90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

slavka86
14. apr 2014

Caute baby, mozem sa pridat? Ja som dnes zacala 90tku. Zacinam bliekovinovym dnom. Na lacno son vypila teplu vodu s citronovou stavou z 1/2 citrona, skoricou a klincekmi. Niekde som citala, ze to pomaha. Na ranajky banan s jabkom a kava s cukrom a troskou mlieka. Bez mlieka a cukru by sim ju ani nepila a toto je taka moja odmena a lakocinka, aby som nebola nervna 🙂 Na obed budem mat morcacie stehno (nie cele) a cervenu kapustu. Na veceru bude asi salatik so syrom abo vajickom, aby som mala zmenu. Moze to byt aj tak ci musim jest presne to co aj na obed? Na ranajky mozem dva rozne kusy ovocia? Cvicim v zenskej posilke kruhovy trening a dufam, ze to s dietou pojde rychlejsie, nech nestratim tazko ziskane odhodlanie 😀. Cca pred mesiacom a tyzdjom som mala 79,9 kg a minuly piatok 77,7 kg. Stastna by som bola keby som sa dostala k 60tke. Viem, ze to nepojde zo dna na den ale za taky rok, by to mohlo ist ci?

suezana
14. apr 2014

@slavka86 ahoj Slavka, tak som sa rozhodla, že aj ja dnes začnem s tebou - budeme sa podporovať.... ja som toto držala pred tromi rokmi a parádne som schudla... teraz som pribratá (no preháňala som to 🤐 ) a potrebujem súrne ísť aj ja dole - tiež mám vysnívanú 60tku

slavka86
14. apr 2014

@suezana taka podpora je super. Aku vahu mas teraz?

suezana
14. apr 2014

@slavka86 70,5 😢 😢 😢 pribrala som v zime - teraz už dva mesiace cca cvičím, snažím sa, ale nejako to nejde dole .....

slavka86
14. apr 2014

@suezana neboj pojde to! Bud rada, ze nemusis zhadzovat tolko co ia 😉

tiffanytheo
14. apr 2014

Dnes mam uhlohydraty cestovinu mozem so syrom?

tiffanytheo
14. apr 2014

No uz som napapana...bez syra 😀

suezana
14. apr 2014

@tiffanytheo výborne 😎
@slavka86 ja sa musím stopnúť, lebo ja som schopná sa vyžrať ako prasiatko 😝 😝 aj na stovku

tiffanytheo
14. apr 2014

@slavka86 ja drzim od 31.3 a dala som dole 7 kg 😉 ked budes dodrziavat a este aj cvicit to pojde rychlo 😉 a este by som dala rada dole aspon 10kg 🙂

lydka84
14. apr 2014

@slavka86 @suezana vitajte medzi nami 🙂

lydka84
14. apr 2014

@tiffanytheo bez syra syr je bielkovina 😀 😀 😀

slavka86
14. apr 2014

@tiffanytheo baby mne sa to az verit nechce, ze sa to da aj tak bez HLADOVANIA. Dnes som este hladná nebola, no kym vychladol pekac tak som z beho sem tam dobkala ale len cervenu kapustu. Prisaham 🙂) keby som dsla za dva tyzdne dole to co ty, tak by ma to tak bakoplo, ze DOVI :D klobuk dole vam všetkým baby

slavka86
14. apr 2014

@lydka84 dakujem za privitanie. Na nete som nasla receot na lievance bez muky. Ide tam jeden banan a dve vajicka. Kedy to mozem jest, trebarz na ranajky?

slavka86
14. apr 2014

@suezana ja sa tiez spamatsm az ked nemam co na seba lebo mi to dufo oolo brucha vyskakuje z nohavic. No fuj.

lydka84
14. apr 2014

@slavka86 mame to aj v nase kucharskej knihe a kedze je tam vajicko mozes to na bielkoviny ....a na UH sa daju lievance bez vajec a bez muky, ja som robila s jablkom a boli super.....odporucam ......na ranajky sa je len ovocie a semienka, orechy ....
@suezana @slavka86
take snad prehladne rozdelenie potravin kedy sa co moze papat najdete na strane 1666 prvy prispevok odomna 😉 su tam rozne linky nase tabulky uz aj s vysledkami kedze uz sme aj take co mame 90-tku za sebou a je tam aj link na kucharsku knihu ktora vas snad inspiruje a pridate tam nieco aj vy a budete inspirovat nas 😉

suezana
14. apr 2014

@lydka84 ďakujem 😵

suezana
14. apr 2014

@lydka84 ja som už raz držala celých 90dní - odvtedy sa snažím stále začať a nejde to .... nevydržím .... potrebujem podporu - o 18.00 idem cvičiť - dnes som mala obed - segedínsky bez knedlika - z nedele

suezana
14. apr 2014

@slavka86 no ja neviem, ja som hlad cítila 😅 😅

lydka84
14. apr 2014

@slavka86 a co sa tyka vecere na bielkoviny a skroby by vecera mala byt 1/2 obeda...ale ak sem tam das inu veceru ale v ramci dna - delenia , nic strasne sa nestane ..... 😉 a co sa tyka ranajok, ja som sa drzala hesla ze papam aby som nebola hladna a postupne toho ovocia na ranajky bolo menej a menej ....

lydka84
14. apr 2014

@suezana hej pisala si rano ze mas uz s nou skusenost tak sa uz len poriadne nakopnut a hura do toho 😀 😀 😀 😀 😀

suezana
14. apr 2014

@lydka84 nakopnutá som, len výdrž nemám 😅 😅

lydka84
14. apr 2014

@suezana neboj s touto podporou tu to daaaas 😉

tiffanytheo
14. apr 2014

@slavka86 tak hladovanie tam je urcite...hlavne ked detom robim na ranajky chlieb s maslom a sunkou a zeleninu alebo im varim 🙂 mno a v skolke ked je obed tak predomnou je 21 deti 🙂 takze zazitok,ale som si zvykla uz 😉

zazulkaa
14. apr 2014

@lydka84 Ahoj, ako sa darí? 🙂 Ja stále pokračujem, dnes škroby 🙂 ešte neviem do kedy chcem pokračovať, ale takto mi to vyhovuje sa stravovať a keď mám chuť na niečo tak si to dám 🙂 čiže by som bola rada, keby som si takto udržala váhu 🙂

suezana
14. apr 2014

tak kočky, dnes dosť zle 🤐 🤐 hneď prvý deň som pokazila - nepíšem čo, nie je to dobre, zajtra urobím ryžu, zajtra to bude na 100% 😅 😅

slavka86
14. apr 2014

Sikulky ste. Uz to mate zabehane. Cely den som nebola hladna ale teraz si asi z nohy odkusnem :D aj som si zacvicila vo fitku. Zajtra veget a v stredu HIT cvicenie prvykrat, tak snad nevyplujem dusu.

slavka86
14. apr 2014

@tiffanytheo s ranajkami budem mat problem hlavne cez vikend

slavka86
14. apr 2014

Baby, to si fakt davate v jeden den na veceru TORTU, zakusok alebo zmrzku? A k tomu tablicku cokolady? Tablucka je jeden riadok ci normalne cele balenie? Pozeram na to ako vyorana mys a nejde mi to do hlavy. Preco sa vecer napchat sladkym?

catherrine
14. apr 2014

@slavka86 ano veru davame xi a je to len jeden pasik urcite nie cela cokolada xixi

catherrine
14. apr 2014

Uf dnes druhy vodovy den pomalicky zamnou dala som to na 99% som zvedava co zajtra ukaze vaha xi