komplikacie...lieky aj tak odporucaju az od 38 °C a ked merias v zadocku, 5 dielikov musis odratat...cize namerana teplota pre podanie lieku musi byt 38,5 °C.
Dolezite je aby mala dostatok tekutin...ty tusim nekojis...tak nalievat cajikom....sleduj teplotu a ak si myslis ze prechladla aj sopliky....ak by sa stav zhorsoval, zajdi k svojej pediatricke
moji chlapci mali velakrat take jednodnove teploty a na dalsi den akoby utal...a uz im nic nebolo...rozumiem tvojim obavam, aj ja som mavala, aj som si poplakala, aj 112 som raz volala...ale skusenostami sa clovek uci a teraz to uz uplne inak beriem.

Ja som pouzivala Nurofen alebo Panadol..od teploty, ine by ti ani lekar nepredpisal...ak niesu samozrejme potrebne ATB

agika1982
2. aug 2010

@sivocka no merala som to digitalnym teplomerom...chvilu ma pod 37 a pak 37,2..neviem ci je to tym placom...ale v noci plakala strasne a kazdu chvilu sme menili plienku a to ztam mala len cvrknute.....my sme mysleli ze je prechladnuta, ale soplik ani kasel nema.... a mame problem so spanim, zaspi uho na par minut a pak sa zobudi a konec..nespi aj dve hodiny a pak znova....davam jej bebu ale obcas to striedam s cajikom...neviem ci je to prechladnutie, ved moc ma normalny a okrem toho, vcera ked sme boli vonku, mala kratke dupky, kratasy a prikryta bola tensou dekou.....neviem to oblecenie este odhadnut, ale tak myslim ze sme nic neprehnali

agika1982
2. aug 2010

@yanni dakujem....to je to, kym sa dostanem do vsetkeho kedy jej co mozem dat...neviem co robim zle, aj ked place neviem odhadnut preco....skusam vsetko..ci nechce papat, ci je cista plienka, ci jej idu vetry...obdivujem a zavidim maminam, ktore ked pozru na baby tak uz vedia, co je s nimi...neviem ci je este skoro to vediet alebo to mne nejde

agika1982
2. aug 2010

kocky a este otazka k tej diete....je tam pisane ze salat, ale mysli sa tym hlavkovy ci mozem si urobit ja salat z rajcin uhorky a tak....

sivocka
2. aug 2010

Inak dievcata AHOJTE, hlasim prichod z dovolenky.....dve noci som Vas citala, aby som dobehla, co som zameskala, pribudlo vela novych chuduliek...tak Vam kocky gratulujem, ze ste dokazali zacat a zelam, aby ste to vydrzali... 🙂

Ako ste tu niektora spominali (tusim Bea)...ked idem na chatu chcije a chcije....tak sme to mali aj my....tri tyzdne nas trapili tropicke horucavy a ked ideme konecne dovolenkovat, tak sa na tyzden ochladi a rozprsi a neda sa to zastavit...akonahle som zasa doma, tak znova je hic....je to normalne? asi uz nikam nepojdem... 😢

s dietou pocas dovolenky to bolo kriticke....vobec som nic nedodrziavala, vacsinou som pre vsetkych urobila lepenaky a motali sme sa cele dni.....tolko chleba som za dva mesiace dietovania nepojedla, co teraz za tento tyzden....prve rano po navrate som sa odvazila a zhrozena som zistila, ze mam o 1,5 kila viac....potom som si dala jeden dietny den a uz dnes rano som mala povodnu vahu, ako pred odchodom na dovolenku (asi bolo treba zo seba ten chleba dostat von... 😀 )...tak fajn, ale teda ak si nebudem davat pozor, co hodim do huby....koniec, priberiem na to co som este nikdy nevazila.... 😢 , takze, ako mi moja svokra povedala, ked som s dietou zacala...."to uz teraz budes musiet dietovat cely zivot dievca moje" ...a myslim, ze ma pravdu... 😖

@yanni , aj ja chytam casto do ruky pravidla delenej stravy a pozeram, co mozem skombinovat a tiez som velakrat sklamana, ze sak to nemozem....a som sa divila, ked si spomenula vlocky s jogurtom....jogurty niesu bielkoviny????? ci kysle mliecne patria tusim do neutralu, ze?, ale tam je tusim iba biely jogurt, ci aj ovocne? a smotanove? aj ja mam rada vlocky s jogurtom, to by som si veru dala....tak co mozem???? Lebo v 90 dnovke tato kombinacia nieje dovolena, vsak?
Uz som z toho inak jelen, ako stale romyslam, co mozem a co nie....som zvedava, dokedy ma to este ude bavit.
Inak ma na chate vychvalovali, ako sa mi podarilo schudnut a ze zacnu aj svagrine a ked ma nakoniec videli jest...sa divili...tak som ich musela vyviest z omylu, ze takto ako sa ja nachavam ta dieta nevyzera.... 😀 , sa im to zdalo jednoduche, ze sak jem vsetko doradu a ako som schudla....