90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
18. máj 2014

@lovacka @catherrine no neviem, akosi po skonceni 90-dnovky sa uz neviem zas nakopnut,.... skusime to od stredy, a uvidim ako bude ....

lovacka
18. máj 2014

pozeram akurat Boba Harpera na brucho cviky 😝

catherrine
18. máj 2014

Inak cez vikend som necvicila jill shred len tu 7 min na brucho fnuk kolena ba bolia uvidim zajtra skusim znovs ci to pojde ale vitaminy dnes bez prehresku xi

lydka84
18. máj 2014

@catherrine sikovnaaaaa

catherrine
18. máj 2014

@lydka84 dakujem,no po dlheej dobe bez prehresku xiii

lydka84
18. máj 2014

@catherrine sak to je supeeeer 🙂

lovacka
18. máj 2014

@lydka84 akosi ti chyba nejaka motivacia ci co 😝 nejako si neni stotoznena ist dalej.....cica nehnevaj ma...ty to das...musis....

lydka84
18. máj 2014

@lovacka hej chyba dovod, nejaky impult alebo nieco co by ma hnalo vpred ....a vtedy je to na nic...

catherrine
18. máj 2014

@lovacka hej aj ja som si vsimla ale ona sa nakopne nenecha nas v tom my jej veriime xi

catherrine
18. máj 2014

Mna zenie dovolenka v auguste xi a konecne chxem,v plavkach vyzerat ako clovek xi

lovacka
18. máj 2014

@lydka84 tak pocuj dohodneme sa ze sa po 1 vode dalsieho kola 90 dnovky stretneme v KE a pojdeme si nieco pekne na seba kupit......sa odfotime a capneme kockam tu na kona

lydka84
18. máj 2014

@catherrine ja dovolenku uz vyberam o mesiac mozno budem uz aj po dovci 😝 😝 😝

lovacka
18. máj 2014

@catherrine my toho roku neideme na dovcu kedze vkuse vrazame do domu a uprav okolo domu altanok a podobne ale ideme aspon na siravu s kamosmi tak nech sa nehanbi tam za mna moj manzel 😝

catherrine
18. máj 2014

@lydka84 no tak este za mesiac sa na sebe sa pekne popracovat hmmm

lovacka
18. máj 2014

@catherrine ,@lydka84, dievcata idem este pracku vylozit a do postele k drobcovi.

prajem dobru nocku a pekne snicky....a hlavne uspesny tyzden 🙂

catherrine
18. máj 2014

@lovacka tak my sme boli naposledy v r.2011 potom som bola tehotna mala je julova a minuly rok sa mi zdalo este skoro s malou rocnou ist tak dufam ze tento rok sa uz podariii

catherrine
18. máj 2014

@lovacka a ten tvoj je urcite rad aku ma cicu xii tak dobru nocc paaa

lovacka
18. máj 2014

@catherrine my sme boli minuly rok...predtym sme stavali dom a maly neznasal cestu autom ale minuly rok bolo uzastne...boli sme v chorvatsku sme si to uzili so vsetkym vsude

lydka84
18. máj 2014

@catherrine sak da preto som zacala makat - cvicit 😝 😝

lydka84
18. máj 2014

@lovacka aj tebe pekny zaciatok tyzdna 🙂

lovacka
18. máj 2014

@catherrine tak este nie som uplne cica ale verim tomu ze v auguste uz budem....jajlepsie bude ked uz zidem pod hranicu 70kg este 3,6kg mi treba 😅 a budem na 70 tke a potom to uz bude super 😵
tak dobru noc teda dievcata 😀

catherrine
18. máj 2014

@lovacka to das neboj xi a kde v chorvatsku? My ideme na makarsku..

slavka86
19. máj 2014

@catherrine makarskaaaa, uzite si to. Ja chorvatsko milujeeeeeem. Krasne more, super pocasie, prijemni a srdecni ludia.

lovacka
19. máj 2014

@catherrine boli sme v crikvenici ...byvali sme v centre v krasnom apartmane presli sme cez chodnik a boli sme na plazi cca 50m.
bolo uzasne super sme sa vykupali more cistucke pocasie uzasne super bolo....velmi sa nam pacilo

angelika23
19. máj 2014

@lydka84 ahoj tak ako ideš od stredy ?? ja už dnes mam bielkoviny 🙂

slavka86
19. máj 2014

Baby, mozem huby pocas vitaminov?

jeinabe
19. máj 2014

@zebatox ahoj....no v stredu mám druhý vodný deň, takže ešte mám mesiac pred sebou.... 😉 ..chcela by som ešte potom pokračovať, alebo deliť stravu ako ty vravíš...a hlavne neprežierať sa sladkosťami a pečivom.....ale UH deň mi už ide von krkom....cestoviny s paradajkovou omáčkou 😝 ...ale zase večera sladkosť mňaaam....ale vtedy si doprajem sladkostí.... 😀 ......ale cítim sa trošku slabšie, mala by som aj viac piť, ale presne keď som aj predtým držala túto diétu, tak som sa neskôr cítila slabá.....no uvidíme...zatiaľ pokračujem... 😀 ...len sa nesmieme potom veľa rozjesť, ale s mierou....a ty máš kedy koniec?

jeinabe
19. máj 2014

@slavka86 no podľa mňa môžeš..veď je to ako zelenina či nie? 😝

jeinabe
19. máj 2014

Baby ja mám v stredu druhú vodu, takže ma tiež čakajú kruté dni, držte palce...vo štvrtok sa vážim 🙂 ...
@lydka84 ty sa nevzdávaj, ale znovu sa naštartuj, dovolenku si ber ako novú inšpiráciu 😉 ....šak si si kúpila aj novú knihu pokračovanie....išla si mi príkladom 😉

jeinabe
19. máj 2014

@lovacka držím palce v 3. vodný deň a výsledky nech sú pre teba prekvapujúce.... 😉