90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dzaneta
10. jan 2015

@moni1007 teším sa na zajtra,bude kuriatko s brokolicou a pečivo, mnam. Ty čo varis?

moni1007
10. jan 2015

@dzaneta no ja som to tak myslela,ze neviem,ci dnes mozem zemiaky,ale tak tiez je to zelenina :D ja som dnes zjedla 3 mandarinky,pomaranc,banan a dvakrat som mala zemiaky s brokolicou :D este zajtra som u nasich,idu robit vyvar z morcacieho masa a svieckovu. Musim este vymysliet co budem jest,ci maso z polievky so zeleninou alebo svieckovu bez knedlika. Snad trosku omacky mozem :D a vyvar si mozem dat?

dzaneta
10. jan 2015

@moni1007 zemiaky sú skroby, tak tie si nemala dnes jest. A zajtra na tvojom mieste by som si dala vývar a svieckovu bez mäsa s knedľou. Knedľa by bola náhrada za pečivo. A ja mäso moc nemusím a tu šťavu zbožňujem. Skombinuj tak ako ti najviac chuti 🙂

dzaneta
10. jan 2015

@dzaneta inak kedy sa plánujes vážit? Ja asi o tyzden v nedeľu 🙂

puntik27
10. jan 2015

@marwa Ja mam dole 2 kila, tiez mi to dojde malo, ale priatel mi hovori, ze uz to trosku vidiet na tvari a aj brucho mi splaslo tak aspon z toho sa tesim 🙂.

moni1007
10. jan 2015

@dzaneta hej,viem,ze by sa dnes nemali,co uz. 🙂 no vsak zajtra sa moze maso,tak mozem aj knedlik (to som zabudla,ze zajtra sa moze pecivo :D ),maso aj omacku. Ci myslis,ze kvoli smotane by som nemala? No uvidim,snad sa mi podari nieco zhodit uz len tym,ze nejem pecivo,sladkr a ze zacnem cvicit. Ja som vedela,ze do bodky to nesplnim :/

dzaneta
10. jan 2015

@moni1007 kľudne si daj aj mäso. A určite schudnes. Ved sladkosti a pečivo robia svoje. Ja to tiež nedržím 100%... Inak som hladna, uz nech je zajtra 🙂

dzaneta
10. jan 2015

@moni1007 som si napísala sebe správu,xi. Kedy sa plánujes odvážiť? 🙂

moni1007
10. jan 2015

@dzaneta no ja som uz tiez hladna :D ja si myslim,ze uz len ta zmena stravovania bude fajn a postupne sa aj viac do toho dostaneme 🙂

dzaneta
10. jan 2015

@moni1007 presne tak,ja potrebujem žalúdok stiahnut, som sa nejak rozjedla cez sviatky ☹ ale to asi preto,že som prestala kojit, tak som jedla všetko čo som si odopierala. A sladké ani nehovorím

lydka84
10. jan 2015

@czorky ahoj ja som sa dala na 28 dnovy detox podla Mačingovej, aspon do toho plesu a potom uvidim co bude dalej.... tiez cvicim, snazim sa kazdy den tak som sama zvedava na vysledky......ale uz citim na obleceni ze to prinasa svoje ovocie 😉

lydka84
10. jan 2015

@barbadossa no cvicim od 28.12 a detoxikujem od 5.1 ....tak to mam ze do 1.2 aj docvicim aj dodetoxikujem 😉 a potom hura nejaka delena strava

lydka84
10. jan 2015

@22janulienka22 nevadi, raz dva na to nabehnes spat neboj sa

lydka84
10. jan 2015

@dii13 kolacik z cukrarne alebo nejaky keksik alebo puding, banany v cokolade...cokolvek na co mas chut mozes ... ja osm si zvykla kupit aj nejaku sisku buchtu tlaceny kolac alebo take nieco

lydka84
10. jan 2015

@majkapetrisova a sojova drt nepatri nahodou k bielkovinam? 😉

lydka84
10. jan 2015

@marwa mozes akekolvek ovocie, ja som tiez zvykla ranajkovat banany a dost casto 😉

moni1007
10. jan 2015

@dzaneta no ja ste kojim aj cez den aj v noci a mam vacsiu potrebu jest :D zo zaciatku,po porode sla vaha dole,ale posledne mesiace zacala zas stupat. Ja nemam vahu,tak neviem kedy sa odvazim,asi ked pride muz skocime kupit,ale dnes som sa u nasich vazila a mala som 84,ale mne zvykne vaha +-nejake to kilecko kolisat

lydka84
10. jan 2015

@moni1007 vyvar si dat mozes, omacku mozes len vtedy ak nebude zahustena mukou alebo smotanou ...nesmu sa miesat ani dni a muka je UH a ani bielkoviny medzi sebou ... a co sa tyka zemiakov to su skroby , urcite nie zelenina 😉 teda ak chces ist podla pravidel 90-tky 😉

dzaneta
10. jan 2015

@moni1007 ako často kojis a babo mas ako veľké? Ja som tiež po pôrode sla na váhu ako pred otehotnenim, ale potom som cez sviatky pribrala 3kg ☹ za dva týždne. Zajtra začať cvičiť, ty už si cvicila?

dzaneta
10. jan 2015

@moni1007 čo tam po váhe,hlavne nech idú cm dolu 🙂 😎

catherrine
10. jan 2015

Tak dnesny druhy den,uspesne zamnou na100% uz sa tesim zajtra na uh a zeleninove spagetyyy mnam 🙂 no nic idem radsej spat nejaka som hladna ci co 😉

skusihu
11. jan 2015

ahojte, po 8 dňoch mám dole 3,5 kila. Teším sa a zároveň sa musím priznať, že na mňa prišla kríza a včera som si dala aj pár slaných tyčiniek. Dnes bude zeleninové rizoto a ostatným členom rodiny tam pridám mäsko. Dúfam, že sa na konci januára zapnem do plesových šatov.

sisa1971
11. jan 2015

ahojte,ja som to držala minulý rok,aj som schudla ,
teraz sa zdravšie stravujem, ale snažím sa na spôsob 90-dňovky ( alebo delenej), váhu si držím, sem tam +-1, cvičím, ale asi by som mala pridať k cvičeniu aj fitko,potrebujem spevniť viac, 🙂

puntik27
11. jan 2015

Ja začinam mať trošku krízu mam pocit, ze mi to nejde tak ako pri delenej.. tak neviem ci neprejdem na tú... dneska 11 den a len 2 kg dole to je dost malo, a vaha sa mi skoro nehybe napriek tomu, ze idem z dost velkej vahy ..och neviem co mam robit 😠

79zuzana
11. jan 2015

@puntik27 nevzdaj to. Dve kila sú dosť. Za mesiac by si mala schudnúť maximálne 4. Viac nie je zdravé. Hlavne pomalšie chudnutie je trvalejšie chudnutie. Ono ta vaha bude stále sem tam stagnovať a potom sa to znovu spusti dole. Skus sa aj merať nie len vazit. Uvidíš, niekedy kila stoja a cm idú dolu😉

lydka84
11. jan 2015

@puntik27 ahoj ja by som na tvojom mieste este vydrzala, ved zdrave chudnutie je 2-4 kg za mesiac, a ty chudnes, a to mas za sebou len 11 den .... 😉 😉 😉 a ako to vyzera s cm ? kolko si sla dole na cm ? 🙂

rokka
11. jan 2015

Ahoj baby,tak od zajtra sa k vam pridam aj s mm...davam sa na to kvoli nemu,lebo strasne tuzi dat nieco dole...tak uvidime ci vydrzi...ja som odhodlana. Chcem sa spytat na ten vyvar...to sa musi pit? A aky vyvar sirobievate? Z kocky alebo original vyvar z masa?

79zuzana
11. jan 2015

@rokka ahoj. Vitaj 😉 Ja nepijem ten vývar vôbec a všetko funguje 😊

lydka84
11. jan 2015

@rokka ahoj ja som si robievala zeleninovy z kocky, ale v bielkovinovy den mozes aj kuraci alebo teoreticky aj hovadzi 😉 a pit sa to nemusi ale moze .... ja som si ho robievala vtedy ked som napr na obed mala sopsky salat a chybalo mi nieco teple do zaludka 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ... mozes si robit aj original vyvar z masa alebo ten si uz nemozes dat v skrobovy den ....

rokka
11. jan 2015

@79zuzana
@lydka84 dakujem dievcata ☺